Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
18. jan 2010

čím ďalej, tým viac sa asi nevieš dočkať, však? Uvidíš, bude to tu čo nevidieť... tie dni utekajú hrozne rýchlo.

orsulka
autor
18. jan 2010

tak mne konik nesiel vobec......no...a tak som pracovala.... 😀 😀 😀 😀

juuuuuuuuuuuuuuuuuj baby netehulky.....musime tieto nase tehôstky rychlo dobehnut, ja sa už neviem dočkať kedy budem tehotna......keby to bolo už včera, tak by to bolo skvele!!!!!!

noemarta
18. jan 2010

Ahoj Lax, mame sa dobre, akurat mavam v poslednej dobe nizky tlak, ale vzdy to nejak rozchodim....
tento vikend som neodolala a kupila som krpcovi taku puma supravu na 6-9 mesiacov, tak to ste ma mali videt, cely vikend som len chodila do tej izby a obkukavala tu supravicku a predstavovala si aky bude zlaty.... hi hi nesisi mi zee??? sa teskujem....
prihlasila som sa na kurz pre tehotne + brusne tance k takej dule, a som zatial velmi spokojna.
aj my sa chystame na ples 13.2., tak sa aj tesim, ved brucho este nerastie, tak coooo... zatial som pribrala iba kilo, az sa sestricka cudovala, ze iba. ale vsak cooo, babo rastie, a ja zas nemusim hned priberat...
Orsul, zatial som nemala ani kedy zacat temu o skrateny pracov.doby... mala som dost hekticky minul.tyzden.

noemarta
18. jan 2010

neboj Orsul, dobehnete nas, vsetky tento rok, vam to hovorim !!!!!! ciiiiitim to tak.
aj ja uz sa tesim, kedy mi uz trosku narastie brucho, ved ani neviem ze som tehoska, aleboooo ked uz zacnem citit pohyby, na to sa tesim najviac.

laxity
18. jan 2010

orsul...presne tak, ja to ani nechcem písať, ale ja stále čakám, že sa to tu rozbehne a verím, že tento rok sa to stane 😉 a prajem to Tebe a aj ostatným 🙂

noe... 6-9 mesiacov 😀 , také ja nič doma nemám 😀 , teda aspoň myslím...samé 56, 62,68. Ja som začala cítiť pohyby až 14.10.09, čo bolo v piatom mesiaci 20tt 🙂

orsulka
autor
18. jan 2010

oki baby...tak ja sa už nebojíííííííííím 😉 😉

katz
18. jan 2010

Adulik,

gratulujeme a velmi sa tesime. Potichu sme ta tu sledovali a drzali palce tak sa tesime ze to takto pekne pokracuje. Inak, my mame za 5 dni prve narodeniny.

Samozrejme aj ostatne kocky pozdravujeme a drzime palce. Neli, tfuj tfuj, abya uz neprisla 🙂

adulik76
18. jan 2010

díky, katz, že si aj dala o sebe vedieť 🙂

orsulka
autor
18. jan 2010

katz.....tak prajeme vseeetko najlepssieeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

minka051
18. jan 2010

orsulka ahoj aj všetky ostatné 🙂 Aj u vás stále sneží 🙂
Tak hádam sa k nim čo skoro pridáme k tým tehulkám aj my dve. 🙂 🙂 Ja som už nervózna pred zajtrajškom

adulik76
18. jan 2010

minka všetko dobre dopadne 😉

orsulka
autor
18. jan 2010

minka....zajtra už ides do Brna?????????????????

Adulik...a ty pokracujes v PN-ke???? a stale na križe ??????

adulik76
18. jan 2010

až do 29.1 som PN, potom budem cez víkend práceschopná a od pondelka zasa PN

orsulka
autor
18. jan 2010

adu....nooooooo...tak to aby si porozmyslala čo cez ten vikend budeš robiť alebo na aký vylet pojdes, ked nemusisbyt doma!!! 😀 😀 😀 😀

minka051
18. jan 2010

orsulka nie len ku svojej na UTZ a výsledok posielam faxom do Brna a potom povedia čo dalej.

orsulka
autor
18. jan 2010

minka.....ahaaaaaaaaaaaaaa......lebo šak už som sa lakla, že som dačo premeskala..... 😀 😀 😀 podla mna to bude OK...ved si tie náplaste aj patrične "pocitovala", takže určite zabrali .-)))))

minka051
18. jan 2010

orsulka ved ano pociťovala. Tak ja sa už balím končím v práci a zajtra dám vedieť. Už som práve písala aj do Brna aby mi dali vedieť ako je na tom darkyňa ták dúfam že mi ešte dnes odpíšu.

nelia
18. jan 2010

Katz, ďakujem 🙂... ty si sa nám tu už hrozne dlho neukázala... aj som na vás myslela, ako sa mávate... a ako sa má malý? Vlastne už veľký, však už bude mať rok!!! Viem, že sa vám narodil predčasne a potom si nám moc o sebe nedala vedieť.. tak napíš ako sa mávate.

Baby, vy ste hrozne zlaté, že nám takto fandíte... len nám tu pekne prskajte tehu bacilky... hádam sa na nás už čoskoro nalepia 😅 .

Na dnes som mala sľúbenú masáž a už mešká... tak rýchlo utekám 😵 😵

sisidani
18. jan 2010

Ahojky všem 🙂
Tak jsem tu po dlouhé době,nebojte nezapoměla jsem na vás, pročítám, ale nepíšu nic.
Adu držím moc pěstičky 😉 .
Neli doufám, že masáž byla super.
Minka a Oršulka tak vy se budete nakonec léčit v Brně, doufám, že co nevidět uvidít na testíku krásné tlustice.
Ivkaj ta tvoje šéfka, je ale drsná, neboj určitě si najdeš skvělou práci, kde tě náležitě ocení a porozumí ti.
Marmit je mi to hrozně líto, ale věř že bude líp a ono se zase štěstíčko k vám vrátí.

Jinak my už máme rok, mám i několik foteček v albíčkách. Eli zatím nechodí, ale staví se na nožičky, má 14 zoubků, už jenom dva a na chvíli máme pokoj, ale daly nám zabrat. Malá měří 75 cm a váží 10,8 kg. No zkrátka je dobře živená a ještě v noci pije mateřské mlíčko.
Z láhve se vůbec nenaučila pít ani dudlík nemáme tak pije čajík z cucáčku jedna radost.
Prožili jsme první vánoce ve třech a byla to nádhera.
Přeju vám holky ať máte brzy pozitivní testíky a držíme vám s Eliškou pěstičky.

nelia
19. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Sisi, ahoj.. maličká je veľmi zlatunká.. aspoň nemusíš za ňou zatiaľ utekať, kým nechodí 😝 .
Katz, kukla som aj fotky malého... aj ten sa má veru k svetu 😵 😵

adulik76
19. jan 2010

dobré ránko, ako sa dnes všetky máme???

neli, vymasírovaná?????

sisi, malá je fakt chutná a vidieť, že jej chutí papať 😉

nelia
19. jan 2010

Adu, ako sa dnes máš ty?
ano, vymasírovaná... nejako mám stuhnutý krk a šiju, tak dnes budem potrebovať ďaľšiu masáž... a ja som na oplátku včera Lacimu opravovala bakalárku 😎

adulik76
19. jan 2010

to ja tiež maťovi korigujem práce, to musí byť, ako sa hovorí, eňo-ňuňo 😀

zajtra idem na tú kontrolu štítnej žľazy, tak som zvedavá, čo mi povie pán docent, inak strašne milý človek

nelia
19. jan 2010

Adu, tak dúfam, že všetko bude v poriadku 😉

Orsul, Noe, Ivka, Lax 😕 😕 ... kde steeeeeeeeeeeeeeeee????

adulik76
19. jan 2010

niekde sa nám flákajú 🙂

nelia
19. jan 2010

to jo... 😒
Adu a kedy ideš k tomu milému pánovi? 🙂

minka051
19. jan 2010

Ahojte zdravím

Tak ja som už po UTZ sliznice . Doktorka povedala že má 9mm , to je dobré tak už som správu poslala do Repromeda tak čakám čo mi odpíšu.

nelia
19. jan 2010

Minka, to je super... takže hormóny účinkujú ako majú... 🙂 .. a koľko mm má mať sliznica, aby sa mohol uskutočniť vklad?

minka051
19. jan 2010

nelia to neviem len baby čo som sa pýtala vraveli že sliznica by mala mať minimálne 8mm. Už mi písali z centra že výsledky sú v poriadku zatial mám ešte stále brať lieky ako mám napísane a že sa mi v krátkej dobe ozvú že mám nasadit utrogestan a ten sa dáva 3 dni pred vkladom. Tak potom to už bude rýchlo. tak čakám.

adulik76
19. jan 2010

hej, sliznica musí byť minimálne 8 mm, aby sa voľačo dalo robiť, aj mne to pred KET-om dr. tak vravel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre