• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
ale, to bola taká príhoda. Bývali sme ešte v Štúrove a sťahovali sme sa do vojenského bytu, na kuchynskej linke som našla plastovú fľašku s priezračnou tekutinou. Tak som bola aktívna, že polejem ružu s odstátou vodou a šupla som to na tú ružu. Voda krásne zavoňala po slivkách, maťo ružu hneď vysprchoval, ale chcípla rýchlosťou blesku. Tá slivka bola kvalitná a ružu celú spálila. :cry:
21. feb 2010 o 02:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, nemyslite, že nám šibe, ale s maťom pozeráme hokej, vyhrávame nad lotyšmi po prvej tretine 3:0 :dizzy_face:
21. feb 2010 o 02:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko prajem.......

Adulik.....aspon teraz viem, že slivovica neposobi na kvetinky ako hnojivo :grinning: :grinning: :grinning: inak aj my sme pozerali hokej...teda, ja som do pol druhej aj zdriemla a na hokej na Ferko zobudil...on vydržal pri PC :slight_smile:))) ale po prvej tretine som sla spat :grinning: :grinning:

teraz zas sledujem hokej už od siestej.....dnes máme veget , lebo nas svokrovci pozvali na kačku na obed, a tak pojdem doobeda asi plavat....doktor povedal, že na tu nohu je plavanie fajn :wink:

lax...aka bola noc????? ešte si domka ???? :confused:
21. feb 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozrela celý hokej a až potom som šla spať
21. feb 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu....aaaaa už si hore????? ta ferko ešte buva :confused: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťo tiež spí, dotrepal sa do postele až o 6,30
21. feb 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nič...idem si asi uvariť kafé :slight_smile: :wink:

zatial všetkym krásnu oddychovu nedelu !!!! :slight_smile: :slight_smile:

Sincer...a keby daco...akože s lax...hned pis sms!!!!!!!! oki ??????? :wink: :wink: nepisem to lax, lebo na nu nemam tlf...a ona by asi aj tak mala iné starosti :slight_smile: :slight_smile: ale mám pocit že este to chvilku potrvá, ale ja neviem prečo....tak 22.2. co ????? pekný dátum.... :wink: :wink: :wink:
21. feb 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spachtoši !!!! Ferko neviem kedy prisiel :slight_smile:
21. feb 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme si tipovať, kedy lax porodí?
........ja si nechávam tú stredu :wink:
21. feb 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata dievcata... podavam nove spravy o lax...

takze namiesto hokeja sme boli na kramaroch... lax zacala krvacat... ale vsetko je v poriadku, aj mala aj lax.... je otvorena na 2 cm, nas so svagrom poslali domov, ze este je cas, ze urcite stihneme prist... takze uvidime ako to bude dnes prebiehat....

po ranajsej vizite je vsetko rovnako.... stale jemne krvaca.... 2 cm ostavaju....

ze Vas pozdravuje :wink:
21. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držíme palce, nech už to má čím skôr za sebou
21. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Týýý jo, to jsou mi zprávy;o) Koukala jsem se do kalendáře a tak mě tak napadlo, že 22.2. by pro piškotku bylo pěkné datum narození :sunglasses:
21. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

takze pocas dna ziadne zmeny... o pol dvanastej vecer ma dalsi monitor, vsetko je zatial v poriadku... akurat sa stazovala na stravu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze na veceru dostala bambino s rozkom!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pichli jej injekciu do zadku na zmakcenie porodnych ciest...lebo stale krvaca....
uvidime rano po ranajsej vizite... teda pokial to nestihne v noci :wink:
21. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincer, tak ji pozdravuj a ať má všechno hladký průbě.
21. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, dnes idem na poradňu, dúfam, že je všetko OK.

neli, ty sa ktorý deň chystáš k dr?

sincer, moc držím palce lax, nech už to je čím skôr
22. feb 2010 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujha....tak naozaj že 22.2. lax, žeby????????
ale moc držim palčeky, aby to vsetko bolo tak ako má, bez velkych bolesti......a nech už je piškotka tu :wink:
Sincer...dakujeme za info....aj ty ju pekne pozdravuj !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Adulik...jasne, že bude vsetko v poriadku....ako inak by to malo byt??????? ja viem, že tie obavy tam budu asi stale, ale skus ich minimalizovať....kvoli mimo...oki??????? držim tiž palcee...velmi!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inal...vsetkym dobre rano......... mám tu viac papierov ako som očakavala, ale verim, že zvladnem v poho.... :wink:
22. feb 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, moc sa v práci nepretŕhaj, škodí to kráse :wink:
22. feb 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Vy ste sa teda cez víkend činili........ :confused: :confused: .. my sme včera celý deň boli u našich, tiež sme boli pozvaní na obed.
Sincer, odkáž Lax, že na ňu moc myslíme a veru, hlavne nech všetko prebieha hladko!! Niekde som čítala, že pôrod sa môže začať aj krvácaním... tak nám hneď napíš, keď bude niečo nové... a možno už je piškótka aj na svete :dizzy_face:
Adu, držím na dnes palce... určite bude všetko ako má byť. A idú Ti robiť aj nejaké extra vyšetrenia?
Ja idem k Dr. v stredu... no som veľmi zvedavá.. inak som čítala, že ultrazvuk by sa mal najskôr robiť v 10tt, ale veď všetci doktori ho robia už skôr, nie? :confused:
22. feb 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik.........juuuuuuuuuuuuuuuuha...dnes bude den !!!!! už prisiel sef, a dalsie nove ulohy, okrem tých co mám na stole :frowning2: :frowning2: :frowning2: dnes asi bude teda škaredá :grinning: :grinning:

nelik...dobre ranko moja :slight_smile:))))
22. feb 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOČENY!!!

JE TO TU!!!

Malá Natálka sa narodila dnes o 4:58 s krasnymi mierami 3460 gramov a 50 cm!

Lax vas vsetky pozdravuje a dakuje... je velmi stastna :grinning: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
obrovská gratulácia pre maminku, ocinka, krstnu mamu !!!!!!!! velmi sa tesim s lax..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a teraz Sincer????, tak ako bolo?????? bola si pri tom?????? :confused: :confused: dufam, že si neodpadla!!!! :slight_smile: :wink:
22. feb 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko,
supeeeeeeeeeeeeer, moc moc gratulujem, mamine, tatinovi, krsnyyyym. pozdravujeeem. :slight_smile: :slight_smile:
aj ja som zvedava, ako to prebiehalo??? piiiiiiiiiiiiiiiis.
22. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincer, odkáž Lax, že gratulujeeeeeeeeeeeem!!!!!!! Paráda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. veľmi sa s vami teším... malej prajem veľa veľa zdravíčka :sweat_smile:
A ako to teda prebiehalo? Lax to znášala v pohode?
22. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natáááááália.......srdce mi naspäť vráááááááááť......Natááááááália...v náručííí chcem ťa maaaaať ...!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

la-la-la-la-la :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme, odkazem :wink:

prebiehalo to vsetko v poriadku. Po polnoci dostala klistir, potom epiduralku, ziadne bolesti vdaka nej nemala... okolo stvrtej som bola na sale,potom prisli kontrakcie, potom uz sme pekne predychavali, a dychali a dychali... a po dalsich par minutach boli vidiet vlasky a ze ide sa na to....

po par zatlaceniach bola hlavicka vonku, a potom este raz a mala bola na svete. Vsetko prebehlo uplne v poriadku. Potom nam malinku umyli a priniesli, boli sme s nou 2 hodiny na sale a potom isla lax na izbu a malicka na novonarodenecke a potom jej ju privezu...
22. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeejda, to musel byť krásny zážitok :slight_smile: :slight_smile: ... takže sa to odohralo celkom rýchlo... to som rada.. a museli ju aj zašívať?
Že aj Laci gratuluje a odkazuje, nech si na seba dávajú pozor :dizzy_face:
22. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel... vdaka, odkazeme vsetko :wink:
ano zasivali ju, dokonca neviem ci nie dva krat... lebo si dr. vypytal este jedno sitie :sweat_smile:

bolo to veru vcelku rychle, ani sme nedufali, ze to tak dobre dopadne.
22. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to bol ukážkový porod........a tesim sa, že to vsetko slo tak pekne hladko :slight_smile:
no na to, že rodila 1x...uplne super :slight_smile:))))

dnes večer otvorime domka vinko na Natálkine zdravie....kto sa pridá ????? :wink:
22. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, ja teraz abstinujem, ale moja polovička si určite tiež rada vypije na Natálkino zdravie :wink:
Sincer, takže dnes oslavujete??? A už aj tatino videl malú?
22. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok