• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
dobré ránko, práve som vstala - tým nechcem provokovať pracujúce členky týmu :grinning: . Bola som už hore o 5,30 ale tak sa mi zatvárali oči, že som ich zavrela nadobro a otvorila až teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik....ale vyborne babula :slight_smile:)))))))))))) a ked budu klipkat tak ich kludne zavri zas :slight_smile:)))))))))))))

inak pekne ranecko prajem :slight_smile:))
15. dec 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s tým problém veru nemám, prvý náznak klipkania a ja už spím :pensive:
15. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, dakujeme za pozdrav... a ako sa majú?
Adu, tak, tak ... len pekne spinkaj koľko len môžeš... po 9 mesiacoch aj tak veľa spať nebudeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. dec 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja som vcera zdriemla poobede od 18-19..........a este o 00,30 som bola hore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nestažujem si akože.....lebo ja som vedela, že to takto bude....a tak moja chyba, že som poobede zalahla!! :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo si, moja, robila o 00,30 hore???? háááááá? :grinning:
15. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu................tak cumela som do bedne, co ti budem pisat......inak som Ferka o jedenastej vecer vyhnala od PC.......a ten ako lahol na gauč, tak zaspal :slight_smile:)))))) a ja som pozerala americkeho Ninju2!!!!!! boooože to bola blbosť!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a vcera som si varila cajik bylinkovy.....a robi sa tak, že ked zovrie voda, tak vypnut a dat bylinky a nechat vyluhovat......a tak ja vcera som otočila knoflikom opacne....a tak som ich 15 min. varila na miernom plameni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dávam maťovi tiež všelijaké mená, ale že "bedňa", tak to ma ešte nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to by som si nedovolilaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mu takto povedat :slight_smile:)))))
15. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mooooooooooje kurky zlate....nestihačky???????????????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning:

adulik...zasek driemes????? :wink: :wink: :wink: :wink:
15. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa bola pekne napapať.. mala som výborné cestoviny s tuniakom.. a teraz pijem kávičku.. takže taká pohodička pri PC :dizzy_face: :dizzy_face: ... kolegynka našťastie prišla do roboty, tak už nemusím zastupovať.. aj tak mám toho tak akurát, ale aspoň sa nemusím naháňať..
15. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NELI.....no tak konečne ,že dosla, a co bola chora?????? lebo sa mi vidi, že nejak dlho si ju zastupovala......
ja som si dnes prinieslaa obed, take rizotko co z domu ostalo, ale som to vyhodila do koša.....už sa mi to nejak nevidelo, že by to malo byt dobre..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ona bola na laparke, ale potom ochorela... asi z tej zimy na operačke.. ale už je tu a to je hlavné :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak teraz ostaneš hladná, moja?? :confused: :confounded:
15. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neli....budem....nič ine mi neostava.......ale zas na druhej strane neuskodi .-))))))))))

neli...inak čo to držis za babo na profilovej fotecke????????
15. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nudim sa.............. :unamused: :unamused: :unamused:
15. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, orsul, ako si uhádla, čo robím o 12,21? :grinning:
15. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, to je môj krstný syn.. teraz je už o niečo väčší... :dizzy_face:
Baby, ja som ešte furt nedostala mrchu :confused: :confused: :confused:
15. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, tak dnes som tu prvá JA. :slight_smile:

Neli, čo to čítam? koľko meškáš?
16. dec 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko........teda vcera ste ma pekne nechali nudiť sa!!!!!!! :wink: :wink:

neli......a tak ozaj by ma zaujimalo, že kedy mala prist???????? a nemohla to oddialit ta antikoncepcia, alebo co ???????? alebo...či čo ?????? som zmätenááááá........

aDULIK......vyspinkana už???? či si len draheho vystrajala do prace?????
16. dec 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťo má teraz dovolenku, dnes má skúšku z matiky a zajtra už ide do robotky. Včera od 16,00 ma doooosť bolelo bruško - akoby mala dôjsť mrcha. Ak to znamená, že sa maličkí uhniezďovali, tak som ochotná to vydržať.
16. dec 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik........tak teda....možno dobre znamenie........a kludne to može znamenať presne toto!!!!!!! a vysledok uvidime čochvila .-))))
16. dec 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty budeš mať čochvíľu výsledok, veď okolo 19-teho by si mala ísť na krvičku, alebo sa mýlim?
16. dec 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik...ved ano.....ale........nijak zatial nic nepodnikam.....ani som sa este neobjednala do Heliosu....19-teho je v sobotu.....
a tak by som tam sla asi 21.12...co je v pondelok........ale rozmyslam, že este skusim pockat, ci pride mrcha alebo nepride.....v tomto case by nejak mala dojst....... a asi by som sa objednala tak na 23.12. alebo až medzi sviatkami.....
16. dec 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koopec dátumov si sem hodila. A keby mrcha nedošla, tak testneš, nie?
16. dec 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik.....asi ano.......určite.......
aspon, že ja mam v tych dátumoch jasno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Matovi držim palceky na tu skusku.... :slight_smile:
16. dec 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem aj za neho, bude to potrebovať. Včera som mu pripravovala ťaháky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihihi....tak ale to su podstatne pripravy...... :grinning: :grinning: :grinning: a ssamozrejme bude potreba aj tak trochen štastíčka, aby to vsetko dobre vyslo.....ale je sikula, verim, že to zvládne :slight_smile:))))

Neli dnes zaspala do prace????????????????????????? :confused: :confused: :grinning:
16. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno, veď musí byť prepracovaná. Takisto aj ivkaj - tá tiež maká a nevie kedy prestať
16. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...ved včera pisala, že chorá kolegyna sa navrátila, a že už ju nemusi zastupovat.........som teda zvedav na tu jej mrchu!!!! :confused: :confused: :confused:

nasa Ivi...to je asi pripad sam o sebe...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok