Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
23. feb 2010

Včera to naša novopečená krsná asi prehnala s oslavou, keď sa tu dnes ešte neukázala 😕 😕 ..... 😀

orsulka
autor
23. feb 2010

jáááááááááááááááááj...a ja som fčera nepila...... ☹ ja som šla cvičit a potom som zabudlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 ja som ale teľa.... 😀 😀 no čo, aspon je dovod dnes... 😀 😀

nelia
23. feb 2010

Orsul, práve to som chcela napísať... že ešte stále nie je neskoro... to moja polovička si dala až 3 frťanov 😝 ... aby boli všetci traja zdraví 😀

orsulka
autor
23. feb 2010

hihihih...tak Laci nezávahal........

mne teraz volal Ferko, že ta noha je zas opuchnutá a že vyzerá jak u stareho človeka......tak už si ju aj vyklada v praci, len určite sa mu ťažko robi......ale dnes už nebudem váhať a jednoducho budeme musieť trosku zaládovať... už mu citim v hlase nespokojnost ale predovsetkým smutok, asi citi, že to do tej lyžovačky nebude OK.... 😔 😔 😔

a nasu Ivik máme posledny týžden v praci....s hnusobou šefkou !!! 😀 😀 😀

adulik76
23. feb 2010

radšej nech sa ferko dá riadne do poriadku aj keby mal tú lyžovačku vynechať. Zdravie má len jedno.

Ivik bude v piatok búchať šampanské, že sa zbavila tej kravy... 😉

sincerity
23. feb 2010

ahojte babule 😀

adu, tak to som rada, ze je vsetko v poriadku, a ze ste sa nakoniec s Matom dohodli na tej praci.

orsul... to s tym Ferinom ma mrzi, co sa mu to ani neda na poriadok? 😕

tak ja som si ziadneho frtana vcera nedala... lebo som cakala do 23.00 ci nahodou nepojdem autom, lebo moj Marek to isiel zapit s novopecenym otcom a s dalsimi 15 timi chalanmi k nim... no to bola zurka... Marek isiel snad do roboty este napity 😀

lax vsetkym dakuje a pozdravuje. ma sa dobre, vsetko naporiadku...

orsulka
autor
23. feb 2010

adulik....mas pravdu......uplnu, aj ja som za to......ale............ vieš, niekedy možeš vravieeeť..... 😨 😨

sincerik...dikes za infosky......a tá žurka sa dala predpokladat!!!!! 😀 😀 😀

tak mi Natálku hádam zapijeme spoločne na najbližsom stretku !!! hihihihih.....teda aspon ty a ja a Ivik , ked ostatne nejak nemožu "chlastať"..... 😀 😀 😀

adulik76
23. feb 2010

to je super, kedy dáte nejaké fotečky, už som zvedavá 😕

nelia
23. feb 2010

Veru, Sincer, už daj nejaké fotečky... a ešte na margo toho, že si nepila... to je osud nás žien 😠 ... aj nám keď sa narodil krstný syn, no hádajte, kto bol šofér??? .. ........... uhádli ste... JA 😠 😀 😀

nelia
23. feb 2010

Podávam čerstvé hlásenie o sebe... volala som so sestričkou, Dr. odišiel tento týždeň na dovolenku, takže k nemu idem až budúci týždeň. Aj som celkom rada, lebo to by sme už mali mať aj srdiečko 😵 .. a čím neskôr sa mi tam bude tým sonom vŕtať, tým lepšie, nie?

adulik76
24. feb 2010

dobré ránko,

vidíš, neli, osud chcel, aby si šla neskôr, a to je lepšie.

práve pozerám hokej, že 3:2, pri našom šťastí, to ešte prehráme 😠

...idem jesť....

nelia
24. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Adu, poriadne fandi!!! Musíme to vyhrať!!! 😉

orsulka
autor
24. feb 2010

DOBRe ranko, dobru chut.....

pocuvam hokej v radiu a popri tom aj pracujem......a teda už mam celkom slusne nervy......tak dááávno som nepocuvala hokej z radia...!!! ale je to super ako oduševnene to komentuju!!!!! aby podali co najlepsi obraz o hre v radiu!! 😀 😀 😀 😀 😀

Nelik.....tak to nejako ten týžden vydržime, nie ?? 😉 😉 😉

Sincer...aj ja som za...prosim fotečky Natálky !!!!!!! prosííííííííííííííííííííííííííííííím 😉 😉

Ivka...no a ty ako posledne dni v praci?????? ozves sa nám ?????????? resp. boli dalsie pohovory???, alebo si už prijatá po tom prvom pohovore naprriek tomu, že ti priblbá sefka možno nedala doporucenie?????? tak sa ozvi kurááátenko... 😉

nelia
24. feb 2010

Orsul, ahoj... no budeme musieť vydržať... ale vy ma tu na ten týždeň zabavíte a utečie to ako voda.. verím tomu 🙂
No a nóri vyrovnali 😠 😠 😠

sincerity
24. feb 2010

ahojte koceny 😉

tak fotky malej su na facebooku nejake, tam by ste sa mohli pozriet, sem ich nechcem davat ... hlavne nie pod moj nick....

inac ten hokej.... no nic moc po druhej tretine.... 😠

adulik76
24. feb 2010

vyhrali smeeeeeeeeeeeeee

ivkaj
24. feb 2010

Čaute, tak než se vrhnu do práce, kuknu jak se tu všechny máte ;o)

Sincer, zkoukla jsem na FC Natálku. Je moc pěkňoučká;o) Co mamča, jak to zvládá?

Nelia, teda to si Dr. vezme dovolenou jen tak, když jsi objendnaná? No o to větší péči ti pak bude muset věnovat 😉

Adu, že nespíš😉 Naši hráli hokej od 4, ale to by mi teda mohlo, vstávat takhle brzo 😝

Orsul, kdy vy vlastně jedete na ty lyže? Že se Ferko pustil do tak horečnaté přípravy 😨

No a s mojí prací to vypadá bledě. Můj bývalý potencionální šéf dal raději na špatné doporučení (podle jeho slov s ní potřebuje spolupracovat) než na to, že sem mu podle jeho slov byla moc sympatická a měla jsem na to místo zkušenosti.
Takže rozesílám životopisy a čekám jestli mě někam pozvou aspoň na pohovor. Zatím mi tak akorát přišla dv zamítnutí, že nesplňuji podmínky. Obávám se, že to bude spíš věkem 😅

adulik76
24. feb 2010

no, to je chutnučké bábenko 🙂

nelia
24. feb 2010

vyhrali smeeeeeeeeeeeeeee.. anooooooooooooooooo 😅 😅 😅
Ja mám v robote FC zablokovaný, tak si Natálku neviem pozrieť 😒
Ivka, ja som k Dr. objednaná nebola... to si len tak dohadujem s vrchnou sestrou cca. deň dopredu kedy presne prídem.. lebo primár je dosť zaneprázdnený, stále operuje a tak... na dovolenku mal ísť minulý týždeň, no asi nemohol, tak šiel teraz. No tých pár dní ešte hádam vydržím 😕

orsulka
autor
24. feb 2010

aj ja idem kuk urobit na Fb...!!!!!!!!!!

Ivik...som rada, že si nakukla......no tí Vaši hokejisti to tiežm amli pekne nahnute...ale zvladli !! 😉 😉
tak mi je luto, že este aj po skončeni zamestnania mas čo to dočinenia s tamtou tou.......sak ani neviem ake pekne meno jej rýchlo napisať.....ale asi to len potvrdzuje, že si podla mna dobre urobila s tou vypovedou a dostala spod psycho teroru.....určite by sa to neskor este viac možno odzkadlilo na tvojom zdravi a nepomáhali by ani činske bylinky.... 😉 😉 aj tak verim, že budeš mat coskro novu pracu.....hned keby si mesiac oddychovala...ved určite mas narok na nejaku podporu z uradu prace, takže uplne bez koruniek neostanes.. 😉 😉 😉

Ivka...na lyže ide len Ferko, ja kvoli datumu (od 10.3.-15.3.) naozaj nemože...to tu fofrujem z danovymi priznania a rocnymi zuctovaniami a vyplatami...takže smola, ale bud. rok by suž mohli dohodnut iný teramin a rada by som sla....

s tym hokejom ma ti komentátori normálne dostali, že som tu skoro ošedivela!!!!!! oni tak vykrikovali do éteru, že som myslela, že pri každom utoku Norov sme dostali aspon dva goly!!!! 😀 😀 😀
no nič...ja zajtra pojdem do prace až na 8,30...nech si to vklude pozriem doma!! 🙂 😉 😉

laxity
24. feb 2010

KOČENY ahojteeeee 🙂

Ako prvé sa vám chcem s celého srdca všetkým poďakovať za gratulácie, ste skvelé...až mi slzy šťastia vyhŕkli 😉 .

adu, nel, noe...držte sa 🙂

dala som si priniesť notebook, tak hneď prvé som šla na koníka. Všetko je ok, malá práve spí. Každý deň mám nejaké návštevy a v piatok by sme mali ísť domov.

idem doraňajkovať

ešte raz ďakujem...ste úžasnéééé 😀

adulik76
24. feb 2010

jéééj, lax vitaj, nezmeníš si pas?? ten 40 tt už tam nejak nepasuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
24. feb 2010

Lax, ahooooooooooooooj... ako sa cítiš? a aká je maličká? je s tebou na izbe?... mimochodom dobrú chuť 😉

orsulka
autor
24. feb 2010

lax...Katarínka našaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! maminka nasa 🙂)))))))

ved my sme sa tu s Vami vytešili, že piškotka už je medzi nami 🙂)))) a dobru chut 🙂))))

laxity
24. feb 2010

adu...ďakujem, snáď som to zmenila 😀

nel...cítim sa super, dole to pobolieva, ale tak s tým sa ráta 😀

orsul...si moc zlatá ďakujem 😉

nelia
24. feb 2010

Lax, tak teraz pre zmenu čakáš už druhé dieťa a už si v 40tt 😀 😀
Som rada, že sa cítiš dobre. A malá sa v noci často budí?

noemarta
24. feb 2010

ahojte babenky,
laaaaaaaaaaaaaaaax, ahoooooooooooooj, vitaaaaj, ty si zlata, ze hned po porode myslis na naaas !! 🙂 🙂
este raz gratulujem, a drzte sa s malinkou a supito lupito domov. potom nam vyrozpravas co a jak, porod, dojmy, nemocnica atd. Sincer to opisala tak dost jednoducho, ze to vsetko prebiehalo hladko, tak to by som aj ja chcela, teda myslim ze kazda jedna z naaas. 🙂 a 🙂
Ja idem 2.3. na velky usg,tak som zvedava.
Nel, takze sa ti presunul lekar az na buduci tyzden, hm.. tak asi to tak ma byt a uvidis uz pekne srdiecko, moc vam drzim palceky, aby vsetko o.k. dopadlo.
Orsul, ahoj, ja uz som sa pomaly zacala trapit s rocnym zuc.dani, tak mam dnes hlavu jak meloooon.
takze ty ani nejdes na lyzovacku, ako som dobre porozumela, ja som si myslela ze idete obaja. ☹

adulik76
24. feb 2010

lax, si dobrá, už druhé dieťa na ceste... kedy ste to stihli? 😀 😀 😀 No, ešte dvakrát sa vyspíte a už idete domkov.

orsulka
autor
24. feb 2010

noe...ja by som nestihala pracu v termine v ktorom oni idu lyžovat, atak ako som pisala......

lax..... 😀 😀 😀 😀 😀 tie zmeny pri nicku su fakt dobreeee....!!!!! neviem ci to aj niečo neznamená...žeby do roka a do dna ????? 😀 😀 😀

nelia
24. feb 2010

Noe, dík 😉 ... a ty to s tou robotou zase moc nepreháňaj!!! oki? 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre