• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Dobré ránko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no z postele som vyliezla cca. pred hodinkou.. cítim sa stále totálne pod psa.. no teplotu nemám.. napriek tomu asi skočím k Dr. pre nejaké antibiotiká.. veď podomácky sa liečim už asi týždeň, no nič nezaberá :angry: :angry:
7. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prdelky,nestihla jsem se ozvat dřív,něco pro vás :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=541057&vReferer=

věřím že brzy budete všechny šťastné,posílám pusinku
7. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee katuska strasne moc gratulujeme! Maly je krasnucky! Moc vam zelame vsetko dobre!!!
7. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý je zlatučký, tak nech ste obaja zdraví :slight_smile:
7. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásim, že KET v piatok o 11,30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dracekmracek, gratulujeme!!!!! :wink: Malý je krásny.. pekne sa o neho starajte a sem-tam sa ozvi ako sa vám darí. Nech vám maličký prináša len a len radosť :sweat_smile: :sweat_smile:

Adu, super správičky!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A dávaš si teda vkladať dvoch?

Ja som navštívila Dr. a vyfasovala som antibiotiká na 10 dní :unamused: .. v stredu máme firemnú akciu a budem musieť byť nasucho :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Ale radšej si tie antibiotiká vyberiem, for the istota..

Orsulka nám asi pekne oddychuje, keďže sa celý deň neozvala..
7. dec 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

neli, určite si dám dvoch, lebo sú zamrazení spolu

orsul, len tak pekne ďalej, oddychuj :wink:
8. dec 2009 o 04:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko.....som Ferka už vystrojila do prace....myslela som, že aj ja dnes už pojdem, ale nakoniec mi neopravili auto a pojdem si pren až dnes...a tak som este ostala doma.......
v sobotu vsetko prebehlo velmi dobre....teraž zas už len čakat......ako vždy :wink: :wink: :wink:

Adulik.......piatoooooooooooooooooooooooooooook!!!!!!!!!! tak toto bude piatoooooooooook!!! super zlatko........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

katuska...vitam medzi nami Lukaška Františka :slight_smile:))))) velmi pekne fotky......a tak ho už len krásne opatrujte :slight_smile:)))))) a veru sa nám aspon z času načas pekne ozvite, nech vidime ako sa mavate :slight_smile:)) posielam pusu....pa
8. dec 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ha...no tak a este....satnik stoji...v sobotou ho prisli postavit....no akože supeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!! takv nedelu už sme pomaličky stahovali veci do noveho :slight_smile:)))))) fajne...aj kolacik som upiekla, 1x podla receptu, ale vysiel....vyborny....z dzusu:slight_smile:))))))
8. dec 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, len sa moc neprepínaj a oddychuj. Veru, na piatok sa teším. :slight_smile:
8. dec 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:... nestíííííííííííííííííííííííííííííííííham :frowning2: :frowning2: ... asi tu dnes vôbec nebudem, lebo neviem, kde mi hlava stojí... l :confounded:
8. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá to tak, že som tu nejak celý deň sama :confused:
8. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já na rychlo nakukuju a písnu večer, je toho nějak moc :unamused:
8. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja osm už navrila, a bola som konecne u kozmeticky a konečne mám obočie :slight_smile:))))))))))))))))

ale inak vegetím :slight_smile:))))

este som sa vam nepochvalila, ale Ferko mal super spg.....hoci v piatok mal tu firmenu akciu a dosiel mierne pod parou.....až sa ho lekar opytal, či by nemal záujem byt darcom..... :wink: :wink: :wink: nejaky vysledok že N4.....tak ja vobec neviem čo to znamena...... :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu dúfam že teraz to už bude úspešné IVFčko ,veľmi by som sa potešila. Veľmi vám to prajem. :slight_smile:
8. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

tak v prvom rade samozrejme aj ja gratulujem Katuske: k naaaaaaaaadherneeeeemu Lukaskovi :zipper_mouth:

orsulka: tebe gratulujem k novemu obociu a Ferkovi k super spg :wink: :grinning: ... proste dokonala dvojica ... :grinning: :grinning: :grinning:

adulik: tebe gratulujem k dohodnutiu terminu na KET a drzim palce v piatok :wink:

neli: tebe momentalne asi nemam k comu gratulovat :unamused: , tak ta aspon zdravim a prajem skore uzdravenie :wink:
8. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj: a tebe gratulujem k tomu, ze si prezila ten odber krvi ... :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zajtra skolu a zase 2 pisomky, tak mi drzte palce :wink: ... ale potom uz mam veget az do januara, takze sa celkom tesim, ze to uz budem mat za sebou ...

uz mate pokupene darceky na vianoce? ... ja este nic :sweat_smile: ... sak casu dost, ta ne? :wink:

tak vam prajem pekny zvysok dna a aj zvysok tyzdna, keby som sa nahodou nedostala k pc ... :zipper_mouth:
8. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lili.....ahoj moja...a ja to prajem, aby tie pisomky boli na same jednotky :slight_smile:)))) alebo na A-čka???? neviem ako sa to u vas hodnoti :slight_smile:))))))) a potom ten sladky klud nič neučenia do januara...no super :slight_smile:)

tak ja osobne už mám vsetky darčeky, okrem nejakej tej drobnosti pre Ferka... a to idem riesit tuto sobotu...s kamoskou na nakupy, a potom na dobry obed .-)))))))
8. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, tak, my ideme zajtra na nákupy do makra. Mám už kúpené dve knižky pre maťa a to je asi tak všetko, čo sme stihli. Tak dúfam, že zajtra to vyriešime na 100%. A potom sa už len jedenkrát vyspím a pôjdeme si pre detičky :slight_smile:
9. dec 2009 o 03:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu :confused: :confused: :confused: :confused: ... ten čas Tvojho príspevku ma zase trocha zaskočil :grinning: ... ano, ano... o nejaké tie 2 týždne nám tu budeš hlásiť //... teším, teším :wink:
Lili, dík... to uzdravenie by som fakt potrebovala... včera ma k tomu totiž zase seklo v krížoch, takže dnes som už 100%-ný krypel :stuck_out_tongue_closed_eyes:... a to máme dnes firemnú akciu.. aj bowling.. tak sa už vidím ako hádžem gule jak invalid..
Lili, držím palce na písomky :wink:
Orsul, tak s tým super SPG to už ozaj musí vyjsť... vlastne ty by si nám ešte pred Adulikom mala hlásiť // :wink:
Bambibam, ako to s Tebou nakoniec dopadlo? Mrcha došla?
9. dec 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi mrcha nedošla, má //
9. dec 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

adu.... dakujeme za spravy od bambi, to je uzasna sprava! a oni boli na ivf, alebo prirodzene sa im to podarilo? Na svete predsa len existuje mala spravodlivost! Drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku.

a adu samozrejme, super, ze mate termin, budeme sa modlit aby vsetko dobre dopadlo a ty si nasledovala po bambi s //

a po nej samozrejme orsul :wink:

nel..... chuda, tiez sa to na teba nejak kopi... snad to skoro prejde a cez vianocne sviatky si uzijeme pohodu

u nas nic noveho... cakame este tyzden na tie vysledky od urologa... snad sa nieco dozvieme a budeme mudrejsi....

no co sa tyka darcekov.... tak ja mam najviac pre seba :grinning: ... marekovi este ani jeden, pre lax jeden, pre svagra tiez, inac nic... tak neviem kedy to postiham....

a este nas caka fotenie s lax... tentokrat interier s holym bruskom :grinning: , tak snad z toho nieco bude.
9. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne tu aj všetky zablúdite, ja som tu bola včera sama ako taký prst :confused:
9. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babenky,
nooo konecne same dobre spravy !!!
Orsul, drzim velmi velmi palce aby ste mali pod stromcekom ten najkrajsi darcek, a a a potom uz Ferkovi nemusis nic kupovat, iba maleeee topanocky.... hi hi
Adulik, aj Vam moc drzim palce aby vsetko o.k. dopadlo a tiez sa tesili z kraasneho darceka pod stromcekom.
Nel, ty sa ryyychlo daj do kopy a sup sup zaraaabat babatko... hi hi
Nooo a ty moja zlata Sincerity, u vas zatial nic noveho, ale priiide aj na vas, ver mi !
A co sa tyka darcekov, som na tom podobne, skoro este nic nemam, a hlavne nemam vybavene deti, vcera som bola v draciku asi hodinu a pol a ledva som vybrala nejake dve hry, fasa....
9. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievcatka moje prenádherne...!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: po dvoch dnoch, co som tu nebola, akože celkom fofry......ale z najhorsieho som a už vyhrabala.........
noe...že aj zavitas moja :grinning: :grinning: :grinning:

bambi...velká gratulacia...... :slight_smile: :slight_smile:

neli....ty by si mala ostať doma a poriadne sa dať do poriadku, lebo na miesto peknych Vianoc sa budes dopavat liekymi...... neviem si s takymi križami predstavit hrať bowling.... :confused: :confused: no porozmyslaj moja....ci to stoji za to.....

sincer....a o pekne si si kupila na vianoce??????? :grinning: :grinning: :grinning:

adu.........ja už sa toho piatku neviem dockat!!!!!! budete tam v piatok este volat, že ako sa rozmrazili???, alebo aky je tam postup?????
9. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, kázali mi rovno prísť na 11,30 - tak sa to dozviem asi až tam. Mala som pocit, akoby lekár ani len nepredpokladal, že môžu neprežiť rozmrazenie. Nuž, uvidíme :slight_smile:
9. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul.... ved pekne.... to vies najlepsie si viem kupit sama :grinning:
9. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik......tak to je super.....inak ja tiež nevidim žiadn dovod, preco by to malo byt inak :wink: :wink: :wink:
a potom ostavas doma??????? PN ???? ,alebo dovolenka???????

sincer....oprava....čo pekne si si kupila ??????????? :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si cisto nesebecky kupila dva svetriky, koralky, a podobne veci :grinning:
9. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok