Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
10. mar 2010

noe...no ja som bola na 3D/4D v Ružinove, tam ma poslal môj gynekológ, oni to majú asi nejak zazmluvnené. No ja ani nechudnem schválne, len to je tak, keď raňajkujem na obed 😀 . Ale musím si dať na to pozor, pretože by som mala papať 5x denne a nie 2 😀

inak bol tu niekto na Partičke? Sa mi zdalo, že to tu niekto spomínal. Bo ja by som tak išla 🙂

orsulka
autor
10. mar 2010

tak ja som pracovala......silno silno.....

potom som sla kupit darček pre sefku, s ktrorou ideme v piatok na obed a mala meniny aj narodeniny, tak som kupovala spolocny darček od nas.....a popri tom som si kupila biely nátelnik, nove teplaky a este jedny topanky....teda vcera som si kupila lodicky...a dnes take topky, co možem už aj nosiť hodi su lodickoveho typu .-)))) hrozne sa z nich vytešujem...milujem vysoke podpatky.....a tie jedy lodičky maju asi 12,5 cm podpatok...no jednoducho su nadhrene, a ked si ich obujem, tak mam vari aj 170 cm !!!! 😀 😀
teraz som už doma, nieco som zhtla a volala kamoska takpojdeme o piatej do posilky.....a zajtra mam masaž .... 😀

orsulka
autor
11. mar 2010

🙂 🙂 🙂 aaaaa..v.čera posledná...a dnes prváááááááááá 😀 😀 😀

prajem krásne dobre ranko .-)

adulik76
11. mar 2010

orsul, ty nemôžeš spávať, či čo?????

.....zasa sneží..... 😠 😠 😠

lax, ja sa ešte len chystám na Partičku - 22.3

nelia
11. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Orsul, super nákupy 😵 😵 ... ja som voľakedy veľmi rada nosila vysoké podpatky, ale teraz už si radšej kupujem také nižšie, lebo z vysokých ma akosi bolia nohy 😒 ... ale vysoké sa mi veľmi páčia, lebo v nich viac vyniknú nohy 😎 ... no dnes mám pre zmenu čižmy s vysokými, lebo mám suknňu.. do toho snehu akurát 😝 😀 😠

adulik76
11. mar 2010

no, tak test mám úspešne za sebou, bola to taká kolektívna práca. Neviem, na čo to bolo tým pádom dobré, ale nechám to tak.
Idem sa radiť a o 9,05 mám zasa zamestnanie na celé doobedie. 😝

nelia
11. mar 2010

Adu, gratulujem k úspešnému testu 😉

adulik76
11. mar 2010

no, moc som sa teda nenamáhala, bola to skôr zábava.

orsulka
autor
11. mar 2010

ahoj ahoj.....tak ma tá praca nejak "zavalila" či čo!!!! 😠 😠 a este ma nasral riaditel z druhej firmy......
pomylila som sa jednemu vo vyplate...neumyselne....resp. pomylila som sa už v podkladoch pre riaditela a tak tomu cloveku dal nižšie odmeny akko by chcel.....trosku komplikovane na vysvetlenie, lebo ten system co tam maju zavedený na mzdách je hroze....ale čo musela som sa prisposobit.....jednoducho to bola moja chyba....a ten človek začal vo firme hned robit bordel, že čo to má za vyplatu a podobne, no robil krik na celu firmu.... nie že by sa slušne opytal, že prečo ma malo (ak sa mu videlo malo).....nie!!! hned bordel.....tak ma riaditel samozrejme zvozil, že velke halo.....tak som sa oispravedlnila riaditelovi, a pytala som si dokonca aj cislo na toho lakyrnika, že mu poviem, že to bola moja chyba, ale vraj to mam nechať tak....
ale aj tak sa s nim pojdem porozpravat ked pojdem do tej druhej firmy.....

sorry...že som sa tak rozpisala....prepačte...... mna len zarazil ten pristup tych ludi.....kurnik ved aj ja som len človek a viem sa pomylit ..... 😔 😔 😔 😔

adulik76
11. mar 2010

keď sa jedná o peniaze, tak sa nediv správaniu druhých ľudí. Ja to tu mám pomaly denno - denne. Kašli na to, jedným uchom dnu a druhým von.

nelia
11. mar 2010

Presne ako píše Adulik... zabudni na to.. aj keď viem, že to nie je ľahké, keď z malilinkej chyby (ktorá sa dá v pohode napraviť) sa urobí zbytočne veľké halooooooo 😒

orsulka
autor
11. mar 2010

adu....ved ja viem

adulik76
11. mar 2010

Heslo dňa:

Pokiaľ môj šéf bude predstierať, že mám dobrý plat,
ja budem predstierať, že mám veľa roboty...

😀 😀 😀 😀

nelia
11. mar 2010

😀 😀 ...... no v našej firme momentálne zúri vojna ohľadom úpravy platov.... no my obyčajní smrteľníci z toho ako víťaz určite nevyjdeme 😒

ivkaj
11. mar 2010

Čaute, tak já jsem do soboty u našich. Pavel jel do Ostravy tak mě vyložil v Brně. Odpolko mažu na kafe s kámoškou co jsem neviděla už hooodně dlouho a taky se svědkyní. Tak jsem zvědavá co jen nového.
A taky musím sehnat "kolíček" na nos, protože P. bez toho nemůže správě plavat. 😀

nelia
11. mar 2010

Ahoj Ivi 🙂.... no teda, takú dôležitú úlohu Ti manžel zveril? 😉 😀 ... a chodíte pravidelne plávať?.. inak prajem príjemné klábosenie s kamoškami 😵

ivkaj
11. mar 2010

Mě se teď v zimě na bazén moc nechce. Ale P. to pojal zodpověďně a nechal si od ježíška koupit plavecké brýle, ale ještě mu teče do nosu (nechápu co dělá), tak musím dokoupit ten kolíček 😎 A to si teda potom ujít nenechám ;o)

nelia
11. mar 2010

Ivi 😀 😀 ... inak ani ja si neviem poriadne zapchať nos... tiež mi tečie do nosa... 😝

martiska
11. mar 2010

Ahoj holky...

Jenom po dlouhé době nakukuju do starých témat, jak se vede - moooc gratuluji Nelii a Adulíkovi!!!
Ostatním přeji hodně štěstí ve snažení!

Až se tu objeví Marmite, pozdravujte jí!

adulik76
12. mar 2010

dobré ránko, a mááme tu piatooooook,

martiska, ďakujem a maličký je zlatučký 🙂

orsulka
autor
12. mar 2010

dobre ranko prajem........piatok je fajn....🙂)))ň
a my dnes padame z prace o jednej, ideme so sefovcami na obed 😉

ha!!! dnes som spala od 21,30 až do 04,15!!! 🙂 😵 😵 takže som si rano stihla aj vlasy vyžehlit 😀 😀

Ivkaj......aj moj ma nove plavecke okuliare, lebo kvoli nohe začal plavat a do starych mu tieklo...a ty si to v rodnom meste poriadne uži s kamoškami!!! 😵 😵

SINCER ..... ?????? tak dievča...to čo toto????? vobec žiadna info o TEBE!!!!! to nie je pekne.....zavalili ťa papiere?????

nelia
12. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Orsul, to sa niekto má... taký krátky piatok... to by som aj ja brala 😉
Martiska, my sa asi nepoznáme.. ale moc Ti ďakujem 😵 😵 .. inak Marmite sem chodí už pod novým nickom Bublinkaaaaa... len keby si ju hľadala 😉

nelia
12. mar 2010

Martiska a zabudla som... gratulujem k synčekovi... je nádhrený 😵 😵

adulik76
12. mar 2010

neli, ako nevoľnosti???

nelia
12. mar 2010

Tie našťastie nie sú... sem tam sa cítim trocha blbo, keď som hladná, ale najem sa a všetko je OK. 😅 .. no dnes ma zase akosi pobolieva bruško.. včera nebolelo vôbec. No asi je to normálne... teda dúfam 😔

adulik76
12. mar 2010

to je normálne, ja som od minulého týždňa schudla 3 kg a brucho už nemám takmer vôbec žiadne. Tak už neviem.

noemarta
12. mar 2010

dobre ranko,
aj ja sa pridam k bolestiam..... mna od rana tak boli hlava, celu noc som skoro zas nic nenaspala, snivali sa mi sprostosti, no fasa den. nech uz su aspon tri hodiny.... 😒
Adulik, a nenabrala si na zaciatku viac, a teraz ked aj chodis do roboty, mas viac pohybu, mozno menej jes, si schudla?? ja mam od zaciatku tehotnosti 2 kg. takze podla mna , je to v pohode, neboooj.
jaaaaaaaaaaj, strasne ma boli ta hlava, neviem, ci si nebudem musiet dat tabletku.... ☹

nelia
12. mar 2010

Noe a nemôžeš si vybrať voľno? Najlepšie by bolo v kľude si ľahnúť a dať si studené vlhké obklady na čelo... mne to minule zabralo.
Adu, to bude určite v pohode, nič sa neboj. Aspoň veľa počas celého tehu nepriberieš 😉
Kde sa nám tá Sincer túla, že sa tu už dobrých pár dní neukázala??? 😕

adulik76
12. mar 2010

sincer na nás nejak kašle, treba ju vytrepať po zadku za tú absenciu

noemarta
12. mar 2010

nooo Nel, nehrozi, ja mam v pondelok vyplaty, takze este dorabam... ale mozno pojdem skor domov.
sincer je ako vzdy urcite zahrabana praaacou a vsetkym moznym..... hi hi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre