Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
30. apr 2010

Adu, takú bonboniéru som inak ešte nevidela... ale v dnešnej dobe je možné všetko... ja ľúbim tú nugátovú... mňam... a dnes som už mimochodom mala jedno kávové zrnko (ten zákusok... nie, že si budete predstavovať, ako chrúmem kávové zrno 😀 )

noemarta
30. apr 2010

babyyyy, ste mi narobili chute s tym sladkym, a ja chuuuuda tu nemam nic sladke, akurat som dojedla aktiviu jogurt a a a sladke nic nemam, pomoooc. ale este stastie,ze o dvanastej koncim, pojdem na obed a po obede si dam urcite nieco sladkeeeeee.

noemarta
30. apr 2010

prajem kraaasny vikend vsetkym, ja vodchaaaadzim, nova doba.
paaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

labutienka
30. apr 2010

nelia, ty nepoznáš bonboniéru Tatiana??? 😕 veď tá bola ešte za komáčov tá najlepšia...

laxity
30. apr 2010

ahojte babule pridávam foto z krstín, nečítala som si vás ale všetky pekne pozdravujéééééééééém 🙂 🙂 🙂

nelia
30. apr 2010

Lax, všetky ste boli krááááááááááááásne 😅 😅 😅
Labu, ja som tým myslela, že odtučnená bonboniéra bez cukru neexistuje... jasné, že Tatianu poznám... aj tú ľúbim 😝 😉
Noe, pekný víkendík aj Tebe a hlavne sa uzdrav!! 🙂

labutienka
30. apr 2010

jeeej ahoj lax,
akí ste tam krááááásniiii 🙂 🙂 🙂

labutienka
30. apr 2010

jaaaaj, nelia, tak som teraz pochopila... 😀 mi to bolo divné, že by si ju nepoznala 😀
no bez cukru len jedine také tie diétne čokolády v DIA regáloch... 😝 😝 😝

laxity
30. apr 2010

a ešte pár

labutienka
30. apr 2010

a kdeeee??? 😕

laxity
30. apr 2010

bože to trvááááá kým sa to načíta 😠

laxity
30. apr 2010

ďakujem babule 🙂

labutienka
30. apr 2010

nááádhernáá bábika 🙂

laxity
30. apr 2010

🙂 😉 🙂

nelia
30. apr 2010

Veru, je to veľká parádnica 😅 😅 ... má byť po kom 😉 ... inak to ste dobre zariadili, že vám celý krst prespala 😅

adulik76
30. apr 2010

no krásnučké 🙂

ivkaj
30. apr 2010

Teda, byly jste pěkné parádnice ;o) Ale aby to přítomným pánům nebylo líto, taky jim to v oblecích slušelo😉

Mějte se o víkendu moc fajn! Já za chviku vyrazím na první rodinnou oslavu, pak čarodky a zítra pokračujeme další rodinnou oslavou 😝

nelia
30. apr 2010

Ja tu ešte síce chvíľku pobudnem... ale tiež prajem každej krásny víkend 🙂 🙂 ... dúfam, že si užijeme slniečka a nebude pršať, ako nám páni meteorológovia na nedeľu sľubujú 😨

labutienka
30. apr 2010

sľuby sa sľubujú... 😀 😀 😀
aj ja už pomaly padám domov, víkend je už predo dvermi, tak až mi neujde 😀
aj ja vám prajem krásny a ničím nerušený víkend, užite si tie krásne dni 😉 😎
v pondelok tu asi ako na koni nebudem, lebo budem mať kopu roboty, ale určite na vás nezabudnem a budem na vás myslieť 😉 😀

papa

adulik76
1. máj 2010

dobré ránko a pekný víkend 🙂

...my sme náš víkend poňali tak trocha pracovne 🙂

bublinkaa2
1. máj 2010

Krasny vikend vsetkym zelam...

Znovu sa ozyvam uz s otrepanou temou. Mordujeme sa s vysokymi horuckami od stvrtka vecera. Uz som z toho uplne hotova a ani si neviem predstavit ake je to strasne pre Lucku. Nie je nic horsie ako chore dieta. Ako vzdy mame anginu, nic ine jej nie je, iba to hrdielko a tie nechutne vysoke horucky... Keby sa jej uz chcelo ulavit...
Dufam, ze som vam krasny slnecny a teply vikend moc nepokazila, ale myslite na nas... ☹

pa paaaa

sincerity
1. máj 2010

ahojte...

bubli... to nas mrzi... sa jej to nejak casto vracia.... myslime na Vas, snad sa coskoro Lucka uzdravi.

bublinkaa2
2. máj 2010

Ahojte baby...

Este sa nam moc neulavilo, hoci je to o nieco lepsie, ze tie intervaly s 40-tkami horuckami nemame kazde tri hodiny, ale sa to pretiahlo na 5hod. Co je uspech... Naladu ma este stale uplakanu a verim, ako ju to hrdielko musi velmi boliet... ☹

Sincer - vracia sa jej to v priemere skoro kazdy mesiac a pol. A to sme stopli skoro vsetko, kde by to mohla chytit. Nechodime uz plavat, neberieme ju do ziadneho obchodu, alebo nak. centier, ked sme isli do kostola, tak len vonku na vzduchu, nechodim uz vobec busom, len peso al.autom. Nestretavame sa skoro so ziadnymi detmi. Len obcas. To mala byt posledny mesiac skuska, ako dlho vydrzime a ci to pomoze. NO ocividne to nepomohlo. Uz rozmyslam, ci sa nedame aj my vysetrit, ci nie sme pre nu zdrojom nakazy... O tyzden by mala mat vysledky z imunologie, tak som zvedava, ako tie dopadnu...

Drzte nam palce... Prajem peknu nedelu...

adulik76
2. máj 2010

bubli, to vám fakt nezávidím. Maličká sa už má lepšie?

orsulka
autor
3. máj 2010

dobre ranecko.....

uff...teda Vas docitat !!!!! drina.....a potom aj ten prispevok je ,že dlhý ..... 😀 😀 😀

co sa tyka bonboniery....TATIANA - ANO...nugat - v žiadnom pripade.......tot moje chute 😀 😀 😀

IVIK......tesim sa s tebou...10 vajok !!! panecku - krasne- dnes držim palceky na dalsiu kontrolu, ouvi sa.....a modlim a dalej za foliky, aby boli plne vajok 🙂)))))))) ako zárodok nových maličkých cloviečikov 🙂))))))))))

BUBLI........tak to citim s tebou, ako ti musi byt !!!!! ale niečo za tym bude, ked sa jej to vracia takto casto......to vysetrenie si dajte urobit aj vy......moja kolegyna to s manželom podstupili a zistili, že on ma nejakeho streptokoka a preto maval syn zapaly a choroby......hoci jemu zistili aj celkovo slabsi imunitny system...ako od malicka.....
hlavne držim palce, aby sa nasla ta pricina a aby ste aj jedna aj druhá tolko neptrapili...... skore uzdravenie!!! 😵 😵 😵

SEGRY...moje nááádherne.......sice Vas Naty obe tromfla 😀 😀 😀 ale....... fotečky peknunke, torta chutnunka 😀 😀 😀
piškotka je hviezdička nasa....🙂)))))

mám zaciatok mesiaca, takže vsetky viete, co to pre nas znamená......takže neviem ako idem pisat, ale budem...dnes držte placoke o 12,00 som na sone o lekara, a som zvedava kolko folikov a akých budem mat ja.... 😉 😉

adulik76
3. máj 2010

dobré ránko, orsul, držím palčeky, aby si aj ty mala slušnú úrodu.
Ivik, možno, že teraz, keď si doma, v kľude a žiadna sprostá šéfka ťa neotravuje, tak sa to vydarí. Prajem ti to z celého srdca.

Ako vyzerám z okna, tak dnes to moc na slnečné počasíčko veru nevyzerá.

nelia
3. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Bublinka, je mi moc ľúto, že sa takto s malou musíte stále trápiť.. viem si predstaviť, aké je to zlé pre obe 😔 ... dúfam, že vám čoskoro zistia príčinu a budete vedieť predísť ďaľším chorobám. Moja segra má tiež problémy s našim krsniatkom... ten má zase nejaké vyhádzané ruky a nohy a hrozne ho to svrbí... už vyše mesiaca zisťujú, z čoho to môže byť no nie a nie to prejsť 😒
Ivka, Orsul, držím na dnes palce 😅 😅 😅
Ja už tretí deň mrchujem, je dosť silná, no našťastie takmer bezbolestná 🤐 .. tabletky som teda nezačala brať, budúci týždeň chcem ísť k dokimu na kontrolu, tak som zvedavá, čo mi povie 😨

orsulka
autor
3. máj 2010

ja mám od večera pradlo na balkone vonku.......zmokne-vyschne- zmokne -vyschne....... ked sledujem pocasko...... tak rychlo suche veru nebude 🙂) tanop som už nestihala poprevesovat na susiak 😠 😠 😠 😠

nelia
3. máj 2010

Orsul, tak tomu sa hovorí smola... ale raz hádam vyschne 🙂

orsulka
autor
3. máj 2010

nelik......len sa posťažovala......trosinku ma mrzelo, že som ho neprehpdila .......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaale........... inak to mam celkom v pááárku 😀 😀 ako pišeš. ono raz vyschne.... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre