Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
11. feb 2010

Dobré ránko 🙂
To vieš Orsul, keď Adulik nemôže pracovať, niekto ju občas zastúpiť musí 😉 😀
Mňa bruško mrchovsky bolí už dobrých pár dní... mrcha zatiaľ v nedohľadne... BT stále 37 😕 😕 .. buď mi tie hormóny totálne rozhádzali organizmus aj s bazálnou teplotou alebo sa stal zázrak 😅 .. ale väčšiu pravdepodobnosť dávam možnosti č. 1 😒

orsulka
autor
11. feb 2010

neli........noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😕 😕 😕
ale v kažom prípade su tu stale 2 možnosti.......... 😉 😉 😉

dufam, že už nie si doprechládzana......či ??????

nelia
11. feb 2010

Orsul, ja som ani nebola 😕 😕
A na akej masáži ste to boli? Ja som strašne dávno nebola, tak sa na zajtra veľmi teším... a ktomu bude ešte aj piatok 😅 😅 😅

orsulka
autor
11. feb 2010

neli......ale si spominala, že si kašlala a tak....a tak dlhsie ťa to držalo.....tak sa len pytam, že už hádam nič take u teba nie je.....

masaž bola klasicka a len na chrbat a krčnu chrbticu..... ja som nebola na masaži viac ako rok ☹ ☹ ☹ takže aj to bolelo včera..... podla mna sa možes hybat aj 3x do tyzdna,ked raz sedis v praci na zadku za stolom 6-7 hodin ani tie cvicenia nepomožu na hrče na pleciach 😨

nelia
11. feb 2010

Ano, dlho som kašľala, ale niekedy v januári to prešlo... teraz je to fajn, len je u nás vo firme veľa chorých ľudí (a samozrejme, že nie sú doma, ale sedia v robote), tak dúfam, že môj organizmus odolá bacilom 😵

Mi niečo hovor o hrčkách na pleciach a krčnej chrbtici... ja to mám stále také stuhnuté... to je veru osud "kancelárskych krýs" 😒 ... ale dnes idem znova tancovať, tam sa vždy tak dobre popreťahujem (nemyslite na nič dvojzmyselné 😀 😀... platí hlavne pre Adulik, keďže má teraz pôst 😀 😀 )...

orsulka
autor
11. feb 2010

neli......no tak na ten kašel som myslela.....je fajn, že už je preč.......tak si davaj vela vitaminov, nech neochorieš od kolegov.......

my tento tzžden nemame treningy, možno cez vikend, lebo vacsina deciek ma poobedne ☹

adulik76
11. feb 2010

dobré ránko, nejak až teraz sa mi podarilo rozdrapiť oči...

neli, fajn, že ma zastupuješ - teda v tom strieľaní 🙂 . No, ale tie tvoje teploty sa mi nezdajú, jaaaaa by som aj testla 🙂 . A o tom preťahovaní - to som nejak preskočila, ja by som tiež inak potrebovala aspoň malú masážičku chrbtíka, asi pootravujem svoju milovanú polovičku, nech sa na to podujme 🙂

nelia
11. feb 2010

Adu a Maťovi už je lepšie? Už si trocha oddýchol??? Nech to moc ani on s tou robotou nepreháňa..
No čo sa testu týka... ak do soboty nepríde, testnem.. aby som vedela, či na plese môžem piť alebo sa mám radšej zdržať 😝 ... inak pravdu povediac každé ráno meriam teplotu s malou dušičkou 😔 😔
Minka, kde si???? Netrpezlivo tu čakáme na výsledky s Tebou!!!! 😉 🙂

adulik76
11. feb 2010

minka by mala mať výsledky tuším okolo 10,30. Teda, ak som si to dobre zapamätala. A začínam mať pocit, že na tom plese piť asi nebudeš môcť 😉

minka051
11. feb 2010

Adulík ano ale už tuším čo mi povedia mrcha dorazila tak je koniec. ☹

adulik76
11. feb 2010

tak to je škoda, minka. Je mi to fakt ľúto

orsulka
autor
11. feb 2010

adulik.....ja by som mojho mohla pootravovat....sak on by aj pomasiroval, ale to by bolo len tak na oko 😉

ja by som asi netestovala este......bala by som sa.....ja by som asi čakala......

co ty Neli ???????

nelia
11. feb 2010

Minka 😢 😢 😢 😢 .. aj mne je to fakt veľmi ľúto moja 😔

Orsul, veď práve... že sa bojím.. ale keď do soboty nič, tak sa asi odhodlám..
Adu, vieš, že by mi vôbec nevadilo, keby som nemohla piť?.. 😝 😔

adulik76
11. feb 2010

neli, ja viem a nejak si začínam myslieť, že piť nebudeš môcť dosť dlho 😀

minka051
11. feb 2010

No o chvílku idem volať, ale ved viem čo mi povedia. Už som zmierená a musím sa pripraviť na KET.

nelia
11. feb 2010

Minka, ten KET už musí vyjsť!! Vidíš, aj Adulik je po KET už v 11tt 🙂... a akú dlhú pauzi si teraz musíš dať? Či môžeš ísť do toho hneď?

adulik76
11. feb 2010

veru, momentálne nedám na KET dopustiť 😉, hlavne keď som videla toho nášho malého chrobáčika. 🙂

nelia
11. feb 2010

Kde ste kto????
Minka, volala si? 😕

adulik76
11. feb 2010

ja som tu, len kde ste vy ostatné???

nelia
11. feb 2010

Orsul šla s Ferkom na kontrolu, to vieme... ale kde sú ostatné... hrozne nás zanedbávajú, však? 😠
Ja som si zase našla jednu chybu vo výkazoch, ktoré posielam do NBS... tak zasa opravujem a opravujem a opravujem 😖 😖 😖

orsulka
autor
11. feb 2010

cavo...tak my sme boli na tej kontrole......sadra je dole, ale dalsi týžden mame zakázane na nohu stupat a musi byt stale vyložena hore, nakolko je este opuchnuta.....takže jednoznačne do prace sa nemože isť, lebo tm by bola noha dole.....o tyžden dalsia kontrola, kupili mse dlasiu mast LIOTON 100000 lebo doktor povedal že je fakt dobra atreba mazat.....
momentálne dosli Ferkovi kamosi ho trosku pozriet, tak kecaju a pripravuju lyžovačku v marci, ktoru Ferko zorganizoval a este vobec nie je iste či tam pojde....svaly ma uplne ochabnute, takže prace bude vela....

MINKA.....tak ako vlastne dopadli vysledky??? vobec si nenapisala...aspon nie v nasej temicke....

nelia
12. feb 2010

Dobré ránko 🙂 A máme tu zase piatoček 😵 😵 😵 .. a dnes idem na tú kozmetiku a čokoládový zábal s peelingom 😵 😵 😵
Ja som mala hroznú noc... niečo po druhej som sa zobudila na to, že ma hrozne bolelo brucho.. som si myslela, že mi spodná časť odpadne... tak som sedela na záchode ale 10 minút (nevedela som, či to pôjde zhora alebo zdola.. no nakoniec sa z toho vykľula obyčajná veľká potreba 😝 ).. no tak som sa spotila, že som musela rovno pod sprchu. Potom to našťastie prešlo.. Ale fakt hrozná bolesť.. nechápem, čo to malo byť 😕

adulik76
12. feb 2010

dobré ránko, neli, ty mi pripadáš nejaká hrozne pozitívna 🙂 . A čo teplotka dneska??????? A testík??????

orsulka
autor
12. feb 2010

dobre ranko 🙂)))) je veru piatok a mne sa hroooooooooozne moc dnes nechcelo do prace.....najradsej by som ostala doma, ale bohužial to dnes naozaj nejde.....ale keď už som, tak už čo..... 😀 😀

no Neli ???????? a co si večer zjedla????? nemože to byt z toho, taketo bolesti......a ono to po tej potrebe preslo????????? no...tak neviem...tie tvoje teploty, mrcha nikde, mierna zápcha....no urcite sa v tvojom organizme niečo deje.......
ci????? myslim sa???????

dracekmracek
12. feb 2010

dobré ráno zlatíčka moje 😵

bublinkaa2
12. feb 2010

Dobre ranko baby... 🙂

Ja len taky maly kuk, pokial susen este spi... Bola som odhrabavat sneh, predtym, nez mi to ludia na ulici udupu... Ale prd z toho, ked este stale vela sype a pomaly moju namahu uz ani nevidiet... 😠

Neli - nemala som skor cas odpisat... Mala sa ma dobre a pytala si sa, ci uz beha... Myslela si tym, ci chodi, alebo ci uz uteka? Lebo chodit chodi uz 3a pol mesiaca a behat nam zacala presne pred tyzdnom, ked bola u nasich kamaratov, co maju 2a pol roc. chlapceka a ten behal okolo stola, tak nasa mala zacala za nim tiez... 🙂 No a odvtedy to praktizuje doma kazdy den... 🙂
A inak ta zapcha je fakt mozny priznak tehu... 😵 To by bola naaaaadhera... Prajem aby ta potvora neprisla, ved nech ide ku mne, lebo tiez meska par dni a najradsej by som bola, aby uz zavitala... tak mi ju prosim posli... 🙂

Krasny den inak aj vam vsetkym zelam, dnes sa tesim, lebo dostanem rybicky do akvarka... Blizi sa moja 30-tka a straaaaasne som si zelala akvarko... To mi manzelik zadovazil, tak predcasne dnes pridu aj rybicky od neterky... Tesiiiiim, tesiiiiim... 😵

bublinkaa2
12. feb 2010

Jeeeej, ahoj Katuska, malinky je naaaaadherny... Nemozem tomu uverit, ze uz ma 2mesiace... Ten cas neuveritelne leti... Nech sa vam dari... 😵

dracekmracek
12. feb 2010

děkuju 😵 Lucinka má už rok? 😲 jééé a ty jsi snažilka 😵 jaktože jsi bublinka? 😲

já jsem vlastně taky snažilka 😀

bublinkaa2
12. feb 2010

V podstate som snazilka... 🙂 A bublinka som pre to, lebo marmite je uplne plna fotiek a nebolo uz mozne dokladat nove... 😀 😀 😀

nelia
12. feb 2010

No dnes teplota 37,1 ... mrcha nikde.. vyzerá to takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Čo vy na to????
Zajtra asi spravím testík, aj keď sa fakt veľmi bojím.. bruško ma pobolieva stále... Podľa tých ovu bolestíi by som mala byť už 16DPO, graf vyznačil ovlku podľa mňa skoro.

No Orsul, po chvíľke to prešlo, ale ráno som zase bola na záchode... a to tak často fakt nezvyknem chodiť.. No už nerozoberajme moje veľké a malé potreby 😝 😀

Marmite, viem, že malá už chodila... preto som sa pýtala, či uteká, či jej mamička má čo robiť... myslím utekať za ňou 😀 😀
Katuska, ahoooooooooooooj.. ako sa máte??? Všetko v poriadku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre