• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Sincer, no je to aspoň realista.. asi mal zlý deň.. nemôže predsa povedať, že šance sú 100%-né, keď to nie je pravda.. ale aj tak si zachovaj optimizmus a pozitívne myslenie :wink:
Takže budeš chodiť každý deň na pohotovosť? To pero sa nedalo vybaviť?
12. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pero som sa pytala a povedal mi ze jedna davka vyjde na trojnasobok..... takze to by bolo fakt predrazene. Cez tyzden pojdem k sestricke mojho gynekologa, a cez vikend na pohotovost.....
No snad mal len zly den.... :sweat_smile:
12. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko vám prajem

sincer, hej, merional sa pichá každý deň, mne povedali, aby sme to vždy stihli pichnúť do 10,00 (neviem prečo). Na každý deň som mala 4 ks Merionalu, ale pichlo sa to všetko na jeden krát.
13. máj 2009 o 05:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

tak zase do práce:-/ Poslední dobou na ni nějak nemám elán :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já si pro výsledky z genetiky budu volat zítra nebo v pátek. Tak doufám,že budou a že bude i termín aby nám je sdělili osobně. Za tři týdny by měla dorazit mrcha,tak bych docela ráda začla se stimulkou. Ale jak sem se už poučila, člověk míní a život mění :sweat_smile:

Sincer, tak v pátek na tebe budu myslet. Víš s tím Dr. je možná vlastně fajn,že nedává zbytečné nadějě. Přeci jen je ještě sousta věcí co se může pokazit. Určitě je dobré věřit, že to dobře dopadne,ale vědět i o těch horších variantách. Takže tfuj tfuj tfuj, ať to všechno dobře dopadne :dizzy_face:

Orsul, a co ty, drahoušku. Jak se máš?
13. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink:
adu, nam kazal pichnut doobeda a 3 ks. Si predstav, kazdemu inak.... No musim sa ho spytat, ci mi ten papier na tej pohotovosti teda bude platit na dva dni, aj sobotu aj nedelu, ak by bolo treba.

ivkaj...budeme na teba mysliet, neboj vysledky budu dobre a potom sup ho na stimulku.... pekne vsetky po sebe, jeden by to ani lepsie nenaplanoval :grinning:
13. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer, veru, pekne jedna druhú budeme nasledovať a guľatiť sa :slight_smile:
13. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
Pridávam sa do radu na guľatenie sa :wink: :grinning: :grinning: ... hádam na každú z nás raz príde rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru uz aby sme sa gulatili.... len si sama seba neviem predstavit :sweat_smile: pri tych mojich ledva 50 kilach..... :sweat_smile:
13. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti tie kilá závidím, ja po tejto hormonálnej dávke som už teraz ako sud
13. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nevrav! kolko si pribrala pri stimulke?
13. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takých 6 kg určite, ale už predtým z tých hormónov som bola riadny kus baby. 5 rokov je 5 rokov, čo do mňa pchali doktori. Takže za tých 5 rokov to išlo hore celkom o 20 kg. To je riadne.
13. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi! jeden by neveril.... no som zvedava, co to spravi so mnou :sweat_smile:
13. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie každá priberie tak výrazne, ja som mala tú smolu, že som pribrala. No, ak sa malé narodí, tak potom sa vrhnem do zhadzovania kíl jedna radosť.
13. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem, ako sa dnes máme?

orsul, kde sa nám túlaš?
14. máj 2009 o 05:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Adulik, ako? Ranné nevoľnosti sa ešte nehlásia? A ako v robote? Už si si zvykla, že musíš zase pracovať?
14. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:

no mne by pribrat nezaskodilo, len nie moc aby som nemusela drzat nejaku dietu potom.... na stare kolena.... :sweat_smile: ved este som ziadnu v zivote nedrzala :grinning:

veru adu, ako s tymi nevolnostami? Pozeram, ze uz ti nabehol 7tt

:wink:
14. máj 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, babule, asi vás sklamem, ale mne vôbec nič nie je. Okrem toho, že som zbláznená do kapustnice a občas zhltnem pohár uharkov, nemám žiadne nejaké zvláštne príznaky. A som fakt rada, že ma obišli nevoľnosti. Aspoň čosi.

A s mojím pracovným elánom je to asi tak, že doobeda ako-tak vydržím, ale poobede ma už láme na spánok. Rozmýšľam, že budúci týždeň zostanem doma, aby som si oddýchla.
14. máj 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko;o)

tak já jsem včera volala na genetiku a výsledky nejsou. Mám o zkusit zase příští týden. Tak uvidíme kdy vlastně budou. Hlavně aby se nestratili :unamused:

Orsul tuším v práci finišuje před PN, tak toho má asi taky chudinka dost.

Sincer, už se ti to krátí :dizzy_face:

Nelia a co tvoje žádost?
14. máj 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj.... no strasne, furt tolko na nieco cakat, to je niekedy ubijajuce.... hlavne aby boli vysledky v poriadku, nie?

veru, zajtra by podla vsetkeho mala prist mrcha, dnes som 28DC, ale zatial ziadne bolesti.... dufam, ze nebude meskat! mam to vyratane presne na den :sweat_smile: Sme to tam s doktorom studovali v tom mojom diari :grinning:

orsul ma toho urcite vela.... ale myslim si ze si tiez dala trosku oddych od konika ...
14. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink:

tak hlasim mrchu. Zajtra zaciname!

A medzi recou kde ste? :sweat_smile:
14. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočičky moje,jdu se po delší době ohlásit,moc na vás myslím,novinky mám v albu,snad budu mít víc času se zastavit,mám vás ráda
14. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik, tak to je fajn, že sa cítiš dobre, len tak ďalej, po toľkých rokoch si to fakt zaslúžiš :wink: :slight_smile:
Ivkaj, to mi je fakt ľúto, stále tie ťahanice okolo toho.. dúfam, že budúci týždeň tie výsledky už budú :confused: No ja som v pondelok žiadosť podala, tak si ešte pár týždňov počkám...
Sincer, parádička.. tak veľmi držím palce... vieš, aby som Ťa potom mohla nasledovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Dracek, vidím, že pekne rastiete... tfuj tfuj tfuj :slight_smile: :slight_smile: ... a ešte stále Ťa trápia tie nevoľnosti?
Orsulka, dúfam, že ty sa už cítiš lepšie a prídeš nás sem kuknúť :pensive:
14. máj 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, konečne tu máme piatooooooook
15. máj 2009 o 04:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Adulik, že 4:41 - ty by si mala aj s bábätkom v brušku o takom čase ešte spinkať a nie brázdiť po koníkovi :angry: :grinning: :grinning:
Aj ja sa tomu piatku veeeeeeeeeeeeľmi tešííííííííííííííím :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli, klasika, manžel išiel do práce, tak som prichystala desiatu jemu aj sebe a potom som aj ja šla do práce. Veď od pondelka budem zasa PN, tak budem oddychovať a hlavne spinkať
15. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ještě že už je pátek. Jsem totálně vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adu, ty jsi nezmar. Já vstávat v takový čas, tak asi umřu. Jestli máš přebytek energie, tak něco pošli;o)

Sincer, taže dneska první píchanec? Nepokrytě přiznávám, že závidím :zipper_mouth:

Katus, odpočívej taky někdy :wink:
15. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
tak uspesne hlasim, ze prvy pichanec mam za sebou.... :wink: Este musime ist vybavit krv na nejake testy a chyba mi interne predoperacne vysetrenie.... A musim sa objednat na stredu, to je siesty den.

Adu.... mala by si veru viac spat, neprepinat sa.... ved desiatu by si mohla nachystat vecer a rano mozes pospat dlhsie... a ak sa ti chce veru, tak sa daj vypisat, mas na to pravo!

ivkaj.... nemusis, ved coskoro je rad na tebe! ani nevies ako to ubehne!

dracik, vdaka za pozdrav.... je to krasne ako rastiete! Silno na vas myslime! Taketo spravy nas naplnaju optimizmom.... :slight_smile:

nel... neboj za chvilu je schvalena a potom to uz pojde :grinning:
15. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
Víkendujete? Padli sme až na 3. stranu, tak nás trocha posúvam vyššie :slight_smile:
16. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, neli, tu sa víkenduje v plnom prúde. Hrooooozne sa mi chce spať.
17. máj 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo, víkend byl pěkný, tak co ho trávit na netu:wink: Proto jsem včerejší odpoledne trávila u tchýně :confused:
17. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok