• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
už som si stihla aj zdriemnuť, nejak ma ten turistický pochod unavil :grinning:
5. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Adu, tomu říkám náročný den :grinning: :sunglasses: :grinning:

A co se kultury týče, tak jsme si dali závazek, že zajdem za kulturou aspoň jednou měsíčně. Tak jsem zvědavá jak nám to bude vycházet :sweat_smile:
5. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PEKNÝÝÝÝÝÝÝÝÝ VÍÍÍÍÍÍÍÍKEND!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez prajem pekny vikendik, vela vela oddychu a rodinnej pohody !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...tak hlavne,že si sa objavila :slight_smile:))))))) to bol super pochod......
a okrem ineho, co bysi si nemohla dať zákusok, ked máš nan chut!!!! len si dopraj...sak z mierou....urcite si nezjedla pol plechu :grinning: :grinning: :grinning:

a na partičku bysom šla hned ...oni su takí super :slight_smile:)))) možno si ťa vyberu a budu ti spievať pesničku pre diváka :slight_smile:)))))

ja sa idem pomaličky pripravit na tu dnesnu kulturu, kyticu už mám doma nachystanu...ferko zmizol na ping-pongový turnaj a večer ide na horkiže slíže.....tak my dnes obaja kulturne, len každý na inom podujati :grinning: :grinning: :grinning:

uži te si vik dievčatká..... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem :slight_smile:
7. mar 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko Adulik :slight_smile:)
7. mar 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tu sa víkenduje o 100 6 !!!!!
ale tak to má byť....u nás stihlo v piatok aj nežiť, ale nastastie sa pocasie umudrilo a potom už svietilo len slniečko....hoci je kosa :wink:

krásnu nedelu :slight_smile:)
7. mar 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký bol víkendík? hoci sa teda ešte nekončí....
7. mar 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v pohode aAdu...v piatok som bola na tom tanečnom programe, bol velmi pekny...a ferko si užil na Horkiže sliže.....včera som bola dvicit a z trojhodinoveho maratonu boli nakoniec 4 hodiny!!! uff......normálne som bola unavena jak šlak...dnes citim polku tela....a do rana som dostala mrchu...resp....zobidila som v noci parkrat na bolesti a rano tiež.....takže asi tak...

ako Vy??????
7. mar 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my len tak oddychovo, maťo bol včera v škole, tak som s venovala domácnosti a potom sme s venovali jeden druhému :slight_smile: . A na dnes neplánujem tiež nič extra, ak bude pekne, tak sa pôjdeme prejsť alebo čo.. ešte uvidíme
7. mar 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, co děláte v neděli ráno tak brzou PC? :confused:

Adu, nemáš nějakou kuchařku k tomu parnímu hrnci? Známá ho má,ale nemá recepty, tak jsem si vzpomněla na vás a na vaše "pařené buchty".
7. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáme žiadnu kuchárku, len tak si tipujeme, koľko sa čo parí :slight_smile:
7. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak my sme sa fajne nadlabli v tej cinskej restike, aj opekane babany s medom boli...mnaaaaaaaaaaaaaaaam :slight_smile:))

Ivik...tak ja som bola ráno už vyspata.....a ako som pisala zobudila ma okrem ineho mrcha abolesti bruska....už sa mi nedalo potom spat :wink:
7. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, ako sa zdá, máme pred sebou krásny umrznutý pondelok :slight_smile:

Všetkým ženám prajem dnes VŠETKO NAJLEPŠIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2010 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko vsetkym......:slight_smile:))) a vsetko naj....naj...naj... ženičky :dizzy_face: :dizzy_face:

Adulik.....tak v praci to celkom ide????? necitiš nejake velke zmeny.....teda okrem toho bruska a vacsej unavy ??
8. mar 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cítim sa celkom v pohode, keď trocha viac chodím, tak potom ma to unaví a zaspím, ale inak nejaké problémy nepociťujem klop-klop-klop
8. mar 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden pracovný.....

Majitelia firiem medzi sebou:

Počúvaj, ty dávaš výplaty zamestnancom, keď je kríza?

Nedávam, a ty?

Nedávam a chodia do práce i tak?

Áno, chodia.

Počúvaj, nemali by sme od nich vyberať vstupné?
8. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ADULIK....tak to je super.....tešim sa :slight_smile: :slight_smile:

ten ftip je fajn.....aj mne dosiel mailom....

a inak prisiel mi už baliček s vitaminkami od lax.....takže možem začať očistuuuuuuuu :wink:
8. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko žienky a všetko najlepšie aj odo mňa :wink:
Ja som sa len okolo 8-mej zobudila, keďže sme dnes obaja aj mužíkom doma... práve mi robí raňajky... :dizzy_face: :dizzy_face:
Orsul, to je fajn, že začneš s tou očistou... je to fakt dobré :wink:
Adu, ten vtip je bohužiaľ dosť pravdivý... pomaly my budeme platiť, že môžme chodiť do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa celý týždeň tešila, ako nás dnes pustia domov a ten dement si to chce ešte nechať "prejsť hlavou", debo....
8. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak rodinke pekne dobre ranko prajem .-)) ako Vam je dobre domka!!!!! :slight_smile: :wink:
8. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak mě po ránu vzbudili sousedi. Nechápu co tam dělají (hrozně dupou), že je to slyšet i přes dvoujitou stěnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera takhle začli už před osmou a to byla neděle :angry:

Joo a všem ženám vše nej nej nej :wink:
8. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa hneď aj rozlúčim.. sme sa rozhodli, že sa zájdeme pokochať do IKEI... tak zatím pá a pekný pondelok všetkým :wink:
8. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neli...tak pa pa pa.......niečo pekne si vyberte.... :slight_smile: :slight_smile: hlavne ty *Neli :slight_smile:))

Ivka.....to už počuť aj v rodinnom dome??????????? nechápem, co tam vedia vyvádzať....!!!!!!
inak vcera som ja teda tiež už o 8,00 hod rano zapla pracku :wink:
8. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja o 12,00 miznem domov :grinning: Dostali sme ruže a moooooožme odíííísť :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, tak vidíš, jak jsou na vás hodní ;o)

Orsulka, netuším co tam provádí, ale už přemýšlíme o tom, jak je na to taktně upozornit :sweat_smile:
8. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivik......no možno tak ako to vyriešili nasi susedia, ked nam nechali napisany odkaz prilepeny na dvere!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adu...tak ja tebe pa pa pa........aj ty sa mas super, že možes ist.....

Ivka je domka, sincer a noe sa neukazali....tak dost možne, že som v praci už len jaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry:

tak ale dááááko vydržiiiiiiim !!!! :wink:
8. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a já za chvilku vyrazím na další hodinu čínského cvičení ;o)
8. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, a ze vsetko naj naj k dnesnemu nasmu sviatku!!!!
Orsul, ja som dokonca este furt v praaaci, nejaka som dnes od rana zahadzana praaacou a vybavovanim roznych veci, napr. teraz riesim psychotesty vodicov.....
takze zaaavidim Adulikovi, ze oni isli domoooov, u nas ten sviatok nikomu nic nehovoriiii. :pensive:
A dojdem domov a pokracujem v danovych, mam tam este zopaaar tipkov. Orsul, som rada ze ti uz dosli vitaminky, tak hor sa do ocisty !!!!
Prajem pekny den, zajtra sa urcite ozvem.
8. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok