• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
hmmmmmmmmmmmm...to sa niekto má..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak poslušne hlásim, že dnes som v robote neurobila vôbec NIČ :grinning:
1. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, pekne, pekne... a platia Ťa z našich peňazí :angry: ... ale nie... schvaľujem :wink: :grinning:
Padám domenko, dnes mám zase kratší deň... jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nel...drž sa zajtra, nech všetko dobre dopadne :wink:

My sme boli dnes na Kramároch a pribrali sme máličko, takže nás ani nezaočkovali. Musím ju stále budiť, tak som zvedavá dokedy to vydržím...kedy ma neporazí :pensive:

ostatné babule dúfam, že je všetko ako má byť :slight_smile:

papa
1. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, neli, držím palčeky :slight_smile:

lax, nech ti maličká začne čím skôr priberať. čo jej nechutí?
2. mar 2010 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko prajem....tak aj ja som opať v práci :wink: :wink:

lax....tak to más ťažke moja, ked ju musiš budiť na papanie...asi aj Natalka......ani vyspať sa nemôže :grinning: :grinning:

Neli...aj ja držim palčeky, a pršteky a všetko si vlastne držim .... :grinning: :grinning: :grinning:

Adu...aj ja ti schvalujem včerajší pracovný výkon......ved čo...aj dnes je den .-))))))))) :grinning:
2. mar 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Díky baby, ste moc moc zlaté :dizzy_face:
Lax, držte sa moje zlatíčka... nech malinká začne rýchlo priberať... neboj sa, určite začne.. pri takej starostlivej maminke :wink:
2. mar 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelik...dobre ranko hviezdička.. :wink: dufam, že ani ty v praci nemakás jak "murovatá".... !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak ja už mám po rozcvičke: prešla som sa s kolegynkou do posilovne a posedeli sme si na žinenke. :grinning:
2. mar 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, veru, že nie.... :sunglasses: :sunglasses: ... no minulý týždeň mi dal šéf za úlohu vypracovať nový postup na poskytovanie cestovných náhrad a diét... ale tak sa mi do toho nechce púšťať.. Internet Ti už ide lepšie?
2. mar 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, super rozcvička... ale jazyk ste si precvičili, nie? :wink: :grinning:
2. mar 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hohohooooo, jazyky sú OK :grinning:

neli, ty kedy napochoduješ k tomu dr., že tu ešte stále strašíš????? Ja už by som stepovala pred ambulanciou :wink:
2. mar 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem až okolo obeda :slight_smile:...
2. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NELI......nie ...ide stále rovnako :angry: :angry: :angry:

k lekarovi si pisala, že až poobede,nie??????
2. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už mám po porade, môžem začať pracovať....
2. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu.......p o m a l i č k y

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veď svoju prácu som začala desiatou..... rožky som už zjedla, teraz mám pred sebou misku so zeleninkou :grinning:
2. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
ja len v rýchlosti vás tu babulky pozdravím, lebo pracujem až sa mi z PC parí :grinning: :grinning:
Teraz si idem uvariť kávičku a robím dalej , lebo zas máme povodne a to je potom pri mzdách hrúúúúza všetko počítať. A hlavne ked dajú zlé podklady potom treba asi čarovať :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, tak sa drž, ty naša pracantka :wink:
2. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minka....no čaves hviezda........a ani sa nepochvalis ako pokracujes????? kedy ides do Brna??????
a ty prosim ťa komu robis vyplaty?????? požiarnikom????????????????????? :confused:

Adu..... :grinning: :grinning: tak aspon tú stravu máš pestru...:slight_smile:)))
ja už som tiež stalcila banán....a neskor potom tekvicovu žemlu s jogurtom .-)))))))

a objednala som si u Lax tie cistiace veci pre organizmus .-)))))))) som zvedava, kedy sa lax dostane k mailom, ako jej to Naty dovoli .-))))))
2. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže idete vyskúšať tie kúry od lax? no, kiežby vám to pomohlo
2. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja musím Lax trocha pootravovať, lebo sa mi pomaličky míňajú tie vitamíny... a beriem ich teraz aj počas tehu...
Baby, ja začínam byť fakt trocha nervózna... nech už to mám za sebou :pensive:
2. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a polovička ma spucovala, že mám prestať... že nervózny bude on, ja mám byť kľudná :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, všetko bude, ako má byť :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adu.......tak ano...ved za to nic nedám...teda nejake eurá určite...... :grinning: :grinning: ale také prčistenie aj tak bodne.....a ci pomože...tak to uvidme.....možno nie zrovna na otehotnenie, ale celkovo pre organizmus urcite.. :wink:

NELI.....ja si tiež myslim, že je vsetko uplne v pohode......nevidím žiadny dovod, prečo by nemalo byt.....
Laci ma pravdu..... :wink:
2. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak pamätáte sa, ako bol Laci proti tej očiste? A minulý týždeň sa ma pýta, kedy to budeme znova robiť, lebo že on sa vtedy cítil fakt lepšie :dizzy_face: :dizzy_face: ... takže sa mu to zapáčilo :dizzy_face:
Takže Orsul, podľa mňa robíte dobre, že do toho idete... a ide na to aj Ferko, či len ty?
2. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neli....zatial som pisla lax, že len ja.......kym sa Ferko vyjadri, tak ja mám prvu dávku za sebou :slight_smile:))))))))
2. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa pomaly vyberiem, lebo tu už neobsedím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... do roboty sa už vrátiť nechcem, tak sa možno ozvem až zajtra... držte nám palce... cmukk :slight_smile:
2. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO NEMYSLIš VááážNE, žE SA NEOZVES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dostaneš po zadku!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to čítam??? neli, to nám predsa neurobíš......
2. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok