Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. dec 2009

oki................

taaaaaaaak....ďalšia na pokec ?????? 😀 😀 😀 😀

sincerity
17. dec 2009

ahojte babule 🙂

NELI ... vsetko naj naj naj lepsie k dnesnym meninkam prajem. Nech sa splni vsetko, ale uplne vsetko po com tuzis 😉

orsulka
autor
17. dec 2009

sincer....ahoj moja..................ako??? stihaš??????????? aspon dýchať???? 😀 😀 😀 a ako sa maju "piškotky" ????????? bola si ich pozriet ????

adulik76
17. dec 2009

dobré ránko, práve som vstala. Na fotkách sú Veronika a Linduška a sú to bratove deti. Veronika (tá staršia) je moje malinké krsniatko.

ozaj, nelinka, všetko naj..... ti želám, zo srdiečka a úprimne. Keď sme pri mrche, tak ja som krvácala tiež dosť po čistení a od nevidím - do nevidím, ale vždy bola silná. A tiež som sa čudovala, kde sa to berie. Ak to bude trvať príliš krátko a slabo, pre istotu by som potom testla. Čo ak predsa? 😉

orsulka
autor
17. dec 2009

ADULIK.....dobre ranko 🙂
tak ja si pamatam, ako ti vtedy ta mrcha prisla velmi skoro a tusim trvala 12 dni!!!!!! a boli ste na dovci .......

adulik76
17. dec 2009

po čistení som krvácala tri týždne (do polovičky júla), potom 30.7 som dostala mrchu, dosť silnú, potom okolo 20.8 som dostala znova - tá trvala 12 dní, potom som dostala tuším 18.9 - to už trvalo len 8 dní, a potom sa to už upravilo, ale zakaždým to bola riadna zabíjačka 😝

orsulka
autor
17. dec 2009

adu....tak teda ty más iný pamat !!!! 😉 😉 😉 asi takto by som si to nezapamatala..... 😉

adulik76
17. dec 2009

ďakujem za kompliment 🙂

orsulka
autor
17. dec 2009

adu... tak to ozaj nemáš zač...... je pravdivý... 😉 🙂
ako tá skuška?????????????????????????????????????????????????

adulik76
17. dec 2009

no, neprišiel moc nadšený, výsledky ešte nevie - vraj sa ich dozvie buď ešte pred Vianocami, alebo po Vianociach - tak si vyber

orsulka
autor
17. dec 2009

adu......ahaaaaaaaaaaaaaaaa.....takže bude ďalšie prekvapko..... 😀 😀 😀

adulik76
17. dec 2009

a ktoré je to prvé? 😕

ivkaj
17. dec 2009

Čaute ;o)

u nás už od včerejška sněží, tak už to přeci jen začíná vypadat vánočně ;o)

Neli, taky ti přeji vše nejlepší. Nejradši bych zkopírovalagratulaci od Orsulky, ale to by nebylo už moc originální 😵
Možná je mrcha slabá z těch prášků. Díky nim přeci jen sliznice moc nenarůstá, tak když není příjem není ani výdej.

Adu, ty zdobené perníky, tak to je mazec jak je to všechno krásně barevné😀 Já sem letos nakoupila barvy v tubičkách, tak jsem zvědavá jak mi to půjde. Ale kreslení nikdy nebyla moje silná stránka 😝 A tak se budu modlit aby vůbec změkly.

Orsul, co vlasně ta tvoje nožka? A vůbec Pavel se nedávno ptal jak to nakonec dopadlo s tou chemickou fabrikou kde pracuje Ferko?

orsulka
autor
17. dec 2009

adu...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 nevieš????????

adulik76
17. dec 2009

jáááááj, moja, to nebude prekvapko, to bude očakávaný výsledok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivka, pekné, že si zavítala. Nerob si starosti so zdobením, ja som tiež nekázala robiť umelecké diela, my sme sa dobre zabávali - a linduška papkala 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
17. dec 2009

Adu, Sincer ďakujem 🙂
Adu, nemyslím, že by tam bola hoci aj maličká šanca na tehu.. veď beriem tie tabletky.. podľa mňa mám hlavne kvôli nim takú slabú.. uvidíme po vysadení, čo to so mnou urobí.
Inak ja sa musím "pochváliť", že mám doma bifľoša... nosí samé jednotky 😀 😀 ... aj teraz mal veľmi ťažkú skúšku v sobotu.. moc sa teda neučil a včera kuká do PC (tam boli výsledky) a že "ja sa zbláznim, zase za 1" 😅 😅 😅 ... ja si z neho robím srandu, že má viac šťastia ako rozumu... ale jasné, že to nemyslím vážne.. je to šikulka 🙂 (ale to mu nehovorte, lebo bude horenos 😝 )

orsulka
autor
17. dec 2009

Ivik...ahoj.....tak ty sa pri perníčkoch ešte len vyblázniš!!! 😀 😀
moja nožka v pohodeeee...chcela som ju testnut na cviceni aerobicu, ale kamoška napisala, že nejde a nesla som ani ja.......tak snad niekedy "inokedy".... 😀
Ferko pracuje v chemičke......no ide to ako to ide....nie je zrovna z prace nadsený, chodi domov z toho vsetkeho dost unaveny.....na Slovnesku schválili zákon s trategických podnikoch či ako sa to vola, takže ked skonči konkurz, tak chemička sa bude predavat, tak prvý ju može odkupit stat...... maju to tam teraz dost ťažke.....a za posledny týžden aj nám zas prestali platiť faktury, hoci dohoda bola uplne ina.....
😝 😝

laxity
17. dec 2009

Dobré ránko baby

nel...Vyvaruj sa ránám, čo sa dlho hoja. Miluj ľudí, čo ti za to stoja. Dosiahni v živote všetko, čo chceš a ži tak nech nič neľutuješ. K tomu veľa pohodičky, pohlavnej sviežosti a úsmevu na tvári. Nech sa ti splní to najdôležitejšie čo si želáš 🙂

orsul...sincer stíha ona stíha všetko 😀 , opäť som jej chcela navariť a nič, že si navarí sama 😢 a inak sa jej opýtajte koľko sa chystá piecť druhov na Vianoce...

my sa máme našťastie dobre, u doktora v utorok sme dopadli dobre, máme už 1470g a všetko je v úplnom poriadku...len tie bolesti brucha v noci, ale to zvládnem kvôli piškótke 😀 , dávam si aspoň magnézium. Dnes idem konečne ku kaderníčke od septembra som tam nebola, tak si ma viete predstaviť 😅. A zajtra začínam piecť, sa teším 🙂

tak pekný dník prajem 🙂

orsulka
autor
17. dec 2009

adulik....jasne, pre nás očakávaný vysledok.....pre ostatných "prekvapko" 🙂))))))))))))))

neli...jááááááááááááj.. pozravuj Lacihooooooo......že len tak pekne dalej .-)))))))
a ja ked sa s nim stetnem tak mu to poviem!!!!! 😉 😀

nelia
17. dec 2009

Ivka, ďakujem 🙂
Adu, správny prístup 😉

adulik76
17. dec 2009

to teda nie je bohviečo. Hlavne pred Vianocami, takéto depky.

Neli, už máš po porade?

nelia
17. dec 2009

Adu, už ano... no musím makať 😒 .. klasika...
Lax, ďakujem 😅 ... ozaj, balíček ste poslali? Či mám maminu upozorniť, aby ho čakala, lebo som to dala poslať k nej 🙂... a stretko sa včera konalo?
A Noe išla dnes na kontrolu, tak jej držme palce.

orsulka
autor
17. dec 2009

LAX....TEšIM SA S TEBOU .-))))))))))

laxity
17. dec 2009

nel...balík sme poslali, sme ti aj písali mail. Hneď v utorok sme o poslali, takže dnes možno alebo zajtra ho môžte očakávať 🙂 . Hej s babami sme sa stretli aj sme sa navečerali, dala som si zdravý vyprážaný syr 😀 , ale bolo fajn, poklábosili sme 😀 .

noe...drž sa a daj infošky 🙂

orsul...ďakujem 😉 , ty sa nechystáš nejaký test? či?

adulik76
17. dec 2009

veru, orsul, nevyprovokujeme ťa k testíku?

orsulka
autor
17. dec 2009

tak kadejako som rozmyslala, moje zlate....veru........ale bojim sa............ a tak fakt neviem co mám urobit, raz tak, že ved pockam...potom zas že kupim a skusim......a tak...potom onak......
😝 😝 😝 🙄

adulik76
17. dec 2009

neboj sa, aj ja sa bojím testovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. dec 2009

adu...chcela som sa opytať...ty budeš???????

adulik76
17. dec 2009

asi hej

orsulka
autor
17. dec 2009

no joooooooooooo.........ja sa este rozhodnem..... 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre