• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
adulik..... :grinning: :grinning: :grinning: dievčatko si nedá pokoj .-))))))))
22. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedám, treba ma riadne vycápať po prdeli :grinning:
22. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihihi...ja som daleko.....možeš si capnut sama???? :grinning: :grinning: :grinning: alebo popros Mata, že....miesto mňa :slight_smile:)))))
22. dec 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

orsul, ten by ma najradšej inak "vycápal" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Adu, čo, už má deficit? :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A test teda bol?
23. dec 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, má deficit a riadny...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hej, bol, a pripojím aj fotečku, keď sa mi nabijú baterky do foťáka
23. dec 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak kdo ještě dneska maká?

Já jsem v práci za naše oddělení sama, i šéfka dorazí až tak za hodinu.

Adu, co ty baterky?!? Jsem zěvdavá jak opička ;o)
23. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som to tam šupla
23. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, parádna čiarka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ivi, ja som ešte tiež v robote... no už len pol hodinku a potom zdrhám... my sme tu boli v celkom hojnom počte (5 z 12 :slight_smile: ).
Keby som sa tu už neukázala (čo je dosť pravdepodobné), želám všetkým krásne Vianoce plné pokoja a lásky v kruhu svojich blízkych. Hlavne si všetky oddýchnite od hektického života a načerpajte energiu do nového roka :sweat_smile: :sweat_smile: a do ďaľšieho snaženia :wink:.
23. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...pekna fotka....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krásna...... :wink: :wink:

my sme si dnes uživali spoločne doma s Ferkom....už je aj šalatik hotovy a zas sa mu podaril urobiť vynikajuci.....

Ivi...tak dufam, že zajtra už nepracujes!!!!!! a nelinka...nápodobne!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, prajem. Čo by to boli za Vianoce bez môjho tradičného ranného želania, však?

S maťom sme už vstali a už začíname variť. Máme aj nejaké pochôdzky, takže musíme makať od rána, ja budem "makať" len v rámci možností. :slight_smile:

Babulky moje, prajeme Vám, spolu s mojou drahou polovičkou, krásne prežitie Vianoc, všetko len to najlepšie do Nového roka 2010 a hlavne, aby sme v roku 2010 rozmnožili našu partičku :wink: :wink: :wink:
24. dec 2009 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľudom prial. Aby v Novom Roku zdravie, šťastie, lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali. A vy viete čo vám ešte všetkým zo srdca prajem :wink:

papa
24. dec 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje.... prepacte, ze som sa neozyvala... no totalny blazninec.

Zo srdca Vam vsetkym ako aj Vasim polovickam prajem pokojne a laskyplne Vianoce.

Na jedličke sviečky svietia, v jasliach leží Božie dieťa.
Nech vás jeho láska hreje, žiari i v tmách beznádeje,
do sŕdc, duší vašich vloží radosť, šťastie, pokoj boží.

Krásne sviatky Vám prajú Mirka a Marek
24. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé snažilky přeju vám hodně úspěchů v dalším snažilkování, držím vám pěstičky, aby další rok byl plný příspěvků o těhulkování.
No a těhulkám přeju aby v klídečku a pohodičce odpočívaly a čerpaly síly na malého drobečka, kterého poprvé sevřou v náručí a potom se o něj budou den co den starat.

Holky krásné vánoční svátečky a hodně zdravíčka.

My máme už 11 zoubků a lozíme v sedě po zadečku, chodit se malé zatím nechce. Je to naše malé sluníčko a tento den zvládla v pohodě a byla nadšená z dárečku od babičky a děděčka, dostala od nich zpívajícího čmeláka.
Od nás sáňky jen nevím jestli je použijeme, když nám sníh slezl.
Mějte se moc faj a Adulik držím silně pěstičky tfuj tfuj aby srdíčko bylo vidět co nevidět.
24. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, sisi.

Asi som tento rok fakt poslúchala, lebo nádielka od Ježiška bola bohatá. :slight_smile:
25. dec 2009 o 06:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby... :slight_smile:

I ked takto dodatocne, ale predsa, i ja vam vsetkym zelam krasne prezitie tychto vianocnych sviatkov a vsetko len to naj naj do roku 2010!!!!!

Adulik - potichucku Ti gratulujem ku krasnym dvom kolajnickam... :slight_smile:
26. dec 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, konečne sa tu niekto aj ukázal :slight_smile:
27. dec 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.... tak ako sviatkujete?

adu..... kraaaaaaaasne fotecky :wink:
27. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Tak ako sviatkujete? My sme strávili sviatky u našich a u svokrovcov (keďže bývajú proti sebe, behali sme hore-dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Dnes sme už doma a čakáme poobede návštevu.
27. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sincer... tak ako? Konečne trocha oddychuješ?
27. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer, ďakujem za kompliment - sama som ten papier ocikala :grinning: . Dúfam a pevne verím, že to pôjde tým správnym smerom. My sa akurát chystáme k bratovi na návštevu, pozvali nás na obed. Ako keby sme nemali napratanú chladničku a nemá to kto jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, až teraz som si všimla, že máš nové fotečky... fakt nádhera :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel..... veru konecne oddychujem.... teda ak sa da tak nazvat chodenie po navstevach a navstevy u nas... ale urcite je to lepsie ako byt v robote :sweat_smile: ... inac zajtra uz idem, ale len do firmy, v druhej robote mam dovolenku, takze to bude veget....

adu... jasne ze to pojde tym spravnym smerom, musi to proste vyjst....
27. dec 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme sa vrátili z návštevy, opäť sme jedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teraz si dám na večeru len ovocný tanier, čo mi ide maťo robiť, na to si aj celkom chutím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dec 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ja pre zmenu jem aj teraz... robila som vynikajúcu rybaciu nátierku... "a la Chvojnica" :grinning: ... no a nedaj si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Od nás teraz odišla návšteva, tak som poupratala byt a teraz vegetím ... zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, konečně i já mám na chviku čas se zastavit a dodatečně popřát hezké svátky a hlavně pohodový, úspěšný a plodný rok!

Adu, a ty se drž, ať máme koho následovat ;o)
27. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko hviezdicky....tak ja sa hlasim až tteraz z prace, ale sledujem, že ste mali podobne sviatky ako aj my .-)))) napodiv aj my sme tento rok posluchali a bolo vela darčekov .-))))) zvysok sviatkov sme stravili s rodicmi na horehroni u tetusky na hoteli, hrali sme vsetci bowling, ping pong, aj žolika, bola Štefanska zabava ......a stále sa jedlo.....ale stale !!! :grinning: :grinning: :grinning: včera este dosli znamy nas pozriet, kym zas odcestuju do Ljublany....este aj od nich sme dostali malu pozornost :grinning: :grinning:

tak a teraz idem na tie papiere, co sa tu nazbierali na stole za tych pra dni co som tu nebola.....a základ je sa v nich zorientovat!!!! potom to už pojde....... :wink:
28. dec 2009 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, ty naša pilná včielka :slight_smile:, ja som teraz ešte len vstala
28. dec 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka....milacik.....to jev setko v poriadku.......nevadi, mohla si kludne ešte spinkat...:slight_smile:)))))
tá posledna spolocna fotka......jupiiiiiiiiiiiii.......pekná :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok