Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
18. máj 2009

prajem moje tradičné dobré ránko 😵

nelia
18. máj 2009

Dobré ránko 🙂
Čo nového babule? Sincer, ako Ti ide pichanie? 😉 😀
Ivkaj, niekedy treba veru aj tú svokru navštíviť 😝 Ja som u nej dosť často, ale našťastie spolu dobre vychádzame.
Adulik, kedy ideš na kontrolu? Už by malo byť vidno aj srdiečko (alebo srdiečka), však?
Orsulka, dúfam, že už je Ti lepšie. Aj ty ideš tuším tento týždeň na kontrolu.. tak tfuj tfuj tfuj 🙂

adulik76
18. máj 2009

Kontrolu mám až budúci týždeň v pondelok

nelia
18. máj 2009

Adulik a si doma alebo v robote?

sincerity
18. máj 2009

Ahojte kocky 🙂

tak ako sa mame? Nejak nam to tu v poslednom case stagnuje.... chcelo by to nejake nove pisatelky... ale na druhej strane.... ked sem uz niekto zabludi, tak asi ma nejaky problem.... tak radsej asi ani neeee...

pichanie mi ide super 😀 v stredu ideme na tu kontrolu, tak uvidime co povie dr. Este musim ist na to interne predoperacne....

Ozaj babule to sa robi v uplnej narkoze? 😕

ivkaj
18. máj 2009

Ahojte, tak já už makám jako fretka. Tento týden má kolgyně dovolenou,tak jsem na to všechno úplně sama:-/
Ale aspoň se můžu těšit na dva dny volna co budu mít příští týden. Vyrazíme s manžou na prodloužený víkend do Beskyd;o)

Sincer, jsem ráda, že to v pohodě zvládáš. Jen tak dál😉

Nelia, ty máš stále tolik práce?

Adu a tobě by vstávání tak brzo ráno měli zakázat😉

adulik76
18. máj 2009

takže som doma na PN ďalšie dva týždne. Nuž, oddychovať sa musí.

Sincer, pichnú ti injekciu a zaspíš ako bábatko. Ja som zaspinkala a keď ma privážali na izbu, tak som im vykecávala, že sa mi to páčilo a chcem ísť ešte raz. Mužíček sa na mne dobre rehnil.

orsulka
autor
18. máj 2009

ahojte.....dnes osm bola na kontrole...sliznica je 13mm - takže vyborna...a asi aj vsetko okolo toho ,a spon tak vravel moj Dr.......v sobotu bude KET....prosim !!!! nikdo nepracovat!!!!! šetci palce držať!!!!!! a to až do nedele.!!!!!! takže si navarte, upracte už vopred, nech vam v tejto pre mna doležitej činnosti nikto nevyrusuje!!!! 😀 😀 😀

resp. v sobotu rano si budem volat, ako s ma embryjko a ci mame prist.....dnes som sa dokonca dozvedela, že zrazene nemame len jedno ale 2!!!!! tak oni k nemu este jedno primrazili 🙂 🙂 ani som nevedela, ale potesilo ma to......poplakala som si rovno pred emryologičkou......a ona,že: stres???? a ja ,že nie: radosť..!!! ja sa takto tesim...som jej povedala..... 🙂

adulik76
18. máj 2009

orsul dobré správičky, držím ti palčeky už teraz 😵

ivkaj
18. máj 2009

Orsul, já mám teda v sobotu naplánovaný výlet do zahradnictví. Ale co bych kvůli tobě neudělala 😵 Už jste domluveni na nějaký čas? Jo a doufám, že už si užíváš doma klidu?!?

Adu, jak to že PN? Doufám, že je všechno v pohodě 😨

No a já se po obědě pokusím na genetice vymámit výsledky. Mám k dobru ještě jeden týden abych zvládla i konzultaci v CARu, ale nechci to hrotit na poseldní chvíli 😖

adulik76
18. máj 2009

Ivkaj, v robote sa mi strašne chcelo spať, tak som si povedala, že si urobím prestávku. 😅

ivkaj
18. máj 2009

Jejda, tak to mě taky a to ani nejsem těhule. Adu, tak naspi i něco za mě 😎

adulik76
18. máj 2009

ja si pripadám ako Šípková Ruženka, kade chodím, tade by som len spala 😔

ivkaj
18. máj 2009

Adu, jen si pořádně naspi do zásoby. Bereš ještě nějaké hormony, nebo už je to únava čistě těhotenská?

Tak jsem volala na výsledky a pořád nejsou. Tak zase na konci týdne 🙄

adulik76
18. máj 2009

Ešte stále beriem Utrogestan - až do konca 12tt

orsulka
autor
18. máj 2009

adu...aj ja od zajtra zacinam utroš....2x2.......až do neviem kedy.... 🙂 inak od zajtra zas budem brat tieto lieky na sliznicu už len jednu denne, lebo je mi od nich fest zle....!!!! vybrala som pol davky doteraz, takže polovičku este mam......

ivkaj
18. máj 2009

Orsul a jsi tedy v klídku doma?

sincerity
18. máj 2009

ahojte kocky,

tak az teraz sa mi podarilo ist na net....

orsul, vies ze silno na teba myslime a drzime palceky 🙂

ivkaj.... tak snad sa uz tie vysledky dozvies, to je neuveritelne, furt na nieco takto cakat...

adu, len pekne oddychuj 😉

nel asi pracovala dnes ako diva 😀, dr ti nekazal urobit ziadne vysetrenia, nam nekazal pocas doby schvalovania nic, ze to potom vsetko, a teraz s tym vsetkym ponahlame.... 😅

adulik76
19. máj 2009

dobré ránko, všetkým.

Orsul, tebe posielam jeden veľký tehu prsk 😵

A prskáááááááám aj na vás ostatné 😵 😵 😵

lilienka13
19. máj 2009

Ahojte babulky, vidim, ze sa mate v podstate vsetky v pohode, tak to som rada... 😉

adulik: ... ja som tiez bola strasne unavena a hlavne poobede sa mi chcelo stale spat... ale ja som sa vypisat nedala a asi to bola chyba 😠 ... no nic, nabudude budem mudrejsia 🙂

orsulka: .... srdiecko - strasne silno ti drzim palceky a z celeho srdiecka ti prajem, aby vam to tentoraz uz naozaj vyslo a mozno hned aj dvojicky 😵 😵 ... to by bola bomba, co? 😉 😀

neli: ako sa dari? ... tak si sa nakoniec rozhodla ... to je dobre. najhorsia je neistota, ked clovek nevie, co ma robit. a uz ked sa rozhodne, tak ako by z neho nieco spadlo a hned sa lahsie dycha ... 😉 😀 ... tak silno drzim palce, aby vam to tak isto vyslo a konecne ste sa dockali vytuzeneho babatka 🙂

no a ja mam tiez novinku ... rozhodla som sa, ze dam vypoved a idem sa davat dokopy hlavne po psychickej stranke, ale aj po fyzickej ... tak mi drzte palce, aby to pomohlo 😵 😵 ... zase som zacala brat tie morske riasy, kamoska mi povedala, ze ona si mysli, ze problem bude hlavne v nej, tak to vyskusam ... ved raz mi to uz pomohlo a otehotnela som. 😉

lilienka13
19. máj 2009

oprava: kamoska si mysli, ze problem bude hlavne v mojej stitnej zlaze, nie v kamoske 😀 😀 😀

orsulka
autor
19. máj 2009

lili...ty berieš morske riasy??????? to som ani nevedela, ja ich tiež mám a davam si ich cca 3 týždne..🙂))))
teda neviem či su to tie iste, ale jedny su na den a druhe na noc.....to mas tiež????

som doma, v klude od vcera už, rano som si dala utroš a este som hodinu a pol spala....potom som bola na jednej terapke u znamej s masazou nožičiek a trosku čakry poupravovat a vyladiť .-))))) teraz som dovarila.....a idem si lahnut k TV a pockat kym dofrči drahy z prace.....

lilienka13
19. máj 2009

orsulka: no ja mam riasy, ktore beriem len rano a volaju sa Kelp ... dala mi ich ta kamoska, co som k nej chodila aj predtym nez som otehotnela a vtedy mi to pomohlo - na tu stitnu zlazu
... tak len pekne oddychuj, kym este mozes, potom sa uz pri malickom alebo malickych nezastavis 😉 😀 😀

orsulka
autor
19. máj 2009

lili 😉 😉
tak ja mám asi ine morske riasy.....ale je to doplnok vyživy, tak ich beriem....a povedala mi moja kamoška co mi ich predala, aže len do piatku....aby som ich po vloženi emryjka už nepila......

ivkaj
19. máj 2009

Ahojte, tak cestou domů mám konečně čas na vás juknout. Nějak teď v práci nemám na koníka čas, kydž jsem tam sama. Padám sice únavou, ale aspoň nemám čas se užírat myšlenkami na "to všchno kolem úspěšného početí". Ale to tu asi všechny znáte.

Co naše šípkové růženky, jak se mají? Doufám, že všechno je v nejlepšm pořádku a na dobré cestě 😵

Sincer, kdy máš vlastně v plánu první kontrolu při stimulaci? Ať vím, kdy držet pěsti 😉

Lili, Orsul co jsou ty vaše řasy za zázrak?

orsulka
autor
19. máj 2009

ivkaj...ahoj zlatik...tak ty zas makaš o dušu, ale ako pišeš, všetko zle je na niečo dobre 😉 😉
sincer tusim pisala, že na koontrolu ide zajtra t.j. v stredu......

tak ja mam take riasyže GREEN BULL AM, a GREEN BULL PM...akože denné a nočne.....su to riasy, kde kaažde z nich su kombinovane ešte s inymi bylinami sušenymi....tie denne su take na energiu a prečistenie čriev, vitalitu a tak....a nočne su na skudnenie, na zlepšenie kvality spanku a celkovu regenraciu počas spanku.
tak tie denne so mnou pije aj moja polovička, takže sa minaju rychlejsie ako nočne, budem asi dokupovat....ja to inak beriem len tak, tá znama mi ich ponukla bez toho aby vedela, že idem na IVF alebo KET....
takže je to fakt len na taku revitalizaciu organizmu ako prevencia celkovo, nie nejak na podporu "plodnosti"....takažae asi tolko.....

sincerity
19. máj 2009

ahojte kocky,

tak som na Vas dnes vobec nemala cas... makala som jak srob a este k tomu aj ucila.. a kopec blbosti okolo toho...

orsul ma pravdu, na kontrolu ideme zajtra, tak uvidime co nam pan doktor povie, snad bude vsetko v poriadku. Zajtra poobede mam tiez interne predoperacne, tak uvidim a dam Vam urcite vediet...

ivkaj, veru, clovek ked ma stale co robit, nemysli na ine veci a cas mu rychlejsie ubehne...

veroninna
19. máj 2009

ahojte, chcela by som Vás poprosiť o radu. viete mi prosim povedať ako to je s menštruáciou po neúspešnom KET? V apríli som mala ísť na KET, no žiaľ sa embryjká po rozmrazení prestali vyvýjať. Potom som vysadila lieky a dostala menštruáciu. Minulý týždeň som mala dostať už druhú menštruáciu po príprave na KET,ale nedostala som ju. Máte s tým skúsenosti?

adulik76
20. máj 2009

dobré ránko,

sincer, nech ti tá kontrola dopadne čo najlepšie

orsul, vyzerá to tak, že pospávame spolu, čo???? 😀 😀 😀 😀 Aspoň mám parťáčku.

Ivkaj, tak do konca týždňa už budú tie výsledky z genetiky??? Neskutočne sa to ťahá.

Neli, ešte neprišla schválená žiadosť?

Veroninna, ja s tým skúsenosti nemám, takže moc ti asi neporadím.

Ozaj, Katuška, kde sa nám túlaš?

orsulka
autor
20. máj 2009

veron.....tak tiež neviem, prečo to meska.....ja som mala KET 2x, ale ani jeden krat som nemala problem s menzes... nemožeš byt normalne tehotna, ked ti to neprislo??? no a pokial nie, tak este chvli pockat a potom ist k lekarovi na injekciu alebo podobne.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre