• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
a začinam mať pocit že tá hysteroskopi tento mesiac nevyjde........iba ak by ma lekar zobral na operaciu hned v utorok.....ale tomu budem este len v pondelok poobede volat, ak budem mat vysledky z krvi na HIV, a z interneho......vo stvrtok nemožem ist na operaciu, lebo tam nema kto so mnou ist, kedže Ferko je zas objednany do B.B na vysetrenie na reflux a žaludok.....a ten dalsi tyžden už by som mala dostať menzes..... :angry: :angry: :angry: no asi to nejdem riešiť a uvidim ako to cele pojde nejako samo.....tak neviem, potom už snad dva týždne hooore-dooole..... :wink:
24. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, telefón na mňa máš.
24. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jj...v pohodke zlatik..... :slight_smile: rada by som vas zas vidiet ....aj tvoje brusko !!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predstav si taký malý súdok s mojim ksichtíkom a už vieš, ako vyzerám :grinning:
24. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ADU ..... ALE LIVE JE LIVE :wink: :wink:
24. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak to máš pravdu, fakt by som sa potešila, keby sa vám podarilo staviť sa aspoň na kávu
24. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby...hovori vam niečo liek Bravelle ??????? je to tiež na stimulaciu ako aj menopur, gonal ci puregon...poculi ste už o tomto lieky????? jeho vysledkoch a podobne?????
24. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jak pak se máte?

Adu, a nebudeš dávat pupík do alba? Ať se můžeme podívat :wink:

Nelia, co ty, vezme tě Dr. na kontrolu?

Orsul, tak to tom léku jsem nic neslyšela, ale vygůglila jsem tohel http://www.lekarna.cz/bravelle-75-iu-30x75ut-souprava-prasek-pro-inj-roztok/
24. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivik...ahojček :slight_smile:))) dik za info...ja som to tiež na sla na nete......je to presne to iste ako v čestine , len v slovenčine :slight_smile:)))) už som tej kočke zkopirovala :slight_smile:))))

v piatok mate kedy mate zpicha v CAR?????? do ktoreho to vlastne chodite???????
24. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už jsem si myslela, že je to pro tebe :wink:

V pátek mám být v CARu před 11h. Dr. toho má hodně, tak jsem zvědavá jak dlouho tam budu čekat. Ale jdu sama a beru si knížku, tak mi nebude vadit, že tam sedím. Když jsem s P. tak je to horší, ten spěchá do práce. A jinak chodíme do Podolí.
24. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivka.......tak knižku pod pazuchu to urcite .-)))))) tam kde som chodila ja, tak som nejak dlho nikdy nečakala, uvidim ako to bude zajtra v tom druhom centre.....

a ides sa teda dohodnut že co a ako dalej???? alebo už aj rovno žiadost napisat......?????????? alebo ?????
24. mar 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo, teď když mám spoustu volného času mě už čekání nestresuje;o) Posledně nás třeba objednali na 8.30 a při tom byl Dr. na sále ještě v 9h.
Jak dál jsme se vlastně dohodli posledně - spermio se o moc nezlepšilo (takže na IUI to není). Pokud nám bude osud přát, tak si jdu pro rozpis stimulky ;o) Tak nějak mě to jarní počasí nabíjí energií a obrovským optimismem. Jen doufám, že si zase nenabiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivka......tak aj podla štatistik je to vraj tak.....že jak sa vsetko prebudza a nabija, tak aj IVF v tomto čase su velmi uspešne.... :wink: ...... :wink: .. :wink: ....tak hold také su štatistiky.....

P. bude este pokracovat v tych bylinkých, alebo ho to po kontrole totalne odpisalo ????????
24. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v podstate tou jarou máte pravdu, ja som tiež ivf-ko podstupovala v apríli a embryjká sa vydarili :slight_smile:
24. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihihi....však vravim .-)))) :wink: :wink:
24. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak fajn, mám taky v plánu zvýšit statistiku úspěšných IVF provedených na jaře :dizzy_face:

No, uvidíme co P. u číňanů řeknou. Nechám to na něm, konec konců jsou to jeho penízky.
24. mar 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivik..... :wink: :wink: :dizzy_face:
24. mar 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som sa vrátila z obeda a fučím ako parná lokomotíva a neskutočne mi je teploooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...len si pekne podfukuj......no a co........ :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: mne do kancla nesvieti slniečko, tak až tak teplom tu nemam.....

a Neli ani nenapisala, kedy ide na tu kontrolu...... :confused: tak možno už ma aj po nej :wink:
24. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádam sa nám ešte dnes neli ozve, že čo a ako :confused:

práve mi maťo volal, že im skrátili pracovnú dobu, lebo nemajú elektriku ani vodu, tak sa teraz po mňa staví a môžeme ísť domkov. Už sa teškám
24. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik...verim, že ona určite napise a možno aj nejake fotečky da do albumiku :wink: :wink:
tak ja este 3/4 hodinu.....to nejak zvládnem :slight_smile:))))
24. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak to máš tie za pár... :slight_smile:
24. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež,......som chcela napísať, už píšem ako tatár :grinning:
24. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...ja som pochopilaaaaaa :grinning: :wink:
24. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak asi som už jednina v praci......a tak idem aj ja .....

krasny den vsetkym......

ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambuľky moje.... zase je koniec :frowning2: :frowning2: :frowning2: srdiečko nám vraj už nejaké 2 týždne nebije... zajtra ráno idem na príjem, ešte raz mi urobia ultrazvuk, ale na 99% podstúpim zajtra opäť kyretáž :frowning2: :frowning2: :frowning2: ... myslite na mňa :pensive:
Tehuľky, prosím, nedajte sa tým odradiť a nech vás nenapadajú negatívne myšlienky :pensive: ... vy to musíte úspešne dobojovať!!!
24. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje nervy neli - to mi je velmi luto... :frowning2: :pensive: :cry: Ked si raz napisala, ako si udrela bruskom do susaka v kupelke, mna az pot oblial a zmocnila sa ma zla predstava, ako jednoduche je prist k zbytocnym uderom a este si aj napisala, ze si sa rano zobudila a uz ti ani zle nie je, no mne nebolo vsetko jedno. Ja som presvedcena, ze ja som takto naposledy prisla o babo. Mala Lucka ked sme sedeli na gauci mi znenazdajky skocila celou vahou na brusko, ked som sa len na sekundu otocila od nej a vtedy ma prepadla cierna myslienka, ze toto nevyzera dobre. Lebo na toho drobceka vplyvaju vsetky takeho negativne vplyvy... A tiez som sa na druhy den citila az podozrivo dobre... Mozno to nie je dovod preco sa drobcek prestal vyvijat, ale chcem len povedat, ze nevesaj v ziadnom pripade hlavu, tak ako sa Ti podarilo zazracne otehotniet teraz, tak sa to podari coskoro znovu a ver mi, ze tentokrat to dotiahne drobcek do uspesneho konca. Jednoducho to tentokrat nemalo vyjst. Drzim Ti palce na zajtra... Bud silna...
24. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli, ďakujem :pensive: .. nejdem hľadať príčinu, nebudem sa zbytočne obviňovať... ako píšeš, proste to tak malo byť... chvíľku mi to asi potrvá, kým to poriadne spracujem, ale život ide ďalej a my sa určite nevzdáme.
24. mar 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli .... placem moja placem..... :pensive: strasne moc ma to mrzi.... :frowning2: :pensive:
24. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel....aj ja aj ja :pensive: :pensive: :pensive: ...strašne ma to mrzí...drž sa :frowning2:
24. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok