Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
6. apr 2010

ránko sa praje

adu...závidím Partičku, aj Ferkovi, Vilovi a Ladke 🙂

neli...čooo sa deje?

noe...všetko je ok, tak super 🙂

sviatky boli ok, sincer mne prišla gratulovať ja sincer a také celkom pekné sviatky, posedeli, poklábosili 😀

orsulka
autor
6. apr 2010

lax...ahojte dievčatka 🙂))))))))

vy mate takto spolu narodky?????????? tak gratulujem aj ja ....!!!! pripájam sa...vsetko naj...naj...naj ...najhoršie nech Vás obchádza...... 😀 🙂 😵 😵

laxity
6. apr 2010

orsul...ja narodky a sincer meniny 🙂 , ale ďakujem krásne 🙂

orsulka
autor
6. apr 2010

Sincer.....MIRIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!
kua....tak teraz sa hanbim.......toto mi uplne vypadlo....... ☹ ☹ ☹ pisala som jednu sms, a nech som akokolvek rozmyslala nad dalsou Mirkou......tak ništ......som ja ale truuubela......sorry.....

o to srdečnejsie kuraaatko.........vsetko naj naj naj...cmuuuuky...cmuuuuky..... 😵 😵

sincerity
6. apr 2010

orsul... dakujem veeeeeeeelice pekne 😀

orsulka
autor
6. apr 2010

Neli....?????????

orsulka
autor
6. apr 2010

najlepsie bude...ak si Neli len pomylila smaila...... 😀 😀 😀 😀

adulik76
6. apr 2010

orsul, pn-ku plánujem od 12.4

dodatočne, sincer, všetko naj k meninám, lax, všetko naj k narodkám. 🙂

sincerity
6. apr 2010

dufajme...

orsulka
autor
6. apr 2010

sincer...no mne ta tak s tym smailikom vychádza...ona sa pekne rano pozdravila, chcela sa usmiat.......no a teraz ma kopec roboty, takže nestiha dalej pisat...... 😉

orsulka
autor
6. apr 2010

Adu...takžea po vyplatách cooo????? 😀 😀 😀 aspon tosku kolegyniam helfnut...... 😉

adulik76
6. apr 2010

Už sú výplaty hotové, tento týždeň pojdu aj na účty, takže marec je v pohode. A už som si prichystala podklady aj za apríl. Nemám to ešte celkom hotové, ale väčšina je.

orsulka
autor
6. apr 2010

TY kokso.....že jak vy slapete??????????? aspon v tomto Vám zavidim.....ja tajne dufam, že to stihem do konca bud. týždna.....este aj ta dovca zajtra....tak sa to vsetko popusva......ale co už...... ja nebudem (teda okrem majitela) nikomu vysvetlovat prečo potrebujem dovolenku v takomto cudnom termine.... 😉

sincerity
6. apr 2010

adu... vdaka 😉

orsul... no bodaj by si mala pravdu...

adulik76
6. apr 2010

my tu používame baterky DURACELL 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
6. apr 2010

Ahojte zdravím z práce.
Tak sviatka prebehli u každej hádam faj pekne vyšibané a vyoblievané 🙂 🙂 U mňa zatial všetko po starom bruško sem tam pobolieva no ale v nedelu ma tak bolelo strašne že som sa zobudila ráno o 5tej a myslela som že mrcha prišla no našťatie nič. Vlastne normálne mala prísť, ale zatial musím klopať neprišla a nechcem ju ani viedieť. Štvrtok idem na krvičku a v piatok buedm vedieť ako to dopadlo. Zas som potentová urobiť si test. Som hrozná.
🙂

orsulka
autor
6. apr 2010

minka.....ja ťa ale chápem, že nechceš testovat......ale mám pocit, že je všetko na tej najlepšej ceste!!!!!! ešte raz tfuj-tfuj-tfuj 😉

sincerity
6. apr 2010

min... drzime palce... vsetko vyzera nadejne zatial 😉

de je ta nasa nelinkaaaaaaaaa?

nelia
6. apr 2010

Od rána makám, máme tu audítorov 😠 😠 ... a ja len tak, že som dosť smutná... ani vám tu moc nechcem kaziť náladu... keby ozaj aspoň slnko svietilo, že by mi to dodalo pozitívnej energie... 😒

orsulka
autor
6. apr 2010

Nelik........mooooooooooooja........tak otrepana fraza ale hooodne pravdivá...čas...čas...čas.........chápem...tvoj smutok 😔
inak ani u nas nesvieti, ale dobre je, že neprší....... 😉

sincerity
6. apr 2010

neli.... otrepana fraza tiez.... neboj... slniecko zasvieti na kazdu znas... aj na teba neboj 😉

orsulka
autor
6. apr 2010

veru sincer......tak ja verim, že na každu z nas a hádam už čoskoro.... a dočkáme sa.......uvidime čoho skor... 😀 😀 😀

sincerity
6. apr 2010

no jak coho? no toho co chceme predsa 😀

orsulka
autor
6. apr 2010

stále myslím na predpoved od Noe.....že rok 2010 bude pre nás PLODNÝ!!!!! 😉 😉 😉

noemarta
6. apr 2010

tak to si pis Orsulka moja mila, bude bude a pre VSETKY !!!!!!
Nel, vydrz vydrz, neboj vsetko preboli a bude len a len dobre !!! 🙂
ja uz som spat z poradne, vsetko je o.k., ani cukor nemam zvyseny, takze tehoten.cukrovka nehrozi.
a prikladam par fotiek,ako som slubila.

sincerity
6. apr 2010

noe! no je to fesanda teda... po mamine bude 😉

noemarta
6. apr 2010

sincer, no ja v nej vidim mojho muza.... ved uvidime.

adulik76
6. apr 2010

no zlatučká

noemarta
6. apr 2010

dakujeme adulik, ved aj vas to za chvilu caka, aj vy uvidite vas zazrak takto, uz coskoro. 🙂

nelia
6. apr 2010

Sincer, Lax, všetko len to naj naj naj... Lax Teba nech malá poslúcha a Sincer, k Tebe nech sa už nejaké to malé priplychtí 😵
Noe, som za vás ozaj úprimne rada, že sa takto pekne vyvíjate... a malá je ozaj krásna... meno Nelinka sa jej bude hodiť 😉 😀
Minka, Tebe moc držím palce... ale ja si myslím, že to tentokrát vyšlo 😉

Prepáčte mi, keď vám tu kazím deň mojou pochmúrnou náladou, ale tie vaše slová (aj keď sú otrepané) mi fakt pomáhajú... môjmu okoliu sa sťažovať nechcem a aj tak by ma nepochopili ☹ ... ja viem, že ten môj smútok časom pominie, len ma to občas fakt premôže... včera večer som si aj poplakala na mangelovom ramene 😝 .. a okrem iného som sa počas sviatkov dozvedela, že bratrancova manželka čaká ďaľšie mimi 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre