Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
25. mar 2010

jasne ze si krasna buduca mamicka, ale ked nechces seba fotit, tak nam aspon bublinku v brusku ukaaaz.
aj priberas Adulik?? a ozaj bola si na tom morfologickom usg, ci ani nie?? tusim ze teraz uz by ta mal poslat, ja som bola okolo 20tt.

adulik76
25. mar 2010

veď z toho ďalšieho sona si chcem vypýtať fotku, tak ju potom sem šupnem

orsulka
autor
25. mar 2010

tak ja idem dievčata......

majte sa....pa 😵

adulik76
25. mar 2010

práve mi volala sestrička, že ma objednali na pondelok na 11,00 na genetiku, pani doktorka ma vraj chce vidieť. Asi mám výsledky na ... ☹

noemarta
25. mar 2010

adulik, co ti robili uz afp testy, vies ja sa v tych vysledkoch nevyznam....
neboooj, hlavu hore, vsetko bude o.k.

adulik76
25. mar 2010

v pondelok mi brali krv na AFP, asi to nevyzerá moc dobre, keď ma tak rýchlo zavolali

noemarta
25. mar 2010

no ved uvidis, mne tiez hned lekar volal, ze ake mam vysledky, a hned po nich ma objednal na morfolog.vysetr. podla mna, by mali aj u teba takto postupovat, kamoska bola akurat vcera na amniocenteze, ci ako sa to pise, lebo ona mala velmi zle vysledky afp a vobec sa jej netvori plodova voda... tak som zvedava, za dva tyzdne ma vysledky.

adulik76
25. mar 2010

ráno som bola v šoku z neli, teraz zo seba. Fakt treba povedať, že dnešný deň sa vydaril

noemarta
25. mar 2010

ani mi nehovor, tolko sokov naraz, este som nelu nerozdychala, tak prosiiiiiiiiiiiiiiiim, nech je vsetko v poriadku u vas !!! to uz by som asi tazko rozdychala, hlavne budme v klude, lebo tie stresujuce stavy nasim krpcom neprospievaju !!
vsetko bude o.k., ved ja som to hovorila aj mojmu lekarovi, ze na co sa robia tie afp testy, ked skoro kazdej druhej vyjdu na prd, a potom sa ukaze ze je vsetko o.k. a dieta je zdrave. len sa zbytocne matka stresuje....

adulik76
25. mar 2010

keď si bola na odbere na AFP, bola si nalačno alebo nie?

noemarta
25. mar 2010

nepamatam si presne,ale mne sa zda ze som nebola na lačno. nebola.

sincerity
25. mar 2010

adu.... hlavne ziadne stresy, neboj, vsetko bude v poriadku. Musi byt predsa! Skus sa upokojit a mysliet pozitivne, naozaj nepomoze, ked sa budes stresovat.... myslim na teba ...

noe... no ze jaka si fesanda 😀

adulik76
25. mar 2010

sincer, urobím, čo bude v mojich silách. Najradšej by som dnešok vymazala z kalendára. Ktovie, ako sa má nelka aj laci to má teraz ťažké.

sincerity
25. mar 2010

ja viem adu....
dufajme, ze sa nam nelik ozve, a ze to prebehlo bez komplikacii.... 😔

bublinkaa2
25. mar 2010

Ahojte baby...

Dufam, ze Neli to uz ma za sebou a ze je ok. Adu - a Ty neboj, to je uplne normalne, ze Ta hned predvolali. Aspon ta pekne sleduju a nic nepodcenuju. Vsetko bude oki... Drzim palce... 🙂
Ja aspon pridam jednu pozitivnu spravu dnesneho dna a to, ze sa nasej malinkej ulavilo... 😵 Toto je prvy den, co nasej malej klesla teplota pod 38,5. Uz mala aj 36,7 ked sa teraz poobede zobudila... Poviem vam, je to vykupenie po troch dnoch 40-tok. Uz som bola uplne vycerpana a aj Lucka bola vycerpana... Chytil nas ale sopel, co nie je nic moc... Zajtra ideme na kontrolu.
Ja mam v pondelok tu konizaciu, ale obavam sa, ze asi z toho nic nebude, lebo citim uz treti den mechur, dnes som bola na predoperacnych vysetreniach a zajtra budu vysledky. Tak mam boja, ze tam bude zapal a bude sa to musiet najprv preliecit. Hlavna vec ze som tam dnes zabila 3 hodiny...

adulik76
26. mar 2010

dobré ránko, konečne piatok.

ďakujem, babule, za povzbudenie. Teraz, trocha s odstupom času, to už beriem tak, že to musím absolvovať a nevyhla by som sa tomu. Len ma to šoklo. Verím tomu, že naše maličké je zdravé. Musí byť.

laxity
26. mar 2010

dobré ránko

bubli...som rada, že je lepšie...držte sa na kontrole 😉

adu...nestresuj, aj keď sa mi to ľahko píše...chápem ťa, stresovala by som asi rovnako...

orsulka
autor
26. mar 2010

dobre ranko hviezdičky........

lax...ty co takto po ranu a už na koniku ???? krmili ste sa????????????
Ferko chudák vcera po mojej info o Neli a Lacim zostal uplne mimo skoro 10 min. pre neho je vseobecne ťažke pochopit, že ked už je raz niečo pozitivne, že to potom odide 😔 😔 😔

Adulik.....vobec neviem o akych vysetreniach to pisete, ale tak ked baby pisu, že tiež ich hned predvolali, tak to tak jednoducho robia u každej a ja verim, že tvoje tt pri nicku budu krasne len a len narastať!!!!! 😵 😵 😵 viem že urobis vsetko, aby bolo male OK.....chce to vsetko len a len cas......ako pises, už dnes sa na to divas inak...co je super 😉 A vsetko ke OK !!!! ver mi!!!!

orsulka
autor
26. mar 2010

Bubli.......tak teda tiež to mas vsetko pekne zamotane a hlavne vsetko naraz, mala chora, ty už sa tiež necitiš bohvie ako, a este aj ta konizácia......no ked niečo...tak hlavne vsetko naraz.....
ale je fajn, že teplotky ustupili, urcite sa ulavilo vsetkym... tak sa ozvi ako dopadli tvoje vysledky, a ci pojdes na tu operaciu alebo nie... 😉

adulik76
26. mar 2010

a ty čo si už hore? krmíte?

orsulka
autor
26. mar 2010

adu.... 😀 😀 😀

adulik76
26. mar 2010

mne ten príspevok odoslalo neskôr, tak som nevedela, že aj ty si písala o krmení.

Aj maťo bol včera hotový z neli. Ťažko sa mi o tom hovorí.

orsulka
autor
26. mar 2010

tak myslim, že nas to zobralo vsetkych nevynímajuc partnerov.......ono je to naozaj aj tym, že sa pozname osobne a vieme o nasich trampotach a snachách.....o to viac to boli

dufam, že sa Neli čoskoro ozve......a že vobec bude mat naladu a chut pisat......

adulik76
26. mar 2010

no, zo začiatku asi ani nie, ale potom, verím tomu, že sa ozve. Veď vie, že sme tu pre ňu.

Ja už mám po rozcvičke - už tri dni sa prechádzam aj s kolegyňou po kasárňach, dáme si také dve kolečká a idem sa prezliecť, celkom príjemné.

orsulka
autor
26. mar 2010

tak pokial je takteto pekne pocasko, tak určite prechádza je fajn 😉 😉

no a včera na tom sedeni u pana docenta......tak asi len v skratke vam napisem, že jeho navrh je IVF s tym, že vsetky embryjka poslat na geneticke vysetrenie.... no pred tym by este samozrejme urobil spf, mne hormonalny profil, imuno a hemato, ale to vsetko z jedneho odbreu krvi, takže pohoda, plus moje sono.....a vraj este podla toho sona by povedal, či vobec absolvovat tu hysteroskopiu alebo nie.....lebo podla neho pokial na to nevidi dovod, tak naco....
tak genetika embryji može byt dovod preco sa nechyti v maternici, ale aj ked budu v poriadku ešte to neazucuje, že sa to chyti.....a je to velmi drahe......
tak ja som od vcera taka , ani neviem to napisat........no nijaka.....a asi trochu sklamana, aky je to naozaj vynosny biznis.....viem, že s tym nič neurobim a ten pocit prejde, lebo aj tak s tym nic neurobim...takže len čas.....

inak docent zlaty si nas normalne pamatal ešte ked robil a zacali sme u neho v Heliose 😉

laxity
26. mar 2010

orsul, adu...kojili sme, len zase ma to bolí jak sviňa, tak teraz radšej odsávam a dám jej z flašky 😒 ...čo už...furt mám niečo s tými ceckami 😠 ...v utorok ma do nich poškriabal svokrovcov pes, vyskočil mi labami na prsia a odvtedy to bolí, mala som aj teplotu, ale tá prešla ☹

orsulka
autor
26. mar 2010

lax !!!!!! jaaaaaaaaaaaaaaaaj babula...takto si ubližiť........moja
aspon že teplota je preč..... a to odsavanie je menej bolestive?????

laxity
26. mar 2010

orsul...hej to ma vobec nebolí, ale malá keď sa prisaje, tak to je iná odsávačka 😀 , ale zase mi ich lepšie vyprázdni malá, ale tak čo už. A kstane sa keď sa mi malá zle prisaje a drží mi brutálne bradavku a nie a nie pustiť...no steny by som škriabala, ale nevadííííí ja to vydržíííím 🙂 . Hovorila som svokre nech psa nepúšťa, predsa je to Argentínska doga a ona ho pustila, ja som sa bála o malú a on somár od radosti vyskočil na mňa 😒

noemarta
26. mar 2010

dobre rano baby,
v prvom rade sa chcem ospravedlnit Nel, ak teda cirou nahodou nakukla ked som zverejnila svoju fotku, dokonca s bruskom. Vobec to nebolo myslene ako provokacia, velmi som vcera s tebou citila, velmi ma to mrzi co sa stalo, a vobec ma to nenapadlo, ze ta fotka je v ten den dost nevhodna, mrzi ma to. ☹
ostatnym babam prajem pekny a duuufam ze uz pre nas vsetky slnecny den s usmevom na tvary.

adulik76
26. mar 2010

noe, neli by to určite nebrala ako provokáciu. A tá fotečka bola milá. Daj ju späť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre