Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. mar 2010

hmmmmmmmmmmmm...to sa niekto má..... 😀 😀 😀 😀

adulik76
1. mar 2010

no, tak poslušne hlásim, že dnes som v robote neurobila vôbec NIČ 😀

nelia
1. mar 2010

Adu, pekne, pekne... a platia Ťa z našich peňazí 😠 ... ale nie... schvaľujem 😉 😀
Padám domenko, dnes mám zase kratší deň... jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵

laxity
1. mar 2010

ahojte

nel...drž sa zajtra, nech všetko dobre dopadne 😉

My sme boli dnes na Kramároch a pribrali sme máličko, takže nás ani nezaočkovali. Musím ju stále budiť, tak som zvedavá dokedy to vydržím...kedy ma neporazí 😔

ostatné babule dúfam, že je všetko ako má byť 🙂

papa

adulik76
2. mar 2010

dobré ránko, neli, držím palčeky 🙂

lax, nech ti maličká začne čím skôr priberať. čo jej nechutí?

orsulka
autor
2. mar 2010

dobre ranko prajem....tak aj ja som opať v práci 😉 😉

lax....tak to más ťažke moja, ked ju musiš budiť na papanie...asi aj Natalka......ani vyspať sa nemôže 😀 😀

Neli...aj ja držim palčeky, a pršteky a všetko si vlastne držim .... 😀 😀 😀

Adu...aj ja ti schvalujem včerajší pracovný výkon......ved čo...aj dnes je den .-))))))))) 😀

nelia
2. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Díky baby, ste moc moc zlaté 😵
Lax, držte sa moje zlatíčka... nech malinká začne rýchlo priberať... neboj sa, určite začne.. pri takej starostlivej maminke 😉

orsulka
autor
2. mar 2010

nelik...dobre ranko hviezdička.. 😉 dufam, že ani ty v praci nemakás jak "murovatá".... !!! 😀 😀 😀 😀

adulik76
2. mar 2010

no, tak ja už mám po rozcvičke: prešla som sa s kolegynkou do posilovne a posedeli sme si na žinenke. 😀

nelia
2. mar 2010

Orsul, veru, že nie.... 😎 😎 ... no minulý týždeň mi dal šéf za úlohu vypracovať nový postup na poskytovanie cestovných náhrad a diét... ale tak sa mi do toho nechce púšťať.. Internet Ti už ide lepšie?

nelia
2. mar 2010

Adu, super rozcvička... ale jazyk ste si precvičili, nie? 😉 😀

adulik76
2. mar 2010

hohohooooo, jazyky sú OK 😀

neli, ty kedy napochoduješ k tomu dr., že tu ešte stále strašíš????? Ja už by som stepovala pred ambulanciou 😉

nelia
2. mar 2010

idem až okolo obeda 🙂...

orsulka
autor
2. mar 2010

NELI......nie ...ide stále rovnako 😠 😠 😠

k lekarovi si pisala, že až poobede,nie??????

adulik76
2. mar 2010

tak už mám po porade, môžem začať pracovať....

orsulka
autor
2. mar 2010

adu.......p o m a l i č k y

😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
2. mar 2010

no, veď svoju prácu som začala desiatou..... rožky som už zjedla, teraz mám pred sebou misku so zeleninkou 😀

minka051
2. mar 2010

Ahojte
ja len v rýchlosti vás tu babulky pozdravím, lebo pracujem až sa mi z PC parí 😀 😀
Teraz si idem uvariť kávičku a robím dalej , lebo zas máme povodne a to je potom pri mzdách hrúúúúza všetko počítať. A hlavne ked dajú zlé podklady potom treba asi čarovať 🙂 🙂

nelia
2. mar 2010

Minka, tak sa drž, ty naša pracantka 😉

orsulka
autor
2. mar 2010

Minka....no čaves hviezda........a ani sa nepochvalis ako pokracujes????? kedy ides do Brna??????
a ty prosim ťa komu robis vyplaty?????? požiarnikom????????????????????? 😕

Adu..... 😀 😀 tak aspon tú stravu máš pestru...🙂)))
ja už som tiež stalcila banán....a neskor potom tekvicovu žemlu s jogurtom .-)))))))

a objednala som si u Lax tie cistiace veci pre organizmus .-)))))))) som zvedava, kedy sa lax dostane k mailom, ako jej to Naty dovoli .-))))))

adulik76
2. mar 2010

takže idete vyskúšať tie kúry od lax? no, kiežby vám to pomohlo

nelia
2. mar 2010

aj ja musím Lax trocha pootravovať, lebo sa mi pomaličky míňajú tie vitamíny... a beriem ich teraz aj počas tehu...
Baby, ja začínam byť fakt trocha nervózna... nech už to mám za sebou 😔

nelia
2. mar 2010

a polovička ma spucovala, že mám prestať... že nervózny bude on, ja mám byť kľudná 😒 😅 😅

adulik76
2. mar 2010

neboj, všetko bude, ako má byť 🙂

orsulka
autor
2. mar 2010

Adu.......tak ano...ved za to nic nedám...teda nejake eurá určite...... 😀 😀 ale také prčistenie aj tak bodne.....a ci pomože...tak to uvidme.....možno nie zrovna na otehotnenie, ale celkovo pre organizmus urcite.. 😉

NELI.....ja si tiež myslim, že je vsetko uplne v pohode......nevidím žiadny dovod, prečo by nemalo byt.....
Laci ma pravdu..... 😉

nelia
2. mar 2010

Inak pamätáte sa, ako bol Laci proti tej očiste? A minulý týždeň sa ma pýta, kedy to budeme znova robiť, lebo že on sa vtedy cítil fakt lepšie 😵 😵 ... takže sa mu to zapáčilo 😵
Takže Orsul, podľa mňa robíte dobre, že do toho idete... a ide na to aj Ferko, či len ty?

orsulka
autor
2. mar 2010

neli....zatial som pisla lax, že len ja.......kym sa Ferko vyjadri, tak ja mám prvu dávku za sebou 🙂))))))))

nelia
2. mar 2010

tak ja sa pomaly vyberiem, lebo tu už neobsedím 😝 ... do roboty sa už vrátiť nechcem, tak sa možno ozvem až zajtra... držte nám palce... cmukk 🙂

orsulka
autor
2. mar 2010

NELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NEMYSLIš VááážNE, žE SA NEOZVES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dostaneš po zadku!!!!!!!!!! 🙂 😉 😉

adulik76
2. mar 2010

čo to čítam??? neli, to nám predsa neurobíš......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre