Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
19. apr 2010

ADULIK...UROBIM CO BUDE V MOJICH SILáCH 🙂)))))

no momentálne je mi fakt celom na figu.....včera bol zas Ferino jak máčny máčik po pracovnom víkende.... 😒

nelia
19. apr 2010

Noe, ahoooooooooj 🙂... a ďakujem za názor (aj na HAK aj na fotku 😀 )... doktor to proste bude musieť pochopiť... len ma mrzí, že ja som si tie tabletky už vybrala a stáli 50 evri 😠 ... no možno sa niekedy v budúcnosti zídu... 😕
Adu, tak práve v deň, keď pôjdeš do poradne, bude mať moja milovaná polovička 30 rokov 😅 😅
Orsul, tak do víkendu to hádam prejde... papkaj pekne vitaminky 😉

noemarta
19. apr 2010

Nel, ty mas doma este take ucho, hi hi, ze 30tku, moj mal pred mesiacom 32. 🙂 🙂
Ja mam narodky 9.7. - 29 a krpana sa ma narodit 15.7. tak som zvedava, ako to vyjde....

nelia
19. apr 2010

No, mám doma ucho... ja som o 9 mesiacov staršia 😝

adulik76
19. apr 2010

no, moje "starule", ja som staršia o 2 roky, 3 mesiace a 18 dní. A 10-teho je pekný dátum, ja som sa 10-teho narodila aj 10-teho som sa vydávala. Práve ma drobec kopká, včera kopkalo tiež a dostala som jednu riadnu "šupu" 😀

ivkaj
19. apr 2010

Čaute, tak u zubáka jsem to zládla na 1* V CARu jak se to vezme. Velká cysta je pryč, ale pro změnu se mi udělala cysta po po žlutém tělísku. Takže ve Čt mažu znovu do CARu a pokud neporoste, tak už snad půjdeme dál. Tak jsem si aspoň udělala radost a vyrazila jsem koupit kytičky do zahrádky ;o)
A zítra si zase udělám radost, jdu ke kadeřnici 😵

Nelia, s tou HA tě taky asi podpořím. Myslím si, že dokud tělo zvládá regeneraci samo, tak bych ho zbytečně umělými hormony nezatěžovala. Spíš nějaké bylinky na podporu. Hlavně si nezapomeňte užívat jeden druhého, i když spolu procházíte těžkým obdobím.

Orsul, prosím pžeklad "máčny máčik" 😀

nelia
20. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Ivi, ďakujem aj Tebe za názor 🙂. Tej cysty je mi ľúto... ale držím silno palce, aby nerástla a mohli ste začať stimulku.
S polovičkou je to už v pohode... vyrozprávali sme sa a už je všetko po starom.. no a včera sme si aj my boli urobiť radosť... boli sme si kúpiť liečivé kamene.. ale nechcite počuť sumu, ktorú sme tam nechali (70 evri 😝 😨 ).. kúpili sme si taký menší "balvan" na nočný stolík.. volá sa to ruženín a je to kameň lásky a je z Madagaskaru 😅 😅 .. no a ešte kopec kamienkov na zvyšovanie plodnosti... buď ako prívesok, alebo len tak ich budem nosiť vo vačku. Takže budem obklopená len pozitívnymi energiami 😀 ... A svokra bude mať cez víkend 50-ku, takže aj jej sme niečo kúpili.
Adu, to je super, že maličké už kope a už to takto cítiš... som za vás fakt úprimne rada 😉

adulik76
20. apr 2010

dobré ránko, dnes idem na kontrolu so štítnou žľazou, tak som zvedavá, aké budú výsledky z krvi z minulého týždňa. A neli, určite bude pre teba lepšie, keď sa s tým organizmus vysporiada sám. Ja som to po čistení tiež mala tak, akurát som si nasadila alchemilku a zregenerovala som sa aj bez ďalších hormónov naviac. Predsa je to len záťaž navyše na organizmus.

ivik, potom hoď svoje foto 🙂

minka051
20. apr 2010

Ahojte prajem pekné ránko 🙂
Konečne pekné počasie.

orsulka
autor
20. apr 2010

dobre ranko...tak po mensej diskusii s nasimi vodičmi sa Vam možem venovať 😀 😀 😀 😀

Nelik...aj ja mam doma ruženín...ale len taky maličky, hned na nocnom stoliku.....a potom mám aj ruženinove srdiečko na privesku na krk.....velmi peknunke 🙂)))))

Ivik....ta dievča ty si tiež inak skušane s tymi cystami...ked jedna prec, tak druha...držim palce, aby ta druha fakt nerastla.....
no a "máčny máčik"......ako by som to napisala........ "velmi velmi slaby".....asi takto nejak..... 😀 😀 😀 ked si vezmeš zrniečko maku a fuknes trosicku do neho tak odleti jedna radost....jednoducho take zrniečko , taký "máčik" je solo vlastne nič 🙂))))))
už neviem ako to vysvetliť 😀 😀 😀

Adulik.....tak vy už teda kopete jedna radost !!!!! to je super !!!!!! 😵 😵 😵 verim, že aj vysledky su OK 🙂)))) doležite je tiež mat to pod kontrolou 🙂)))

orsulka
autor
20. apr 2010

Minka......ako sa mavas ?????? už ste rozhodnutí ako dalej ????

tak ja som sa včera dozvedela že brat mojej švagrovej v Kosiciach , cakaju s jeho manželkou babo.....su spolu asi 9 rokov, presli si niekolkymi IVF a nic...... tak sa rozhodli že adpocia to isti, alebo že si vezmu z decaku a že IVF nebudu dalej riešiť......ona je teraz v 4 mesiaci..... POHODAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😉 😉 😉
všetko je otazka psychiky......

orsulka
autor
20. apr 2010

Dalsia vec: bezpečnostne dvere : ANO-NIE ????????? akej kvality??????? ake drahe ?????
no vcera sme boli kuk urobit na ADLO dvere...je tam znama......takže nám odporucila take že za 36 litrov!!!!!!! nejake 11 bodove.... a to nam už dala zlavu.....teraz este vybavuje že bez DPH... čo by potom vyslo na 29 litrov !!!!! nie je to nejak vela ???????? to už akože so vsetkym vsudy ta cena.......

☹ ☹ ☹

minka051
20. apr 2010

orsulka ahojček 🙂

No ano rozhodnutí. Ideme skúsiť darované embryjá. Písala som do Reprofitu no zatial nič neodpísali. Ale dostala som nejaké informácie na centrum Sanas v Jihlave tak som tam teraz pred chvílkou tiež napísala tak som zvedavá či odpíšu. Tam sú vraj darované embryjká k dispozícii hned a stoja vraj len 6800Kč. Tak uvidím ,ak nenapíšu určite tam zavolám a objednám sa na konzultáciu lebo po telefone mi určite nebudú dávať takéto informácie. A ked tak budeme mať aspoň výlet do Čiech. 🙂

orsulka
autor
20. apr 2010

Minka..... 🙂 🙂 oni ti urcite aj s Reprofitu napisu.......
ale to je sila, že v tej Jihlave by boli hned k dispozicii...to by bolo super........
v Heliose mi lekar povedal že u nich čakačka na darovane embryjka 1 rok !!!!! a ta cena je tiež super!!!!!!!!

ivkaj
20. apr 2010

Orsul, to je teda vcelku slučná pálka za vstupní dveře. Ale jestli doma schováváte zlaté cihly, nebo bydlíte někde kde se často vyhrádají byty tak proč ne 😉 My jsme za ně dali něco kolem 20tis.Z každé strany při zamykání vylezou tuším taková dvě cosi co zajedou do rámu dveří. Spíš jsme investovali do ele. zabezpečení, takže když by k nám někdo lezl, spustí se alarm (řve to na celé kolo a nám přijde SMS) a když by sme se hodně rozsoušpli, tak to můžeme nechat napoji na ostrahu.
A děkuju za překlad, jako bys popisovala Pavla v neděli večer 😎

Nelia, radost je potřeba si dělat ;o) Mě jedna paní radila do ložnice křišťál, měl se dát něka na okno aby lámal sluneční paprsky či co a mělo to čisti energii co jde do pokoje.

Adu, tak až zase prcek kopne, pěkně ho ode mě pozdravuj 😵 A na kontrole jen samé dobré výsledky.

A kde se nám toulá zbytek?

Tak já zase mažu do světa. Snad mě za změnu střihu P. nezabije. On si na těch dlouhých vlasech tak zakládá a mě už to ale neba. A pak mám v plánu navšívit paní co nás učila to čínské zdravotní cvičení, dělá totiž i akupunkturu a prý u ní byly dvě paní při IVF a oboum to vyšlo. Tak to vyzkouším taky, když to funguje i podle amerických výzkumů 😀

Mějte se krásně, cmuk 😉

orsulka
autor
20. apr 2010

Ivik.......hihihihihi...tak Pavel jak ovláda Slovenčinu ?????? no super 😀 😀 😀 ja chem potom vidiet ako vyzeras......
s tymi vlasmi som na tom podobne, F. ani pocut o skratení aj ked mne to niekedy poriadne lezie na nervy.....keby som sa ostrihala tak sa hádam so mnou aj rozide 😀 😀 😀

a daj vediet aj o cinskej tetuske 🙂))))) uži si den...... budeš este krajsia!!! 😵 😵

nelia
20. apr 2010

Orsul, neviem, ako sa pohybujú ceny tých bezpečnostných dverí, ale zdá sa mi to celkom dosť... my máme síce bezpečnostné dvere, ale tie dal montovať ešte predchádzajúci majiteľ. A ten príbeh brata Tvojej švagrinej je fakt paráda... stávajú sa také veci, čo je fakt skvelé... na tej psychike teda určite niečo bude!!! 😕
Ivka, to znie celkom dobre s tou akupunktúrou, ja by som to určite skúsila...
Už by sme si všetky záslužili ten malilinký zázrak, lebo už ozaj robíme všetko možné aj nemožné, len aby to vyšlo 😔
Minka, klobúk dole pred Tvojou vytrvalosťou... ozaj vám to bábätko prajem... bodaj by ten ďaľší pokus vyšiel!! 😉

orsulka
autor
20. apr 2010

Nelik..... dik za odpoved.....ved prave, že je to drahe...a este zvazujem aj to, že sme na 7 poschodi...a nie na prízemi ci prvom poschodi.... to je tiež rozdiel....

orsulka
autor
20. apr 2010

Neli...inak sa mi pacil ten tvoj liečitel, ako na rovinu povedal, že po tej antikoncepcii by ta daval dlho na poriadok.....je pekne, že je takyto otvoreny..... 😵

nelia
20. apr 2010

Orsul, však načo by mi klamal.... ale tiež mám rada úprimných ľudí 🙂 ... inak my bývame tiež na 7.poschodí 😵

orsulka
autor
20. apr 2010

😉 HIHIH......ani sme nevedli .-))))))

labutienka
20. apr 2010

čaute babuľky 🙂
včera som sa cítila na prd, tak som vás nechcela otravovať 😖
ale dnes sa už cítim celkom fajn, tak vás môžem otravovať 😀
ešteže je vonku pekné počasie 😉

a niečo na pozdvihnutie nálady 😉 😀
Trepe še babka po ulici a za sebu caha dva igelitky.
Z jednej jej občas vypadne tyšicka.
Vidzi ju policajt a zastaví ju:
"Babko,padajú Vám peneži z tašky... a len tak, skadzi ich mace? Neukradli sce ich?"
Hutori zo srandy.
Babka: No, to znaš synu, ja mám zahradku, ktorá sušedzi s parkoviskom štadiona.
Chlopi mi tam chodza šikac pres plot na mojo kvitky.
Ta ja stojim a čekam za krikom zos zahradnymi nožničkami a furt kedz daktory prepcha svojeho pindura pres dziru v ploce, ulapim ho a zakričim - "Tišicku, bo ci ho odstrihnem!"
Policajt še ušmiva: "Ej, ha ta to ferovo... Ta veľo ščesca... Hej a vlastne co to mace v tej druhej igelitke?"
Babka: "No..., ta ne šicke chcu zaplacic..."

orsulka
autor
20. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀

tak Labutienka.....vidieť, že náladička je lepsia .....🙂)))

nelia
20. apr 2010

Labu 😀 😀 😀 😀 ... a kľudne nás môžeš otravovať, aj keď máš zlú náladu... možno sa nám podarí Ťa rozveseliť... ja som mala minulý týždeň taký kritický, no už sa mám tiež oveľa lepšie 😅 😅

orsulka
autor
20. apr 2010

labu.....Neli má pravdu ....🙂))))))

ked bude tento rok stretko prides??????? 😕 🙂 🙂 🙂

adulik76
20. apr 2010

to bolo dobré, labu
Už som sa vrátila z endokrinológie, pán docent ma pochválil, že mám dobré výsledky, ešte mi síce ponechal lieky, ale pravdepodobne po pôrode mi ich skúsi vysadiť, že ako si tá moja štítna žľaza s tým poradí sama. Tak som spokojná 🙂

orsulka
autor
20. apr 2010

prisli mi fotečky z navstevy 🙂)))))

orsulka
autor
20. apr 2010

Adulik...no tak teda ty nám robiš radosť !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
20. apr 2010

orsul, mooooooc ti to svedčí

nelia
20. apr 2010

Adulik, super správičky 🙂... Orsulka, ozaj Ti to pristane.. už musíš byť aj ty maminoooooooouuuuuuu!!!!!!! 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre