Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
8. feb 2010

dobré ránko, opäť pondelok. Maťo dnes ide na služobnú cestu a vráti sa buď zajtra, alebo až v stredu ☹ . Budem doma sama - samučíčkááááááá

orsulka
autor
8. feb 2010

Dobre ranko.......

Adulik...slamenná vdova??????????? tak možno bude trošku nuda......alebo si oddychnes a budes s nohami hore 🙂))))))

dnes rano mam dobry den, kamaratka mi volala z Anglicka, že sa vcera narodili Heliosacke dvojicky Marko A Riško....a su chvala bohu vsetci v poriadku...... 🙂 😉

orsulka
autor
8. feb 2010

Minka.....dufam, že ideš oddychovat domka....alebo ides do prace??????? a hadam mrška nedorazila.... 😉 😉 😉

orsulka
autor
8. feb 2010

a čo ja dnes pracujem sama samučka????????? 😕 😕 😕

včera sme doma zhodili dlahu, a Ferkova noha oddychovala, aj sme ju natreli Fastum gelom, má tu pokoťku na členku uplne ako keby zodratu.....potom večer som sa to snažila zase zaviazat....tie normálne fáče su dosť neprispôsobive, a furt mi to niekde "odstavalo" 😀 😀 dufam, že vo štvrtok po kontrole už mu tu dlahu neda, aj ked okolo členka je ten ouch stale....a noha je taka bordova......

nelia
8. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Lax, som rada, že je všetko OK. A tašku do pôrodnice máš už pobalenú? Podľa mňa to už môže prísť v každej chvíli..
Moja kamoška bude rodiť tento týždeň... mala by rodiť asi cisárskym, lebo je veľmi maličká. Tak dúfam, že bude všetko OK.
Minka, fakt ešte nevešaj hlávku... nie je to ešte určite stratené... ako som už písala, ja som testovala na nejaký 12 deň a tiež bol test negatívny.. tiež som špinila, potom dokonca aj krvácala a predsa som bola tehu.. takže počkaj si na tú krv 😉
Orsul, Ferka fakt ľutujem, že sa toľko s tou nohou trápi 😔

nelia
8. feb 2010

Jaj, skoro som zabudla... Adulik... tfuj, tfuj, tfuj!!!!!! Kedy presne ideš na to sono??? Či možno si už tam 😕

orsulka
autor
8. feb 2010

adulik...je už asi niekde v čakárni .-)))))))))) ja verim, že je vsetko OK.......a pride natesena, zo srdiečka .-)))))

nelia
8. feb 2010

Aj ja verím, že bude všetko v poriadku.
Ja čakám tento týždeň mrchu... prvú prirodzene bez tabletiek (po tom kyrete)... tak som zvedavá... mohla by doraziť čím skôr, lebo v sobotu ideme na ples, tak nech ma tam netrápi 😠

orsulka
autor
8. feb 2010

neli....na aky ples idete????? u Vas v Sali ?????
o mojej mrche nemám ani tušaka, že kedy dorazi....no ked pride...bude tu...... 😒

nelia
8. feb 2010

Orsul, na taký dedinský... u našich v dedine majú takého rómskeho muzikanta, ktorý dlhé roky hrával v Rakúsku a teraz sa vrátil domov a je fakt perfektný.. tak "pozbieral" také ženy a mladé baby (medzi nimi aj moja mamina), čo vedia spievať a každý rok zorganizujú ples.. toto bude už tuším 4. ročník a stále sa im to veľmi dobre podarí... tak dúfam, že tomu tak bude aj tento rok. Nech už je víkend 😅 😅
Ja mám o svojej mrche viac-menej prehľad, keďže mi Dr. kázal merať si tie teploty. Podľa teplotného grafu mala síce už mrcha prísť včera, ale podľa ovu bolestí ju čakám až zajtra 😎

noemarta
8. feb 2010

ahojte babule,
adulik je asi v poradni, drzim palceky, ale myslim si , ze je vsetko v naprostom poriadku 🙂 🙂
Nel ahoj , aj my ideme tento vikend plesat, skusala som si saty co mam na ples, tak zatial sa do nich zmestim, len mi nemozu tento tyzden narast prsia.... hi hi, lebo ich nezapnem.
my mame tento tyzden vyplaty, tak sem tam nakuknem, mam toho dost v praaci.
lax, drzim palceky musis to cakanie este vydrzat, tiez som myslela na teba tento vikend, ze ci naaahodou uz nie... drzte saaa !!!!!
Sincer tiez pozdravujem, a verim ze poslednu ?! skusku zvladne a velmi vela pomoze aj tebe.
Minka, neboj, to este nemusi byt smerodatne jak pisu baby, myslim si ze si sa testla skoro, ze je to tam, len na teste sa to este nepreukazalo, hlavu hore!!
orsul, ahoooj, verim ze sa tvoja polovicka co najskor zotavi a bude fit.

nelia
8. feb 2010

Noe, to ja sa do mojich šiat zmestím iba tak-tak a to ani tehu nie som 😝 😀 😀 ... no budem musieť asi celú noc zadržiavať dych 😕 .. nové si už nemám kedy kúpiť... no tento rok budem potrebovať ešte nejaké tie šaty, lebo idem na 3 svadby.

noemarta
8. feb 2010

fuha,ze tri svadby, hm... to si asi ozaj musis nejake zadovazit...
ja mam taku original plesovu robu, ale tak tam nezapnem suknu my sme boli minuly rok na svadbe, tak tam som si kupila take decentne saty, ktore su take volnejsie na bruchu, cize to mi vyhovuje, len hovorim, nemozu mi narast prsa...
tak prajem peknu zabavu, som zvedava kolko ja vydrzim, lebo ja teraz chodim spat okolo 21,00 hod. a to som sa este podujala, ze budem vodic... ha ha

nelia
8. feb 2010

Noe, prinajhoršom si pospíš pri stole... hi hi .. a za tých pár dní Ti hádam prsia až tak nenarastú 🙂
Joj, ja mám dnes taký typický pondelok... vôbec sa mi nechce pracovať... tak robím všeličo možné, len nie to, čo by som mala 😝

orsulka
autor
8. feb 2010

neli....tak tu más že uplne presne vysledky!!!! a maximálny prehlad!!! 😉 klobuk dole 😉 kurnik a tri svadby....!!!!! tak ja by som sla aspon na jednu.....na taku dobru!!!!! juuuuuj 🙂 asi musim nahovorit mojho jednineho bratranca, nech sa posnaži....lebo inak asi nemam sancu .-)))))

noe...ahojcek .-)))) sak si zlata, že aspon takto nakuknes .-))) viem ako to je odbiehat od cisel vyplatnych...je lepsie sa nepomylit

🙂 😉 a s tym vodičom si teda fakt veriš 🙂))))))) ale tak hadam bude taka dobra zabava, že ti ani oči nestihnu klipnut 🙂))))

tak mne moj sef momentalne kazal zistovat kadejake veci hlavne na nemeckej strane 😠 😠 😠 tak tu slapem na prekladoch aj so slovnikom 😠 😠 pri najhorsom buem volat Ferimu domov, nech pomože 😀

ja tento rok urcite nepojdem na žiaden plas - tak ako plesat...... 😔 😔

nelia
8. feb 2010

Orsul a čo tak sa vydať? A o svadbu by bolo postarané... 😉 😀 😀 😀

noemarta
8. feb 2010

hm Nel, nie si sama, ked si predstavim co vsetko musim tento tyzden zmaknut a a mna tu chytaju mdloby, spaanok a presne robim vsetko len nie to co mam, typicky pondelok 😉
Orsul, hm... vy asi tohtorocnu sezonu na ples uz nestihnete, to by sa super ryyychlo musela zahojit noha aby ste stihli tento alebo dalsi vikend ples.. 😉
co uz, na buduci rok.... ved to aj ja duuufam, ze bude zabava a ze neodkvecnem hned o 21,00 hod. ratam tak aspon do 3,00 hod rana. hi hi

minka051
8. feb 2010

orsulka mrska nedorazila tak čakám... Uvidím čoho sa dočkám v streu idem na krv.

orsulka
autor
8. feb 2010

neli........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jááááááááááááááááááááj...moja.........

minka...to už tuto stredu?????? a ides k svojmu obvod. Dr????? alebo do Brna?????

minka051
8. feb 2010

orsulka idem tu doma mojej ženskej doktorke. Do Brna len zavolám výsledok. Kázali mi ísť na krv 10.2.

noemarta
8. feb 2010

Orsul, aj mna to napadlo noooooooooooooooo, co takto zorganizovat si vlastnu svadbu snov, cooooooooooooooo?????????????? 🙂 🙂 🙂 ciiii??
Minka, drzim palce v streduuuu!!

orsulka
autor
8. feb 2010

noe..........ani nie........ja som na taketo veci pestrááášny pedant......takže ja by som si na vlastnej svadbe moc neodýchla a nezabavila sa asi......takže ja radsej niekomu inemu na svadbu...uvolnena, spokojna, bez nejakych povinnosti.... 😀 😀 😀 😀 😀

Minka.....tak ani neviem či do tej stredy vydržim!!!!! a dufam, že este vten den budu vysledky......
lebo to nie tak ako s Neli sme kurnik cakali skoro 4 dni kym prisli vysledky!!!!!! šak ma skoro vystrelo vtedy!!!! 🙂 😉

minka051
8. feb 2010

orsul no neviem ale myslím že výsledky by mali do obeda byť. Spýtam sa . ved 4 dni čakať porazí aj mňa. Ale keď ma neporazilo do teraz tak už asi nie. 🙂

nelia
8. feb 2010

No to bolo veru brutálne vtedy ... toľko čakať... ale na počudovanie som to brala celkom kľudne. Myslela som si totiž, že to bude negatívne, veď som už krvácala.. no čo bolo bolo....

Minka, to je fakt veľmi super, že mrcha nedorazila. A berieš utrogestan alebo nejaké iné tabletky?
Orsul, však ja viem, že vlastná svadba nie je to isté ako ísť na svadbu inému.. ja len aby reč nestála 😀 😀 😀 .. a bola som zvedavá ,ako zareaguješ 😀 😀 😀

minka051
8. feb 2010

nelia ano beriem Estrahexal to na sliznicu som musela kvôli darovaným vajíčkam, potom mám 3X2 Utrogestan, Prednison a Anopyrin po 1 tabl.

laxity
8. feb 2010

ahojte babule

nel...taška je zbalená už od januára...kdyby neco 😀

noe...ďakujem, prísť to môže kedykoľvek, ale radšej nech je ešte tam 🙂. A vy sa ako cítite?

My sme boli dnes na ultrazvuku, všetko je v poriadku, doktorka bola veľmi milá, sa pýtala či vieme pohlavie, tak sme jej povedali, že nech nám povie, povedala...že baba...tak, ale bude to asi riadna baba, lebo piškótka má podľa ultrazvuku 3500g....no skoro som sa došťala keď mi to zadrela, ja som dúfala, že bude mať aspoň 3000g a hen toto 😀 . Ale tak dostáva to najlepšie čo len môže, tak som rada. Ale je to len orientačné, ale tak tie 3kg má určite. Tak som rada

Pekný deň prajem, idem niečo poupratovať, bo mi príde návšteva. Tak sa držte a pracujte 🙂

orsulka
autor
8. feb 2010

Lax.....!!!!!! no toto, že 3500......tak to je fakt krasne, bude z nej určite urastená slečinka 🙂)))))) piškotka 🙂 😉 😉

Nelinka...a reagujem ako????????? 😀 😀 😀

Minka...hned ti nasadili aj Anopytin??????

nelia
8. feb 2010

Lax, tak to by sa už maličká kľudne mohla narodiť... veď posledné týždne už len naberá na hmotnosti, všetko už má vyvinuté... nie? A už jej je v brušku určite tesno 😵

Minka, tak vidím, že toho berieš ozaj dosť 😕 😕

ADULIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK?????? kde si???????????? Napíš nám, že je všetko OK, prosím, prosím, prosím 😔

nelia
8. feb 2010

Orsul, no podobnú reakciu som aj čakala 😀 😀 😀

laxity
8. feb 2010

orsul...no sila fakt, ale neviem na koľko je to presné 😒

nel...hej mohla, vyvinuté je všetko. No veď to, že doktorka mi povedala, že malá bude priberať teraz tak 200gramov za týždeň...no môj ty kvet 😀.

Známej povedali na kontrole nedávno, že musia vyvolať pôrod, lebo, že malý má 3800g a že už je to dosť, pritom bola v 38tt a tak jej ho vyvolali a malý sa narodil s váhou 2800g...tak fakt neviem, podľa čoho sa riadiť.

Ale doktorka povedala, že termín mám 24.2., tak uvidíme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre