Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
1. feb 2010

mne by vyhovoval aj ten júlový aj ten júnový termín.

orsul, to má teda fakt ferko smolu. Koľko už sa to trápite s tou nohou????? Už je to nejak naozaj dlho 😖

orsulka
autor
1. feb 2010

adulik...dnes je to 14 dni čo sa mu to stalo.....a dlaha bude na nohe este 11 dni...potom dalsia kontrola a uvidi sa co dalej..... ☹ ☹

nelia
1. feb 2010

No ja som sa už napapala a ešte furt som hladná... ja som taká žravá.. v kuse by som niečo tlačila.. a pritom chcem zhodiť z brucha.. len to nejako nejde dokopy 😒 😝

orsulka
autor
1. feb 2010

neli...hihihih...tak to poznam...a hlavne cez vikendy...už neviem čo by som do tej papule dala!!!!! potom som tak trochu na seba nervna, a len sa ukludnujem, že pojdem cvičiť 😠 😠 😠
ale teraz som fakt hladna.....nemam tu ništ, takže musim vytrimať kus..... doma sa už najem.. 😉

minka051
1. feb 2010

no toto a ja som si myslela že sa tu napchávam len ja 😀 😀 Od kedy som doma len snorím a už ani neviem na čo mám chuť. 😀 😀 Jem asi piate cez deviate 😀 😀 😀

nelia
1. feb 2010

Minka, ty sa teraz aspoň môžeš vyhovoriť, že ješ za 2-3 😉 😅 😅 ... a vraj to môže byť aj tým, že teraz bol cez víkend spln... ja zasa tlačím parenicu 😀 😀 .. čo už, keď si telo pýta 😝

adulik76
1. feb 2010

ja som si teraz u maťa objednala zmrzlinu, tak ju po ceste domov kúpi, lebo musel skočiť s autom do servisu 🙂

nelia
1. feb 2010

Adu, v zime a zmrzlinu??? Nie si ty náhodou tehu??? 😉 😀

minka051
1. feb 2010

nelia no až ked to bude potvrdené, zatial je to vo hviezdach 😀 😀

nelia
1. feb 2010

Minka, jasné... ale ako výhovorka to ujde už teraz, nie? 😀 😀 ... A určite to budú tučné // 😉 .. musíš niekedy na krvný test alebo si máš urobiť test len doma? A kedy?

orsulka
autor
1. feb 2010

neli...hihihihihihih.....že nie si náhodou tehu???? 😀 😀 😀 inak zmrzlinu tlačime kludne aj my teraz doma...vždy je v mraznicke nejaka ta "ruská zmzlina" 🙂)))))))

Minka...ja nevidim fakt dovod, prečo by sa to nemalo uchytiť... ved už si bola 2x tehotna, takže maternica si spomenie a lapne po embryjkach jedna radost!!! 🙂 😉

adulik76
1. feb 2010

presne, orsul, maťo mi doniesol tri kusy ruskej zmrzliny 😀 - už sú len dva

orsulka
autor
1. feb 2010

adu...šak ale ta je fajna.....a hlavne nie je to len sama cokolada....inka ja miljem MOGNUM ALMOND!!!!!!! je su drahe...takže tie len obcas 🙂)))))

adulik76
1. feb 2010

oooo, to mi hráš dnes na strunu, aj ja si občas dám M. almond - mňamky. A s tou čokoládou máš pravdu, potom je to moc presladené, že mám z toho zlepený aj zadok 😝
...ale tá ruská.................. asi dnes padne ešte jedna 😉

orsulka
autor
2. feb 2010

dobre ranko....... 😵 😵 😵 okrem zimy, snehu dnes mame aj hmlu 😒 😒

nelia
2. feb 2010

Dobré ránko 🙂
U nás hmla našťastie nie je...
Inak už sa u mňa po vysadení tabletiek znova prihlásil PMS, takže včera bolo doma veselo... chúďa Laci 😝 😝
Dnes sa po robote chystáme do sauny.. nech už sú 4 hodiny 😵 😵 😵

orsulka
autor
2. feb 2010

nelinka....ahoj moja.......pravdu napisat, ja som aj zabudla značiť, kedy bola mrcha, a momentálne ani neviem kedy ma prist...akurat ovulku som citila,že uplne super, čo mi ale bolo v tej "bolavej dobe" u mojej polovičky na dve veci !! 😀 😀 😀

nelia
2. feb 2010

Orsulka, však my sme mali tiež "bolavú dobu"... polovičku trápil zub, takže ovulka mi dokopy tiež bola na 2 veci 😀

orsulka
autor
2. feb 2010

nelinkaa........ 😀 😀 😀 tak pekne sledujem, že tento mesiac nám "išlo"...... 😀 😀 😀 😀 v tomto prípade by pomohol fakt len zázrak....hahahahahahahahahaha

adulik76
2. feb 2010

dobré ránko, zázračnice 😉 , ja som ešte len teraz otvorila oči, ale aby ste si nemysleli, ešte som ráno vystrojila mužíčka do práce.

minka051
2. feb 2010

Ahojte dobré ránko no u nás vykuklo slniečko 😎 😎
nelia no takú saunu by som prijala aj ja ale to nieje možné, teda vlastne zakázané.

adulík no mne sa veru z postele tiež nechcelo. Ale vo štvrtok idem do práce ani nechcem vedieť čo ma čaká a ako ma hned začnú bombardovať. Musím sa poriadne obrniť nervami aby som to zvládla. 🙂 🙂

adulik76
2. feb 2010

ja keď pôjdem do práce, tak bude už asi marec 😀

orsulka
autor
2. feb 2010

adulik...že zazračnice......pekneeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

inak...aj mna dnes Ferko vystrajal do prace.... 😵 😵 😵 😵

Adulik...sorry...ale asi som zabudla...kedy ty maš dalsiu kontrolu??????????

minka051
2. feb 2010

No do práce idem ale som PN. Len ja bohužial musím. Mám 100 ludí a som na nich sama a zstúoiť ma nikto nevie. To je osud mzdárok. o ale ked sa potvrdí tehu tak som doma a musí sa to nejako riešiť.

adulik76
2. feb 2010

o týždeň v pondelok idem na prvú poradňu, tak uvidím, čo bude.

minka051
2. feb 2010

nelia no testovať by som chcela v nedelu len neviem či to nieje skoro bude to 11 deň.

adulik76
2. feb 2010

minka, ja som testla už na 7. deň po KET - nevydržala som 😀

orsulka
autor
2. feb 2010

minka...tiež dobre rano .-)))) tak ani nviem ako to s tou pracou riešiť v takychto pripadoch....snad ozaj len to pozitivum, že momentálne mas niečo doležitejsie, ako mať nervy na kolegov a pracovnikov.....

Adu...dikes... 🙂 čo dnes budeš robiť???

adulik76
2. feb 2010

trocha upracem, vyzerá to na žehlenie a potom veget.

minka051
2. feb 2010

orsulka tak to neviem ani ja. Keby sa dalo robiť doma tak by to bolo fajn. Len to by mi museli priniesť celú kanceláriu 😀 😀 . A navyše sme zosieťovaný. prístupové kódy elektronických zasielaní sa dá robiť len z môjho PC tak je to ťažké. Budem sa len modliť aby mi bolo dobre a tú uzávierku som mohla vždy nejako prísť urobiť a hladať nejakú babu ktorú začneem zaúčať. Jedna teraz ku nám aj nastúpila, má síce chemickú školu tak ekonomické veci budú pre nu španielska dedina. Len to sa nedá tak rýchlo to asi dobre vieš aj ty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre