Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
20. jan 2010

ahojte

ďakujem za pozdrav, sincer som spomínala aj o Ferkovi, odkazuje nech sa drží 😉 . Dnes skončila trochu skôr, tak sa ide učiť bo v piatok má skúšku, ale tak ja verím, že ona to zvládne 🙂 .

Ja som nedopadla moc dobre, punkciu mi nerobila, iba ultrazvuk, ale uzlík sa zväčšil o 3mm, takže po šestonedelí mám prísť a vraj to bude najlepšie vyoperovať 😠 , tak som zvedavá, či pôjdem nakoniec pod nôž. Ale neriešim radšej teraz...ale ďakujem za podporu baby

adu....a ty akooooo?

nel...nepomôžem 😖 , ale rada by som...

lilienka13
20. jan 2010

ahojte babulky, tak ja tu obcas nakuknem, co nove ako sa ktora gulatite a ako sa vytesujete zo svojho tehotenstva a tym, ktore to este len caka (tym myslim aj seba 😉 😀 😀 ), drzim palce, aby to bolo co najskor 😵

ja som dnes po dlhej dobe bola v skole a hned nam naparili aj 4 pisomky, aby nam nebolo luto, ze sme mesiac len tak oddychovali ... 😅 ... do piatku musia mat uzavrete znamky, maju klasifikacnu poradu ... to viete, my studentky na strednej ... 😀 😀 😀

orsul: to s Ferkovou nohou ma fakt mrzi ... nedavno som citala, ze ludia, ktorym sa stal nejaky uraz si to vraj privolavaju sami, lebo maju za nieco vycitky svedomia a ako keby sa chceli za to potrestat ... 😕 ... tak neviem, co na tom moze byt pravdy 😨

lax: mas pravdu, teraz sa tou operaciou vobec nezaoberaj, len sa budes zbytocne trapit a mozno ti to po porode aj same zmizme - uz som pocula o takych pripadoch 😉

neli: no tak hadam tie bigfooty zozenies, mas na to este 2 dni, tak drzim palce, aby sa ti to podarilo... 😉

ivkaj: na jednej strane mi je luto, ze to tak dopadlo s tvojou robotou, ale na druhej strane si myslim, ze nic lepsie sa ti ani stat nemohlo ... a viem o com hovorim ... ja som este v prvej robote mala sefa, ktory nas neuveritelne deptal a ponizoval a ja som z toho bola skoro na prasky 😝 ... ale nastastie zasiahla moja mama a povedala, ze z tej roboty odidem, ze za znicene zdravie nic nestoji ... a mala samozrejme pravdu ako vzdy 😉

lilienka13
20. jan 2010

adulik: a ako si dopadla s tou stitnou zlazou? dufam, ze vsetko je ok ...
este som sa ta chcela spytat, ci si mala stale problemy so stitnou zlazou a ako si na to vlastne prisla, ze ti robi problemy ... mala si nejake priznaky? 😕

lilienka13
20. jan 2010

katz: maly je fakt rozkosny a ako sa krasne smeje 🙂

adulik76
20. jan 2010

tak skôr som sa nedostala k pc, výsledok štítnej žľazy je výýýýýýbornýýýýýýý. Pán docent ma pochválil, hneď som mu povedala, že sme prišli na kontrolu dvaja 😀 , tak mi napísal ďalšiu kontrolu už o tri mesiace a nie o šesť ako predtým. Nevadí, keď budú výsledky také ako dnes, tak tam budem chodiť aj každý mesiac 😉

lili, vôbec som nevedela, že mám nejaký problém so štítnou žľazou, len môj obvodný dr. ma odoslal tu v tn do ambulancie pre liečbu sterility, kde mi spravili hormonálny profil a na základe výsledkov ma poslal k endokrinológovi, či náhodou nemám problém so štítnou žľazou. A mala som. Odvtedy sa liečim.

nelia
20. jan 2010

No nakoniec sme lyže zohnali... nie sú to síce bigfooty, ale niečo podobné.. tiež sú kratšie ako klasické lyže.. tak sa môj mužíček teraz vytešuje... no ja som mu povedala, nech to už berie ako darček na 30-ku, ktorú bude mať v máji 😝 😅 😅 .. ale ako ho poznám, ešte si dovtedy pokúpi kopec vecí 😨
Adu, to je fajn, že kontrola dopadla dobre 😵 😵
A čo Maťo a skúška??? Laci dnes zistil, že tú veľmi ťažkú, čo robil v sobotu, urobil zase za 1... no proste mám doma bifľoša 😀.. a pritom sa vôbec neučil veľa 😕
Lax, ty si veru teraz zbytočné stresy nerob... teraz mysli na malinkú a potom to budeš riešiť.. alebo ako píše Lili, možno to zmizne samé.

laxity
20. jan 2010

adu....no super, tak je to všetko na dobrej ceste 🙂 ...sa teším

lili....ďakujem, tiež budem dúfať, že po šestonedelí, keď pôjdem na kontrolu, tak sa to dá do poriadku

nel....jojo dúfam, že to zmizne, len môj manžel mi v tom teraz ani našimi produktami nevie pomôct, potom budem zase kojit, ale tak potom dúfam sa to zadarí 🙂

nelia
21. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Ja tu buntoším takto skoro, lebo polovička musela ísť skôr do roboty 😎 ... vonku nááááááááádherne sneží... a ja sa taaaaaaaaaaaaaak teším na tú našu lyžovačku 😵 😵 😵 ... a mimochodom zajtra je piatoooooooooooooooooooooooooook 😵 😵

adulik76
21. jan 2010

čaute, obávam sa asi najhoršieho, zo dňa na deň mi nič nie je. ☹

noemarta
21. jan 2010

Ahojte, dobre ranko,
Aduliiik, prosim ta nestresuj sa, nic sa nedeje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mne od zaciatku tehotenstva NIC az doteraz nebolo, nie je. hlavne sa ukludni, neboj vsetko je v poriadku!!!
Jasneee??

adulik76
21. jan 2010

no, to mi zrovna nejde tak ľahko, ukľudniť sa. Som totálne v panike ☹

noemarta
21. jan 2010

a kedy mas ist znovu na kontrolu? ved ak sa mas moznost tak vybehni za svojim lekarom, nech ta skontroluje. Ale myslim si a veriiiim silno ze sa nic nedeje, myslim nic zleho.

adulik76
21. jan 2010

dohodla som sa dnes so sestričkou, že k nim prídem o 15,00 na ultrazvuk.

noemarta
21. jan 2010

nooo, tak viem ze to cakanie do 15,00 hod. bude strasne dlhe, ale uvidis, vsetko je v poriadku!
a preco si myslis ze sa nieco deje, krvacas alebo nieco??

adulik76
21. jan 2010

vôbec nekrvácam, práveže zo dňa na deň zmizli všetky pocity, čo som mala, ani kozy ma už nebolia ☹

noemarta
21. jan 2010

ani v noci si ich necitila, zeby ta boleli, lebo ja ich cez den tiez vobec necitim a potom sa v noci na ne zobudim, ze ma bolia ale aj to niekedy. Tiez niekedy stresujem aj ja, ze co sa deje,ze nic necitim, brucho mi nerastie... ale potom ked dojdem na usg a vidim toho krpca, ta sa ukludnim.

adulik76
21. jan 2010

ja som ich cítila stále a dnes ráno nič

noemarta
21. jan 2010

to nemusi vobec nic znamenat, hovorim, ja som tak intenzivne citila prsia na zaciatku tehotenstva, teraz pomenej. az mam niekedy tiez pocit, ze sa vyfucali, ale potom zas raz za cas ich citim intenzivne. Neboj, vsetko je v poriadku!!
A sestricka ti nic na to nepovedala, ked si jej povedala ze nemas ziadne pocity.

adulik76
21. jan 2010

nič mi na to nepovedala, možno ma nechcela viac naplašiť, ako už som

noemarta
21. jan 2010

lenze ja si myslim, ze keby sa jej nieco nezdalo, tak ti povie nech prides okamzite.
Ja tiez ked som volala za tlak, tak mi kazal doktor dojst okamzite. to som sa celu cestu modlila, aby bolo vsetko v poriadku. hm.. a zistili sme, ze mam doma na prd tlakomer...
skus si lahnut, odpocivat a nemysliet na to, viem ze je to tazke, ale malemu tym nepomozes ze budes vystresovana.

adulik76
21. jan 2010

no, nejako bolo a nejak už len bude 😖

ivkaj
21. jan 2010

Adu, prosím, zkus být v klidu. Vím, že je to moc moc těžké, ale co třeba nějaký zábavný film nebo tak něco, co tě rozptýlý?

adulik76
21. jan 2010

už sa hádam nejak premotám do tej tretej.....

nelia
21. jan 2010

Adulik, čo to čítam??? Ako píše Noe, skús sa hlavne prosím ukľudniť... lebo zbytočným stresovaním a panikou môžeš tomu malému živôtiku v Tebe len ublížiť... uvidíš, všetko bude v absolútnom poriadku!!!

nelia
21. jan 2010

Ano, skús si pustiť nejaký film alebo prečítať nejakú knižku... proste skúsiť tie myšlienky zahnať niekam inam.. a sama si doma? Maťo pracuje?

adulik76
21. jan 2010

maťo je v robote, o toto maličké by som fakt nechcela prísť ☹

noemarta
21. jan 2010

adulik, neprides, hlavu hore!!!! a uz nad takymto niecim ani nerozmyslaj.

nelia
21. jan 2010

Adu, ani neprídeš!!!!! Všetko bude OK. Je to určite ťažké, ale skús tomu veriť 😔 .

laxity
21. jan 2010

ahojte

adu...každopádne, ako píšu dievčatá, treba sa teraz skúsiť zamerať na niečo iné (nejaký ten filmík), viem ľahko sa to hovorí, ale musíš, inak by si sa zbláznila do 15-tej...uvidíš, všetko bude v poriadku, sú to len pocity

adulik76
21. jan 2010

viem, že dnes musím pôsobiť veľmi otravne, ale ....

ste moc zlaté, že myslíte pozitívne aj za mňa, lebo ja teraz ani nemyslím 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre