Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. mar 2010

sincer....kto je Jana??? hááá ?????? 😀

Neli..potvrdzujem, že Miruška je s Naty uplne, že prekrásna......a samá láska jej kuká z oču, ked sa na nu diva 😵 😵 😵 😵
tak aj som zvedava na tu zajtrajsiu kontrolu...!!!!!!!!!!!

adulik76
1. mar 2010

neli, zajtra len dobré správičky 🙂

nelia
1. mar 2010

juj, tak dúfam, že to budú dobré správy... začína mi trochen lepiť 😝

nelia
1. mar 2010

Adu, vidím, že to s tou robotou nepreháňaš, čo je fajn 😉 😀 😀

sincerity
1. mar 2010

adu... no teda.... musis zvysit opatrnost este viac 😉

dakujem dievcata 😉 😀

nel... urcite bude vsetko v poriadku, budeme na teba mysliet 🙂

jana... je svagrina .... a zdalo sa mi ze surfuje po konovi alebo to bola modrastrecha... no ale chran nas boh aby na to dosla ...

orsulka
autor
1. mar 2010

Adu.... 😀 😀 😀 šak čo by si robila, najskor sa treba "dozvedieť" o novinkách a potom s niečim pracovat 🙂)))) dufam, že od takých rozvcičiek a tak budeš oslobodená, alebo nástupov a podobne!!!!!! 😉

Nelik......nemusí ti lepiť 🙂))) myslím, že ste s Lacim počas ťuťu-muťu už dobre "zalepili" 😀 😀 😀

nelia
1. mar 2010

Orsul 😀 😀 😀 .. inak len tak medzi nami, Laci je to aj tak "nepatrne" hrdý ... keby to bolo na ňom, roztrúbil by to do celého sveta.. no držím ho na uzde 😎
Sincer, švagriná nevie, že máte takéto problémy? Inak ja som minule tiež zahliadla kolegyňu na MK a tiež mi začalo lepiť, lebo však to nechcem roztrubovať.. ani IVF, ani teraz toto tehu...

noemarta
1. mar 2010

ahojte babule,
taaak, teraz som vas vsetky docitala.
Lax, gratulejem este raz a drzte sa na kontrole, neboooj, vsetko o.k. dopadne!!!! nemozes supnut aj sem nejaku tu malu fotecku malej Natalky, ja nemam pristup na fc ??
Sincer, sevas, gratulujem aj teba krsna, ze si to vsetko zvladla, a teraz ked si uz ponaucena co a jak to prebieha, tak hor sa do praaace na dietati a a a uvidis, ze sa to uz konecne podari, moooooc prajem !!!!!
Sincer, preto nemas foto, ze vas tu niekto spehujeeee????
nel, vidim, ze zajtra mame vsetky velky den, aj my... idem rano do poradne, a poobede na morfolog.usg, tak sa aj tesim, aj mi lepi, duuuufam, ze bude vsetko o.k. Aj tebe nel drzim palceky, ale ako pise Orsul, dobre ste to zalepili, uvidiiiis !!!!!!
Adulik, vitaj v praaaci a tiez ti pisem, bud opatrna a nepretrhni sa z praaace, hi hi, ty ides kedy do poradne, a ozaj poslal ta ten tvoj lekar na morfolog. vysetrenie, ci ani nie???
Orsul, vy este stale mate co prerabat, hi hi, ved uz som myslela ze to mate vsetko urobene...

noemarta
1. mar 2010

tak baby, ale to by bola ina nahoda, keby ze si vyberie napr. Nel tvoja kolegyna tuto temu.....
siiiice, ja som tiez takto nasla Sincer.... hi hi, tiez ma zaujala tato temicka ze nie pre bezradne pokroc.snazilky.
ale tak, to by si museli vsetko od zaciatku citat, aby to pochopili... tak haaadam.. 😕

nelia
1. mar 2010

Noe, ahoj... no tá pravá tu poučuje našu Adulik... mala by si si z nej brať príklad a tiež sa moc v práci netrhať!! 😉 😎
Tak aj ja Ti budem zajtra držať palce!!! 😅

adulik76
1. mar 2010

tak, orsul, dnes ráno som veru bola aj na rozcvičke, ale to som sa len prešla do posilky a tam sme kecali 25 minút, potom sme mali nástup, ktorý som tiež absolvovala, ale už mám povolený civil. Veliteľ mi povedal, citujem: osobne nemám nič proti tomu. Tak som mu hneď povedala, že aj keby mal, ja sa už do maskáčov nezmestím a len v tričku chodiť asi nebudem 😀

noemarta
1. mar 2010

hm..... si ma odhalila.... vies, lepsie sa radi inym ako samej sebe...... 😉
ale tak pevne verim a duuuufam, ze po marci moje tempo v praci o dost klesne, aspon sa budem o to snazit. ale tak aspon sa snazim nerozculovat sa a ked sa citim unavena, tak pridem domov a oddychujem.
tak ja verim ze nam vsetko o.k. dopadne !!!!!!!!!!!!!!!!

orsulka
autor
1. mar 2010

SINCER.....mám chaos...aká švagriná??, čia svagriná???????? ale tak hádam, ked nechceš tak sa to nedozvie..!!! kto by ta nasiel pod nickom SINCER ?? 😀 😀

Adulik..... 😀 😀 😀 tak ale hádam aj od toho chodenia hore-dole ťa oslobodia.....len ked budeš chcieť, tak si pojdes pokecať 😀 😀

noe.....tak ozaj zajtra dve velke kontroly budu......ale nemáte sa čoho bat...ani ty ani nel.....ja na Vás VŠETKY dávam takto na diaľku totižto velký POZOR!! 😵 😵 😵 😵

boooooooožinku...vonku krásne svieti slniečkoooooooooooo 😵 🙂 😉

noemarta
1. mar 2010

ooooh Orsul, dakujeme veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi pekne !!!!
A ja sa za vas vsetky ostatneeee nesnazilky staaale modlim, aby pre nas vsetky bol tento rok plodny !!!!!! 🙂
U nas je sice slnecno aleeeeeeeeeeeeeee straaaaaaaaaaasne moc fuuuuuka. otrasneee...

noemarta
1. mar 2010

jejdaaaaaaaaa to co som napisala ze nesnazilky, netehulky som chcela napiiiisat, mam vela myslienok v hlave, prepaaacte. 😕

adulik76
1. mar 2010

tu je krásne slniečko a ani nefúka, takže parádička 🙂

ivkaj
1. mar 2010

čaute, tak na chvilku nakukuju ;o)

Adu, poznala jsi to vůbc v práci a oni tebe? ;o)

Já jsem si dopolko zašla pro noviny (aspoň trochy pohybu) a po obědě se vypravím zaregistrovat na pracák. Pak jsem se přihlásila na čínské cvičení, tak jsem zvědavá co to bude. No aspoň nějaká zábava.

Co vy, jak to jde?

orsulka
autor
1. mar 2010

ADU.....vidiet, že sme jeden kraj....ani tu nefuka 😀 😀

a Ivik co ?????? žeby ešte vyspávala, ked nemusela isť do prace???? 😀 😀 😀 😀 haloooooo !!! IVIK?????

sincerity
1. mar 2010

no svagrina je muzova sestra.... neviem, ale zdalo sa mi, ze chodi po konovi... a jeden nikdy nevie..... 😅
musim dat nejake foto, co ma neni poznat na nom 😀

noe... poslem ti nejake fotky na maila, ak chces....

adulik76
1. mar 2010

orsul, veď ivik sa nám už ozvala, čo neregistruješ????????

idem na obedík....

nelia
1. mar 2010

Orsul, díky, ty náš anjel strážny 😉 😀 😀 ... a podľa mňa sa tento rok každej zadarí, takže ku koncu roka tu neostanú žiadne netehulky 😉 (vlatne netehulky budú tie, čo už budú mať doma uzlíček 😝)
Ivka, to je čo zač, že čínske cvičenie? nejaké meditácie, či čo? 😕

nelia
1. mar 2010

A u nás síce svieti slnko, ale tiež hrozne fúka 😠 😠

adulik76
1. mar 2010

už fúka aj tu 😝 , obed nič moc 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

orsulka
autor
1. mar 2010

adu......ja mam tento PC tu nejaky šiši......ked som ja pisala prispevok, tak sa mi tam Ivka vobec neobjavila.....preto som nereagovala na jej prispevok.....

už normalne uvažujem, že ak, tak sa budem pripajat len poobede z domu...lebo toto je umor, kym sa mi stranky pootvaraju.....

nelia
1. mar 2010

My sme mali dnes celkom dobrý obed, len polievka bola príliš slaná 😒
Orsul, to nám nerob!! čo budeme v práci bez teba robiť? 😝 😅

orsulka
autor
1. mar 2010

neli...ale ja už n toto nemám nervy.....a správca mi zatial nevie zistiť, kde je pricina....ono jedneho dan to zacalo štrajkovat a natahovat stranku za 5 min....... no a kym ja nieco napisem, tak už som mimo obraz.... 😝

adulik76
1. mar 2010

ale však nás tu nenecháš len tak, orsul, ja zas večer na net nechodím ....moc.....

orsulka
autor
1. mar 2010

adu.....ved aj mne poobede okupuje pocitač Ferko, ked sa hra, tak ma nepusti za PC........
aj tak to v praci musim riešiť tajne, nie aby sa vedenie dozvedelo, že tu aktivizujem spravcu siete kvoli chatu... 😝

adulik76
1. mar 2010

tak my sa doma nedelíme o počítač, nesedíme poobede za ním ani jeden 😀 a ak náhodou, tak maťo má ešte notebook, takže v podstate každý máme svoj PC

nelia
1. mar 2010

aj my sa večer snažíme minimalizovať to vysedávanie pred PC... máme toho v robote dosť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre