Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
15. apr 2010

cetrotide som mala ja a pichalo sa to do brucha

orsulka
autor
15. apr 2010

Adu.......a kolko injekcii ????? ci to je len jedna ako pregnyl???????

orsulka
autor
15. apr 2010

tak som sa docitala, že to je proti predčasnej ovulacii a uvolneniu vajičok......

ivkaj
15. apr 2010

Orsul, já jsem v krátkém protokolu měla Orgalutran (jsou to samostatně balené injekce).A píchala jsem ho od 7DC až do konce stimulky (což bylo 5 injekcí).

adulik76
15. apr 2010

ja som tiež mala cetrotide 5 ks

nelia
15. apr 2010

Orsul, presne som Ti to šla napísať... že je to na to, aby vajká predčasne nepopukali... mne tuším pichli dokopy 3 tieto injekcie.. už sa presne nepamätám... to Ti začnú pichať až od určitého dňa stimulky.. podľa UZV, ako vajká rastú a tak...
Adu, tak fajn, že len to bol dôvod tvojej absencie... začali sme sa už obávať...
Ivi, ja viem, že emócie musia von, ale už to u mňa preháňajú a lezú mi na nervy 😠 ... bo som sa zase bola vyrevať... ach jo 😔

nelia
15. apr 2010

Jaj a ešte som zabudla napísať, že dúfam, že budem mrchovať s vami... budúci týždeň budem 4 týždne po zákroku, tak dúfam, že mrcha nenechá na seba dlho čakať a dorazí... no v mojom prípade to posledná mrcha určite nebude... dúfam však, že vo vašom áno!!!! 😵

adulik76
15. apr 2010

neli, keď máš potrebu plakať, tak plač. Nedrž to v sebe, tým skôr to potom prejde a aj sa ti trocha uľaví. Takže kľudne plač, vyžaluj sa nám tu, rob čo chceš a nikto ťa za to určite nebude odsudzovať

orsulka
autor
15. apr 2010

dakujem babule.....tak idem zhanat..... 😉

orsulka
autor
15. apr 2010

Ivka prosim ťa, možeš mi zistiť kolko stoji ten centrotide aj orgalutran v Čechách ?
Dakujem , ja to na nete neviem najsť......

ivkaj
15. apr 2010

Orsul, tady je Cetrotide (jsou tři typy, tak stačí klidknou na vybraný, zobrazí se detaily o léku a níž je potom možnost kliknout si na Informace o cenách a úhradách) http://www.leky.sukl.cz/modules/medication/sear...
A tady Orgalutran http://www.leky.sukl.cz/modules/medication/sear...

adulik76
16. apr 2010

Dobré ránko, máme tu pááááteček. 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
16. apr 2010

Dobré ránko 🙂... ano, ano, je tu piatoooooooooooook 😵 😵
A dnes to vyzerá na krajší a príjemnejší deň... dúfam, že moje podvedomie sa trocha umúdrilo a dnes mi už nebude robiť problémy 😎

orsulka
autor
16. apr 2010

dobre ranko....

Adu...dnes máte partičku čoooooo ???????? tak hlavne štastnu cestu sem k nám 😉 🙂

Nelik.......tak nech je dnes a aj počas celeho vikendu už lepsie...... 😵 😵 😵

na tie lieky sa mi už ohlasili nejake baby ,co ponukaju, tak uvidim ci sa dohodneme......
lebo...hahahahahaha......ja mudra si vravim, že sak kee nezoženiem tak podla cien bez poistovne zaplatim 40 evri......!!!!! a až potom som zistila, že to je cena za jednu injekciu....!!! 😀 😀 a vy ste pisali že ste brali 5 ks.........!!!!!!
pisala som doktorovi, že kolko si ich mám zhanat, tak uvidim....

dnes chcem skocit na obv. gyn. a povedat mu, že ideme do toho a že potrebujem clostil a potom to sono.....tak som velmi zvedava co mi povie a dufam, že ma neodmietne, lebo on bol striktne za to, že dat naskor prec tie myomy a potom až stimulku......ale minule dostal flasku, tak hádam...... 😉

nelia
16. apr 2010

Orsul, je to Tvoje rozhodnutie a ide o tvoje telo.. tak to bude musieť akceptovať 😉 ... a PREGNYL máš? Lebo ja mám tuším nejaký v chladničke a keby som ho aj niekedy v budúcnosti potrebovala, už mu asi skončí "trvanlivosť"... nechceš? Darujem 😵

adulik76
16. apr 2010

keby som to bola vedela skôr, minule som z chladničky vyšmarila Choragon, to je to isté ako Pregnyl, tiež by som ti poslala

sincerity
16. apr 2010

ahojte babule....

no u mna opat piatok, ktory znamena skolu 🙄 ... tentokratu uz poslednu, potom budu nasledovat uz len skusky.... tak neviem co je horsie.

mne ta mrcha samozrejme dosla, sak necakali sme ani ine 😀 hlavne ze cyklus pracuje ako hodinky 😀 ked uz nic ine

ivi... si predstav... ale vybrat si inteligentne dieta nemusi byt na skodu 😀 ale nie.... vy by ste asi rozmyslali o malom babatku.... to sa caka tri roky.... keby ste chceli vacsie, tak tiez tri?

orsulka
autor
16. apr 2010

divečatka...dakujem krasne..........mám v chladničke pregnyl, tusim este 2 injekcie, len musim pozriet ex.......tak potom dam vediet 🙂 Nelik zatial nevyhadzuj 😀 😉

Sincer.....v každom pripade ci posledná skola a ci skušky bližiš sa a smerujes ku cielu, a ten je každym dnom bližsie a bližšie...... tak si nevyberaj co je lepšie, hlavne že sa bliži koniec 😀 😀 😀 ale tak držim placeky nech ti RYCHLO ubieha 🙂 🙂 😉

nelia
16. apr 2010

Orsul, nevyhodím... no aj ja musím kuknúť exp. ... nie, že tu ponúkam nejaké stariny 😕 😝
Sincer, v lete po štátniciach si oddýchneš, neboj... utečie to ako voda, ani sa nenazdáš... inak aj ja budem mať v júni veľkú skúšku (medzinárodné účtovné štandardy v AJ 😒 ), tak by som sa mala začať pripravovať, ale mne sa tak strašne nechce 😖

noemarta
16. apr 2010

dobre ranko vsetkym,
konecne piatooooooooooooook, a hlavne po vcerajsom hektickom dni. Ja su vystavenaaaaaaaaaaaaaaaa.
Vcera som sa vobec nezastavila a makala som do 17,30, dnes som ledva vstala.... este aj krpana neviem co mala za noc, ale o tretej som sa zobudila na to, ze milostiva, sa v najlepsom jaskuje, kope, prehadzuje sa, takze som vobec nemohla spat, trvalo to asi tak pol hodku. ale, vooooooooooobec sa na nu nehnevaaaam.... 🙂
Dnes by som chcela odist skor, ved mam tolko nadcasov, plno dovolenky, tak by som si to chcela zacat vyberat.
ale u nas to zatial vyzera tak, ze bude ozaj pekne, a hlavne pekny vikend, chvala bohu..
orsul, aj ja som mala choragon, a isla som ho odniest minul.tyzden do gynfivu, ze nech pomoze niekomu inemu, noo, keby som to vedela. takze moc moc ti drzim palceky, aby sa to uz konecne zadarilo !!! 🙂

nelia
16. apr 2010

Noe, tak si dnes daj pekne oddychový deň... určite preto Ťa krpatá zobudila, lebo ty jej nedáš pokoja cez deň, tak ona Tebe nedá v noci spať.. 😀 😀

orsulka
autor
16. apr 2010

Neli.....a este aj v AJ !!!!! tak to klobuk dole....!!!!!! 😵

Noe....ahoj moja....verim, že taketo zaúcanie a vysvetlovanie dá človeku zabrat a to hlavne na psychike....bŕŕŕŕŕ........ ale vreim, že už potom to pojde zo dna na den lepsie a budeš - bufete- mať viac kludu.... 🙂 s tymi liekmi nevadi......ved idem zhanat, a tu su dobre dušičky, tak verim že pomôžu 🙂))))

Ja dnes idem do toho Zvolena a zajtra do Lucenca, a Ferko sa bude snažiť dorovnať podlahu v obyvacke do roviny celkovo a j do roviny s chodbou........chuda moje chorunke.....ale teraz nahaname aspon 3 m vodovahu, kadejake lepidla na korok, beton a podobne..... 😒 😒

a este mi poradte co navarit aby mali cez vikend dost........fakt som v koncoch 😒 😒

orsulka
autor
16. apr 2010

Meli...hihihihihih...ako pekne si to NOE vysvetlila.... 😀 😀

orsulka
autor
16. apr 2010

sorry...oprava: Neli 😀

nelia
16. apr 2010

Musím na poradu... neskôr sa ukážem... Orsul, ak bude nudná porada, porozmýšľam, čo by si mala variť 😉 😀

orsulka
autor
16. apr 2010

Nelik...dakujem............ 😉 tak sa chod radiť !!!!! ja sa presuniem do druhej firmy do PD !!!!! tiež sa neskor ozvem...... 🙂 😉

a ako sa maju nase "piškotky" ???????????? 😵 😵

noemarta
16. apr 2010

Nel, to bolo ozaj zlate, hi hi, ale asi mas pravdu, ja som ju vytrapila cez den, tak ona mna v noci.... hi hi
Pekne sa vyporaduj, hi hi
Orsul, skus gulas, to mas aj na dva - tri dni, alebo nejaky privarok.... ja idem robit zajtra gulas s knedlou.

ivkaj
16. apr 2010

Čaute, nechcete někdo přijet na brigádu? Večer mi přijedou kámošky a tak tu musím uklidit a nakoupit dobroty na víkend.

Noe, dovču si chceš před mateřskou vybrat nebo si ji raději necháš proplatit? Teda nevím jestli to u vás taky jde. Jak jste vlastně pokročili s nákupem výbavičky?

Nelia, teda dělat zkoušku v Aj a jště z něco tak strašně znějícího jako jsou mezinárodní účetní standardy, no smekám.

Orsul, ty toho teda áš k zařizování ;o) Když u nás byli kluci pomocníci,tak jsem vařila bramborový guláš. Když pak přijel tchán podruhé, tak si ho rovnou objednal;o)

Adu, co ty, v práci pohodička? Jak máš vlastně v plánu tu PN?

Sincer, je to tak, chceme mimčo co nejmenší, ale asi dáme toleranci do 1roku. Ona ta čekací doba je různá podle krajů a podle požadavků co člověk dá. Ale ty 2-3 roky jsou asi i průměr v ČR. Ale celou tu dobu se chceme pokoušet i o vlastní, takže adopčátko bude buď jakou sourozenec nebo bude naše první. Tedy pokud projdeme celým tím schvalovacím koelčkem 😅

adulik76
16. apr 2010

ja som robila guľáš minulý týždeň a spravila som ho málo, takže sa mi fakt vydaril.

No, správa dnešného dňa, s mojou kolegyňou máme podozrenie, že tá naša tretia kolegyňa, čo je momentálne PN, je asi tehotná. V utorok príde do roboty, tak sa jej to spýtame priamo, ale ak to bude pravda, tak sa situácia v robote riadne skomplikuje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre