Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. feb 2010

Dobre ranko hviezdičky moje najjasnejšie 🙂 🙂 🙂 ak tu zas fungujem - akože v praci -
včera som doma mákla, a navarila aj na dnes...ale hlavne som popresádzala kvetinky a z toho som mala obrovsku radosť..!!!!!!!! 😵 😵

Minka.....šak ako som už pisala, ved tak nejak počkame aj do piatku......a asi netestuj, už vydržiš... 😉 😉 vydržíme... 😉 😉 😉

Nelinka.....tak mrška sa bude s tebou hrať chviločku......možno... 😉 😉

nelia
10. feb 2010

No tá mrcha je špina, takto sa s človekom zahrávať 😠 😠 .. ale čo už, aj ja vydržím 😔
Orsul, že ty si aká šikulka 😵 😵 😵 .. a Ferko je ešte stále doma? Už mu musí byť dlho... z domu nemôže pracovať?

orsulka
autor
10. feb 2010

NELI...že špina.....hihihihihihihih 😀 😀 😀 😀

zlatko moje...Ferko je stale doma, zajtra ideme na kontrolu po 14 dnoch.....dlahu al vcera zas dole a ponatieral si nožičku.....už s nou aj cviči a robi pokroky, hybe prstami v pohode, a dokažem aj trošku krutiť v členku, len sa nevie na nu este poriadne postavit....len trosku na nu prenesie vahu....včera mi pomahal presadiť jeden velky kaktus, čo som potrebovala aby mi ho podržal (myslím ten kaktus 😉 😉 )....a a ko tak stal bez barlí, tak zabudol a isiel sa postavit na choru nohy....tak somzrejme že ho nepodržala a zviezol sa na zem.....
no čo s nim mam robit.......akurat viem, že som hodne unavena, lebo to trva už fakt dolho, a o tych barliach mi fakt s nicim neviem pomocť....
do toho sa ešte stale neozval moj brasko, aby mi konečne prisiel vystrierkovat tu izbu, tak neviem na co caka, ale asi nema čas a tiež je stale v praci.....

ale už staci...už so msa vam vysťažovala, a hned mi je lepsie....... 😉

sincerity
10. feb 2010

ahojte dievcata....

po dlhsom case sa opat hlasim... dufam, ze si na mna este pamatate 😀 😀 😀

adu.... super spravicky, uvidis, teraz bude uz vsetko v najlepsom poriadku az do konca 😉

orsul... no komu je lepsie... ja nevarim, neupratujem, nevysadzam ziadne kvetinky 😀

nel.... vydrz.... co ma prist pride, co nie nepride 😉

ivi.... vidim, ze ty si na tom podobne ako ja... roboty vyse hlavy, ze sem tiez zaskocis raz za uhorsky rok 😀

minka.... verim, ze to budu vytuzene //, uvidis ako dopadne krv, velmi na teba myslim.

ja mam vsetkeho plne zuby... uz nech je minimalne september!!!!

orsulka
autor
10. feb 2010

Sincer.....ja si na teba pamatam.... 😀 😀 😀

a zlato vydrž...sak hádam už len ta jedna skuška.....a potom dalsí studijny semestret..... potom skončí aj danove obdobie....a potom pride Marekova kontrola......a potom...a potom......a vlastne tak stále dookola.....
jednoducho stači vydržať .... 😀 😀 😀

sincerity
10. feb 2010

orsul 😀 😀
jaka jedna skuska???? 😕 to mate odkial? Este styri ma cakaju v zimnom semestri... ved mam za sebou len dve skusky!

adulik76
10. feb 2010

dobré ránko, nejak sa mi podarilo až teraz vstať z postele

sincer????? a to je kto?????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takú poznáme?????
počúvaj, ty máš tých skúšok nejak veľa, alebo už strácam prehľad?

neli, kedy mala prísť mrška??? neurobíš si taký orientačný testík? Mne keď meškala, tak som testla a tú hnusobu som tým privolala

orsul, keď sa ferko vystrábi, tak by ťa mal na rukách nosiť, že odkazujem 😉

nelia
10. feb 2010

Orsul, že Ferka pozdravujeme.. a nech sa už dá do poriadku, aby Ťa toľko netrápil 😉 ... verím Ti, že si z toho taká unavená 😒
Sincer, ahoooooooooooj... aj Teba tu občas vidieť??? Drž sa kočka a občas si trocha aj oddýchni!!! Nie, že od únavy pri pôrode odkvacneš 😒
Adu, testovať asi nebudem... ak nepríde do víkendu, tak až vtedy... no ja som ju čakala včera (podľa ovu bolestí), najneskôr dnes... bolesti som mala na 14 a 15 DC a mrcha vždy prišla 14 dní od ovulky. Takže vôbec nič netuším.. snažím sa na to fakt nemyslieť, no ale priznám sa, väčšinou sa mi nedarí 😝 😒 .. ale veď to poznáte, čo vám budem rozprávať.. ale potrebujem sa trocha vyrozprávať z mojich pocitov 😎

adulik76
10. feb 2010

tak sa len vykecaj, ja mám čas celý deň

orsulka
autor
10. feb 2010

adulik......tak toto mu asi nepoviem... 😀 😀 😀

a nevieš ???? sincer.......taká ta jedna pekna kočena, taka pekná, chudá, teda pardon štíhla.....a má tehotnu sestru lax.... sme ich stretli na Chvojnici....a stavaju dom !!!!!! 😀 😀 😀
a stihla sa so mnou na chate opit .-)))))))

adulik76
10. feb 2010

jáj, to je tá, čo pila tú hrušku?????? 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
10. feb 2010

Ahojte
Som už späť od doktorky krv zobratá výsledky budú zajtra okolo 10:30 si mám zavolať , ale nedávam tomu velkú nádej. Povedala som doktorke že som si robila aj test a ona že na to sa nemám vôbec spoliehať a že to je skoro tak neviem. Mrcha zatial neprišla zas som trochu špinila rano ked som bola na WC. Tak už je to len na osude. 😔

nelia
10. feb 2010

Minka, neboj, bude to OK... tak nám teraz neostáva nič iné, len čakať s Tebou... viem, že sa to ľahko povie, ale skús na to nemyslieť 😝

nelia
10. feb 2010

Práve mi odpadol gombík z nohavíc.. to je asi znamenie zhora, že by som so sebou mala začať niečo robiť 😕 😕

orsulka
autor
10. feb 2010

aduliiiiiiiiiiiiiik .....ano!!!!!! 😀 😀 😀

minka............držim plačeky !!!!!!!!!!!!! a som rada, že vysledky už zajtra a nie až v piatok..... 😉

adulik76
10. feb 2010

minka, pokým to nie je "čierne na bielom", stále je nádej

orsulka
autor
10. feb 2010

alebo...červene na bielom !!!!!! 😀 😀 😀 😀

minka051
10. feb 2010

Nelia no ja tie gombíky už ani nezapnem. od kedy sa snažím tak len priberám. Pred tým som cvičila a teraz nič len hlecem kadejaké lieky a asi ked sa už aj vody napijem je to na mne. Etš rok aj niečo do zadu som mala o 8kg menej

adulik76
10. feb 2010

orsul, ty si dnes pojedla nejakú vtipnú kašu, či čo???? 😉

nelia
10. feb 2010

Orsul 😀 😀 😀 ... Adu, včera si tú vtipnú kašu jedla ty... 😉

adulik76
10. feb 2010

tak zajtra si na rade ty, oki? keď už si tú kašu takto pekne posúvame... 🙂 🙂

nelia
10. feb 2010

no u mňa to vyzerá skôr na mrchatú mrzutú kašu... 😝 ale možno sa z nej vykluje aj vtipná... ktovie 😕

adulik76
10. feb 2010

no, maťo má v robote teploty, tak ma čakajú skvelé dni 😠 , v tej blave riadne vymrzol a toto má ako odmenu. Fakt super. 😠

orsulka
autor
10. feb 2010

aaaaaaaaaaaale čoby......ja nie som taka ftipna 🙂 😉 😉 no ma len tak napadlo.... 😀

nelia
10. feb 2010

Adu a prečo neostane na PN? Už sa vlastne vrátil zo služobky?

orsulka
autor
10. feb 2010

kurnik...sak ale sa tu toho papiervovo nakopilo...ajajáááááááj.....
ale stastie už len pol hodinka.....ved ja zajtra je den .-))))))

adulik76
10. feb 2010

neli, včera podvečer prišiel úplne hotový a unavený a zajtra pôjde asi k dr. nech ho vypíše na tieto dva dni + víkend, hádam sa dá dovtedy do poriadku

nelia
10. feb 2010

Aj u nás je veľa chorých ľudí... ja sa zatiaľ medzi nimi držím... klop klop klop 😅
Si predstavte, že aj druhý gombík mi z nohavíc odpadol (ešte že sa to stalo v archíve, inak by som ním niekoho asi zastrelila, tak odletel 😀 )... tak som si tie gombíky musela prišiť 🙂

adulik76
10. feb 2010

neli, ty si nejaká ozbrojená a nebezpečná 😀 😀 😀 😀 😀 - pred tebou si teda treba dávať pozor 😀

maťovi teploty prešli, tak zajtra ide normálne do roboty, asi mal teploty z únavy, aj to býva.

minka, zajtra máš veľký deň, dúfam, že to budú len samé dobré správičky

orsulka
autor
11. feb 2010

dobre ranko 🙂)))))))

Neli...🙂)))) ty si včera zastupovala Adulik v službe??? mala si strelecký den 🙂)) 😀 😀 😀

Adulik...matkovi skore uzdravenie........

ja som dnes len do desiatejm, potom padam s Ferkom na tu kontrolu......masaže včera dopadli dobre, dnes trochu citim medzilopatkove svaly, ako mi ich tam včera "brhlila" 🙂 😉 inak v pohode.....a od rana začalo boliet brusko - rovna sa - mrchovsky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre