• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
o cvhilku pojdem z prace k svokre a budem mat vyprážaný syr!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ti želám dobrú chuť ! :slight_smile:
17. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujem krasne......neviem sa dockat .-))))))))))))))))))))) od hladu už vidím hviezdičky :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marmite, dík :wink:
Adu, so mnou utoš nič nerobil... asi to nie je môj typ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... a hltáš ho alebo zavádzaš? Lebo vraj pri hltaní má väčšie spavé účinky..
17. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem pekné dobré ránko

neli, zavádzam. Tak potom neviem.
18. dec 2009 o 04:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko.....tak ja dnes v praci o hodinu skor, a domov tiež - o hodinu skor...tot iba jeden dovod :grinning: :grinning: :grinning:

adu....ja si myslim, že to može byt tym, že ho beries 3x denne......a okrem toho keby si bola v praci, tak sa ti možno nechce tak spinkat :slight_smile:))))))

a co zas tak skoro hore????????
18. dec 2009 o 06:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute, kocky .. :slight_smile:

Co noveee?? Ja teda nic ohladne babatka, ale tesim sa na najblizsie volno ... aj ked darceky som uz vsetky vyhadzala z rukava ... Mlady dostal detektor kovu a kazdorocnu vianocnu povinnost - stavebnicu stroja z WWII .. :slight_smile: tak som sa tesila, ze som mu to dala uz vcera ...
18. dec 2009 o 07:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no servuuuuuuuuuus hviezda juhu!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
aj my sa tesime na volno :slight_smile:))))

ako žijes?????
18. dec 2009 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Mortiss, ahoj... dlho si sa neozvala... ako sa máš? Ohľadom bábätka stále nič neriešite?
18. dec 2009 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nelinka...dobre ranko.......ty planujes nejaku Dovcu??????????
18. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute, zase nakukuju jenom po ránu;o)

včera nám konečně dorazily ty čínské bylinky, takže máme vánoce vyřešeny. Ale snad to za ty peníze bude mít i nějaký účinek.

Orsul, jak jsi se rozhodla s tím testováním?

Adu a není to tvoje spaní spíš z počasí? Ani ne mě neměl utroš nějaké tlumící účinky, když sem ho zaváděla.

Baby a co vlastně plánujete na silvestra?
18. dec 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Orsul, pracujem až do 23.12., ale potom budem doma až do 4.1.!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .. už sa neviem dočkať... fakt ma to v robote v poslednej dobe nebaví :unamused:
Ja budem na Silvestra asi v rodinnom kruhu... zatiaľ nemáme žiadne špeciálne plány... uvidíme.. a čo ty, Ivka?
18. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ivi...ja som vcera nestihal kupit test, takže kupim dnes poobede a asi aj testnem.... :wink:

ja som už pisala, Silvester mame na Chvojnici, spolocne s Vilkom a Ladkou, aj ostatnými zúčastnenými :slight_smile:))))))
sa sa už tesim :slight_smile:))))) bude veselo :slight_smile:
18. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, konečne som sa dostala aj ku vám. Ráno som si skočila k dr. po ďalší utroš, lebo by mi nevyšiel počas sviatkov. A veru, orsul, ja som test stihla kúpiť a testla som....
18. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ADULIK.....NO A ???????????????????

teraz robis dramaticku pauzu??????????? či čo??????? davaj....davaj......ale aj tak viem vysledok!!!! :dizzy_face:
18. dec 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
18. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jebáááááááááááááááááááááááááááááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bingoooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adulik....tak tomuto sa hovori "SUPER ZACIATOK" !!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
18. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, prvá tretina je za mnou. Druhá je srdiečko a tretia je držať to maličké/kých :slight_smile:
18. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adulik....ano....ved viem, nie????????? preto to pisem :slight_smile:)))))))) kedy pojdes na test kolko je HCG???????
18. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ADU..TY SI DNES 7 den po???????
18. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krv mi vychádza na 25.12, ale keďže sú sviatky, tak som sa dnes s dr. dohodla na 29.12. Ono, ak budú čiarky silnieť, tak je to jedno, kedy pôjdem na krv. Iba sa to vtedy utvrdí. Dúfam, že ten test nie je len hračka prírody a ja zajtra nájdem snehobiely test a ma jebne. Doslova a do písmena. Ale tá druhá fakt vyskočila cca do troch minút, tak hádam to bude predsa len pravda.
18. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
18. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adulik....moj nazor...ked sa ti objavila už na 7 den po...tak je to tutovka!!!!!! urcite....takže pokracuj pekne v tom ako si začala aj v tom ako si si to naplanovala, aby to pekne slo až do zdárneho konca!!!!!
teraz som už len zvedava, ci jedno abo dve.....ale mam tusaka....na dve..... :wink: :wink: ale to vsetko až z krvicky......
18. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo to čítam.................... Adu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Parádaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... ja sa tak teším... a tfuj, tfuj, tfuj.... nech je všetko tak ako má byť... a ja cítim, že tentokrát to tak aj bude :wink:
18. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Orsul, ber si z nej príklad a zajtra hlás aj ty // :wink: ........ :grinning:
18. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
neli.........beriem si beriem...a ani si nevieš predstavit akýýýýý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, orsul, nech ti slúžim za vzor :wink:
18. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:wink: :wink: :wink: :wink:
18. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

adu.......wau, super sa veľmi teším a verím, že takto pekne to pôjde aj počas druhej a tretej tretiny :wink: ....začiatok ukážkový :slight_smile:
18. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok