Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lenisko1
16. dec 2009

a este sa ma pýtal či nemam závrate, či mi nieje zle a či nemam velke bolesti v podbrušku.. tak neviem či to mam mat ci to by bolo zle keby mi tak bolo lebo kedmi tak bude tak mam prist...

lenisko1
16. dec 2009

no nie asi pockam kym mi to nepotvrdi že to tam vidi... lebo krv to potvrdila tak neviem

orsulka
autor
16. dec 2009

leni...tak možno sa pytal prave kvoli tej sliznici, že ju videl dole....je tam ta možnost že odkrvaca preč aj s miminkom...takže ked ti bude horsie, tak urcite chod k lekarovi.....
opytam sa, asi nemas vela skusenosti s tymito vecami, ciže snažite sa nejak dlho????????

lenisko1
16. dec 2009

no nemam skusenosti snazime sa rok až tak dlho zas nie...ok tak pojdem ked mi bude zle...

orsulka
autor
16. dec 2009

leni.....treba ist kludne aj na pohotovost a povedat ,že mas potvrdene tehotenstvo z krvi..... 😉

adulik76
16. dec 2009

ahojte, už som zas prikvitla. Trocha som sa dnes aj činila - najprv som sa napchala kapustnicou, potom som zmyla riady, oddýchla som si, pozrela som si "to je vražda, napísala", potom som dala prať, pozrela som si opäť "to je vražda, napísala" a vyvesila som prádlo. A teraz opäť periem, ale už som tu s vami. Moc to s tou aktivitou preháňať veru nebudem.

orsulka
autor
16. dec 2009

adu...a myslis, že budu davat "to je vražda,napisala.." ?????? 😀 😀 😀

adulik76
16. dec 2009

lenisko1 - ja ti moc poradiť neviem, ani ťa nechcem strašiť, ale mne dr. povedal, že sliznica musí byť minimálne 8 mm, aby z toho dačo bolo. Ale možno to chce len kľud a hlavne sa nestresovať. Asi som ti moc nepomohla, ale čakaj horšie a dúfaj v lepšie.

orsulka
autor
16. dec 2009

ta ja som tu furt......... 😠 😀 😀 😠 sak neviem akeho smaila tam mam dat...... 😠 že v praci a 😀 , že s *Vami tu 😉

orsulka
autor
16. dec 2009

adu...ta to tá endometrioza, to je vlastne velkost sliznice??????????

adulik76
16. dec 2009

nie endometrióza, ale endometrium a to je sliznica maternice

orsulka
autor
16. dec 2009

tak....presne to som myslela........ 😀 😀 😀

adulik76
16. dec 2009

však jááááá viem, 😀

orsulka
autor
16. dec 2009

mato nevolal???? spravil tu skusku????????????????

adulik76
16. dec 2009

má ju až o 18,00 - tak čaká

lenisko1
16. dec 2009

adulik no to je iba 1mm rozdiel... tak ved čakam najhorsie neviem sice ako to zvladnem budu to strasne vianoce :(

adulik76
16. dec 2009

hlavne sa nestresuj, kým to nemáš, ako sa hovorí, čierne na bielom. Ja som teraz po KET a bola som na meraní sliznice pred KET s tým, že musela byť minimálne 8 mm, aby mi KET vôbec povolili. Z toho som teda vychádzala, že asi to tak musí byť. Ale neboj sa.

lenisko1
16. dec 2009

no to sa hovi nestrsuj ... ved sa od rana neviem udkludnit... mam taky pocit že z môjho tehu nic nebude... že asi o to pridem :( bože mam strašne depky

adulik76
16. dec 2009

a koľko sa už snažíte?

orsulka
autor
16. dec 2009

adulik...tak aj my sme zvedave, že ake budu Vianocee, vsak???????? 😉 😉

leni......ja viem, že to su nervy

adulik76
16. dec 2009

veru, orsul, buď budú super, alebo aj tak budú super. My si predsa náladu kaziť nebudeme, že?

lenisko1
16. dec 2009

vyse roka sa snazime...ano su a riadne...

adulik76
16. dec 2009

a koľko máš rokov?

orsulka
autor
16. dec 2009

adulik................ta ne???????? 😀 😀 mas pravdu dievča.....budu budu budu super 😵 😵 😵

lenisko1
16. dec 2009

o dva mesiace 30

orsulka
autor
16. dec 2009

leni...pozri nič nie je stratene, len treba pomoct ako sa da....tak ako som pisala, hlavne nohy hore.....a nervozitou si viac uskodis ako pomožeš..... tak sa pokus nejako ukludnit, už len kvoli tomu babetku...... 🙂

orsulka
autor
16. dec 2009

leni...vy ste toto mali naplanovane u svojho gynekologa alebo v nejakom centre??????

lenisko1
16. dec 2009

no nie u môjho gynekologa ani nie v centre je to antisterilna poradna kde nas poslala moja genekolog. on nam to naplanoval to vsetko... ja mam PCO syndrom takže sme to riesili nakoniec sa podarilo mat ovulaciu a hend sa to aj podarilo aspon podla testu a aj krvi

adulik76
16. dec 2009

leni, ešte nie je žiaden dôvod na paniku, ale mala by si si uvedomiť, či by ti teraz to malé nestálo za pár dní PN. Môžeš na tom len získať.

adulik76
16. dec 2009

no, idem si dať sexík s utrošom..... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre