Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
3. jún 2009

ahojte kočky

orsulka...teba fakt obdivujem, že máš stále toľko síl bojovať, ale tak čo iné vám asi zostáva....tiež prajem silné nervy, držte sa

nelia a orsulka: tak svadobné prípravy prebiehajú v plnom prúde, šaty, obrúčky, sála, kostol, hudba, odčepčenie....všetko je vybavené, už beháme po návštevách...to je asi na tom to najhoršie u každého pobudnúť a rozprávať a rozprávať 😒 , nebyť mojej skvelej sestry, tak neviem kde som ešte len s prípravami....mi veľmi pomáha, tiež ju obdivujem pri tom všetkom ešte aj potvorná sestra ju s niečim zaťažuje, otravuje 😀 , ale tak čo človek neuroví pre svojho súrodenca nie?

nám sa tiež stále nedarí, teraz sme to aj tak nechali tak, povedali sme si, že tento rok to snáď príde prirodzene /aj keď Ferticent si to nemyslí/ a keď nie, tak budeme riešiť IUI, v utorok idem k doktorovi, tak ho chcem poprosiť, aby mi urobil folikulometriu, možno aj to niečo pomôže, aj keď teraz neviem pri tých stresoch 😕 ... uvidíme

tak sa držte všetky, ale inak ja vás čítam, len nepíšem, lebo nemám čo, nič neriešime teraz...

nelia
3. jún 2009

Laxity, nevadí, že nič neriešite... aj tak nám niečo sem-tam napíš... napríklad o prípravách a tak... to je super, že si so sestrou takto rozumiete, nie každému je to dopriate.. ja mám svoju rodinu tiež veľmi rada, takže som nemyslela teraz na seba... a som za to veľmi vďačná, že mám takú úžasnú rodinku 🙂 🙂

Mňa akosi prepadla melancholická nálada, tak sa tu nebudem moc rozpisovať 😔
Ivkaj, som rada, že sú výsledky dobré..
Adulik, myslím na TEba moc moc.. drž sa dievčatko 😔
Orsulka a do pondelka musíš brať utroš? No uvidíš, čo krv.. keby sa stal zázrak a bolo by to pozitívne 😔

ivkaj
3. jún 2009

Nelia, ale ale jaká melancholie? Jen se poděl😉

nelia
3. jún 2009

Ivkaj, no ja by som sa podelila, ale sama neviem.. len tak to na mňa prišlo.. no skúsim sa z toho vyspať 😎

orsulka
autor
4. jún 2009

ahojte a dobre ranko .-)))))
lax... veď tak ako pišeš, čo iné mi ostáva......a nervovo zrútiť sa mi nejak nechce 😀 😀 😀
a prosim, kludne sem napiš aj o Vašej svadbe, predsa len je to spestrenie a radi si prečitame ako pokračujete...to,že sa nedarí fakt zatial nerieš, možno práve tým, že na to nebudete myslieť........no ved vieš čo
😉

neli..............to každu takto sem tam prepadne.....melancholia, nostalgia a je naveim čo všetko ešte.....ver, že to prejde a príde dalsia vlna pozitív 🙂 veď sme tu nejaké tie siláčky!!!!!! 🙂
utrogestan beriem stale 2x 2 rano a večer, ešte som doberala aj ten ethinylestradiol, ktorý stimuluje sliznicu maternice, ale ten som už vysadila...moj pocit je taky, že prave tie lieky mi nejak oddaluju menzes, a tak uvidim, kedže som ich pred 2 dnami vysadila už...takže beriem už len utroš....

ivi....tak sa tešim, čo dnes napišeš, čo noveho v CAR-e.....držim placeky....!!! 🙂

adulik....mojko...pekny den prajem.....myslím na teba 🙂 🙂 🙂

nelia
4. jún 2009

Dobré ránko 😉
Už je mi 100x lepšie.. to som mala len takú slabú chvíľku 😝 .. našťastie 😀
Ivkaj, veru, čakáme na správičky.. určite už začneš čo nevidieť so stimuláciou...

lilienka13
4. jún 2009

neli: to je dobre, ze uz ta to preslo 😉 a ako pise orsulka, na kazdu to raz za cas pride ... podla mna by to ani nebolo normalne, keby sme sa stale smiali ... to uz by bolo podozrive, ci nie sme na praskoch 😀 😀 😀

adulik: vsetky na teba myslime... a ako sa spieva v jednej pesnicke: "co boli, to preboli, nepredbiehaj cas ... " mne sa to urcite potvrdilo 😅

ivkaj: tak sem s tymi pozitivnymi spravickami ... 😉

ivkaj
4. jún 2009

Ahojte, tak ani nevím, jestli se mám hlásit. Poseděla jsem si hodinku a půl v čekárně abych se dozvěděla, že mám cystu. Takže buď s MS praskne nebo zase budu čekat pár měsíců až jak se to vyvrbí.
Po pravdě pořád ještě nejsme ani na začátku a už mě to stálo dost psychických sil. Vím, že jste si tu některé prožily mnohem víc a já si v podstatě nemám na co stěžovat. Ale teď jaksi nevím jestli mám chuť se pouštět do boje s přírodou. Pořád se mi hlavou honí "co když ty všechny komlikace kolem jsou naznačováním osudu že děti mít nemáme?"

orsulka
autor
4. jún 2009

ivi......zlatko.....................takto som si presne vravela aj ja....že ked je to práve o tom, že "niekto" naznačuje, že by som deti mať nemala, resp. nie takýmto sposobom........ale zas na DRUHEJ STRANE.......nie je to skúška mojej trpezlivosti a odolnosti? skúška pre spoločný život s partnerom????? dá sa na to pozrieť určite aspon z dvoch strán.... vždy takéto predĺžujuce pripravy vyčerpávaju a to predovšetkým psychicky. Poznáme to vsetky.... a hned za tým následuje zopakovanie si svojich vlastných priorít. Po tom, už zas človek vie na čom je, ked si to zopakuje, čo vlastne chce a co nie, ci mu to za to stojí alebo nie.....
nezvdávaj sa...možno to je len naznačenie, že možno práve teraz nie na dieťatko ten správny čas.....bude neskor....
po dalšie...tiež nie je na zahodenie, že vieš, že tu cystu más... 😉
zlatušik......čas vela veci vyrieši a zajtra (ver mi) bude "iný" deň..... 🙂
želám veeeeeeeeeela sííííííííííííííííííl !!!!!! 🙂

nelia
4. jún 2009

Ivkaj, to je sila... je mi to naozaj ľúto.. naozaj sa s Tebou osud škaredo hrá.. a je to určite záťaž na psychiku, pretože stále čakáš a čakáš a vlastne ani nevieš na čo 😕
Orsulka to napísala výstižne.. hlavne sa nevzdávaj a určite to neber tak, že by si nemala mať deti. A nerozmýšľala si, že by si zmenila centrum? Veď aj Sincer tuším mala cystu a predsa začali so stimulkou 😕

laxity
4. jún 2009

ja len k nel odkazu, sincerity mala cystu, ale na kontrole potom zitili, že je úplne malá, tak sa mohlo začať so stimulkou...dúfam, že to píšem správne, ale viem, že jej nepraskla 😒

ivkaj
4. jún 2009

Jste zlaté 😅
Nejvíc mě asi vyděsilo, že jsem si málem vylívala zlost na manžu, prostě mi hlavou proletěla myšlenka, že kdyby měl lepší spermio, nemusím se takhle trápit. A přitom on je zlatý, pokaždé jde do CARu se mnou.
Vím, že to za chvilku zase přejde, ale je to asi všechno se vším. V práci už mě to moc nebaví, takže případně těhotenství vidím jako vysvobození. Nechce se mi dávat výpověď když mi jakž takž tolerují častější návštěvu lékářů. Takže jsme se s manou dohodli, že dáme tomuhle centru kde teď jsem ještě jednu šanci a když by to s těhu neklaplo asi začnu hledat jinou práci.
Doufám, že jsem vás moc nevyděsila😉

Orsul a před tebou vážně smekám, nechápu kam na tu energii chodíš. Když si vzpomenu kolik toho máš za sebou ty a jakou máš pořád sílu bojovat dál a podpořit i nás kňourající, tak je to prostě úžasné 😎

lucinka1104
4. jún 2009

prosím vas dnes som boal na sone a dr povedal , ež mam v pravom vaječníku folikuly čiže vajíčka a endometrium 8 mm, kedy podľa vas mam teda čakať ovu? ovu bolesti mam

orsulka
autor
4. jún 2009

luci...tak to teda naozja neviem presne povedať...no napr, pokial mas bolesti a vieš, že ovulačne, tak potom ovulka už prišla..... 😉

nelia
4. jún 2009

Ivkaj, nevydesila si nás 😉 na to sme tu, aby si sa mala komu posťažovať 😉 🙂 .. ale som rada, že je Ti už lepšie 😵

Lucinka a nepovedal Dr., koľko mm majú tie folikuly? Podľa toho endometria veru neviem ani ja..

Orsulka, ja Ťa veru tiež obdivujem, kde sa v Tebe berie toľko energie.. si fakt úžasné žieňa 😉 🙂 🙂 A som veľmi rada, že Ťa tu medzi sebou máme 😔

ivkaj
5. jún 2009

Ahojte, přeji dobré ránko;o)
Jo jo, už je mi líp. Včera jsem si pěkně ještě poplakala u manži v náručí a bylo líp. Je fakt, že tyhle ty zkoušky osudu mě vždycky utvrdí v tom, že jsem si na zbytek života vybrala toho nejlepšího chlapa 😵

Nelia, co ta tvoje žádost, pořád nic?

Orsul a co vaše plány? Zkusíte ještě jednoho mrazáčka?

orsulka
autor
5. jún 2009

ahojte...tak ja už sa hlásim z prace, a v pondelok ukončim aj PN-ku.......
baby dakujem vam za Vase pekne slova o mne, ale je to normálka...a nezabudnite, že aj ja mám svoje chvile.....čo bolo ani nie pred mesiacom!!!! 😀 😀 😀 to som bola fakt dosť dole..... ale už je za tym.....
moje plany...nase plany????? a viete, že ani neviem???????????????????????????? teraz to ani nerozoberam, ale napadlo ma, že cez vik musim s drahym porozpravať, lebo v pondelok sa ma určite doktor opyta, že čo dalej....
momentálny pocit je asi taký, že asi pauza...oddych, vyčistiť telo od hormonov......a skusit mozno v septembri mrazacika......
a možno mi doktor povie, že ked som teraz nadopovana, že by bolo dobre pokracovat...no ja fakt neviem.....
ja som teraz chcela niečo pre seba urobiť a to viac v takom smere, že viac cvičiť a trosku si vylepšiť posstavu a tym vlastne aj svoju psychiku....ked sa na seba pozroem, viem, že by som nevyliezla na kupalisko a to ani v celych plavkach.....takže som chcela trošku na sebe popracovať.....
ale uvidime, čo mi povedia v pondelok......
menzes sa nezadrťatelne bliži, dokonca už aj pri vkladani utrogestanu citim, že je maternica zosunuta už dole...

orsulka
autor
5. jún 2009

inak včera večer, ked som sa prihlasila, tak moj drahy povedal, že som závisláčka na koniku....čo mal trosku aj pravdu.....ale mu vrím, že ved pod si prečitať ako pekne tu o mne pisu....hihihihihihih...
a tak že vám napisať, že to je vsetko preto, že mám vveeeeeelmi dobreho manžela !!!!! 😀 😀 😀 😀

lilienka13
5. jún 2009

orsulka: ... 😀 😀 😀 ... a este aky je aj skromny ten tvoj muz 😉 😀
... tak sa pekne porozpravajte cez vikend a spolocne k niecomu urcite dospejete, ked uz je taky skvely 😉 😀

... no co sa tyka postavy, tak to mi ani nehovor 🙄 ... vcera som si skusala jedny plavky v obchode a ked som sa do nich navliekla, tak som zhotnotila, ze v lete musim chodit na plaz v overali 😝 a najlepsie v ciernom, lebo cierna zuzuje 😉

ivkaj: dzr sa dievcatko ... su aj horsie pripady ako ty a nakoniec sa im predsa podarili krasne deticky 😉 ... to je jasne, ze na kazdeho obcas pride depresia, ale ako som uz pisala vyssie, keby sme sa stale usmievali, podozrievali by nas, ze sme na praskoch... 😉 😀 😀

lilienka13
5. jún 2009

ozaj a este som zabudla napisat, ze je piatooooooooooooooooooooooook 😀

orsulka
autor
5. jún 2009

lili................. 😀 😀 😀 piatooooooooooooooooooooooook
z mojho draheho skromnosť len tak fičíííí 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
5. jún 2009

nuž, orsul, možno nám to vyjde v septembri....

nelia
5. jún 2009

Ahojte kočky 😉
Adulik, ahooooooooooooooooj 🙂 🙂 ... som veľmi rada, že si opäť tu a hlavne, že sa nevzdávaš... možno si to stretko vo FC predsa len dáme 😉 🙂 a spoločne nám to vyjde, uvidíš...
Mne sa zatiaľ ešte nikto neozval, že by bola žiadosť schválená.. a to budú v pondelok 4 týždne, čo sme ju podali.. no teraz to už ani tak nesúri, keďže stimulka bude po dovolenke v CAR-e.

Orsulka, tak teda odkáž manželíkovi, že Ťa dobre vychoval 😉 😀 😀

adulik76
5. jún 2009

chýbali ste mi, kočky, ale nemala som silu písať ani písmenko. Včera som sa ako-tak vyžalovala orsulke, však ona vie. Dnes už je to OK. Dali sme si mužíčkom vínko a je to v pohodičke. Už to beriem s nadhľadom. Možno so mnou teraz vnútorne nesúhlasíte, lebo ešte nemám nič potvrdené od dr., ale ja to VIEM. Som rada, že vás mám. Možno to teraz nebolo to pravé "orechové", ale nabudúce to už bude.

sincerity
6. jún 2009

ahojte kocky ...

smutne spravy som sa dozvedela od sestry, lebo som bola strasne zvedava ako sa mate, a tak mi to precitala 😔
myslim, ze pisat na to cokolvek je zbytocne, iba snad to ze prajem obom hodne sil a verim, ze to nabuduce vyjde 😔

co sa tyka mna .... po psychicky narocnom tyzdni v skole, kde do nas hucali sprostosti som konecne doma. Necitim vobec nic ..... prsia ma boleli chvilku, teraz je to zanedbatelne, rano ma vzdy boli brucho na mrchu, potom to nejak prejde.... ziadne ine priznaky... proste nic... dnes som 8 den po ET.....

adu .... dolezite je aby si sa citila v pohode a co si myslime my nie je dolezite... ty vies, ty citis.... a ja verim, ze by si neurobila nic zle keby si nevedela .....

ivkaj
6. jún 2009

Ahojte

Adu, jsem ráda, že jsi našla sílu napsat nám pár písmenek. Ani nevím co ti napsat, tak se kočko drž! Dělej jen to co je ti příjemné a nezapomeň, že když budeš potřebovat jsme tu aby sme si navzájem dodávaly sílu jít dál

Sincer, na příznaky se vyprdni a snaž se odpočívat. Kdy vlastně budeš testovat?
Orsul, co ty a tvůj skromný manža? Doufám, že si užíváte pohodový víkend 😉
Lili, tibě už se blíží prázdniny, co ;o)
Nelia, odpočíváš po náročném týdnu?

Já ve Čt rozhodla opít, prostě zapít nepřízeň osudu. A víte jak to dopadlo? Dala jsem si deci a půl a usnula u televize. Prostě pařmenka k pohledání 😀

sincerity
6. jún 2009

ahojte.... tak robila som si test a nic..... som 8 den po ET, uz by tam isto nieco bolo.... ale nic... biely ako padly sneh 😔

nelia
6. jún 2009

Adu, aj ty si nám chýbala 😉 . A presne ako píše Ivkaj, my sme tu pre Teba vždy 🙂
Sincer, ešte to nevzdávaj.. ja síce neviem, koľko dní po ET by mal test ukázať výsledok, ale možno je ešte skoro.. a Tebe tuším nerobili ani tú predĺženú kultiváciu, takže to je ako keby si bola najkých 10 DPO a to je ešte skoro, nie? Dúfam, že aspoň Tebe to vyjde, už tu musí byť niektorá úspešná po toľkých sklamaniach 😔
Ivkaj, no aj oddychujem, ale manžel mal nejaký žlčníkový záchvat alebo niečo také - boli sme na pohotovosti, no z krvi ani z rentgenu mu nič nezistili, tak dúfam, že to bude OK a už sa to nebude opakovať 😔 Dali mu injekcie a teraz už je dobre.

adulik76
7. jún 2009

ahojte, aj vy ste mi moc chýbali. Už som s tým ako-tak zmierená, hoci sa ešte stane, že mi to príde ľúto a plačem. Ale nejak sa cez to budem musieť prekusnúť

sincerity
7. jún 2009

ahojte kocky ... tak Vas tiez nepotesim.... ☹ od rana krvacam silno..... ☹

adu, ako sa hovori cas je najlepsi lekar.... ono sa casom kazda bolest zmierni.... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre