Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

labutienka
29. apr 2010

baby, veď včera bola streda... máte nejaké opozdené myšlienky 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. apr 2010

tssssssssssssssssssss..........tichá závisť.....
😵 😉
kedže ja som cely bud. týžden sama 😖 😖

labutienka
29. apr 2010

orsul, tak celý týždeň nič nerob a oddychuj 😉 choď na nákupy, pre seba a pre bábätko 😉 si uži ten posledný týždeň samoty 😀 , potom už budeš tehu, tak už sama nebudeš 😉

orsulka
autor
29. apr 2010

labu 😉 😉 že pre babetko...žeby so m si jedny dupačky malinke kupila a lakala to male k nam ? 😀 😀 😀 😕 😕






tak dobre......

adulik76
29. apr 2010

len ho pekne nalákaj.... vieš, ako sa hovorí, "keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú".... ale verím tomu, že malinkému by bolo u vás ako v raji 🙂

nelia
29. apr 2010

Adulik, dík za návrh... to číslo mu dať môžem, ale nebude sám, tak sa asi nezastaví... budú 2 chlapi!!! 😀 ... zvládaš? 😉 😀
Orsul, veď za pokus to stojí... keď sa na vás kuká nejaký anjelik z nebíčka, možno sa mu dupačky zapáčia a rozhodne sa k vám prísť 😉 😵

labutienka
29. apr 2010

orsul - pre šťastie..., to treba 😉

adulik76
29. apr 2010

čože ja.... myslela som na to, že by sa mohol staviť aspoň na kávu a keby sa náhodou v TN nevyznal, tak by sme mu poradili. Toť vše.

orsulka
autor
29. apr 2010

tak ste ma presvedcili 🙂 😉 pojdem aj ku kadernicke..........tak!

labutienka
29. apr 2010

adu, no ja neviem, neviem, či ťa baby fakt neodhalili 😀 😀 😀
v jednom filme bolo, že "keď ti povie, poď ku mne na kávu, znamená to, poď ku mne na sex" 😀 😀 😀
...a ty chceš, aby sa stavili na kávu, a hneď dvaja 😀 😀 😀

fuj, ale som hnusná... 😀 😀 😀 ale keď vonku je tak kráááááásneeee 😎 😀

nelia
29. apr 2010

Už som s ním volala, našli to v pohode... a vraj sa nezastaví, lebo nie je sám.. inak by vás fakt rád videl 😵 😵 ... ale však musíme určite dať to stretko... aby sme sa už pomaly začali aj o termíne dohadovať... 😵

minka051
29. apr 2010

Ahojte zdravím.
Nebola som tu lebo u nás veľké zmeny v práci zas stahujú server a net nešiel. Tak dnes som bola u mojej doktorky na kontrole. Robila mi cytologické stery a aj UTZ no a keď mi povedala že sliznica je krásna a mám vajíčka dokonca veľké na odber dostala som šok ako je to možné ked nič neberiem .Potom som si dala urobiť aj všetky odbery krvi nech už mám všetko čo potrebujem a nenaťahujem čas. Pýtala sa ma či neuvažujem nad IVF. Tak teraz mám guláš v hlave, lebo zajtra idem do centra na pohovor, no uvidím čo mi povedia tam.Zas mám chrobáka v hlave.
orsulka ty sa ako máš ako ti to ide s pichaním včeličiek?? 🙂 🙂

orsulka
autor
29. apr 2010

ja suhlasim.-........ale predosetkym to najviac záležalo na skolákoch...tak keby sa velectene vyjdarili 😀 😀 a my sa prisposobime....🙂))))

ta ne???? 😉

orsulka
autor
29. apr 2010

Minka....ja dobre....dnes bude druhá včelička 🙂)))))
tak ono je to zákon schválnosti, že ked si na IVF tak sa nie a nie vytvorit....a teraz ani nic neberies a hned su 🙂 🙂
v tom centre im povedz vsetko cim si presla, a oni zvažia ci IVF alebo darcovstvo.....myslim, že by ti teda Vam mali poradit.... 😉

minka051
29. apr 2010

orsulka no tak to hádam poradia, počula som že ten lekár ku ktorému ma dali je naj. a dokonca je slovák. Možno sa nakoniec podarí aj IVF. 🙂 Tak druhá včelička je juž super tá už menej bolí. Stráááááááááááááášne držím palce. 🙂 🙂

minka051
29. apr 2010

ozaj u nás na stavbe sa už makáááá o dušu..... tak grilovať už budem možno aj na pozemku 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. apr 2010

minka...takže to by inak super, keby vyslo IVF 🙂)))))))

ja niečo zfrilnem na balkone 🙂)))))) 😉

minka051
29. apr 2010

orsul ano len barák zožral many... Tak neviem ... Ale uvidíme...Nádej umiera posledná.. 🙂 🙂

labutienka
29. apr 2010

orsul, čo je zfrilnem??? 😕

orsulka
autor
29. apr 2010

ufrilnem...rovna sa...zgrilnem....🙂))))))) 😀

orsulka
autor
29. apr 2010

už som tu dlho......pletu sa mi pismenká, mihaju klavesy na klavesnici....vidim dvojmo !!!! 😀 😀 😝 😀 😀 😝

minka051
29. apr 2010

orsul tak neviem ani ja čo znamená ani jedno 😀 😀 😀 😀 ani zgrilnem ani uriflnem 🙂

minka051
29. apr 2010

žeby si grilovala??? 🙂 🙂 🙂

labutienka
29. apr 2010

orsul, možno ti niekto písmenká vymenil F a G 😀 ako aj tá psycholofička 😀 😀 😀

minka051
29. apr 2010

no ja neviem ani napísať po tebe 😀 😀 😀

minka051
29. apr 2010

tak babulky ja idem variť lebo dva dni nebudem doma tak nech moji dvaja žrúti majú čo jesť. Idem urobiť placky plnené nejkou čínou čo sa mi podarí 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
29. apr 2010

😀 😀 😀

😀

😀 labu presne....ono f a g su hned vedla seba....a tak sa mi sem tam pomylia 🙂)ň tak isto aj u a z...su hned vedla seba...takže sem tam moje zlate...domyslajte 🙂)))))

orsulka
autor
29. apr 2010

minka...a kam sa chystas ??????

orsulka
autor
29. apr 2010

no nič...tak ja teda padam......
užite si zajtra...aj cely vik...v pondelok sa vidime 🙂)))

pa pa pa

minka051
29. apr 2010

orsul tak najprv do Jihlavy do centra a potom do Trnavy k našim. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre