Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. dec 2009

leni....tak vidis, to je presne to co som ti pisala aj ja, že oddych je teraz uplne naj........
ked sa Vam už takto zadarilo, tak neriskovat vobec......

lenisko1
16. dec 2009

asi ostanem doma ako hovoris... skusim si nasadit aj dufaston mam este doma... dufam ž e pomôže

orsulka
autor
16. dec 2009

leni...no podla mna neuskodi..... alebo keby si mala utrogestan....... ale ten je tusim len na predpis....neviem isto......

lenisko1
16. dec 2009

to nepoznam aj dufaston je len na predpis

orsulka
autor
16. dec 2009

adulik..... 😀 😀 😀 aaž terau som precitala to rande 🙂))))))))))))))))))))

adulik76
16. dec 2009

... už je po....

orsulka
autor
16. dec 2009

ako bolo??????????? 😀 😀 rande vyslo?????????

adulik76
16. dec 2009

bolo dobre.... a až 2x..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
16. dec 2009

Vy ste toho teda popísali 😕 😕 😕
Adu, že rande s utrošom... hi hi hi hi 😀 😀 😀
Ivka, no ja ešte neviem, čo po tabletkách... zatiaľ to ani neriešim.. viem, že ďaľšie IVF chcem najskôr v lete.
Noe, výplaty vyrátané, poslané?? 😕
Leni, ako Ti radili baby, šups do postele... treba teraz veľa oddychovať, aby drobec mal šancu sa udržať!! 🙂

marmite
16. dec 2009

Ahojte baby,

to je ale trapas, ja som si minule len zbezne citala prispevky a na Orsulku som zabudla. Orsul silno silno silno drzim palce, aby ste obe aj s Adulikom onedlho mali tie najkrajsie najtucnejsie dve // palicky... A aby to spelo k tomu najzdarnejsiemu koncu...

Inak vsetkym dakujem za myslenie na nas a dakujeme aj za komlimenty... 🙂)))) Ideme von, tak musim letiet...pa paaaaa (Inak vysledky este nemam, az v piatok.... 😠 )

orsulka
autor
16. dec 2009

marmit...tak to teda je trapas!!! hihihihihihh....len sa ty nestresuj dievča, žiadny trapas nehrozi....hlavne nie tebe, ked sme rady, že ťa tu vidime .-))))))))) to je v pohode bambulka 🙂))))
a dakujem 🙂

neli...ta a ty si kde bola cely den??????????????????????????????? aj ty kces po zadku ako sincer?????
😉

nelia
16. dec 2009

Orsul, no aj by som si zaslúžila... ja neviem, načo toľko pracujem 😝 😀 😀 😀
Inak čo sa mojej mrchy týka... zatiaľ to ostalo pri jednom hnedom fľaku a bolesti brucha 😨 😕

orsulka
autor
16. dec 2009

neli......to akožae dobreeee !!!!! 😀 😀 brucho boli aj mna..... 😝

adulik76
16. dec 2009

mňa dneska nebolí 🙂

orsulka
autor
16. dec 2009

adu...vcera nebolelo, ani predvcerom....... ta dneskaj....... ta uvidime..... 😉

orsulka
autor
16. dec 2009

a ja este 10 min...a prcham...na nakupy potravin ako už pripravu na vianocne varenie a pečenie 🙂)))))

adulik76
16. dec 2009

mne napečie sestra, býva o dva vchody ďalej od nás, tak to nemá ku mne ďaleko. Ozaj, pridala som fotky do albumíku - akcia Medovníky 2009 🙂

nelia
16. dec 2009

Adu, pekné fotečky 🙂... tá staršia kočka sa na Teba podobá.. to sú sestrine deti?

nelia
17. dec 2009

Dobré ránko.. zase prvá?? 😕 😕 😕 😕 ... no Adu, ten utroš s Tebou fakt robí divy.. 😀

orsulka
autor
17. dec 2009

dobre ranko......

nelinka...ty sa tu prva prihlasiš a potom cely den ani nemáš na nas cas....kvoli tej praci...... ☹ ☹ ☹
co mrcha??? dosla????? nedosla?????? 😕

orsulka
autor
17. dec 2009

adu...z tych fotiek ide fakt pohoda....a dievčatá ake spokojne 🙂))) hlavne tie zeleno-modre usta .-)))))))) a velmi sa mi paci ten domček!!!.....a este.......Mato nejako schudol, ci ?????? sa mi vidi...........

orsulka
autor
17. dec 2009

NELINKA........

VSETKO NAJLEPSIE K TVOJIM DNEŠNÝM MENINKÁM, NECH ŤA BOH NEUSTÁLE OPATRUJE, NECH ANIELICI STOJA STÁLE PRI TEBE, ABY SI MAL VEDLA SEBA STÁLE LÁSKU, A BOLA ZDRAVA, ŠŤASTNÁ, VESELÁ, OPTIMISTICKÁ......JEDNODUCHO....NAŠA NELI.....
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
17. dec 2009

No mrcha došla... je síce taká slabulinká, ale vôbec mi to nevadí... veď asi ani nemá čo odkrvácať... po kyrete a toľkom krvácaní 😕 😕

orsulka
autor
17. dec 2009

neli....no tak možno......ale naozaj po tolkom kvacani......taka slaba može byt.....teda 1x......ono zas je asi dobre, ked tie cykly su "normalne".... 😉

nelia
17. dec 2009

Jéééééééééééééj, Orsul, DAKUJEM!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelia
17. dec 2009

Veď preto som z tej mrchy bola taká nervózna... radšej nech je "normálna"... bojím sa toho, že sa mi rozhádže cyklus po toľkých hormónoch... mrcha mi vždy chodila ako hodinky, tak som veľmi zvedavá... ale poviem Ti, hormóny nechcem min. pol roka ani vidieť!!! Na brade mi rastú zase nejaké "karfioly" 😖 ... no proste moja pleť je v hroznom stave.

orsulka
autor
17. dec 2009

neli.... 😀 😀 😀 😀 😀 že karfioly................. mna urve!!! 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
17. dec 2009

Inak včera moja polovička montovala zrkadlá... pustil sa do toho hurá systémom a teda poviem vám.. nem dopadlo dobre 😀 😀 😀 ... no je to trocha nakrivo............, ale zase účel to plní 😀 😀 ... A ešte to nie je dokončené.. takže sa dnes do toho zaangažujem aj ja a bude to dobréééééééééé 😅 😅 😅

orsulka
autor
17. dec 2009

😀 😀 Neli.......verím, že si to dáš všetko na správnu mieru .-))))))) moj zas ked niečo robi, tak zas niekedy tak pedantne a prehnane pomaly, že ma ide urvať.... 😠 😀 😀 😀

nelia
17. dec 2009

Však aj ten môj je strašný pedant... ale jaksik mu to nevyšlo 😝 😎 Neodhadol "vážnosť situácie" 😀 😀
No už je to tu... musím na poradu... tak pá neskôr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre