• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Adulik, ako sa cítiš/cítite? Kedy ideš k Dr.?
4. jan 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cítim sa celkom fajn, stále spím, bolia ma kozy, ale nejaké väčšie ťažkosti nemám. A k dr. idem 15
4. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJ Adulik......odkažem...zajtra s nimi budem .-)))))))
tak sa mi zdá adi, že sa ti dari aj dlhsie pospinkat :wink: :wink: :wink:
4. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, v sobotu som zaspala o 20,00 do nedele do 8,30 a potom som si ešte v nedeľu schrupla 2 hodinky :grinning:
4. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, tak nech Ti to takto ďalej vydrží.
4. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som ako medveď uložený na zimný spánok :grinning:
4. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ADULIK......no možno to bude tym, že už spis za dvoch...hihihih :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, že to tak aj je :wink:
4. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo za troch :wink:
4. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas to nepreháňajte :grinning:
4. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved o chvilku budeme vediet vysledok !!!! :wink: :wink: :wink:
4. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, hlásím se též z práce aby ste nemakaly samy ;o)

Adu, já ti to volno zak závidím ;o)

Orsul, jak se mají Chvojničáci?

Nelia, už jste začli s tou očtistnou kůrou?

Bubli, i tobě potichounkou gratuluju :wink:
4. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivik...ahoj bambulka pracovita :slight_smile: :slight_smile:

Chvojničaci sa tiež s vervou tento rok chystaju na babo....teda resp. už od min. roku kedy bol Viliam na operacii krčovej žily vo vajičku......a Ladka bola v decembri na HSG....zistili jej jeden vajcovod menej priechodny, ale zpriechodnili ho pod tlakom....a este je tam vysoka praavdepodobnost endometriozy.....dievča im tam od bolesti odpadlo - chudatko.....ale s tou jej postavou..... a teraz v januari ide na laparku, a budu jej odstranovat polip na maternici, plus odstranenie tej endometriozy a asi aj zrastov.....

no a potom sa uvidi čo dalej.....s Ladou sme na Silvestra boli neopitelne!!!!! hihihih....pili sme co bolo a nie a nie sa poriadne opit a ist spat....tak sme zalomili ako posledne o siestej rano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, tak vitaj v práci aj ty :slight_smile:
My sme s tou očitstnou kúrou začali práve dnes... zatiaľ to zvláda aj polovička... dokonca bez frfľania.. tak dúfam, že mu to vydrží :slight_smile:.. a vy beriete tie bylinky?
Chúďa Ladka... tiež to teda nemá ľahké... ale držím im palce, nech sa im napriek tomu čoskoro zadarí.
Ja som teda opitelná bola a preto som zaľahla niečo pred 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. no o pol 5 som sa zobudila, lebo mi išlo hlavu rozdrapiť.. dala som si preto ibáča a ráno som sa zobudila ako rybička :grinning:
4. jan 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak ja som nepila nič - to sa ale čudujete, čo?????
4. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adu....a to už preco si nepila?????? .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja cez to vsetko co sme popili......že nič mi nebolo, ani žaludok, ani hlava ..... len som bola nevyspata....za 48 hod. som spala 6 hod.!!!! ale po ranajkach sme si šťúrili za jeden....vyrovnali sme stav krvi v alkohole a bolo dobre dalsich 21 hodin.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak popíjam čajíček, mliečko, citrusovú šťavu a tak.... to sú teraz nápoje, čo majú fakt grády :grinning:
4. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...hihihih.....hlavne je, že aj taketo chutia......a možno aj viac ako nejake alko nápoje .-)))))))
4. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však chutia ako chutia, na vianoce som robila vaječný koňak a nemá ho kto piť. A ja by som si tak dalaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne priniesla moja mamina...tak som vcera robila - Angeliku kavicku, aj so slahackou.....aj s vaj, konakom...že mnam .-)))))))))
4. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mi rob chute - ja teraz nemôžem ani kávu, ani koňak
4. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu......a mas na kavu aj chut??????? a preco vlastne nemožes kavu?????? či len tak pre istotu?????
4. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kávu nemám vôbec chuť - ale čítala som aj na nete, že káva odvodňuje a v tehotenstve sa moc neodporúča. Tak nechcem zbytočne riskovať.
4. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik.....dik za vysvetlenie.....
to viem, že odvodnuje......ale vela kočiek mi povedalo, že pilo kavu v tehu, ale oni otehotneli normalne.....a ja uplne chápem, že v nasom a teraz hlavne v tvojom pripade netreba nič riskovat......
a je fajn, že na nu ani nemas chut :wink:
4. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto, kto ide na druhe IVF???
4. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
weronika......ja momentálne nie.....
4. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robím pre to všetko, tak kvôli nejakej káve si to nenechám pokaziť, nie?

weronika, ja sa tiež nechystám, ja som po KET
4. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...veď presne tak.....
a ja tento rok, že vobec neviem čo sa ide diať.......vobec....ani paru nemám....ani neviem čo chcem robit, co sa pustiť, čo čoho nie....taká som volajaká nijaka..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stale mi chodi rozum po tej adopcii....
musim doma hodiť reč
4. jan 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už nebudú žiadne pokusy?
4. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...toto keby som ja vedelaaaaaaaaaaaaaaa :pensive: :pensive: :pensive: ani neviem co mám robit......asi najhoršie na tom je, že ani nemám žiadne pocity, alebo niečo.......
4. jan 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok