Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
12. apr 2010

Labu, určite raz vystrelí 😵 ... netreba sa vzdávať a treba tomu stále veriť, aj keď viem, že je to niekedy veľmi ťažké...
Ja som v GF bola len na IUI, takže IVF stimulku som tam nezažila... ja som bola vo FC... ani tam mi Dr. síce nepovedal pri kontrole, koľko vajok rastie, len že nejaké rastú a je to v poriadku.. ale ja som s FC bola spokojná viac ako s GF. A tam sa platí aj menej... tak skús sa spýtať aj u nich, koľko by Ťa to ako samoplatcu vyšlo.

noemarta
12. apr 2010

dobre ranko prajem vsetkym,
Adulik, drzim palceky, aby bolo vsetko o.k. a aby si videla malinkate...
Nel, hm.... kraaasny vikend coooo....presne ako si napisala, viem ze sa aj okolie tym trapi, ale netusia ako sa trapis a co si prezivala, prezivas samotny ty ! musis to brat tak, ze su ovela slabsi ti ludia okolo teba ako ty, bohuzial..... a preto vedia zranit.
my sme mali docela kludny oddychovy vikend a teraz hor sa do prace, vo stvrtok mame vyplaty, takze idem makat, hm.. a do toho este zaucam. pa zatim, drzte sa. 🙂
Labu, je mi to velmi luto, ale verim ze ra urcite motyka vystreli !!!

laxity
12. apr 2010

čaves babule

nel...no konflikt so svokrom nič moc 😒 , ale to je tak, keď človek si niekedy neuvedomuje čo rozpráva a ako to môže druhého raniť...svokor si asi nepremyslel slová 😒 , neviem ako by som reagovala, ale kedže mám takú povahu ako mám, tak asi mi som riadne vybuchla a urazila by som sa...to by tiež nebolo bohvie čo. Ale dúfam, že už je to ok a svokor si to uvedomil a ospravedlnil sa 🙂 . A ako sa cítiš nel?

adu...drž sa a budeme čakať na správičky 🙂

my sa máme dobre, mali sme soplíky, ktoré už prechádzajú konečne. Priberáme pomaly, už sa malá aj smeje, páči sa jej v hrázdičke...tam je tichúčko, smeje sa a obzerá si hračky 🙂 . Ja idem na 12-tu na kontrolu gyndovi po šestonedelí...tak som zvedavá...možno bude večer sex 😀

laxity
12. apr 2010

labu...ja dúfam a na všetky myslím, že tá motyka musí vystreliť 🙂

noe a ty im pošli riadny pľuvanec 😀 , ja som oprskla teba a adu, tak ty pokračuj 😀

labutienka
12. apr 2010

dík, laxity, vieš keď si pomyslím, že som už mohla mať o mesiac mladšie bábätko ako ty, tak mi je tak ťažko na dušičke... 😔

laxity
12. apr 2010

labu...áno už si spomínam, my sme mali presne mesiac po sebe ☹ , no to mi je ľúto a verím, že ti je ťažko musí to hrozne bolieť, ja som také nikdy nezažila, ale vždy s vami súcitím 😢

laxity
12. apr 2010

a neviem kam chodila Nel do FC, ale ja do BA, bola som spokojná, ale aj nespokojná...dr mi povedal, že prirodzene nikdy neotehotniem a to bola riadna šupa ☹

nelia
12. apr 2010

Noe, ahoj... dík za povzbudivé slová... a drž sa pri toľkej robote 😒
Lax, no ospravedlniť sa neospravedlnil... veď o tom práve hovorím, že si podľa mňa stále neuvedomuje ako mi ublížil... a od niektorých ľudí sa proste ospravedlnenia nikdy nedočkáš... má ale to šťastie, že som aká som, takže sa na nikoho neviem dlho hnevať... normálne sa s ním rozprávam, no tú ranu na duši budem mať ešte asi dosť dlho...
Inak sa cítim už celkom dobre, u nás už sex bol ... .. 😉 . 😀 ..včera som už ani nešpinila, takže sa to uberá dobrým smerom... teraz nech čím skôr príde mrcha, aby som mohla začať brať tabletky. Lebo to "dávanie si pozor" nás teda moc nebaví a teraz by sme to asi fakt nemali riskovať...

labutienka
12. apr 2010

...nuž čo už... život ide ďalej 😉

adulik76
12. apr 2010

čaute, konečne sme dorazili domov. Bábo je v poriadku, fotku nemám, lebo dr. sa nas..l na doktorku, že aj on robí morfologické vyšetrenie a nemala ma poslať k inému doktorovi, lebo som jeho pacientka a on sa o mňa postará. Tak mi ešte ku koncu povedal, že ak ma nejaký lekár bude nútiť na nejaké vyšetrenie, tak mu mám volať na mobil a skonzultovať to s ním. Fotku som radšej nespomenula. Ale pýtala som sa na pohlavie, no krpec nám ukázal stehienka a nie to, čo je medzi nimi 😀 . Tak musím ešte čakať.

labu, je to strašné, keď sa človek zverí do rúk lekárom a oni nemajú ani toľko "chochmesu", aby si priznali svoju chybu.

Neli, viem si predstaviť tvoju reakciu a myslím, že v tvojej situácii by som sa ani ja nezachovala inak. Mňa čaká tento týždeň návšteva u maťovej rodiny, tak sa musím psychicky pripraviť zasa na blbé reči, koľko som pribrala. Viem, je to neporovnateľné s tebou, ale len tým chcem povedať, že ľudia sú všelijakí a hlavne často netaktní,..... a tak

labutienka
12. apr 2010

adulik - to je také krááásne, keď už ste tak ďaleko s bábätkom, strašne sa teším aj za teba 🙂

na ľuďoch je najhoršie to, že vždy hľadajú chyby na druhých a vždy sú so všetkým nespokojní... adulik, tak sa spýtaj tvojich svokrovcov, že či by chceli mať radšej vychrtnutú nevestu, ktorá im porodí podvyživené vnúča 😉

...idem si dať kávu, lebo tu zaspím, u nás prší a je tu hnusne...

adulik76
12. apr 2010

tu sa ani nejedná o svokrovcov, ako o tetušky a ujčekov môjho muža. Ani sa mi to nechce rozoberať, tú návštevu nejak prežijem.

labutienka
12. apr 2010

presne tak 🙂 ani sa nad ich rečami nepozastavuj, nestojí ti to za to 😉 jedným uchom dnu a druhým von 😀

adulik76
12. apr 2010

radšej tam ani nechodím a mám pokoj. A čo ostatné babule?

Lax, vari dnes bude sexík? 😉

Kde máme orsul????

labutienka
12. apr 2010

všetky asi obedujú...

adulik76
12. apr 2010

aj ja o chvíľu budem, maťo mi zohrieva papať

noemarta
12. apr 2010

aduliiik, moc sa tesim, ze je vsetko o.k. hm... tak krpcek sa vam nechce ukazat, asi chce, aby ste to mali prekvapko...
veru veru, ja sa tiez chystam na obed, akosi zaludok a aj krpata sa ozyyyva.
Lax, neboj neboj, ja furt plujem na tu moju obrazovku, tfuj tfuj, aby aj ostatne babenky boli tehosky, verila som straaaaaasne moc, ze nel som dobre oplula, ale.... ☹ ale neboj Nel, aj ostatne Orsul, Labutienka, Sincer,..... verim ze sa to tento rok podari !!!
letim na obed....

labutienka
12. apr 2010

tak dobrú chuť 🙂
ja si idem dať konečne tú kávičku 🙂

nelia
12. apr 2010

Adulik, som za vás ozaj veľmi šťastná... a je uplne jedno, čo to bude, hlavné je, aby ste to dobojovali úspešne do konca a aby sa to narodilo zdravé. A ja som pochopila, ako si to tými rečami myslela... no proste sú ľudia takí... takže sa treba naučiť si tie blbé reči nepripúšťať a proste to pustiť z hlavy... Čo sa môjho svokra týka, ja som si už pri rozhovore pár x poriadne zahryzla do jazyka, ale v tejto situácii sa to proste nedalo... tie emócie sú silnejšie než ja... ale nevadí... aspoň možno pochopil, že si nabudúce má dávať väčší pozor na jazyk 😠
Noe, ja síce tie pľuvance teraz nepotrebujem, ale odložím si ich do zásoby, o také 4 mesiace sa mi zídu 😉 😵
Dobrú chuť... a Labu, príjemné kávičkovanie 😉 ... aj ja mám svoju prvú práve na stole... idem si ju vychutnať 😅
Ale ozaj kde je naša Orsulka??? Mala ísť dnes na nejaké vyšetrenie? Alebo len robí výplaty a nestíha? 😕 😕 😕

adulik76
12. apr 2010

no, moc sa nechcem prekvapovať, lebo ešte stále nemáme pre chlapca meno, tak by sme uvítali, keby sme vedeli, na čom sme. Ale nie je to zasa také strašné, hlavne, keď bude maličké zdravé. To je najdôležitejšie

adulik76
12. apr 2010

neli, máme rovnaké názory, ako vidím 🙂

nelia
12. apr 2010

Adu a čo, budeš doma či nie? Kolegyňa si to nerozmyslela s PN?

adulik76
12. apr 2010

zajtra idem do roboty, lebo tá kolegyňa je na PN až do piatku

nelia
12. apr 2010

A cítiš sa inak dobre? A bruško Ti už narástlo? Veď si vlastne už v polovici... to je fakt super 😵 😵

nelia
12. apr 2010

Ozaj, v piatok idem k tomu liečiteľovi... tak som zvedavá, čo mi na moju maternicu povie 😕 ... alchemilku pijem poctivo...

adulik76
12. apr 2010

bruško už mám, aspoň tak to hovoria tí, čo ma dlhšie nevideli. A alchemilka ti len pomôže. Ja som to po čistení v júni tiež pila poctivo.

lilienka13
12. apr 2010

ahojte dievcence,
tak citala som vas velmi dlho a dozvedela som sa dobre aj zle spravicky, ale taky je zivot ... 😝 ... raz sme hore, raz dole ...
mne teraz tiez meskala mrcha skoro 2 tyzdne, takze som si uz robila nadeje, ze konecne ... 🙄 ... ale mrcha dosla, uz aj odisla a zivot ide dalej ... chcem tomu verit, ze nabudude sa to urcite podari, no nedari sa mi to velmi - ja viem, este stale je nadej a vlastne som si neprezila az tolko ako niektore z vas, ale mozog je obcas svina ... robi si co chce a mysli si na co chce 😅
a ja som este od prirody skor melancholicka, takze obcas sa mozno zbytocne lutujem, ale mne to pomaha 🙂 ... moju mamu to potom stve a ze to tak nemozem brat atd., ale ona nic take neprezila a ona je aj celkom ina povaha - ona vidi vsetko optimisticky, chcela by som mat jej povahu ...
no dufam, ze ste pri citani mojho prispevku nezaspali, lebo som sa nejako rozpisala, ale aspon sa mi ulavilo 😉
vsetkym vam drzim palce, aby sa vam splnilo to, po com najviac tuzite a dufam, ze to bude coskoro

a inak Lenka je velmi pekne meno - aj ja sa tak volam ... 😉 🙂

nelia
13. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes som tu prvá???? 😕 😕
Lili, je mi ľúto, že sa s Tebou mrcha takto hnusne zahrala... ale hlávku hore... aj nám raz vyjde slniečko 😉 ... ako pokračuješ v škôlke? Podarilo sa Ti na niečom dohodnúť s riaditeľkou? A čo škola?

adulik76
13. apr 2010

dobré ránko všetkým, nejak sa mi nechcel spustiť koník, podarilo sa mi to až teraz.

Lili, nezaspala som pri čítaní tvojho príspevku, neboj, nebolo tam nič na zaspatie. A okrem toho, sme tu na to, aby sme sa všetky navzájom mohli občas vyžalovať. Takže všetko OK.

nelik, ako sa máš dneska???

a čo je s našou orsul???

nelia
13. apr 2010

Ja tiež nechápem, kde je Orsulka 😕 😕 ... začínam si o ňu robiť starosti... 😒
Adu, ja sa mám dnes celkom fajn... už len 3x sa vyspíme a je tu piatok, čo je celkom pozitívne, nie? 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre