Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. feb 2010

LAX..... 😕 😕 😀 😀 😀 tak mu dohodu pripomen .-))))))) ale asi ma len starost o teba..... 😉

Ivka......ale ja si myslim, že aj tak mesiac doba si jednak zaslužiš a jednak ti to ubehne ako vody!!!! uvidiš..... a okrem toho pocas toho asi aj tak budeš !brázdiť" kadejake pohovory.....takže sa nestihnes ani otočit....a bude po březnu 😀
tak tam ese nejako vydrž tých 8 pracovných dni.... 😀 😀

a dakujem 😵 😵 veď aj ja Vás mam rada 😵 😵

noemarta
17. feb 2010

ahojte dobre ranko,
Laaax, silno silno vam obom drzim palce aby ste do zvladli, vcera som si pisala s nasou ucenlyvou sikulkou a povedala som jej, ze mam tusaka ze to pride tento tyzden. my ideme od zajtra na chatu do nedele, tak nabudem mat moznost nakuknut na kona, tak hadam sa ozve sincer, ze co a jak. Tak straaaaaaaaasne moc vam drzim palceky. 🙂 🙂 🙂
a to s tou horcicou, hm.. to som este necula, ale aj tak ta obdivujem, ze si sa prave z nej nepogrcala, lebo mna by asi naplo..
My sa mame o.k. konecne mi trosku vybehlo brusko, uz sa pomaly v 20tt citim ako tehoska, hi hi 🙂
2.3. ideme na 3d usg, tak som zvedava, ci sa lekar trafil s tym pohlavim.. 🙂

adulik76
17. feb 2010

neli, kedy si zmeníš pas? až po srdiečku??

nelia
17. feb 2010

No ja som sa zase zobudila.. už sa cítim celkom fajn, takže zajtra hor sa do práce... len som hladná a hocičo asi nemôžem zjesť 😒 .. uvarím si tuším zemiaky, tie by nemali ublížiť, nie?
Adu, ano, najskôr po srdiečku... nechcem nič zakríknuť..
Ivka, tak si ešte "uži" tie posledné dni v práci... a ja sa najviac teším na to, že sa nám potom budeš častejšie ozývať.. aspoň, kým si nenájdeš novú robotu...

adulik76
17. feb 2010

ešte si testovala, alebo si to už nechala tak?

nelia
17. feb 2010

No mám doma ešte jeden test, lebo som kúpila 2, ale akosi sa neviem na to odhodlať.. bojím sa, že by čiarka zmizla... šibe mi, čo? Radšej to asi nechám tak a počkám si, čo povie doki.

adulik76
17. feb 2010

nevidím dôvod, že by čiarka mala zmiznúť, bude pekne silnučká, tučnučká, výraznučká 😉

adulik76
17. feb 2010

ja som si spravila test aj 30. deň po ket - ostal mi test, tak čo ho nevyužiť? 😀

nelia
17. feb 2010

No možno si ho urobím 🙂.. aby mi v šuflíku zbytočne nezavadzal 😀

adulik76
17. feb 2010

ešte stále ťa trápia hnačky? daj si imodium, to pomôže

nelia
17. feb 2010

Už je to v pohode... už som mala aj takú normálnejšiu stolicu.. a predchvíľou som papala zemiaky, lebo som už bola fakt hladná... Idem si na chvíľku zase ľahnúť.. nech využijem to, že som doma 😝 .. zajtra už aj tak idem do roboty...
a čo je vlastne ten imudion?
Test som si urobila... čiarka nezmizla 😅 😅 .. trocha tuším aj zosilnela, len teraz veľa pijem a chodím často cikať, tak keby si ho robím ráno, určite sú to poriadne koľajnice 😵 😵 .. teraz len čakať na srdiečko a potom ďaľších 7-8 mesiacov 😝

adulik76
17. feb 2010

imodium je liek podobný ako endiaron, ale je lepší

adulik76
18. feb 2010

dobré ránko, čo to? som tu dnes prvá???? 😕

nelia
18. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Hlásim sa už z roboty... som ešte trocha slabá, ale inak je to už v pohode.. ráno ma dosť pobolievalo podbruško.. Adu, Noe, aj vás často zvyklo bolieť? alebo ešte stále bolí?
Adu a ten imodium môžu aj tehule?

adulik76
18. feb 2010

veru, pobolievalo, takže tvoje pocity sú úplne normálne. Na ten imodium by si sa musela spýtať lekára, či si ho môžeš dať, ale tak je to takmer so všetkými liekmi, že lekár musí rozhodnúť. Myslím, že by neuškodil.

nelia
18. feb 2010

Adu, to som rada, že je to normálne... ako nechcem robiť zbytočnú paniku, ale som rada, keď od niekoho počujem, že je to tak ako má byť... asi mi rozumiete, však? 😔
Jaj, dnes musím makať o 100 6... v utorok som to flákala a včera som tu nebola.. tak teraz mám, čo som chcela 😠 😒

ivkaj
18. feb 2010

Nelia, koukla jsem na net a u Imodia nedoporučují používat při kojení a v těhu po poradě s lékařem. Ale u Smecty píšou, že to můžou i těhule. Každopádně by ti měli umět poradit i v lékárně. Konec zdravotnického okénka 😎

Představte si, že u nás jsou takoví blázni, že si chlai přivstali a společně tu koukali v zasedačce, kde máme obrovskou plazmu (má uhlopříčku pár metrů) na hokej. Magoři 😀

adulik76
18. feb 2010

ani mi ten hokej nepripomínaj 😠

nelia
18. feb 2010

No Ivka, im sa aspoň aj oplatilo... na rozdiel od našich 😠 😠

adulik76
18. feb 2010

no, niekto v tomto dueli musel prehrať, škoda, že sme to boli zasa my 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelia
18. feb 2010

mňa to moc ani neprekvapilo... už som zvyknutá 😒

adulik76
18. feb 2010

ale nádej zomiera posledná ......

kde sú dnes ostatné babule????

ivkaj
18. feb 2010

Tak nechtěla jsem narážet na výsledek😉

Spíš to bylo konstatování toho, co ti chlapi jsou schopni udělat. Už vidím, jak by s nadšením vstávali takhel brzo kdyby ěmli jet třeba na nákupy 😉

adulik76
18. feb 2010

ivik, to máš pravdu 🙂

minka051
18. feb 2010

Ahojte tak ja len tak pracovne nakúkam. Zajtra už konečne mám volno a ideme na chatu na víken tak pohodička 🙂 🙂 A na budúci týždeň začínam UTZ a hádam aj KET. Tak mi držte palce nech sa to podarí je to môj posledný pokus.

adulik76
18. feb 2010

minka, určite ti budeme držať palce

minka051
18. feb 2010

Dakujem... musím silno veriť že sa to podarí 🙂 🙂

nelia
18. feb 2010

Minka, veru, budeme Ti veľmi silno držať palce!! 😵
Ivka, no aj moja polovička kvôli tomu vstala o 20 minút skôr ako zvykne 😝

adulik76
18. feb 2010

teraz laci neľutuje, že mohol ešte 20 minút spať? 😀

nelia
18. feb 2010

no asi aj ano 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre