• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Ďakujem :pensive: :pensive: ... aj ja plačem :cry: :cry: :cry:
24. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelik, som v šoku. Toto som ani v najhoršom sne nečakala. Moja, myslím na teba, držkajte sa aj s Lacim. :cry:
25. mar 2010 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď to, že ani ja som to nečakala... bola som tak pozitívne naladená a vidíte, ani to nepomohlo :frowning2: ... som silná, takže to pomaly predýchavam, ale som z toho veľmi veľmi smutná :cry:
Idem teda do tej nemocnice... zajtra sa vám ozvem. Držte mi palce, nech ma čím skôr pustia aspoň domov.
25. mar 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prečo prečo prečo prečo ????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kurnik šopaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak taketo rano som nečakala......

Nelik......dnes budem na teba určite mysliet.......drž sa dievčatko..... je mi to velmi velmi luto.........
25. mar 2010 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelka........vsetky sme s Vami v tychto ťažkych chvilach.......
25. mar 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli...silno budem na teba myslieť...drž sa moja...sme s tebou
25. mar 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak baby poviem Vam uprimne....na dnes som už asi odpálenááááááááááá :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. mar 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte som si aj antilipid čaj zabudla doma!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
25. mar 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul...ja som tiež odpálená od včera :cry:
25. mar 2010 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tomu všetkému dávala takú veľkú nádej, že sa to dá, ale neviem čo sa deje...čo je to za spravodlivosť :angry:
25. mar 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravodlivosť asi neexistuje. Dnes je teda fakt smutné ráno.... :frowning2: ......až som sa začala báť aj ja.........
25. mar 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu!!! nemysli na to najhoršie...ja keď som si to včera prečítala, tak som sa rozplakala, neskutočne mi to prišlo ľúto :frowning2:
25. mar 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.........

nelinka myslime na teba....

mne sa ani nechce nic pisat
25. mar 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! netrep somariny..........!!!!!!!!! jasne, že obavybyvaju cele tehu........... ale ved si bola v pondelok na kontrole, tak ani nevahaj .......rozkaz ?????
25. mar 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na kontrole, ale sono nerobil, až o tie tri týždne, zostáva len veriť, že je všetko OK.

Nech sa nám nelik dá čím skôr dokopy a asi fakt zo začiatku treba dať na všetko pozor, jeden blbý sušiak :angry:
25. mar 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...presne tak.......a prečo si skodit nejakymi obavami...????? a nie len sebe ale hlavne maičkemu babu......OKI??? :wink:
25. mar 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu ,mysli len dopredu, onedlho budeš cítiť kopance a ver potom už ani sono nebudeš moc potrebovať,to ti potom len potvrdí že je všetko ok. Od kedy mám pohyby tak mám pocit ,že tam mám celé futbalové ihrisko.
Nelia je mi to ľúto ,viem ,že tvoju vnútornú bolesť neprelepíme náplasťou na rany ,ale ver že príde deň keď budeš tá najlepšia mamina.
Orsulka tak teraz už musíme všetci sústrediť poz.energiu na teba aby to už vyšlo.
Baby prajem príjemný deň a niekedy zas nakuknem.
25. mar 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bimbam :slight_smile: uplny suhlas s tvojimi riadkami pre Adulik....... :wink: a dakujem......
25. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja som tiež rovnakého názoru, ale niekedy sa človek neubráni myšlienkam.
25. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
ako ja mam strasny sok, toto by ma fakt ani v tom najhorsom sne nenapadlo, Neli, citam tie riadky do kola, a slzy mi tecu a tecu, nechaaaapem............... :cry: :cry:
preco si az takto strasne skusana kolko vydrzis................... uz staci, uz nech je len dobre, pre Boha ta prosim.
Adulik, hlavne ty bud kludna, prosim, nie ze si este my nieco vyvolame zo stresu.....
Velmi na teba Nel myslim a drzim palce aby si bola co najskor doma.
25. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak veru dievčatka.....zas musime dať hlávky smerom hore........a otočiť hlavu k slnku a potom všetky tiene padnú za nás......
to som nevymyslela ja, ale nejaký mudry človek.....ale ten citát sa mi paci....

a klobuk dole pred Nely.....jej silou, odhodlanosťou a vierou........ LUBIM TA NELI !!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru Orsul, klobuk dole pred Nely...
Orsul, ty si teraz take nase slniecko-nadej, ze vam to dopadne ako dalsim s uspesnym koncom, takze teraz vsetku energiu, samoska tu dobru a modlidby odovzdavame tebe.
baby drzte sa, idem sa radsej rozptylit robotou, lebo ....... tiez mi uz vselijake myslienky behaju v hlave.......
25. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a noe....ty si si dla aku peknu fotečku !!!!!! :wink:
25. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pozerám, čo je to tu za fešandu :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, mala som tu tieto fotky, tak sa prezentujem, hi hi
cez vikend sa znovu nafotim, lebo akosi zacinam priberat do bruska, dnes som sa vazila a uz sme pribrali dalsie dve kg.
25. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noe...tak ak bude čas tak si pridaj do albumiku.........nech sa tesime s vami...

ADULIK......ved aj ty by si mohla dat nejake fotečky........hmmmmm???? :wink:
25. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridam tam aj po prvom aprili, ked budeme mat 3dcko za sebou nejake foto.
veru , aj adulik by si mohla dat foto brusenka a krpceka.
25. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som taká nepekná guľa, moc sa nechcem zverejňovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik...tak potom aspon votečky malinkej bublinky v brusku....dobreeee ????????? prosimmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a si krásna buduca mamička...a hotovo!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia, ani nevím co napsat, stejně mě napadají jen samá sprostá slova :angry: Kočko, drž se!
25. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok