Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
13. feb 2010

Nelinka....blahoželám, musí to byť nádherny pocit a tešime sa velmi s Vami......🙂)))))))

na plese prajem výbornú zabavu, verim, že sa zabaviš aj bez nejakého pitia 🙂)))))

som rada, že tento rok to naozaj pekne ide vpred!!!!!!! dávaj na seba pozor 😵 😵

adulik76
13. feb 2010

neli a na plese moc nehopsaj 😉

nelia
13. feb 2010

Baby, ďakujem, že sa s nami tak tešíte... No som ešte len uplne na začiatku, ale mám z toho fakt veľmi pozitívny pocit a skúsim si ho zachovať až do konca 😵 😵 😵
Stále tomu nemôžem uveriť, že sa podarilo prirodzene... ďakujem pánu Bohu za to, že som mohla zažiť ten pohľad na //... ešte teraz sa rozplačem, keď na to pomyslím... Lacimu som test zabalila do krabičky a nalepila som naň takú hviezdičku.. stratil reč, keď to otvoril 😅 😅 😅.. povedala som mu, že je to predbežný Valentínsky darček, aj keď teda mi moc valentína neslávime... ale toto som si nemohla nechať ujsť 😉

Inak si myslím, že mi hlavne pomohol ten liečiteľ.. to som vám ani nepísala, že sme u neho minulú sobotu boli a pýtal sa ma, či nemám ženské problémy.. tak som mu povedala, že chcem už vyše 6 rokov otehotnieť... pozrel sa mi na brucho a vraj mám zablokované vajíčka vo vaječníku (no to bolo asi z tej antikoncepcie) a že mám nejaký malý flak na maternici, ale to nič nie je... no a vidíte... nie že to nič nie je... je to bábätko!!!!!! 😵 😵 😵.. ale on fakt veľa ženám pomohol... je z dediny neďaleko Galanty, tak ak by ste niektorá mali záujem, dám vám jeho t.č.

adulik76
13. feb 2010

aj maťo sa tešil, že sa vám takto zadarilo, je to fakt super. Tento rok tu budeme také pupkane 😀

laxity
13. feb 2010

nel....gratulujééééééééééém, skvelá správička, všetko dobré prajem...ostatné máš napísane v IP 🙂 ....sa strašne tesííím 🙂

laxity
13. feb 2010

a myslím si, že toho bolo viac čo pomohla, každopádne je to jedno, hlavne, že to je 🙂 🙂 🙂

nelia
13. feb 2010

Lax, ďakujem 🙂... určite toho bolo viac, čo pomohlo... a medzi iným aj tá očista, čo som robila... veď aj tá pani, čo som u nej bola na meraní v BA, povedala, že hodnoty hrubého čreva boli také slabšie a to veru s tehu veľmi súvisí, lebo však hrubé črevo je vedľa dočasného bydliska nášho bábätka 😵 .. no ale ako píšeš, hlavne, že to je... ale ja by som veľmi rada vedela, čo pomohlo, už len kvôli ostatným snažilkám, aby sa aj im zadarilo... Ale pre každú platí asi niečo iné... každopádne dúfam, že ma všetky ostatné budete nasledovať. Noe to napísala správne, tento rok bude plodný!!!! 😅 😅

adulik76
13. feb 2010

neli, teraz už aspoň vieš, prečo ti odletovali gombíky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
13. feb 2010

NEL NEL NEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 strasne moc sa tesim a gratulujem Tebe aj Lacimu samozrejme! Je to uplna sila! Mne to lax pisala uz do skoly, nechcela som tomu verit! Normalne ked mi to napisala, mala som slzy v ociach, je to uzasna sprava!

Dievcata, dievcata... citam ze ste ma tu tusim ohovarali 😀

Skusku som uspesne zvladla, uz ma cakaju len tri.... ale asi ich budem mat az po porode lax, takze to vychadza celkom dobre... ale ucit sa musim samozrejme.

Minka ☹ mrzi ma ze to nevyslo... verim, ze sa to vyjde s mrazacikmi.... vidis adu je toho prikladom, ze to ide.

adu... tesim, sa ze na kontrole bolo vsetko ok... este si na PN, alebo si trufnes ist do prace?

bublinkaa2
13. feb 2010

Neliiiiiii - ja som skoro padla zo stolicky.... To je bomba!!!!!! Veeeelmi sa tesim s Tebou a moooooc silno drzim palceky... Tfuj tfuj tfuj pre stastie a prajem Ti, aby to tentokrat bol ten najkrajsi koniec v podobe krasneho zdraveho babatka... Juchuuuuuu.... 🙂 😵 😵 😵

minka051
14. feb 2010

Ahojte prajem peknú Valentínsku nedeľu 🙂
Ja som už dostala aj darček od drahého nevydržal a o pol noci mi ho dal. Už som začala od pitku aj prípravu na KET tak sa to musí podariť 🙂

nel gratulujem z celého srdca 🙂 🙂

ivkaj
14. feb 2010

Čaute, přidám se k přání - užijte si kránsou Valentýnskou neděli 🙂

tak a teď hlavně - NELIA obrovská Gratulace !!! Dávej na vás pozor a Laci ať se pěkně stará !!!

No a abych podala hlášení. Pohovor už mám za sebou (ikdyž sem tedy musela zalhat co se týká dětí). Práce by to mohla být zajímavá, i když náročná. Ale bohužel to asi ztroskotá na tom, že chtějí reference ještě od mojí šéfky. A podle šeptandy co se ke ěm v pátek donesla, tak mi to doporučení nedala. I když tedy to ještě oficiálně nevím. Každopádně nedělní odpoledne trávím prohlížením nabídek práce.

A taky jsem stihli ve Čt návštěvu CARu. Všechny výsledky z vyšetření jsou dobré (nic mi nenašli ani na imunologii, ani v hormonech a i laparka byla v pořádku). Máme i dokonce lepší spermio, ale to na imunologii bylo i posledně a pak nám CAR doporučil IVF ISCI. Takže P. ještě zajde na kontrolní sperio v CARu a pak se uvidí co dál (Dr. dokonce navrhoval, že by mohlo stačit i IUI).

Tak na sebe všechny dávejte pozor a mějte se krásně!

nelia
14. feb 2010

Sincer, Bubli, Ivka, Minka... ďakujem 😵 😵 .. no čaká nás ešte dlhá cesta, ale verím, že bude všetko v poriadku 😔
Sincer, gratulujem k skúške ... si ozaj šikulka 😉
Ivka Tebe držím palce, aby si si našla oveľa lepšiu robotu a hlavne pohodovejšiu šéfku/šéfa ...
Ples bol včera celkom fajn, no ja som to moc nepreháňala s hopsaním.. potiahli sme len do takej druhej a išli sme spinkať.. vyhrali sme aj v tombole košeľu pre Laciho... sadla mu ako uliata 🙂
Prajem pekný zbytok víkendu... ja zajtra nejdem do roboty, tak tu možno nebudem.. uvidím, aký budeme mať program.. možno sa ozvem z domu... cmukkkkkk 🙂

orsulka
autor
14. feb 2010

ahojte......ja som dnes dostala prekvapko od draheho - parfem hogi boss - nadherna vona......ale ovela viac som bola prekvapena, že vobec niečo, lebo moc tento sviatok neoslavujeme......samozrejme, že ja som pre neho nemala nič 😔 😔 😔

Ivik...to je smutne s tou tvojou sefkou - to fakt musi byt dobra mrcha...!!!!!!! ale nič este nemas iste....
a tesim sa ako dobre ste pochodili vCAR, aj Pavel že ma lepsi spg...takže nakoniec to možno zvladnete aj s IUI.....tak v každom prípade je to jednoduchsia ceste ako IVF...... 🙂 🙂

Sincer - tak dalsia skusak za tebou....no super....len tak dalej 🙂 🙂 len častejsie dobehni 🙂)))

Neli - citam ,že ples dopadol super, urcite bola dobra zabava, sranda 🙂))))

Adulik.....a vy ako cez vik????? oddychovo ????????

nelia
14. feb 2010

Orsul, aj ja mám hugo bossa 🙂... inak ani my sme valentína nezvykli oslavovať, ale môj drahý bol taký vytešený z darčeka, čo som mu dala (//), že mi v sobotu priniesol krásnu kvetinku.. takú imitáciu bonsaja... 😵

ivkaj
14. feb 2010

Jo jo, Valentýn. Pavel na to nějak není, tak jsme si aspoň koupili dortíky k odpolední kávě 😎 Ale jinak žádná kytička, dáreček 😝

adulik76
14. feb 2010

orsul, my len tak vegetne, ja som maťovi kúpila tričko a on mne knižku. Ale nejak zvlášť Valentína neoslavujeme.

ivik, som zvedavá, dokedy tá tvoja šéfka ti bude strpčovať život. Ona musí byť strašne zákerná a zakomplexovaná krava. Ale ako sa hovorí, božie mlyny melú pomaly, ale isto, ešte madam nepreskočila.

neli, kedy plánuješ ísť k dr.? ... a čo sa týka tomboly, ja som nikdy nič nevyhrala, akurát, keď som bola neteri na stužkovej, tak som vyhrala dres futbalistu martina škrtela - ešte smrdel od potu a maťo mi ho zakázal oprať, vraj je to vzácne 😝. Tak to je môj jediný tombolový úlovok 😀

sincer, ty naša pilná študentka, kedy už budeš mať konečne pokoj????

prajem všetkým príjemný zvyšok nedele 🙂

orsulka
autor
15. feb 2010

dobre ranko prajem.......dnes som sa zobudila a bolela ma hlava...takže neviem čo to má znamenať, ved uvidim pocas dna....

IVIK....totál suhlasim s Adkou o názore na Tvoju ctenu už o chvilku exšefku.... 😉

ved prave, že Valentina ani mi nejak neoslavujeme, každy rok som len ja drahemu kupila nejaku sladkost, žiadne ddarčeky.....o to viac som bola prekvapkana tento rok (1x po 8 rokoch 😀 😀 😀 ) ked som si našla darček, prosim pekne zavesený v obyvacke na lustri 🙂)))))) a ešte ho bol aj sam vyberat s tou bolavou nohouv parfumke 🙂))))))) no zlatí......asi odškodnenie za posledne 4 týždne 😀 😀 😀

Adu...ja si pamatam, ked ste ten dres vyhrali 😀 😉 😉

sincerity
15. feb 2010

ahojte babulky 😉

no u nas valentin taktiez bieda.... teda ja som nedostala nic... drahy ze nemal cas... no uznajte... zato on dostal krasnu valentinku, ferrero, a okrem toho krasneho plysoveho bociana ako privesok na kluce, aby sa nam to uz konecne podarilo... snad nam prinesie stastie.

nel.... ako sa citis vlastne? kedy planujes dr?

orsul... no to si mala krasne prekvapko... 😉

ivi... k tvojej sefke sa skoda vyjadrovat, verim, ze coskoro budes mat novu robotku... a s nou pride urcite aj dobra novina ... to tak byva´ 😉
a este no je super ze sa spg zlepsil... mozno by ste mohli vyskusat par krat iui.. mozno motyka vystreli

😉 adu... ty ako s pracou?

co sa tyka mna, ja si snad od skoly vydychnem az v juli po statniciach... teraz mam este dve skusky z tohoto zimneho semestra... okrem toho este jednu skusku s minuleho roku... potom v maji mam zas 5 skusok z letneho semestra ... medzitym pisem bakalarku... no uz nech je po tom... dost ma to otravuje....

marek by mal ist 24. februara na kontrolu... uvidime, ci sa nieco zlepsilo... ale tusim tentokrat nema ist na spg... myslim, ze budu asi brat len krv a mozno zase tie stery... chudak 😖

adulik76
15. feb 2010

dobré ránko, no, ja plánujem byť na PN do konca februára - vtedy končí aj 1. trimester a od marca chcem ísť do roboty. Ale to je kameň úrazu medzi mnou a maťom, lebo on chce, aby som až do pôrodu ostala doma a nechce pochopiť, že mne už doma šibe. Tak spolu bojujeme. Pravda, ak by bol s krpcom nejaký problém, určite sa nebudem hrať na hrdinku a budem doma, no, ak bude všetko ok, tak nevidím dôvod, prečo nebyť v práci.

ivkaj
15. feb 2010

Čaute, koukám, že těhule vyspávají a pracanti makají 🙂

Úplně jsem zapomněla přihodit veselou historku z CARu. Pavel tam potkal nějakého známého a říká "Čau, co vy tady?" Nevm co čekal za odpověď 😎

ivkaj
15. feb 2010

Adu, to zní vcelku rozumně. I když Maťa chápu, ale až se zkusí povalovat doma, taky by mu hráblo. A určitě nejsi z těch, co by byly v práci na úkor ohrožení prcka.

sincerity
15. feb 2010

iviiii 😀
adu... no radsej byt doma, ked by Vam peniazky nechybali... ved ty si uz nieco na robotu najdes... ale je pravda, ze to musi byt celkom nuda....

orsulka
autor
15. feb 2010

sincer.... n overim, že ta skola otravuje...u mna mas obdiv prvej triedy ako to vsetko zvladas.....(ešte dobre ,že más ten diár 😀 😀 si zapíšeš a všetko stihnes a na nič nezabudnes ) 😉
uuuuuuuuuuuha....ja som myslela, že tie stery by hádam aj taz stacili, a len z krvičky by mohli zistiť či niečo treba pichnuit alebo nie...alebo čo.....tak to mu teda nezávidím 😔

Adulik......aaaaaach jo....je to asi ťažke, dohoda do prace alebo nie.... chápem aj teba aj tvojho draheho.....pravda je len to, že viem tiež, že keby mal byt nejaky problem tak urcite ostaneš doma.....tak sa dohodnite na nejakej "skušobnej dobe"....nastupiš a uvidite či je to dobre, ako sa citiš a či to má nejaky vplyv... ak ano: PN...ak nie: PRACA....vybavene 🙂))))))

noemarta
15. feb 2010

dobre ranko babule,
cely vikend som myslela na Nel a vidim ze sa oplatilo!!!! straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne mooooooooooooooc gratulujem, ja som v kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnom soku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uz mi verite ze tento rok je plodny, tak ostatne makajte !!!!!!!!!!!
Nel, strasne moc sa tesim, myslim si, ze to bolo ako u nas, jedno z druhym zabralo a v podstate ani nevies ako a kedy sa to stalo ze ??? supeeeeeeeeeeeeeeeer. nebooooj, teraz uz len uspesne vydrzat do sameho konca. a ako ste plesovali, my super, trosku som toho nasho krpca povytacala, do piatej rana sme boli, hi hi 🙂

orsulka
autor
15. feb 2010

Ivka......hahahahahahahahha...v tom CAR - dobrá otázka.......odpoved mala byt: aaale čo , len tak na preventívku... 😀 😀 😀 😀

inak babule.......ja sa velmi tešim z Nel....že to všetko dobre dopadlo.....ale dobrovolne sa priznam, že som na druhej strane chytila nejaku depku a smutok a beznádej, čo sa tyka mojej "plodnosti"......asi tak nejak, že už tu budu len same tt a maminky, a ja nič...... ☹ ☹
ja som Vam to napisala, lebo aj tak tušim, že by ste to odhalili.......

adulik76
15. feb 2010

orsul, čo ti povedať, ešte nestrácaj nádej a keď, tak rozbehnite adopciu, ak ste nad tým náhodou už neuvažovali. Veď určite sa nájde dieťatko, ktoré potrebuje vašu lásku a pozornosť a je jedno, či bude biologicky vaše, alebo nie. Hlavne, že ho budete ľúbiť.

orsulka
autor
15. feb 2010

ADULIK........ nie je to take jednoduche.....ale to asi vieš aj sama

mne inak zmrzol za pocitac, a niečo sa poserinkalo, tak som si myslela, že ten ptispevok ani neprida 😀

noemarta
15. feb 2010

orsuuul, viem ze to nie je jednoduche, ani ta adopcia, a mozno teda hovorim za seba sa aj s tym pocitom stotoznit, ze nebudem mat svoje, teda biologicke, ja sama neviem ci by som sa s tym stotoznila. clovek to tak musi citit....
ale verim ze to priiiide ako blesk z jasneho neba, ako napr. nam, alebo teraz aj Nel. vidis, ked to clovek najmenej ocakava a vobec neveri ze by to mohlo vyjst, tak sa to ujalo, ja verim, ze fakt vela robi aj samotna psychika cloveka. orsul, strasne moc vam to prajem, a verim ze budes dalsia v poradi, co to pride a ani nebudete vediet kedy. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
15. feb 2010

neli nám tuším ešte vyspáva ples .... 🙂

orsul, ja viem, že to nie je jednoduché, ale je to možná cesta. Ja by som ti hrozne moc dopriala drobčeka, lebo viem, že by si bola tá najlepšia mamina na svete

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre