Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
14. jan 2010

auto by malo byť hotové už dnes, ale čosi mi maťo včera vysvetľoval, že musí najprv zaniesť faktúru na poisťovňu a neviem, čo ešte okolo toho a nejak sa nedá to auto vyzdvihnúť už dnes. No, nevadí, tak si trocha pocestujem. Našťastie tá endokrinológia je v novom meste len kúsok od stanice, tak sa tade nemusím trepať cez celé mesto.

orsulka
autor
14. jan 2010

adu...tak aspon že tak....a tak trochen sa prejdes a prevetráš 🙂)))

adulik76
14. jan 2010

len či sa dokážem ráno zobudiť? 😕

orsulka
autor
14. jan 2010

ADU....mas tam byt velmi skoro??????

no ako poznam seba, byt bez auta...tak sa urcite preobjednávam.... 😀 😀 😀 😀

adulik76
14. jan 2010

vlak mi ide o 6,00 do n.m.n.v a o 8,00 už musím byť v tn u dr.

orsulka
autor
14. jan 2010

adu....ups...to je fakt skore vstavanie.........
no tak dnes do postele o 18-tej 😀 😀 😀

adulik76
14. jan 2010

alebo zajtra prespím celý deň, keď sa vrátim od dr. 😀

orsulka
autor
14. jan 2010

abo tak!!!!! 😀 😀 😀 tá endokrinologia suvisi s tehu ????? to je ako štítna ?????

adulik76
14. jan 2010

hej, štítna, to chodím už od 2007, mám zníženú funkciu

orsulka
autor
14. jan 2010

tak ono pri tehu je to asi dobre sledovat....či?????

adulik76
14. jan 2010

určite, teraz chodím na kontroly každého pol roka, v tehu by som mala chodiť častejšie, tak mi aspoň dr. hovoril, že ak budem tehu, tak mu musím dať hneď vedieť

orsulka
autor
14. jan 2010

tak to je jasne, že sa radsej nepreobjednavas 😉 😉

orsulka
autor
14. jan 2010

dnes je to tu ake posmutneleeeeeeeeeeeee 😔 asi ako počasko vonku

adulik76
14. jan 2010

však tu nikto okrem nás asi ani nie je. Neli je pravdepodobne u dr. Sincer, Ivkaj, neviem, kade sa túlajú...

orsulka
autor
14. jan 2010

no jooooooooooooooo...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aj ja už o chvilku vypadnem....vsetko je už z prace het...tak pojdem skor a este do obchodu.....

nelia
14. jan 2010

No dnes som na vás vôbec nemala čas... celé poobedie sme mali tzv. workshop... ledva som sa stihla vrátiť od dokiho...
No u Dr. to bolo zaujímavé... práve dooperoval a sestrička mu volala, že som došla, kde je... že ho zase volali k súrnej sekcii, ale na 2 minutky našťastie dobehol (keďže som sa ponáhľala) .... v zelenom operačnom oblečení... stihol mi ale povedať, že tabletky mi už nedá a máme inteznívne "ťuťumuťu" 😅 😅 😅 .. mám si merať BT (zase bude zábava 😲 ) a po ďaľšej mrche mám prísť na folikulometriu, či sa všetko dostalo do normálu, alebo budem potrebovať hormóny na dozrievanie vajíčok a tak... no možno motyka vystrelí a ja sa tej ďaľšej mrchy ani nedočkám 😉
Idem spinkať... pá zajtra...
Adu, tfuj, tfuj, tfuj... veď vieš 😉

adulik76
15. jan 2010

dobré ránko, veru, neli, pekné správičky na víkend.

Babulky, dnes na nás myslite intenzívnejšie, ako kedykoľvek predtým, moooc to potrebujeme

sincerity
15. jan 2010

ahojte babulky...

nel... super.... bodaj by motyka vystrelila u vsetkych nas 😉 a hlavne nezabudat na intenzivne tutulimutuli 😀
bez toho to asi nepojde

adu.... budeme silno mysliet, ale neboj vsetko bude urcite v poriadku. Musi byt! Verim, ze prides s tymi najlepsimi spravickami a dodas nam vela optimizmu.

ostatne babulky ahojte 😉

ja som tento tyzden fakt nemala velmi cas.... musela som si vela urobit dopredu, lebo cely buduci tyzden som v skole.... mame zapoctovy tyzden 😠 vobec sa mi nechce.

nelia
15. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Sincer, ahoj... aj Teba vidieť? Zase bude skúškové obdobie, čo? Ja jak vidím teraz Laca, ako sa po nociach učí, by som určite nedokázala študovať popri škole 😒 . Takže máš môj obdiv 😉
Adu, dúfam, že si nezmeškala vlak.. písala si, že ide o 6,00 a ty si ešte o 6,00 bola na MK 😕 .. dúfam, že bude všetko v najväčšom poriadku.. musí byť!!

orsulka
autor
15. jan 2010

dobre ranko......

Adulik...myslim na teba od tretej rano ako som vstala!!! 🙂))))))))) držim palce, cakam super spravicky....

Nelik.....tak teda tutumutu...tutumutu...tutumutu o dusu...nech fakt nedojde .-))))) ved vies kto .-)))))

Sincer....s tou skolou suhlasim s Neli....mne by sa teda fkt už učit asi nechcelo....boli ste s lax na tych nakupoch???????

nelia
15. jan 2010

Orsul, urobím, čo je v mojich silách 😉 😀
Inak dnes je piatoooooooooooooooook 😀 😀 😀

sincerity
15. jan 2010

orsul, nel.... ked som sa uz na to dala, musim to nejak zvladat.... aj vy by ste zvladli, keby ste museli....

s lax sme boli len na takych malych nakupoch ako lekaren a nejake tie zdravotnicke potreby... no ta uz ma zapratanu celu izbu vecami.... ale pokupili sme kadejake tie jednorazove bombardaky do porodnice, vlozky, vlozky do podprdy, nadoby na mliecko, kremiky, cajiky a take tie veci 😀

orsulka
autor
15. jan 2010

neli...oki 😀 😀 tak vidim, že sa ja tešiš .-)))))))))

my sme vcera zacali škrabat detsku izbu.... 😝 😝 tak sme sa tam motkali s Ferkom sami dvaja, a večer sme vyzerali ako duchovia, cely šediví😀 😀 😀 😀 😀

nelia
15. jan 2010

Inak s Dr. som sa o kúpeľoch baviť nestihla. Ale sestričky som sa pýtala a že by mi ich v pohode doktor predpísal. Tak nad tým ešte porozmýšľam. A možno by som tam šla aj miesto letnej dovolenky... Laci by si priplatil a šli by sme spolu.
Orsul, to mohol byť zaujímavý pohľad 😀 😀

orsulka
autor
15. jan 2010

neli.....aspon som videla ako by som vyzerala so šedivými vlasmi .... 😀 😀 😀

tak som pozerala to sanatorium,co mi adu dala tu adresu....a tak som napisala doktorovi, že ci si mysli, že by sme mohli mať ten NATIV.....to je (tusim sa tu niekto na to pytal a neodpovedala som) : Nativná IVF – odber jedného oocytu spontánne dozretého vo vlastnom ovulačnom cykle .
takže to si vysvetlujem že jednoducho žiadne hormony naviac....a to zrejme potom oplodnia a vložia...stoji to 499 evri.....a bez ET 199 evri......
kurnik lepsie ako od 1900-3000 evri za IVF komplet......

orsulka
autor
15. jan 2010

inak tak celkovo tam maju nižšie ceny ako v Heliose.......

adulik76
15. jan 2010

ahojte, nakoniec sa maťovi podarilo vybaviť auto ešte včera, len sme museli zaplatiť zálohu 500 eur. No, inak sa nedalo.

A keby niečo, tak srdiečko bije ostošesť a máme 1 cm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sincerity
15. jan 2010

aduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

minka051
15. jan 2010

Ahojte

adulik tak je super správička tak držím palce nech ide všetko ako mám a pekne rastiete.. Dúfam ýe o chvílku sa už dočkám aj ja.

Ahoj orsulka chystáš sa na NATIV ?

orsulka
autor
15. jan 2010

aduuuuuuuuuuliiiiiiiiiiiiiiiik...tak tomuto sa hovoti piatočeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!

gratulujem a velmi velmi velmi sa tesim .-))))))))))))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre