Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
21. dec 2009

praveze podla mna nevysiel lepsie... neviem presne co to sposobuje... proste asi by sme s tym neotehotneli, alebo nie su schopne oplodnenia, alebo co..... musi brat testosteron v injekciach.... o tri mesiace ide na kontrolu, uvidi sa v akych davkach ho musi brat... a ak by som aj otehotnela, je mozne ze pri dalsom dietati bude musiet brat hormony zase...

orsulka
autor
21. dec 2009

sincer............no toto????? takže vy ste si to vlastne vymenili????? myslím tie injekcie.....pri IVF ty....a teraz marek musi....no pkene!!!!!!!! a to mu niekto picha injekcie??? alebo sam???????
kurnik....sak ale aj tak je to pomoc.......bodaj by to pomohlo!!!!

sincerity
21. dec 2009

orsul.... on dostal jednu davku u urologa. Teraz sa musi pockat, a o tri mesiace kontrola, potom zase odbery a podla toho sa uvidi, ci staci davat hormony raz za 3 mesiace, alebo sa musi pichat castejsie....
ak sa to zlepsi je pravdepodobne, ze by sme mohli otehotniet, no ale to nezaruci nikto... ved viete.

orsulka
autor
21. dec 2009

siner......ahaaaaaaaaaaaaaaaa......takže momentálne aj tak pauzujete co sa vitaminov tyka.......

sincerity
21. dec 2009

veru .... teraz myslim ze neberie nic... alebo mozno zinok... fakt neviem....

orsulka
autor
21. dec 2009

ja ochvilku zbalim....idem este k byvalej kolegynke zaniest nejak suche kolaciky..........
😉 😉

zajtra sa ohlasim z domu......budeme s Adulkou už vegetovať doma .-)))))))))

nelia
21. dec 2009

Sincer, práve som sa chcela spýtať, či sa testosterón nedá doplniť... ale už si aj odpovedala... to je podľa mňa fajn... aspoň sa niečo deje... a nie je to len o tom, že má proste zlý SPG, tak treba ísť na IVF... verím, že vám to pomôže k prirodzenému tehu 😵 😵
Adu, ja Ťa tiež chápem, že keď ide o Teba, tak to berieš inak... ale ako si sama povedala, nohy v teple a byť v kľude... bude čo bude... proste to neovplyvníš... a aj tak si mylím, že aj slabá čiarka je čiarka...
Jaj a ešte k tým fotkám.. určite budú zase krásne ako minule... ale naša Sincer je príliš skromná 😉
Orsul, tak pekný zbytok dňa... aj ja o chvíľku balím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .. a to sme sa pred chvíľkou vrátili z obeda... šéf nás pozval..

orsulka
autor
21. dec 2009

neli...tak to je od neho mile......že vas pozval 🙂 a aj zaplatil??? 😀 😀 😀

ja už sa tiež tesim na tie fotky, dufam, že sincer alebo lax nejake na mailik poslu.....ale lax da do albumiku tu na koniku 🙂)))))

nelia
21. dec 2009

Orsul, bolo to na firmu, takže pohodička... vianoce ako vyšité 😀

nelia
21. dec 2009

Inak som sa vám zabudla pochváliť, že zrkadlá sme spoločnými silami s polovičkou namontovali.. a rovno!! 😅 Viete, zasiahla ženská ruka 😀 😀

adulik76
22. dec 2009

dobré ránko, dnes som od rána pilná ako včelička - balím darčeky 🙂

orsulka
autor
22. dec 2009

dobre ranko...hihihi....aj ja, už som požehlila....a zas periem 😀 😀 😀
a kramy su tu coby dup.....

orsulka
autor
22. dec 2009

darčeky este nie su pobalene, ale pekny stromčekový papier sme už včera zakúpili .-))))))))

adulik76
22. dec 2009

ja sa úplne vyžívam v balení darčekov - hrozne ma to baví 🙂

orsulka
autor
22. dec 2009

my darčeky alime spoločne s Ferkom...každy rok.....rozložime si vsetko okolo seba a balime...teraz ma napadlo, že som zabudla kupit kartičky na darčeky........... ☹

adulik76
22. dec 2009

u nás je to tak, že ja balím všetky darčeky a maťo len tie pre mňa

orsulka
autor
22. dec 2009

aj tak milujem tieto sviatky...🙂)))) velmi sa tesim na to, ked si každy rozbali darček 🙂)))))) a ja som zvedava na nas spoločny s Ferkom, lebo som dala s jednej fotky urobit cierno biely "plagat"....40*60 cm.......do spalne....som velmi zvedava ako to bude vyzerat 😉 😉

adulik76
22. dec 2009

to môže byť pekné. Ja nie som veľmi fotogenická a nerada sa fotím, takže takýto darček nemôžem dať

nelia
22. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Orsul a to má byť akože prekvapenie, Ferko o tom plagáte nevie?... Určite to bude pekné.. daj to potom do albumu 🙂

orsulka
autor
22. dec 2009

adu.....ani som nevedela, že nas Vilko foti 🙂))))) su to tri take pekne momentky .-))))))) a kamoš co mi to robi, tak mi aj zopar vrások vyhladil, vraj...hihihihihihihih.....

dievčatka , idem sa pustit do toho medovo orechoveho zákusku...tak mi držte palčeky, nech to vyjde........takýto som veru este neskušala robit 🙂))))) ale raz možem začat 🙂)))

potom sa ozvem ......... .-)

adulik76
22. dec 2009

tak, hor sa do roboty, ja sa idem napapať a dobaliť darčeky 🙂

nelia
22. dec 2009

a ja som v robote a pracujem 😒

adulik76
22. dec 2009

už mám dobalené !!!!!!! 🙂

neli, vylož si nohy na stôl a oddychuj, už aj tak nikto v robote nerobí 😉

ivkaj
22. dec 2009

Ahojte;o)

Neli, nic si z toho nedělej, já jsem taky ještě v práci a budu tu i zítra 😒

Adu, co další testík, zkoušela jsi?

Jo a málem byhc zapomněla. Už máme doma ty "zázračné" čínské bylinky. Stály teda majlant a kdyby podle toho aspoň chutnaly ;o) Protože nic tak smradlavého a nechutného jsem ještě nikdy neměla. Takže doufám, že aspoň pomůžou 😎

adulik76
22. dec 2009

ivkaj, neboj, po čase si na tie bylinky zvykneš a zachutia ti. 😉

orsulka
autor
22. dec 2009

HOTOVO!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihihih....vyzera pekne.....myslim kolačik...a zajtra sa uvidi, či je aj jedlý .... 😀 😀 😀 samozrejme som musela utekat do obchodu, lebo maslo ..... bolo málo........

Ivik......takže nič moc na chute vase činske bylinky......ale hlavne aby pomohli!!!!!!!!

nelinka.......tak čo, nohy vyložene???????????

Adu...dufam, že dalsi test už nebol......
😕 😕

orsulka
autor
22. dec 2009

Neli...ferko o tom vie, že som to dala robit, ale nevie ktoru fotku 🙂)))) a v cierno bielej kombinacii som aj ja zvedava .-)))))))

nelia
22. dec 2009

ale kdeže... nohy nie sú vyložené... makám ešte stále jak fretka... musíme ešte doťukať platby tento rok 😖
Ivi, nech tie bylinky hlavne zaberú, keď sú už také hnusné...
Aj mne prišiel balíček vitamínov od našej Lax... pustíme sa predsa s polovičkou do očisty... ale až na nový rok 😝

orsulka
autor
22. dec 2009

nelia......tak som zvedava na vysledky 😉 😉 v Novom roku s novým elánom 🙂 🙂 🙂

adulik76
22. dec 2009

orsul, dnes nebol, ale možno zajtra alebo pozajtra 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre