Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. jan 2010

mňááám baby....jogurt Activia...jablko-škorica......výýýýýýýýýýýýbornýýýýýýýýýýý 😉

minka051
8. jan 2010

nelia ale ja som brala už treie balenie bez prestávky až kým mi nezavolali že mám prestať. Dnes je to 4 deň a nič.

Orsulka ano hned ako príde mrcha lepím náplaste Estrahexal na rast sliznice.

nelia
8. jan 2010

Minka a aké tabletky si brala? Lebo ja beriem YAZ, tiež 3 balenia bez prestávky... ale to balenie obsahuje aj tabletky bez účinnej látky a keď som brala tie, vždy prišla mrcha. Ty to máš asi iné.. tak Ti bohužiaľ neviem poradiť. Radšej si zavolaj k dokimu, čo máš robiť.
Adu, dobré ránko 😉

adulik76
8. jan 2010

kde máme ivku? tá už sa dosť dlho neohlásila 😕

minka051
8. jan 2010

nelia ja som mala Novynet. je to na 21 dní potom by mala byť pauza 7 dni a v tej pauze by mala prísť mrcha. Ak do zajtra nepríde zavolám do centra či nemám ísť na vyvolávačku.

orsulka
autor
8. jan 2010

minka.......asi bysi mala zavolať, ved oni povedia ako pokračovat....aj či tá vyvolávačka neuškodi...náhodou...

nasa Ivkaj je asi zavalená prácou zas...žaciatok roku im asi dáva zabrať......tak som zvedava, ako sa nakoniec rozhodne s tou vypovedou......

adulik76
8. jan 2010

no, ona to má v robote fakt "husté", s takou šéfkou by som veru dllho nevydržala.

minka051
8. jan 2010

orsulka ved ja dnes napíšem email koordinátorke tak mi poradí.

orsulka
autor
8. jan 2010

minka...oki....tak daj vediet ako pokračujes 🙂

adulik.......ja asi nápodobne, aj ked som myslim, že prisosobivy človek.....ale.....

adulik76
8. jan 2010

čo plánujete babule cez víkend?

orsulka
autor
8. jan 2010

adu......ja mám zajtra trening s deckami, ale len tak na hodinku, lebo bud. tyzden mame ples....a inak neplanujem nic......ja by som velmi chcela oddychovat a spat a nič nerobit....ale ked si to takto naplanujem, tak mám oci velke ako tenisove loptičky a nie a nie si pospat.....
ale urcite nebudem prat, nakolko sa pred vcerom pokazila pracka a opravar vraj pride až v pondelok!!! aspon to že nemusim... 😀 😀 😀 neviem sice kam budem davat to pradlo, ale.....

orsulka
autor
8. jan 2010

a este mi poradte zas...že co mam dnes navarit...... 😕 😕 😕 som uplne bez fantázie!!!!!!!!

ivkaj
8. jan 2010

Ahojte;o)

Asi vás zklamu, ale v práci jsem byla jen v pondělí. V úterý jsem nastoupila do špitálu, ve středu byla laparka+hysteroskopie a průchodnost vejcovodů. No a včera mě vykopli domů. Povím vám teda, že to byla tvrdá srážka se zdravotnictvím - záchody na chodbě, vybavení pokojů bylo snad starší než já a sestry "ochota sama". Jsem ráda, že jsem doma a můžu se povalovat podle libosti.
Ale aspoň že výsledky jsou asi v pohodě - u vizity mi doktorka řekla "nic vám nenašli" a v propouštěcí zprávě je pár latinských výrazů, kterým pochopitelně nerozumím. Tak doufám, že mi to potom v CARu vysvětlí.
Takže vlastně pořád netušíme proč se ani z jednoho IVF nezadařilo.
V úterý jsme byli i na imunologii a tam se Dr. docela divil, že se ani jeden pokus nechytl. Prý tedy pořádně zapátrají v krvi a za měsíc bude moudřejší. Doufám 😅
Tolik hlášení o mě.

orsulka
autor
8. jan 2010

Iviiiik.....!!!!!! no vitak stranené dievča!!!! 🙂))) takže toto všetko más uspesne za sebou....no tak super...... a tak neviem či je to dobre alebo nie...ale je asi fajn, že si OK..ťe su vajcovody prechodne a žiadne velke zrasty alebo endometrioza...... nech len pekne v krvičke popatraju, lebo tam može byt problem,ked inde nie je.....
a teraz bude na PN-ke??????

orsulka
autor
8. jan 2010

Ivi...a kedy pojdes na stretko do CAR????

nelia
8. jan 2010

Ivi, ja som ani nevedela, že ideš na laparku hneď začiatkom januára... hlavne, že to máš už za sebou? A bolí Ťa to ešte? S tým zdravotníctvom ste na tom teda podobne ako my 😒. Len keď som si priplatila tých 16,60 Eur za apartmán, to bola paráda.. ale inak e e 😖 . Dokedy budeš doma?
My plánujeme na víkend nejaký wellness.. sauny, bazén a tak... keď už robíme tú očistu, nech sa toxické látky vyplavujú aj touto cestou... A budem mať 3-dňový víkend 😵 😵 😵 , keďže sa u nás v závode v pondelok nepracuje... jupíííííííííííííí

orsulka
autor
8. jan 2010

neli...zlatko to znie uplne perfektne!!!!!užite si to 🙂 🙂 🙂

nemocnica v Bojniciach je s vybavenim na tom velmi podobne.....ale presonal je dobry....ja som vždy bola spokojna aj s lekarmi aj sestrickami......a pri odchode si vždy zaslužili bonbonieru a kavičku 🙂))))) 😉

ivkaj
8. jan 2010

Na PN nejsem, máme nárok na dva dny zdravotního volno a pak jsem si vzala dva dny dovču, k tomu víkend no a v Po pomažu do práce. Ale moc se mi nehce 😝
Do CARu půjdu až s výsledky z imunologie, takže až někdy začátkem února. Ale v pátek jdu ke gyndr. na vytažení stehů, tak mi to snad vysvětlí.

Nelia, přiznám se, že ze všeho nejhorší byla asi ta bolest z plynu co do mě nafoukli. Za jak dlouho ses ho zbavila?
A ten relax víkend ti jen a jen závidím, ale je potřeba aby si tělo i duše pořádně odpočinulo.

Orsul, já sem sestřičkám nedala nic. Sama jsem si musela říct, aby mi vytáhli z ruky kanilu (jinak bych s ní asi šla i domů) a když sem se oblíkala do civilu, odlepovala jsem si ještě elektrody od EKG co jsem měla na sále.

orsulka
autor
8. jan 2010

ivi....tak to je sila!!!!! takym netreba nič davat...to je jasne .-))))))

a ten plyn, možno esste den dva....a povoli to 😉

orsulka
autor
8. jan 2010

Aduska...a ty sa mas ako moja??????? citiš sa dobre, nie je ti zle a tak??????

ivkaj
8. jan 2010

Orsul, tos mě teda potěšila. Přijdu si jak starý chlap 😅

Co to vaše dilema? Zkusíte ještě to Brno nebo přemýšlíte o adopci?

orsulka
autor
8. jan 2010

ivik.....naslo som dobre referncie na Reprofit Brno.....baby ma povzbudili hoddne......tak som nejak začala trosku viac verit.....ale nepreberali sme to s Ferkom...... ja by som sa možno pustila do oboch veci naraz.....aj Brno, aj adopcia......a k tomu este prerabka bytu
a už asi staci.....tolko naraz je dosť 😀 😀 😀 😀

nelia
8. jan 2010

Orsul 😀 😀 ... ale vy ste obaja šikovní, tak by ste toho zvládli aj viac 😉
Ivka, veru ešte deň-dva musíš vydržať... mňa to tuším 2-3 dni po operácii bolelo.. a aj u mňa bola tá bolesť najhoršia.. bruško som skoro ani necítila. Len na seba ešte dávaj pozor, nedvíhaj ťažké veci a tak.. oki? 😉
Ale na ten wellness ideme len zajtra .. na jeden deň.. a v pondelok by sme možno skočili na lyže.. to stredisko, čo je tu pri Piešťanoch... Bezovec tuším... no uvidíme..

orsulka
autor
8. jan 2010

NELI....ved to nevadi, že len jeden den....aj tak......wlnes je welnes
my tu mame blizko aj Rajecke aj Turčianske Teplice.....ale skor tie turčianske, lebo tam je mensi kopec po ceste .-))))))))

a Sincer už dnes asi zarezáva zas naplno, ked sa tiež neozyva ☹

adulik76
8. jan 2010

ja som si trocha odbehla zdriemnuť, ale od včera mi nie je moc dobre. Nie je mi na zvracanie, ale ani nemám k tomu ďaleko. Včera som toho moc ani nepojedla, až večer som si vypýtala francúzsku polievku, ale zo sáčku (to sa mi ešte nikdy nestalo). Keď sme už pomaly spali, tak ma prepadla hrozná chuť na hranolky, ale nechcela som už maťa budiť, tak som sa nejak prekonala. Hranolky som si spravila dnes, ale ledva šli do mňa. No, že by som nejak vyskakovala z toho ako mi je fajn, to by som ani moc netvrdila. 😝 Cítim sa jak zbitý pes.

ivkaj, to je fajn, že už máš laparku za sebou, aspoň po tej fyzickej stránke vieš, že problém nie je. Aj to je voľačo.

minka051
8. jan 2010

orsulka tak ešte mám čakať do zajtra ale čo bude ak nepríde tak mi nepovedali. Zajtra mám zavolať. neám z toho dobrý pocit.

orsulka
autor
8. jan 2010

adulik...tak to som sa opytala asi presne na cas ... 😉 tak sa mi vidi, že už ťa zacinaju obchádzať tie tehu nevolnosti...a rozne chute..!!!!! to je fajn.....teda asi nie moc pre teba, ale....... ved vieš ako to myslim 🙂 🙂

minka......prečo???

adulik76
8. jan 2010

orsul, nabudúce sa opýtaj niečo príjemnejšie, ok? keď už bosoruješ..... 😉

ivkaj
8. jan 2010

Adu, jestli ty nejsi těhu 😎 Ale docela jsimis těma hranolkama udělala chutě, ale na to jsem moc líná 😝 No nic, pizza z mrazáku je taky fajn ;o)

Orsul, tak to jsme na tom stejně. O adopci jsme už začli přemýšlet. On je to přeci jen běh na hodně dlouhou trať. Teda aspoň v Čr je to proces cca na 2roky. A když by se nám mezi tím podařilo otěhotnět, dá se žádost pozastavit.

Nelia, neboj od včerejška se jen válím a mám v plánu v tom celý víkend pokračovat. No a jestli zapadneme sněhem, tak nám stejně nic jiného nezbude ;o)

Sincer, kočičky je mi moc líto. Jo a jestli jsem to pochopila správně, tak jdeš se ségrou k porodu? 😕

nelia
8. jan 2010

Ano, Adu, to je fajn... veď ty si silné žieňa a pre bábenko všetko vydržíš... možno práve kvôli tomu, že Ti je zle, to je tentokrát to pravé orechové... uvidíš 😉 .. veľa spinkaj a skús aspoň niečo papať, ak sa dá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre