Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
30. nov 2009

ako vidím, nikto tu nekomunikuje....... 😢 😢 ale aj tak vám prajem pekné dobré ránko. Ja som dnes 3 DC 😵

sincerity
30. nov 2009

ahojte babule.... 🙂

adu..... no co na to napisat.... aspon si blizsie ku ket.... stihnete to teda, ked si ju dostala este v novembri?

ja som bola v piatok a v sobotu v skole, tak som sa nehlasila.... snad budem mat teraz na vas viac casu.... aj ked neviem neviem....

my ideme v stredu na ten spg, tak nam drzte palce..... ved vam dam este vediet....

adulik76
30. nov 2009

určite budem držať palce a ja dúfam, že sa už ku KET-u dopracujem.

sincerity
30. nov 2009

urcite adu.... ved zatial to ide dobre, stihli ste termin, cysta ziadna..... uvidite ze to dobre dopadne...... ved uz musi.... ved to fakt niekto musi prelomit..... ved uz chceme ist vsetky na materskuuuuuu.... mne by to tak vyhovovalo teraz ..... 😀

nelia
30. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, to sú celkom fajn správy... takže Tvoje výpočty čo sa ovulky týka, asi neboli správne... hmmm??? A ako píše Sincer, už to tu fakt musíš prelomiť 😉
Sincer, ja Ti budem v stredu držať palce aj na nohách... a dúfam, že to pomôže 😉 ...
Inak ja som sa teraz dostala do takého štádia, že nič nechcem siliť a nejako extra sa do ďalšieho pokusu nehrniem... uvidíme, čo povedia vo FC, ale ja to chcem skúsiť asi až niekedy v lete. Dnes by som mala ísť a tú kontrolu k môjmu dokimu, tak som zvedavá, čo povie.. dúfam, že si nezabudnem vypýtať výsledky z histológie 😝 .

sincerity
30. nov 2009

nel.... vdaka 😉 my sa rozhodneme az po vysledkoch v stredu.... ale tiez ak by pripadal do uvahy dalsi pokus ivf, tak to nechame asi az v lete.... mozno dokonca po lete ako sa prestahujeme /snad/... vobec sa mi nic nechce riesit skor.... teraz nepripada v uvahu, to uz je neskoro, na jar bude blazninec... okrem toho lax tam bude rodit, potom maj ma statnice alebo jak to vychadza.... no a tak....

a kedy mas mat vysledky?

orsulka
autor
30. nov 2009

dobre ranko zlaticka........

info o stave: 5 DC......zodpovedne uživam, vsetko co mam predpisane.....lus aj navyse...ako kysleinku listovu .-))))))
vikend bol užasny, telaxovy, a ukecany.....ako baby pokope, boli sme len po obchodoch a doma sa nám usta nezvareli, a prebrali sme co sa dalo 🙂)))))

Nelia......aj ja som zvedava, čo a ako ti povie doky.... a na dalsie IVF, urcite vtedy, ak budes TY pripravena....psychicky aj fyzicky......

Adulik......noooooooooooooo..............aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale...ked prisla tak nech je tu!!!!!! huráááááááááááááááááá na KET 🙂)))) takže lieky beries.....kedy ides na kontrolu??????

sincer........ahoj zlatik pracujuci 🙂))))) myslím, že asi aj každej z nás by tá materská vyhovovala.....keby to slo mávnutim čarovneho prutika 🙂)))))

Co je s Ivkou???????????????????

orsulka
autor
30. nov 2009

sincer......tak to určite by som teraz nesilila......s Novým rokom do vsetkeho Noveho!!!! navrhujem.......budes mať Nový domov......budeš uplne novučička Krstaná mama, a potom budeš nová tehulka!!!!!!
takto nejak nevrhujem....hmmmmmmmm 😀 😀 😀

nelia
30. nov 2009

Orsul, ahooooooj 🙂 A kedy teda ideš na prvé sono?
Sincre, tie výsledky boli už po 2 týždňoch od kyretu, len som odvtedy nebola u Dr.

orsulka
autor
30. nov 2009

neli....idem teraz vo stvrtok k obvodnemu......a potom do Heliosu mam ist na 11 DC...vychádza to na nedele....tak budem tam volat dnes, kedy mam prist...... 😉

sincerity
30. nov 2009

orsul.... bodaj by 😉
veru, kedy ides?

nel.... a ani si si nevolala, ze ci je vsetko v poriadku?

orsulka
autor
30. nov 2009

adulik...ty si kam zmizla???????? 😕

adulik76
30. nov 2009

čaute, nestíham, robím odmeny 😝

orsulka
autor
30. nov 2009

aj ja si prosimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......zaslužim si URCITE!!!!!!! 😀 😀 😀

adulik76
30. nov 2009

o tom nepochybujem, orsul 😉

ivkaj
30. nov 2009

Čaute, aby jste si nemysleli, že jsem na vás zanevřela, ale mám toho v práci víc než dost a jelikož se mi nechtějí dělat přesčasy, takl se sanžím moc neflákat a amkat:-/

Jinak jestli někdo nepotřebujete mrchu, tak ji pošlete ke mě. Já ji čekám co nejdřív a nejkratší, protože příští týden mám jíd k Dr. domlouvat si tu laparku a podle sestry co mě objednávala, tak si mě bude chtít Dr. i prohlédnout.

Všem co se chystají k Dr. přeji dobré výsledky ! 😉

adulik76
30. nov 2009

kooonečne ivkaj, že si sa ozvala. 🙂 Už som si myslela, že si sa nám niekde stratila

nelia
30. nov 2009

Baby, akosi nestíham... len oznamujem, že cca. o 20 minút padám k dokimu... a potom domooooooooooov 🙂 🙂 ... ak by som sa dnes už neozvala, tak prajem príjemný zbytok dňa a zajtra ráno dám vedieť ako som dopadla... cmukkkkkkkkk 😉

adulik76
30. nov 2009

😉 😉
tak nech ti to u dokiho dopadne čo najlepšie

orsulka
autor
30. nov 2009

ja som prave prisla od kožnej...tak mám nejaky sprya, a striekat na pleco....mam tam take vodnate pluzgieriky a biele flaky....nic neboli.....a vraj plesen...... tak toto by malo zabrat.....

neli.....držim palce, nech dobre vybavis......

adulik76
30. nov 2009

orsul, na teba sa to teraz nejak navalilo, noha, zuby, plece, nejak nám ideš do šrotu...

orsulka
autor
30. nov 2009

adulik.....no presne.........ako sa vravi, tak to aj sedi....na posrateho aj hajzel padne!!! 😀 😀 😀
ale som rada, že to nie je nič hrozneho.......a zajtra mi len doplombuje ten zubok, a som hotova 🙂)))

odmeny vybavene??????? mám ti poslat moje cislo uctu už teraz???? 😀 😀 😀

adulik76
30. nov 2009

hej, odmeny vybavené, hoci som zvyknutá na iné čísla, v čase krízy je dobrý každý cent, no nie? Pred chvíľou som sa objednala na sono budúci týždeň v pondelok. Najprv sestrička vravela, že už má plno, nech idem 8.12, ale som jej hneď vysvetlila, že MUSÍM mať sono 7.12, lebo chcem ísť na KET. 🙂

orsulka
autor
30. nov 2009

adulik....spravne.....a som rada, že to pochopila 🙂))))) a v pondelok ti už povedia, kedy bude vklad?????

ja som volala do Heliosu a mam prist na sono na 10 DC...takže v sobotu.....

nelia
30. nov 2009

Tak som doma... ale manžel okupuje PC, tak len rýchlo pár slov...
Všetko je ako má byť.. sono je v poriadku, zobral mi stery na kultiváciu, výsledky budú o týždeň a mám výsledky histológie.... je tam proste len konštatovanie, že zbytky po gravidite... ale potrebujú to v CAR, tak som to zobrala.. Inak mám to nejaké pomýlené... doktorovi som povedala, že kyret bol 15.septembra (pričom bol 15.októbra)... a on že to už je 3.mesiac po... zdalo sa mi to divné, ale vtedy ma nenapadlo, že som sa pomýlila 😕 😝 😅
Orsul, tú pleseň mal minulý rok aj Laci... som mu to tuším až 4 týždne natierala... lebo on to mal na chrbte, tak si tam nedočiahol 😎

adulik76
30. nov 2009

ja som sa minule u neurológa zmiatla, keď sa ma spýtal, koľko mám rokov - ja som to nevedela 😀 😀 😀 😀 povedala som, že niečo cez 30 😀 😀 😀 😀 . Ešteže to je známy a bral to s rezervou a dobre sa na mne pobavil

orsulka
autor
30. nov 2009

adu.... 😀 😀 😀 super..... ale ved si ho neoklamala 😀 😀 😀

Neli.....citala som ten letacik na ten spray...a je tam veru napisane, že použivanie minimálne 3 týždne a viac......a vraj aj ked priznaky zmiznu je to vhodne použavat este dalsie dva tyzdne ako prevenciu...

nelia
30. nov 2009

Adu, ty si teda číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Orsul a tie biele fliačiky aj tak nezmiznú používaním toho spraya.. treba potom pokožku nechať troška opáliť.. buď na slnku alebo v solárku.. Lacimu zmizli až v lete v Chorvátsku 🙂

adulik76
1. dec 2009

dobré ránko, neviem, či je to vplyvom hormónov, čo papakám, ale nejak sa mi po ránu točí hlavička. Oooooooo, mám svoj sveeeeet......život je gombičkaaaa 😀

labutienka
1. dec 2009

Krásne dobré ránko vám prajem babuľky 🙂
ako sa mi máte?
ja sa mám úplne skvele 🙂 odkedy nechodím na koníka, tak mi je dobre 😵 boliestky už dááááávno prešli a stráááášne sa teším, keď budem zase tehotná 😉 😀
majte sa krásne, užívajte si život každučkým dňom a aj keď je vonku teplo, tešte sa na Vianoce
🙂 Vianoce sú magické, plné pokoja a lásky!
prajem vám krásny adventný čas 🙂 (ja už mám doma vyzdobené Vianoce a je to nádherné a teším sa z toho každý deň)
majte sa krásne 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre