Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
13. apr 2010

to je viac ako pozitívne, my ideme v piatok do Handlovej na tú Partičku 🙂

adulik76
13. apr 2010

haloooo, kde ste sa podeli????? 😕

nelia
13. apr 2010

jeeeeeeej, Adu, zase na partičku? to je paráda... jaj, tam má ísť aj Ferko, však? ... no ja akosi v robote nestíham, preto som zmizla... ale kde sú ostatné, to netuším 😕

adulik76
13. apr 2010

ferko má lístky na 19,00 a my na 17,00

nelia
13. apr 2010

dnes je tu teda veseloooooooooooo 😕 😕 ........ 😒

laxity
13. apr 2010

ahojte

nel...no pozerám, že sa tu akosi nepíše 😀

posielam vám aspoň foto, čo sme dostali a dáme Natálke na krstiny a plus ešte nejaké dve fotečky 🙂

adulik76
14. apr 2010

No teda, riadna fešanda z nej bude 🙂

orsulka
autor
14. apr 2010

dobre ranko prajem

sorry, že nepisem, ale nakopilo sa viac veci naraz, doma tá prerábka, takže aj PC je kompletne vypnuty a celkom slušne zaprašeny, takže tak skoro po poobediach ani fungovat nebude....v robote ani nehovorim....a okrem toho v pondelok rano odišla na druhy svet moja tzv. "druhá mamina".....ktorá vzdala aboj s chorobou a opustila nas....dnes ma čaká jej pohreb...v pondelok ma to dosť zobralo, dost som jej verila, že to nevzdá ale nestalo sa tak.......je to mamana tej mojej najlepsej priatelky Henky, ktroá som mnou aj pracovala a pisala som vam o nej ak si spominate. Oni mali už len jedna druhu a tak ma asi aj cez vikend bude asi bude čakať pomoc pri upratovani jej bytu, jej veci a vsetkych tychto zaležitosti, ale nechcem to na Henku nechat, aby to robila sama.
Este stale makam na vyplatách lebo datum je vysoky......

Adulik.........velmi velmi velmi sa ale tešim, že Vasa kontrola je v poriadku a že más takeho lekára akeho mas, a že sa pekne o teba postara......fotku nejako oželiem, ved hadam nabuduce sa bude dať vypytať......

Nelik......a podla mna dobre, že si si povedala svoje...hoci...svokor nesvokor......myslim, že aj jemu možno "doplo" že mlčať je niekedy zlato, aj ked to prisla za neho žehliť svokra 😉

Lax.....Naty je princiznička nádherná !!!!!!!skutočne krásne bábetko.... a kedy mate krstiny?????

Noe......tak vy sa tiež dobre držite a statočne bojujete aj s Nelinkou..... 😵 .......inak ma dnes napadlo........co svagor?????????
😕

Ivka....a u vas co noveho ????? teiž také pocasko ako tu??? leje a leje a leje..... 😒 😒 😒

nelia
14. apr 2010

Dobré ránko...
Orsul, je mi ľúto tej smutnej udalosti 😢 ... ale som rada, že si sa ozvala a si v poriadku. Báli sme sa o Teba 😔
Lax, Natálka bude veľká parádnica 😵 😵 .. veľmi je zlatunká... ako si dopadla na kontrole? Sexík bol? 😕 ....... 😀 A kde je segra, že sa neozýva??? 😕

sincerity
14. apr 2010

ahojte babule 😉

orsul.... tiez ma to mrzi, verim, ze to tvoja kamaratka zvladne, urcite bude mat aj v tebe oporu.

nel.... situacia so svokrom ma mrzi, ludia su niekedy hrozni, nevedia sa trochu vcitit do situacie ktoru sami nezazili a preto strielaju sprostosti... viem ze ta to mrzi, treba to len predychat a snazit sa odpustit cloveku, co nevie co cini a hovori...

adu...noe, velmi sa tesim, ze je vsetko v poriadku...

ivi... ako pokracujete? boli ste na tom sedeni? ako s pracou?

u nas nic nove..... teplotu som merala poctivo cely mesiac, telo funguje dobre, dnes by podla teploty mala prist mrcha.... inac... tie moje teploty ... myslite, ze je dobre, ze mam teplotu pred ovulkou 36,1 max 2 alebo 3? po ovulke sa zvysi na 36,6 max 36,8... nikdy nepresiahne 37... nemoze to byt nejaky problem? 😕

ja som mala v piatok, v sobotu skolu, v pondelok skusku ustnu /urobena/... a vcera som v praci mala toho vela, lebo som dobiehala... tak som nemala casu....

prajem krasny, aj ked uprsany den.....
orsul prajem, aby ste to zvladli....

nelia
14. apr 2010

Ahoj Sincer 😉 .... ja si myslím, že s tvojou teplotou je všetko v poriadku.. hlavné je, aby sa po ovulke o pár desatín zvýšila... nevadí, že nepresiahne 37. A v duchu sa modlím, aby mrcha dnes neprišla 😉 ....... a gratulujem k skúške... ši šikulka 😅

adulik76
14. apr 2010

Vyzerá to tu dnes na deň dlhých príspevkov 😉 , ale to robí tá absencia, žeeee?

orsul, v prvom rade, cítim s tebou, je to ťažké, keď odíde človek, ktorého máme radi, ale na druhej strane, ak bol ten človek chorý, už ho nič nebolí a netrápi sa.

sincer, večná školáčka, ja už ani nemám prehľad, lebo sa mi zdá, že stále máš nejaké skúšky a to už neviem, či je to ešte zimný semester alebo letný. Som z toho zmätená. Ale neva, hlavne, že ty vieš, čo máš robiť. Ohľadne teploty, moc ti neporadím, ja som si tiež nejakú dobu merávala teplotu a tiež som nedosahovala 37,0 , takže aspoň toľko, že nie si sama, minimálne ja som bola tiež taký prípad. Ale možno tvoj dr. sa z toho vysomári a povie ti, čo a ako.

ivik, veru, teraz nejako by si mala mať ten pohovor kvôli adopcii, alebo už bol? Moc držím palce aj na ten pohovor kvôli práci, hlavne nech si v novom kolektíve viac spokojná ako v tom predošlom.

sincerity
14. apr 2010

nel... ona pride potvora, dnes som uz mala 36,1 stupnov.... som 30DC, takze podla teploty sa dostavi potvora.... tfuj...

adu... teraz som dokoncila poslednu skusku zo zimneho semestra.... tento tyzden koncime skolu v letnom semestri a zacinaju skusky... najhorsie je ze ma este strasi jedna skuska z minuleho rocnika... no ale nejako zvladneme...

teplota sa zvysi o par desatin po ovulke .. tak snad je to v poriadku, upokojili ste ma 😉

laxity
14. apr 2010

ránko baby

orsul...mrzí ma to ☹ . My máme krstiny 25.4., tak snáď malinká vydrží lebo ich máme počas omše...bude tak asi hoďku.

nel...kontrola bola v poriadku, sexík nebol, mm večer, že poďme spať je veľa hodín a bolo a včera som zase ja nemala chuť, lebo sme sa chytili

a ďakujem za komentáre k malej

otrasné počasie a von nemôžem ísť, len doma zatvorené 😠

noemarta
14. apr 2010

ahojte babule, dobre ranko,
orsul, mrzi ma to co sa stalo...... vzdy rania taketo spravy.
uz sme sa o teba bali, ze co je s tebou...
My sa mame fajn, akurat mi v noci dost trpne prava noha, boli ma zas pravy bok, kostrc alebo co.... asi je mala zas nejak divne polozena.... takze moc toho teraz nenaspim.... ale co by som si nevytrpela kvoli malej, hi hi
ale inac si nestazujem po zdravotnej stranke, v praci mam toho neurekom, zajtra mame vyplaty, takze makam na podkladoch a plus este aj dnes zaucam, takze paraaada.
a co sa tyka mojho svagra, no comment.... od stvrtka isiel panko na Bali, takze asi sa zle nema, podal o rozvod a taaaak... 😒
Dnes mi pisala byvala kolegyna, ze kolegyna co bola teraz v 22tt isla do nemocnice a musia jej vyvolat porod, lebo ich babatko sa zle vyvija, ma velmi zle geneticke testy a dieta sice bojuje, srdiecko bije, ale zevraj to nema zmysel. tak mi je z toho uplne ze na nic.... ☹ nechapem, preco sa taketo vysledky robia az takto neskoro, ved ona uz citila aj pohyby, je to strasne, to nevedia zistit uz skor, do toho 16tt ?? tak jak som bola ja napr. na morfolog.vysetreni uz v 11tt ?? jaaaaaaaaaaj...........
Lax, dcerenka je fesenda velika a vidim ze na krste bude uuuuplna hviezda, kraaasa. drzte sa.
Sincer, Adulik, Nel, prajem vam uspesny, dobry den, aj ked uprsany...

nelia
14. apr 2010

Lax, to ma mrzí, že ste sa pochytili... ale hádam to nebolo nič vážne a raz-dva sa udobríte... ak sa tak už nestalo... 😵
Noe, to sú hrozné správy... neviem si to ani predstaviť 😒 ... to, čo sa stalo mne, je oproti tomu podľa mňa nič... keď už bábo aj cítila, musí to byť 1000x horšie 😒 .. a ja nechápem, prečo sa takéto veci stávajú... a hlavne takým ľuďom, ktorí si to vôbec nezaslúžia 😔

adulik76
14. apr 2010

dnes som sa dozvedela, že kolegyňa, ktorá má termín 6.7, leží v nemocnici, asi sa začala otvárať. Dosť ma to prekvapilo, lebo som čakala, že keď otehotnela prirodzene, tak že nebude mať problém s donosením, ako to mala pri umelom oplodnení, keď sa jej narodili dvojčatá, tuším bola niečo okolo 30 tt a ten jeden chlapček to neprežil. Normálne ma to zaskočilo a trocha som sa aj zľakla, lebo ja sa cítim momentálne v pohodičke, ale ktovie, čo ma ešte môže čakať? Radšej nebudem na to ani myslieť.

nelia
14. apr 2010

Inak my máme toho 25.4. tiež oslavu... svokruša má 50-ku a bude ju oslavovať 3 dni, každý deň s niekým iným... keď že majú všelijaké rodinné vzťahy... no čo už... a poviem vám, moc sa teda neteším, lebo jedna sesternica mojej polovičky je tehu... a to som vám už minule spomínala, že keď zistila, že je, tak sa bola sťažovať svojmu bývalému, že čo má robiť, ona už toho svojho už asi neľúbi a blaaaaaaa blaaaaaaaaaa ... no proste chápete 😠 😠

adulik76
14. apr 2010

zbožňujem takéto slepice, keď ho neľúbi, tak nech mu nerozťahuje nohy....ale som hnusná, čo?

nelia
14. apr 2010

Adu, ale plne s Tebou súhlasím ... hihi 😀 ... inak som veľmi rada, že si v pohodičke... len v tom aj pekne pokračuj!!!! To je pre malinké najdôležitejšie... A to, že sa niekto otvára, nezávisí podľa mňa od toho, či je to po umelom alebo či sú to dvojičky (aj keď pri dvojičkách je asi vyššia šanca), ale ide o to, že má žena asi oslabený krčok... Hlavne, nech to ešte pár mesiacov vydrží... síce bude musieť určite ležať, ale keď ju sledujú, tak to má vysokú šancu.

adulik76
14. apr 2010

však hádam jej to dobre dopadne, ja sa budem snažiť nebrať si také veci príliš k srdcu, aby som neohrozila toho svojho chrobáčika. Dr. mi v pondelok povedal, že už by som mala mať aj pohyby, 2x som už cítila také zaklopkanie, ale nie som si moc istá, tak sa len sledujem, či sa mi niečo v bruchu mrví, alebo nie. Niekedy sa správam už ako totálny magor 😝

noemarta
14. apr 2010

ja si Adulik tiez taketo veci beriem hned moc k srdcu a prezivam to , ze co ked nahodou aj mne sa to moze stat, ale fakt si to nemozeme pripustat, proste nam to vsetko dobre dopadne a hotovo, !!! ziaden iny verdikt!!!
jasne ze sa ma take spravy dotknu, ale snazim sa to akosi prepocuvat, lebo ozaj to nase babatko to citi, ked mame nejake tie pochybnosti.
Hm.... urcite uz zacnes citit pohyby, urcite dojdes na to, ze je to malinke, uvidis, ja som sa tiez sledovala furt.... a teraz ani nehovorim, mala sa tam vrti, otaca, uz je to dost intenzivne citit. a uz to vidi a citi aj moj manzel, tak sa teskuje.

adulik76
14. apr 2010

no, to by som sa aj ja chcela už dostať do takého štádia, lebo zatiaľ tie pohyby registrujem viac - menej náhodne alebo vôbec a, moja klasika, obávam sa, či je malé OK

orsulka
autor
14. apr 2010

no tak akože celkom pekne......spravy za spravami........dosť teda tých smutných......inak čo je toto za rok...??? 😕 😕
aj Ferko mi doma vravi...že tento rok je to nejake hekticke.....najskor mal ten uraz, teraz byt, snažime sa predat auto, aj o babo....akože dosť je toho vsetkeho a to je polovicka aprila.....

nelia
14. apr 2010

Orsul, neviem, čo je toto za rok, ale tiež s ním nie som spokojná 😒 ... aspoň zatiaľ... dúfam, že sa to v druhej polovici zlepší.. dnes ma akosi zase premohol smútok, tak ho musím nejako zahnať... nemáte nejaký nápad? (okrem hrušky samozrejme 😀)

orsulka
autor
14. apr 2010

neli...tak potom už nie........................

😀 😀 😀 😀

noemarta
14. apr 2010

adu, nemas sa coho obavat, babenko je v poriadku, hmyri sa neboj, len to este tak neregistrujes, ale uvidis, pride to zo dna na den a intenzivnejsie !!
moj muz ma teraz nejake depresivne obdobie, len my dve ho drzime nad vodou, hi hi, lebo on je zivnostnik a akosi od zaciatku roka maju akosi pomenej prace, a je z toho zjavne nervozny, nesvoj... ale tak hadam ze sa to teraz rozbehne, po daniach....

orsulka
autor
14. apr 2010

ale jeden mám.......chod si kupiť niečo pekne, čo ťa poteši......hocijakú maličkosť, alebo tričko, voňavku.......čokolvek......velikansky zmrzlinový pohár..... 😉

noemarta
14. apr 2010

Neeel, uvidis, ze budes spokojna s tymto rokom, uvidis, ze sa vsetko na dobre obrati, to iste prajem aj Orsul !!!

noemarta
14. apr 2010

orsul hm... tak takuto potrebu som mala ja v nedelu, potrebovala som si ist spravit radost, kupit nieco na seba, tak som isla sama bez muza, on kukal sport a a a a vsetko by bolo o.k., botanky som si kupila, keby ma pri nakup.centre necakala namosurena zenska s manzelom ze som im oskrela auto pri otvarani dveri. Akoooo, tehotna netehotna, vobec ich to netrapilo, zacali tam po mne hulakat, ze neviem parkovat a bla bla.... A ja total kludna, odlozila som si veci do auta, isla som sa na to pozriet a mali tam taky dobanec ale to bol odlupnuty lak a nie moja modra farba z dveri. Tak som im to patricne vysvetlila, kludne podotykam a to ich asi este viac nastartovalo, ze to som im nemohla spravit ja, lebo ked som otvorila svoje dvere tak by som im musela spravit ryhu o 20cm dalej !!!! a hovorim, ze to je odlupnuty lak a nie modra farba. A ten chlap zacal na mna, ze odkial si mozem byt taka ista s tym lakom, tak mu hovorim, ze som paaaar rokov robila s autami tak viem. nooo proste potom uz nevedala ta zenska ze co, tak povedala ze neviem vobec parkovat, nastartovala auto a vypalila prec. Chapeteee, tak ma asi v nedelu potrebovali total nasrat, hi hi ale jaaaaaaaaaaaaa som sa nedala !!!!! muz mi doma hovori, ze chvala bohu ze tam nebol, lebooooo by si pani vypocula velmi skarede slova. tak to bol moj den, ked som si isla spravit radost, duuufam, ze nel tak nedopadnes....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre