Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. feb 2010

NOE.. ved uvidime.... 😉

nelia
15. feb 2010

Dobré ránko 😉 ... ale nie, už sme dlhšie hore, len sme s polovičkou trocha poupratovali byt, lebo tu bol už taký prach, že sa na to nedalo dívať.
Noe, ďakujem.. si moc zlatá 🙂... my sme boli na plese len do druhej... ja to nechcem teraz preháňať, chcem oddychovať, koľko sa len dá, aby som niečo nepokazila 😔

Orsulka, ja som si v kútiku duše aj myslela, že to na Teba takto zapôsobí... je mi to fakt ľúto 😔 😔 .. a neboj, neberiem to osobne... ale plne chápem Tvoje pocity.. máte toho fakt veľmi veľa za sebou a nepodarilo sa, aj keď ste obaja OK.. takže máš na tie pocity právo oveľa viac, ako hocikto iný tu... Nechcete vyskúšať tie vitamíny od Lax? Asi na tom predsa niečo bude... a keby ste boli ochotní za liečiteľom cestovať, fakt by ste mohli vyskúšať toho, u ktorého som bola ja... hmmm???? Ja vám moc prajem, aby sa vám podarilo vlastné bábenko, lebo by ste si ho určite zaslúžili 😔

Čo sa mňa týka, cítim sa dobre.. občas ma dosť pobolieva podbruško, ale dúfam, že to tak má byť... k doktorovi chcem ísť najskôr budúci týždeň... ja by som už chcela vidieť aj srdiečko.. nechcem ísť zbytočne príliš skoro... budúci týždeň budem 6tt, tak aj to ešte bude možno skoro.. No každopádne tento týždeň zavolám sestričke a poradím sa s ňou 🙂.

adulik76
15. feb 2010

neli, ak ti môžem poradiť, choď až tak v 7 tt. Pre istotu. Keby v 6 tt ešte toho nebolo veľa vidno, tak by si znervóznela. Ja viem, čo hovorím, už som tu predviedla zopárkrát paniku.

noemarta
15. feb 2010

tiez som ti to nechcela pisat ako spomina Nel, aby si Orsul vyskusala tie vitaminy, nieco na nich asi bude, ked uz tretia sme prirodzenou cestou po nich alebo lepsie povedane pocas nich otehotneli. skuus... 🙂
Nel, straaaaaaaaaaasne velku radost si mi spravila, fakt sa moc tesim 🙂 🙂 🙂 🙂
Nel a ako pise adulik, ja by som tiez isla okolo 7tt, budes taka spokojnejsia a kludnejsia. mna tiez bolelo v podbrusku, a az ked ma lekar ukludnil ze to tak ma byt, som sa ukludnila, takze chod radsej.
boooze adulik, ze koncis prvy trimester, dobre to letiiii. len tak dalej, .... ozaj poslal ta lekar na to morfolog.vysetrenie to by si v podstate mala ist teraz v 12tt, robi sa to do 13tt. ja som tiez takto akurat bola.

nelia
15. feb 2010

No volala som so sestričkou a pôjdem budúci týždeň... to bude síce len 6tt... ale veď uvidíme... sestrička to musela 5 minút predýchavať 😵 😵

lilienka13
15. feb 2010

neli: z celeho srdca ti gratulujem 😵 ... iba som cumela na tu obrazovku, co si tam napisala, najprv mi to vobec nedochadzalo 😅 ... a teraz som fakt stastna, ze vam to vyslo 🙂
tak sa len pekne setri a ziadne stresy ... urcite vies, co je teraz najdolezitejsie 😉

lilienka13
15. feb 2010

ostatne babulky zdravim a len ziram ako ten cas leti ... 🙂 ... tie cisla a tt pri vasim menach rastu neuveritelnou rychlostou 😉 ... samozrejme gratulujem aj vam

orsulka: dievcatko moje, ani nevies, ako ta chapem, ale viem, ze ti to zvladnes ... ako vlastne vsetko doteraz 😉

my sme boli tento vikend tiez na plese, bolo super ... vyborne som sa vytancovala, moje saty mali uspech ... takze co viac si zelat, ze? 😉 😀
momentalne skolu nemam, lebo nam vysla akurat na tento tyzden, ked su na vychode prazdniny, tak sa trosku flakam a kaslem na ucenie, ale uz budem musiet zacat pisat seminarku, aby som aspon trosku odlahcila svojmu svedomiu ... 😀 😀 😀

sincerity
16. feb 2010

ahojte dievcence.... neni mozne, ze som dnes prva 😉

orsul.... co k tomu napisat.... taketo pocity mavame kazda, to urcite vies... verim, ze raz sa to podari vsetkym z nas.... este par mesiacov dozadu tu nebola ani jedna tehula a vidis teraz .... asi nam ostava len verit... ze aj my ostatne sa raz dockame....

co sa tyka adopcie, je to urcite velmi tazke rozhodnutie... sama neviem ako by som sa rozhodovala... preto v tejto oblasti nejdem pisat ziadne rady.... verim, ze na to musi byt velmi silny clovek, ktory musi najskor prijat skutocnost, ze svoje deti mat nemozeme, alebo to proste nejde a celym srdcom sa otvorit adopcii.... 😔

orsulka
autor
16. feb 2010

dobre ranko dievčatka........

ja som včera musela odísť z prace, lebo mi bolo velmi zle...v podstate od ked som sa zobudila ma bolela hlava, a v praci nikto žiadnu tabletku od bolesti nemal.....takže postupne mi to prešlo až na žaludok, takže som sa v praci 2x pregrcla a o 12-tej som to už zabalila, lebo som myslela, že mi tá hlava praskne !!!!!!!! Ferko nechápal, ked som sa doma objavila, hned mi "utekal" varit čaj a podobne.....spala som s prestavkami do pol piatej !!! 😀 😀 samozrejme hned doma som si zabila dva lieky naraz!!!!

dakujem kuriatka za podporu.......ved ja viem, že to bude dalej dobre..... 🙂 🙂

tak teda lax....co mi to odporucis za ocistu??????????????? 😀 😀 😀 už ste mi to poradili dve, tak by som to nemala len tak hodiť za hlavu 😉 😉 😉 aj ked u nas ta prirodzena cesta....... aaaaaaaaaaaaale, ved možno aj motyka vystreli.... 😀 😀

dnes tu mam tiež fofry, a pojdem do druhej firmy pripravovat ročne zučtovania dani.....o 13-tej mám preventivku a zubny kamen u zubarky.....

tak a už viete o mne na dnes skoro všetko 😀 😀 😀

vsetkym pekny den želám.....

PS: LILI......ahooooooooooooooooooooooooooooooj !!!!!!!!!!!!! musela si byt krasna na tom plese urcite....!!! daj fotecku 🙂))))))))) a oddychni si od tej skoly...... daj si pauzu-daj si KIT-KAT 😀

nelia
16. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Sincer, no nechápem, že si prvá... dúfam, že sa tu budeš častejšie ukazovať...
To isté platí aj pre Lili 😉 ... a dík za gratuláciu... obaja s mangelom sme z toho ešte stále mimo 😝

sincerity
16. feb 2010

nel... no budem sa snazit... aj ked mam toho nejak vela teraz 😀 😀 😀
a uz ste to niekomu povedali? /teda okrem nas?/ 😀

nelia
16. feb 2010

Orsul, ahoj 🙂... ja som mala v piatok takú migrénu, že až mi bolo od žalúdka zle... no a keďže som si urobila ten test, vedela som, že si žiadnu tabletku dať nemôžem, tak som si na hlavu dávala mokrú studenú vreckovku a celkom to zabralo 🙂
Inak dnes ráno som sa zobudila s bolesťou hrdla, tak papám homeopatiká a pijem roibos čajík.. ten tuším tehotné môžu...
Orsul a ešte čo sa toho Tvojho včerajšieho príspevku týka, ja som fakt veľmi rada, že sme sa tu takto našli... že sa nemusíme pretvarovať a tajiť svoje pocity... proste si všetko na rovinu napíšeme... to ja mooooooooooožem 😅 😅 😅
A som rada, že dnes máš zase dobrú náladu 😉

nelia
16. feb 2010

sincer, povedala som to včera našim, lebo budúci týždeň idem k tomu Dr. a zhodou okolností sa k nemu chce prehlásiť aj moja mamina a teda pôjdeme spolu... no a môj Dr. má ultrazvuk tak, že sa za paravanom pripravujú ostatné ženy.. takže mamina by to tam počula.. tak som chcela, by to vedela odo mňa 🙂... ale nikomu inému to zatiaľ hovoriť nechceme, veď je ešte skoro a najprv musím vidieť srdiečko 😔

sincerity
16. feb 2010

no teda.... ze jaky gynekolog.... to tam nemaju cakaren poriadnu 😅 😕
sa tesila cooooooo?

adulik76
16. feb 2010

jéééééjda, vy ste toho zasa popísali, človek si trocha zdriemne a mám tu toľko čítania ako ranné noviny.
Neli, ak ti môžem poradiť, kúp si obyčajný celaskon v tabletkách a 3x denne nechaj rozpustiť v ústach, uvidíš, pomôže to na 100%.
Na tú hlavu - no, ja som mala tiež migrény a nevedela som čo so sebou, iba som mala mokrý uterák na hlave, lebo som sa bála dať si nejakú tabletku.

lili, kooooooonečne, študentka, že si sa ozvala.

sincer, obdivuhodný výkon dnes - právom ti patrí prvé miesto 🙂

orsulka
autor
16. feb 2010

neli......ja verim, že aj po tej kontrole bude vsetko OK.....a nebude žiadne nejake trapenie, a ja viem, že to toto už bude ten najštastnejsi koniec 🙂 😉 😵 😵

Adulik...odbre ranko 🙂)))) pokrocili ste nejak v rozhovoroch - pracovných ??????

adulik76
16. feb 2010

myslíš s maťom? no, teraz je ticho ako pred búrkou, uvidíme, čo bude budúci týždeň

noemarta
16. feb 2010

ahojte, dobre ranko,
Sincer vitaaaaj, co ty nas ucenlivy student??? 🙂 vidim, ze vsetko zvladas lavou zadnou. dnes som sa v sne vratila do nasich starich studen.cias. celkom zaujimavy sen...
Sincer, Orsul, ja pevne verim ze aj vy sa dockate ze vas tie dve dlhoocakavane ciarky prekvapia uz kazdu chvilku, velmi vam to obom prajem !!! 🙂
Nel, ahoj, a ty si teraz doma, alebo pracujes???

nelia
16. feb 2010

Sincer, no veru, tešila sa... tiež z toho nechápala... 🙂
Noe, no som v práci... ale moc to s robotou nepreháňam.. od rána som ani slamku nepreložila 😝
Adu, dík za radu... ráno aj večer kloktám so slanou vodou a papám ovocie a citróny... tak dúfam, že to raz-dva prejde.
Inak Laci sa dnes cíti nejako zle... je mu na vracanie a tak... nejaký vírus tu koluje, lebo aj švagor mal cez víkend hnačku a chudáčik moje krsniatko z nedele na pondelok celú noc vracalo a tiež mal hnačku... tak dúfam, že mňa to nechytí..

nelia
16. feb 2010

Jaj a ešte k tomu môjmu gynekológovi... sincer sa pýtala... no majú tam aj poriadnu čakáreň, len tam sa ženy nemôžu vyzliekať ... hihi... tiež sa mi to nepáči, že sú za paravanom aj iné ženy, ale čo už.. ja väčšinou chodím k Dr. aj tak v tie dni, keď nemá ordinačné hodiny, takže tam nezvykne byť takmer nikto 😵

orsulka
autor
16. feb 2010

NELIK......len sa od nich drž čo najdalej.....ozaj teraz toto nepotrebuješ.... 😉

no to mne bolo včera tak nejak podobne....ale po tych liekoch a spanku sa mi to ukludnilo....tak verim, že to bol snád len nižky tlak, alebo co......

Adu...no tak este je cas do konca februára, tak čste može byt ticho 😀 😀 😀

dnes som zas na par hodin brala Ferka do prace....o chvilku ho pri preprave do druhej firmy budem brat domkov.....je to stale tak, že pokial ma tu nohu dole a chodi, tak ju ma neustale bordovu a stale sa nejak nalieva krvou alebo čo...... už ma fakt dosť dobre nervy, že to takto predlhočizno trva, a je z toho smutny....dnes rano,. ked sa viezol so mnou v aute sa tesil ako male decko, že cestuje .-))))) ani mu nevadilo, že vstaval o piatej a siel do prace.... 😀 😀

adulik76
16. feb 2010

teraz sa vám nachvíľu vzdialim, idem si preinštalovať systém v PC, včera sa mi totiž z ničoho nič reštartoval počítač a bojím sa nejakej hnusoby, čo by mi tu mohla robiť šarapatu. Potom sa ozvem, ak úspešne dokončím, čo som si predsavzala.

nelia
16. feb 2010

adu, v tom prípade dúfam, že nie si nejaký technický antitalent a ešte sa nám ozveš... 😀 😀
Orsul, chúďa Ferko... fakt je mi ho ľúto... a verím tomu, že mu nevadilo, že musel vstávať... veď mu už doma musí poriadne hrabať... ale teraz je aspoň tá olympiáda... tak furt niečo v TV dávajú...

nelia
16. feb 2010

haloooooooooooo.. kde ste všetky?

orsulka
autor
16. feb 2010

tak ja som tu....len som sa presuvala do tej druhej firmy...už som vybavila korešpondenciu......... 😀 😝

orsulka
autor
16. feb 2010

neli...no jo olympiada......len doobeda aj poobede vsetko len opakuju, a on to už vie z noci...tak ho to potom nezaujima..... 😀 😀 😀

adulik76
16. feb 2010

tak som to zvládla 😝

orsulka
autor
16. feb 2010

adu...no supeeeeeeeeer.......gratulujem. lebo toto neviem neviem ci by som ja zvladla.....a po preinštalovanom systeme sa vratila spať k diskusii 🙂))))) ahhahahaha

adulik76
16. feb 2010

čo iné mi zostávalo?

nelia
16. feb 2010

Adu, si proste šikulka... klobúk dole 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre