Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. dec 2009

o cvhilku pojdem z prace k svokre a budem mat vyprážaný syr!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

adulik76
17. dec 2009

tak ti želám dobrú chuť ! 🙂

orsulka
autor
17. dec 2009

dakujem krasne......neviem sa dockat .-))))))))))))))))))))) od hladu už vidím hviezdičky 😀 😀 😀

nelia
17. dec 2009

Marmite, dík 😉
Adu, so mnou utoš nič nerobil... asi to nie je môj typ 😀 😀 😀 😀 😀 ... a hltáš ho alebo zavádzaš? Lebo vraj pri hltaní má väčšie spavé účinky..

adulik76
18. dec 2009

prajem pekné dobré ránko

neli, zavádzam. Tak potom neviem.

orsulka
autor
18. dec 2009

dobre ranko.....tak ja dnes v praci o hodinu skor, a domov tiež - o hodinu skor...tot iba jeden dovod 😀 😀 😀

adu....ja si myslim, že to može byt tym, že ho beries 3x denne......a okrem toho keby si bola v praci, tak sa ti možno nechce tak spinkat 🙂))))))

a co zas tak skoro hore????????

mortiiss
18. dec 2009

Caute, kocky .. 🙂

Co noveee?? Ja teda nic ohladne babatka, ale tesim sa na najblizsie volno ... aj ked darceky som uz vsetky vyhadzala z rukava ... Mlady dostal detektor kovu a kazdorocnu vianocnu povinnost - stavebnicu stroja z WWII .. 🙂 tak som sa tesila, ze som mu to dala uz vcera ...

orsulka
autor
18. dec 2009

no servuuuuuuuuuus hviezda juhu!!!!! 😀 😀 😀
aj my sa tesime na volno 🙂))))

ako žijes?????

nelia
18. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Mortiss, ahoj... dlho si sa neozvala... ako sa máš? Ohľadom bábätka stále nič neriešite?

orsulka
autor
18. dec 2009

nelinka...dobre ranko.......ty planujes nejaku Dovcu??????????

ivkaj
18. dec 2009

Čaute, zase nakukuju jenom po ránu;o)

včera nám konečně dorazily ty čínské bylinky, takže máme vánoce vyřešeny. Ale snad to za ty peníze bude mít i nějaký účinek.

Orsul, jak jsi se rozhodla s tím testováním?

Adu a není to tvoje spaní spíš z počasí? Ani ne mě neměl utroš nějaké tlumící účinky, když sem ho zaváděla.

Baby a co vlastně plánujete na silvestra?

nelia
18. dec 2009

Orsul, pracujem až do 23.12., ale potom budem doma až do 4.1.!!!!! 😅 😅 😅 .. už sa neviem dočkať... fakt ma to v robote v poslednej dobe nebaví 😒
Ja budem na Silvestra asi v rodinnom kruhu... zatiaľ nemáme žiadne špeciálne plány... uvidíme.. a čo ty, Ivka?

orsulka
autor
18. dec 2009

ivi...ja som vcera nestihal kupit test, takže kupim dnes poobede a asi aj testnem.... 😉

ja som už pisala, Silvester mame na Chvojnici, spolocne s Vilkom a Ladkou, aj ostatnými zúčastnenými 🙂))))))
sa sa už tesim 🙂))))) bude veselo 🙂

adulik76
18. dec 2009

čaute, konečne som sa dostala aj ku vám. Ráno som si skočila k dr. po ďalší utroš, lebo by mi nevyšiel počas sviatkov. A veru, orsul, ja som test stihla kúpiť a testla som....

orsulka
autor
18. dec 2009

ADULIK.....NO A ???????????????????

teraz robis dramaticku pauzu??????????? či čo??????? davaj....davaj......ale aj tak viem vysledok!!!! 😵

adulik76
18. dec 2009

//

orsulka
autor
18. dec 2009

jebáááááááááááááááááááááááááááááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bingoooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
18. dec 2009

adulik....tak tomuto sa hovori "SUPER ZACIATOK" !!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 😉

adulik76
18. dec 2009

no, prvá tretina je za mnou. Druhá je srdiečko a tretia je držať to maličké/kých 🙂

orsulka
autor
18. dec 2009

adulik....ano....ved viem, nie????????? preto to pisem 🙂)))))))) kedy pojdes na test kolko je HCG???????

orsulka
autor
18. dec 2009

ADU..TY SI DNES 7 den po???????

adulik76
18. dec 2009

krv mi vychádza na 25.12, ale keďže sú sviatky, tak som sa dnes s dr. dohodla na 29.12. Ono, ak budú čiarky silnieť, tak je to jedno, kedy pôjdem na krv. Iba sa to vtedy utvrdí. Dúfam, že ten test nie je len hračka prírody a ja zajtra nájdem snehobiely test a ma jebne. Doslova a do písmena. Ale tá druhá fakt vyskočila cca do troch minút, tak hádam to bude predsa len pravda.

adulik76
18. dec 2009

hej

orsulka
autor
18. dec 2009

adulik....moj nazor...ked sa ti objavila už na 7 den po...tak je to tutovka!!!!!! urcite....takže pokracuj pekne v tom ako si začala aj v tom ako si si to naplanovala, aby to pekne slo až do zdárneho konca!!!!!
teraz som už len zvedava, ci jedno abo dve.....ale mam tusaka....na dve..... 😉 😉 ale to vsetko až z krvicky......

nelia
18. dec 2009

čo to čítam.................... Adu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Parádaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... ja sa tak teším... a tfuj, tfuj, tfuj.... nech je všetko tak ako má byť... a ja cítim, že tentokrát to tak aj bude 😉

nelia
18. dec 2009

Orsul, ber si z nej príklad a zajtra hlás aj ty // 😉 ........ 😀

orsulka
autor
18. dec 2009

neli.........beriem si beriem...a ani si nevieš predstavit akýýýýý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adulik76
18. dec 2009

veru, orsul, nech ti slúžim za vzor 😉

orsulka
autor
18. dec 2009

😉 😉 😉 😉

laxity
18. dec 2009

ahojte 🙂

adu.......wau, super sa veľmi teším a verím, že takto pekne to pôjde aj počas druhej a tretej tretiny 😉 ....začiatok ukážkový 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre