Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
26. feb 2010

Čaute, a já odpočítávám poslední hodiny v práci 😎

sincerity
26. feb 2010

jeeee ivi... tak si to tam "uzi" 😎

nelia
26. feb 2010

Ivka, večer otvárate šampus??? 😉 😅

bublinkaa2
26. feb 2010

Krasny uprsany piatok zelam... 🙂

Pre nas zacal kruty boj s horuckami, nie a nie zrazit, vcera cez den mala 39,7, tak sme robili zabaly, strasne sa bojim aby nechytila febrilne krce... Az mi je z toho zle... Po pol hodine zrazania nic, tak sme zvolili vanu s vlaznou vodou... Bolo to ukrutne, ale zrazili sme... Asi tak 2 hodinky vecer bol klud, aj sa nam navecerala, krasne sa zahrala a potom od 19-tej znovu vysoke horucky. Noc bola tiez strasidelna, oka som nad nou nezazmurila, znovu sme zrazali. Rano sme ale utekali k doktorke, ta jej zobrala krvicku a zistila vysoky zapal. Tak nasadila hned antibiotika, lebo to schytali mandle - cize angina... Nasa stara znama...!!!! Tak dnes cez den znovu sme zrazali, najprv 40min zabaly - to mi doktorka povedala cele telicko po pazuchy. Lebo vcera sme davali len na hrudnik. Ale ani to nezabralo, tak znovu len ta vana pomohla... Chudiatko male...
Ked to bude trvat viac ako tri dni, tak nam znovu hrozi nemocnica... ☹
Takze takto sa mame... 😖 Ale vam vsetkym ostatnym zelam krasny viken... 🙂

nelia
26. feb 2010

Bubli, to mi je veľmi ľúto, že je malá zase taká chorá... dúfam, že jej to za pár dní prejde a nebudete musieť do tej nemocnice. Silno na vás myslím 😔
U nás zatiaľ neprší, ale vyzerá to vonku celkom smutne 😒
Napriek tomu prajem všetkým krásny víkend 😵

adulik76
27. feb 2010

bubli, keď má takto často sklon k angínam, nezoberú jej mandle, nakoniec? Držím vám palčeky, nech sa maličká čím skôr uzdraví.

KTO POZERÁ HOKEJ????????????????????????????????????????

minka051
27. feb 2010

Ahojte
Pekné sobotné ránko 🙂 Asi všetky pozerali hokej tak spinkajú. Ja som mala zlú noc po včerajšku a navyše zas máme vyhlásené povodne tak polovičku mám v práci už 24 hodín práve prišiel a hned spať. Tak ja zatila navarím, operiem a ožehlím aby som sa nenudila. 🙂

sincerity
27. feb 2010

ahojte koceny 😀

bubli.... silno na Vas myslime, snad nebudete musiet do nemocnice.

aduuuuuuuuu... my sme hokej pozerali, ale na kona by ma ist nenapadlo 😀 😀 😀

minka.... povodne? tak snad to nebude nejake zle... ste tam nejak priamo ohrozeni?

nel... kedy to ides k tomu dr?

ivi... ako prebehol posledny den v praci? Co ta potvora, aj sa s tebou rozlucila?

orsul.... ako? Ferino lepsie?

u nas vsetko ok, Marek bol v stredu na kontrole, zobrali mu krv, z vysledkov zistia aku velku davku mu pichnu a ako ten testosteron zabera. Spg nas caka v maji - to by mal byt pol rok od pichnutia prvej injekcie... tak uvidime.

lax su uz doma, snad napise 😉

orsulka
autor
27. feb 2010

ahojte....aj ja som pozerala hokej.........naši su uplne, že super....som na nich hrdá !!!! 🙂 🙂 🙂 zas zajtra stavat o stvrtej...uff...uff....ale zvládnem.... 😀

brácho sa na mna vykaslal, vraj dnes mňnemožu prisť stierkovat vraj zajra, že sa ozve...už som mu pisala sms či teda dojde a ništ...tak neviem či vobec pridu.....ak prídu tak neviem co navaarit na obed, ale asi najskor upečiem kura a bude......

Ferko isiel teraz na futbalový turnaj....ako nehrajuci kapitan 🙂)))) ale povzbudiť musí... 😀 😀 😀 ja pojdem o piatej na Zumbu trosku pocvicit, este nahanam kamošku ci pojde so mnou, ale ani tá mi nedviha telefon....nejak šeci na mna se...ú 😀 😀 😀 😀

bubli...tak to hádam nie, že by lax isla z nemocnice a Vy do nemocnice......dufam, že aj cez to vanové trápenie tie horučky ustupia, a hlavne čím skor zaberu antibiotiká !!!!

IVka.........ty už más konečne asi kludný víkend pri pocite, že v pondelok sefku neuvidiš!!! 😀 😀

sincerity
28. feb 2010

aduuuu?
pozeras? 😀 😀
inac nic moc ti nasi zatial.... 😒

sincerity
28. feb 2010

krumplovaaaaaa ☹ ☹ ☹

nelia
28. feb 2010

Čaute 🙂
No veru, krumplová 😒 .. ale aj 4. miesto je dobrý výkon, nie? Škoda ale, že sme aspoň ten bronz nevybojovali 😒
Sincer, k Dr. idem niekedy budúci týždeň... deň ešte neviem.

adulik76
28. feb 2010

pozerala som, ale pred šiestou pri stave 3:3 som šla spať. Nevadí, aj tak je to dobré. A zajtra sa vám už ozvem z práce 😉 - som zvedavá, koľko mi ten optimizmus vydrží.....

ivkaj
28. feb 2010

čaute, tak testuju spojení z domova;o) Moc se mu sice nechtělo, a rychlost taky nic moc, ale holt se budu muset spokojit s tím co je navíc je to jen za pár stovek.

A k posledním dnům v práci se raději nebudu vyjadřovat - ve Čt jsme mohla jít v 18.45 a v Pá v 18.15. No co dodat 😝

orsulka
autor
28. feb 2010

Ivik.....tak k tomuto naozaj niet čo dodať...ale teraz nech si už poradia sami !!!!!!!!!!! 😠 😠 a ked ide net hoc pomaly, hlavne, že sa možeš pripojit....

hokej som pozerala aj ja........ 😢 😢 😢 😢 😢 bola som sama, drahy vcera odisiel na ten turnaj potom s partiou z vysky von, a ostali pozerat u jedneho chalana hokej...... trošku ma to zobralo, ta prehra myslím, aj boha som už prosila nech im pomože a nič...potom som mala na neho trosku aj nervy a veru aj som si poplakala....bolo mi ich luto...tak siviete predstavit ten pohlad, ked Ferko prisiel domov ja na gauči a slzy jak hrachy.... 😀 😀 😀 😀 prisiel hned po hokeji, lebo ten kamos byva vedla v bytovke....

no a nakoniec nedosiel ani bracho s kamaratmi na to ostierkovanie....a tak je izba stale tak ako bola....
už stracam nervy a čo je horšie zacinam byt voči tej prerábke apatická.....

a do tretice...v noci sa mi snivalo, že kamoška zabila svoje malililnkate dieťa !!!! sen uplne na hovby a pokatil mi cele rano......

ale inak žijem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
1. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Orsul, to si mala akú nedeľu 😒 😒 ... dúfam, že dnes budeš mať lepší deň 😉
Adulik, ako? už makáš?? 😉
Ivka, tú Tvoju robotu radšej nebudem komentovať... pekne si doma oddýchni a uvidíš, robotu si nájdeš čo nevidieť 😅

orsulka
autor
1. mar 2010

NOOOOOOOO..... dobre ranko prajem.......

Nie je olympiáda, tak tu po ránu nk nie je ??? 😀 😀 😀 😀

sincerity
1. mar 2010

Ahojte dievcence 😉

ja som tu orsul 😉

adu, prajem pekny den v praci, snad sa tam moc nenarobis a davaj si na seba pozor.

nelia
1. mar 2010

Podľa mňa Adulik od rána klebetí s kolegyňou, že sa nám neozve... 😕 ...... 😀

sincerity
1. mar 2010

tiez si myslim 😀

orsulka
autor
1. mar 2010

ajaaaaaaaaaaaaaaa !!!!! šak som zabulla, že ide do práce......
ale inak tešim sa za nu, lebo verim, že už jej muselo byt domka dlho......

Neli...už si volala Dr. kedy mas prist????? 😕

Sincer...dobre ranko.....tak ako???? strávila si celý vik pri malej Natálke????? 😉 😉

sincerity
1. mar 2010

orsul... nie prepana, s malu som bola 45 minut vcera.... sak by ma lax vyhodila, keby som tam stravila cely week. 😀

laxity
1. mar 2010

ránko baby

ja len tak v rýchlosti, nečítala som vás...Sme doma, sincer spomínala, ideme dnes na kontrolu k lekárovi, či malinká priberá, tak myslíte na nás a ja keď bude viac času sa ozvem...držte sa všetky

sincer...ty kde máš foto?

orsulka
autor
1. mar 2010

Ahoj lax...ahoj Naty 😵 😵 😵

tak držim palce, ale verím, že to bude OK....a malá bude mat minimálne kilo naviac... 😀 😀 😀 😀

nelia
1. mar 2010

Lax, tak sa držte a daj potom info, ako ste dopadli 😉
Ja som sa zatiaľ k Dr. nedovolala 😒

adulik76
1. mar 2010

no, nejak ste ma odhadli. Trocha sa mi zle píše, lebo som si v sobotu rozrezala prst, keď som chcela otvoriť majoránku 😝

sincerity
1. mar 2010

lax.... sak som tusim zistila, ze ta JANA chodi tusim sem na kona... som jej nieco take videla na monitore.... 😠

orsulka
autor
1. mar 2010

ADULIK..... no tak teda, ty ale davaš na vvas pozor.!!!!! 😀 😀 😀 tak ťukaj aspon jedným, doležité je, že ťukáš .-)))))

tak nakoniec drahy suhlasil s tym, že pojdeš do práce??? bez frflania a podobne?????

nelia
1. mar 2010

Takže k Dr. idem zajtra poobede.... už som takááááááááááá zvedaváááááááááááá 😔
Adu a ako v práci?
Inak včera som kukala fotky na FC.. Sincer, to malé krsniatko sa Ti fakt veľmi hodí do ruky... už aby si čoskoro aj vlastné tak mohla pestovať 😉 😵

adulik76
1. mar 2010

Nakoniec súhlasil, ale aj dnes ráno v aute mi tristokrát zopakoval, aby som si dávala pozor. Šak dávam. Ešte som nič neurobila 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre