Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lilienka13
2. jún 2009

adulik: myslim, ze orsulka to vystihla uplne presne... urob vsetko pre to, aby sa ti ulavilo ... ja som revala v kuse 2 dni a potom som uz nevladala 😔 ... ale pomohlo mi to velmi 😅

lilienka13
2. jún 2009

katuska: tak si poplac, ale len trosku, aby to neposkodilo babatku ... ono zivot sa niekedy zda strasne nespravodlivy 😖 ... ale po case zistime vyznam veci, preco sa tak stalo ... to viem z vlastnej skusenosti 😝

lilienka13
2. jún 2009

orsulka: ... to je super, ze mas pri sebe takeho skveleho chlapa 😉
... aj moj bol uzasny, ked sa nam to stalo a velmi ma podrzal v tej tazkej situacii ... myslim, ze taketo situacie bud vztah posilnia alebo sa rozpadne 😅 ... ja s manzelom sme chvalabohu prvy pripad 😵

laxity
2. jún 2009

dievčatá ahojte, tu je sincerity sestra, som jej čítala vaše príspevky je šokovaná, takéto správy nečakala ani v najhoršom sne, veľmi na vás myslí, držte sa ☹

orsulka
autor
2. jún 2009

lax...tak ju pekne pozdravuj prosim ťa, nech sa drži a myslí pozitívne.....nech nám ona prinesie len plusove správičky...dikes......a čo ty??? ako pripravy?????

ivkaj
2. jún 2009

Ahojte, nějak nevím co na ty smutné zprávy říct 🙄 Je mi to sakra strašně líto. Držte se!

nelia
2. jún 2009

Ahojte, ja som dnes bola celý deň mimo.... a teraz som sa kukla na koníka a tu toto ☹ ☹ ☹
Adulik, je mi to veľmi ľúto... fakt neviem, ako Ťa povzbudiť, to sa v tejto situácii asi ani nedá.. asi len toľko, že buď veľmi silná, ono to časom prebolí a obloha sa raz vyjasní, uvidíš... spoločne to tu všetky zvládneme. Sme s Tebou. DRŽ SA moja!!! 😔 😔
Orsulka, na Teba tiež nemám slov 😔 😔 ten život je strašne nespravodlivý, do kelu ☹

Laxity, ako pokračujú prípravy na svatbu? Trocha nás poteš aspoň ty pozitívnymi správičkami. A pozdravujeme sestru, nech jej to v škole rýchlo ubehne.

Lili, díky, už sa cítim lepšie. Len dnes dorazila mrcha... hmm.. ale tentokrát to so mnou nič neurobilo.. proste dorazila a hotovo.. čo už 😒 Raz ju hádam už omrzí a nepríde minimálne 9 mesiacov 🤐

lilienka13
3. jún 2009

neli: neboj, ona to urcite raz vzda ... 😉 ... nikto nemoze mat taku trpezlivost, ani mrcha 😀 😀 😀

nelia
3. jún 2009

Lili 😀 😀
Babule, kde ste všetky??? 😕 😕
Ivkaj, ako ste dopadli na tej genetike?

orsulka
autor
3. jún 2009

ahoj...tak ja som tu....🙂)))

orsulka
autor
3. jún 2009

nelia...a ty dnes nie si v praci???? 😀 😀 😀 😀 len srandujem...lebo ty mas toho tak vela.....že ma potom prekvapuje, že si tu doobeda 😀 😀

ivkaj
3. jún 2009

Přiznám se, že se mi po těch špatných zprávách na koníka ani moc nechce chodit 😔

Včerejší genetika dopadla dobře, podle jejich hodnocení jsme oba zdraví. (i když mi genetička tvrdila, že třeba cukrovka, alergie a rakovina nejsou dědičné. No co lékař to názor 😅 )
Takže zítra jdeme na konzultaci do CARu a uvidím co se bude dít dál.

lilienka13
3. jún 2009

ivkaj: no ved to je super, ze ste obidvaja zdravi, nie? 😵 ... ake zle spravy mas na mysli? 😕 ... nieco mi uniklo? 😅

orsulka
autor
3. jún 2009

ivi....no konečne!!!! jooooj...tak sa velmi tešim, že ste sa konečne pohli dalej.!!!!!!! a že tá genetika dopadla dobre.....a zajtra budete zas muuudrejší......držim placeky a očakávam infošky 😉

no ono s tymi spravami, je to niekedy tak inokedy onak....jeden den je to vesele a potom zas opačne...hold asi si nevyberieme.....a aj chápem Adulik, že si určite dá teraz pauzu......ale ona vie, že na nu myslime.... 😉

lili....a ty čo moja planuješ dalej????? už si na tom dobre???? alebo aspon lepsie?????

lilienka13
3. jún 2009

orsulka: ... no myslim, ze je to uz ovela-ovela lepsie ako tie prve dni ... to sa vlastne ani porovnat neda 😅 ... vtedy som 2 dni preplakala a na nic som nemala naladu ani chut ... nastatie bola so mnou mama a ta ma prinutila chodit kazdy den aspon raz na prechadzku a stale nieco vymyslala, aby som na to co najmenej myslela a ja som jej za to nekonecne vdacna a silno ju lubim 😵 ... ako som uz predtym pisala manzel jazdi na kamione, takze vtedy nebol doma a dosiel v podstate az po tom vsetkom (najhorsom) ... a to je nakoniec aj lepsie? on mal so sebou samym co robit a chudak asi by nevedel co ma robit este so mnou 😝
... no ako som pisala, od 1.7. idem na urad prace a nebudem robit nic 😀 ... akurat sa budem chodit hlasit, aby som dostala aspon nejake eurace 😉 a pevne dufam a verim, ze za ten polrok, co tam budem, tak znova otehotniem 😵 😵 ... tak drzte palce, aby sa to podarilo 😉

orsulka
autor
3. jún 2009

lili......to som rada, si silné žienňa - ako sa zdá, len tak ľahko sa nepoddáš....jasné, že takáto udalosť podlomí kolená a to poriadne....aj poplakať si treba, dostať to jednoducho zo seba von tak ako som to pisala aj Adulikovi..... budem držať palce, nech ten polrok prinesie čo má......a vďaka za nše mama!!! to aby som nezabudla... 🙂 🙂
Inak ja pracujem v dopravenj firme,aj naši chlapi jazdia na kamionoch 😀 😀 😀

languria
3. jún 2009

Ahojte vsichni, mam takovy dotaz, problem, chtela bych se zeptat, dnes rano jsme se s pirtelem pomilovali, ejakuoval do kondomu, ale po te ve me jeste asi patnact minut zustal, nez jsem vyvrcholila take, pri te smule, nam kondom pri vyndavani sklouzl a cast spermatu, zustala uvnitr, jaka je pravdepodobnost otehotneni, nechteneho...je mozne, ze spermie v kondomu s nespermicidnim lubrikantem po patnacti minutach byli jeste nazivu...dekuji za radu.

orsulka
autor
3. jún 2009

languria... podla mna boli na žive.....aj ked teda neviem čo je to za lubrikant..opsravedlnujem sa ale fakt neviem... spermie žiju viac ako patnásť minut , takaže možnosť nechcenéhlo otehotnenia tam je...može byť znásobená tvojimi plodnými dnami....

languria
3. jún 2009

no posledni menstruace 23.5. nevim jak se pocitaji plodne dny presne atd...ale predevcirem jsem mela rano trosicku krve, coz mohla byt ovulace tudiz mam dnes o to vetsi strach o nechtene tehotenstvim nespermicidni lubrikant by mel byt ten co nezabiji spermie jako spermicidni lubrikant...

orsulka
autor
3. jún 2009

languria...hmmmm......no tak ako vravim, potom tá možnosť tu je...podla datumu menzes ak mas normalny cyklus...teda 28 dni...., tak to más prave ovulaciu....
no pozri ...v každom pripade ak nedostaneš dalsí menzes načas treba si hned robit tehotneský test a budeš vedieť na čom si...potom s rozhodni čo a ako dalej....máš vyhodu, že presne vieš kedy k tomu došlo....to niektore ani nevedia, že su tehotne a potom "vyšiluju"....

languria
3. jún 2009

Orsulka dekuji moc, no prave ze to je to o cem premyslim od rana, co kdyz se prihodi a jak dal...no asi bych si to nechala, jak tady tak procitam jak moc zen nemuze otehotnet i kdzy si to preji, pritele mam ktereho miluji, ale problem je v tom, ze spolu nejsme jeste moc dlouho, teprv par mesicu a decko jsme jeste neplanovali...od rana me trosku poboliva v podbrisku, jinak jine priznaky nepocituji, kdy by se tak dostavily prvni priznaky a jake...hned v den menstruace pokud se nedostavi bezim pro test a na gyndu

orsulka
autor
3. jún 2009

languria......myslím, že robiš dobre, treba si to už teraz sledovať a hlavne potom urobiť to správne rozhodnutie...to už potom fakt bude len a len na vas.....ja ti radiť ani nejdem, lebo asi tušíš čo by som ti, a asi nie len ja ale aj vačšina v tejto teme, povedali 🙂 🙂 🙂
a smiem vedieť kolko más rokov????????

languria
3. jún 2009

no je mi 25 takze vek bych na to mela, ale je to asi rok co se zname, asi dva mesice zkousime zit ve stejne domacnosti a tak nejak planovat budoucnost pomalicku, ale zkousime jestli muzeme zit spolecne, ale dite atd jsme jeste neplanovali, na to by prislo casem pokud by vse klapalo nadale tak jak ma...ne ze bych miminko nechtela, ale je tezke pripustit si, ze privedete na svet dite, ktere vzniklo omylem...pritelovi je 30

orsulka
autor
3. jún 2009

languria..............vieš dá sa na to pozrieť všelijako...a tak ako ty......ale zas na druhej strane ja by som sa na to pozrela aj tak, že tak či onak to dieťa by prišlo na svet z lásky, ktorú obaja teraz prežívate....a to, že sa to stalo takto....no a čo........ja sa riadim tým, že nič v živote nie je náhoda....a trebárs ak máte mať dieťatko hoci aj takýmto sposobom...prečo nie......možno sa pri 15 výročí vašej svadby na tom budete dobre baviť 😀 😀 😀

ale držim ti palce. nech to dopadne tak...ako by si chcela 🙂 🙂 🙂

hlavne nato moc nemysli, bude ako bude...a budeš to riešiť ked nastane ten spravny čas..... 🙂 🙂

zuzanka.h
3. jún 2009
languria
3. jún 2009

Dekuju 😉 za vstricna slova... asi nad tim vazne moc premyslim, osud je holt nevyzpytatelnej, ti co se o miminko snazi, tak se jim to ne a ne povest a ti co si rikaji, ze je jeste cas, tak ejhle a mimco je na svete...no kez by se takto zadarilo vsem snazilkam...

zuzanka.h
3. jún 2009

ahoj orsulka čo nové ako pokračuješ zlatko?

orsulka
autor
3. jún 2009

ahoj chorbáčik....nijako srdiečko...ten test bol negativny...mrchu som zatial nedostala, hoci mam taky hnedy hlien.....už ma prestalo aj brucho bolieť....mám pocit, že ten uroš mi ju oddialuje ☹

orsulka
autor
3. jún 2009

chorbáčik...hihihih.....chrobáčik..oprava 😀 😀

zuzanka.h
3. jún 2009

no teda. Dúfam že to nebude mrcha 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre