Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
3. máj 2010

Orsul a ako pokračuje pichanie? Už sa Ti darí otvárať injekcie bez úrazu?? 😎

adulik76
3. máj 2010

ja som tiež vyvesila prádlo na balkón, hádam mi nezmokne. U nás to vyzerá, akoby tu vybuchla bomba, maťo v piatok položil plávačku, v nedeľu sme omaľovali (dobrá postupnosť, že?) a ešte dnes to budeme dokončovať. Posteľ máme presťahovanú v detskej izbe, tak máme prechodné spanie.

nelia
3. máj 2010

Audlik, no dobrý postup ste si vybrali... hihi ... aby si sa nenudila a mohla upratovať plávačku ešte aj od maľovky 😵

adulik76
3. máj 2010

napodiv sme to celkom zvládli, kúpili sme kryciu fóliu a zakryli sme vstavanú skriňu a podlahu, takže, ak sa nejaké fľaky vyskytli, tak len minimálne. Za hodinku som mala všetko vyčistené. Dnes ešte maťo porobí lišty a môžeme sa napratať zasa naspäť.

orsulka
autor
3. máj 2010

adu...budete pekní..........-))))) som rada, že ni sem jediny v bojových podmienkach 😀 😀 😀

Nelik..pichanie v pohode, tak mam vybratych 5 injedcii menopuru......a dve balenia clostilu .-))))))))

ja už idem het...este mam vybavovačky v PD a potom kontrola.....takže zajtra dam vediet co a ako....

krasny den...

PS_______ a este bola by som zabudla!!!!!!!§ boli sme v piatok vecer kuk urobit na Chvojnici.......a na stene "CTI" je krasna naša spoločná fotečka zo stetka a že KONIK 2099!!!!!!!!! hned pekne si tam troni na samom vrchu .-)))))))

nelia
3. máj 2010

Orsul, jeeeeeeeeej, to je milé, že sme na stene cti 😵 😵 😵 ... že pozdravujeme Ladku aj Vilka 😉
Dúfam, že nám zajtra napíšeš len dobré správičky 🙂

Kde ste inak všetky? Mne je tu samej smutno 😢

bublinkaa2
3. máj 2010

Ahojte baby... 🙂

Tak dnes sa nam konecne ulavilo... Este vcera rano boli 40-tky, poobede uz 38 a v noci uz normalka, takze dnesny den je uuuuuzasny. Cize sme sa cele doobedie nevedeli dohrat. Tak jej vsetko chybalo... 😵
Inak vam vsetkym dakujem za povzbudive slova... 🙂 No a na tu pricinu choroby sa budem doprosovat lekarov, aby zistili co je vo veci.

Ivka a Orsulka - silno vam drzim palceky na dnesne sono... Na krasnu hojnu urodu... 😵 A ten dodatok k fotke ze KONIK 2099 je preklep? Alebo vasa buducnost? 😀

Adulik - zivo sa viem vcitit do vasej prerabky, lebo my este stale dokoncujeme nase byvanie. Manzelik dokoncuje v chodbe dlazbu (robi to prvykrat v zivote a musim ho pochvalit), no a prach sa nesie vsade... O necele tri tyzdne bude nas prvy rocik co tu byvame. Hoci je tu este vela roboty na doncenie, ale na to mame cely zivot... 😉

Neli - drzim palceky na bud.tyzden u lekara, aby tvoje rozhodnutie zobral v pohode a s usmevom... 🙂

Pa paaaa 🙂

nelia
3. máj 2010

Bubli, ďakujem 🙂... som fakt úprimne rada, že sa malá už cíti dobre... a určite sa lekármi nenechaj odbiť... nech pekne pátrajú po príčine, kým ju nenájdu...
Ten rok 2099 bol určite preklep... toho roku sa my už určite nedožijeme 😝

adulik76
3. máj 2010

preklep-nepreklep, aj tak je super, že sme na čestnom mieste 🙂

bubli, konečne, že sa vám uľavilo.

ivkaj
3. máj 2010

Čaute;o)

u nás se teda počasí nějak pokazilo a sním i tak trochu moje nálada. Dnešní UTZ ukázal už jen 6větších folíků a pár nějakých menších, což je od ČT poněkud méně. Ale jestli budou všechny plné, budu moc vděčná i za ně. Takže dneska večer jedu na píchanec Pregnylu a ve středu na odběr.

Ale jinak jsou tu i dobré zprávy - Adu mají novou podlahu, Nelik už může k Dr. na kontrolu a u malé bublinky už je zdarvíčko taky lepší ;o)

Já tu teď sedím a přemýšlím, jak napsat životopis k žádosti o adopci. Má to být tou starou formou co jsme se učili někdy na základce 😨

nelia
3. máj 2010

Ivka, nevešaj hlavu... ako píšeš, 6 folikulov je dosť... hlavne, nech sú plné 🙂 .. ja som mala tiež tuším iba 7... Aj 1 stačí, len nech je to to pravé... a ja vám moc moc držím palce, aby medzi nimi to pravé bolo 😉
No veru ani ja by som už starým spôsobom nevedela napísať životopis 😝 ... držím palce, aby sa Ti to nejako podarilo dať dokopy 🙂

adulik76
3. máj 2010

to ako majú na mysli, že : "narodila som sa v robotníckej rodine.....a tak???????? Možno tým aj niečo sledujú, predsa len, ten štruktúrovaný životopis je len o faktoch, neosobný. Ktovie? 😕

ivik, ako vraví neli, aj jeden stačí, len nech je to ten dobrý. Mooooooc držím palce

ivkaj
3. máj 2010

Adu, to je přesně ten životopis ;o) Ale na netu jsou už jen vzory těch nových strukturovaných. tak mi nezbude než se držet bodů, které nám napsali. Skoro jsem tam napsala, že bráchu přinesl čáp, ale ale mi došlo, že to asi bdue muset být serioznější ;o)

A díky za podporu, doufám, že z toho bude aspoň jeden prcek (teda ani za dva bych se nezlobila).

Joo a možná budu mít od 1.6. práci 😵 Sice to bude spíš pád v mé pracovní kariéře,ale zase doba je taková, že si moc vybírat nemůžu.

sincerity
3. máj 2010

ahojte babule.... sak zase neni casuuuuuuu

bubli som rada, ze malej je uz lepsie!

ivi.... sest je super cislo! my sme mali tri, takze ziadne strachy! Dolezita je predsa kvalita, a to urcite budu!

orsul... vsetko naj naj naj dodatocne slniecko moje 😵

adu... ty hlavne oddychuj a nenamahaj sa

adulik76
3. máj 2010

sincer, však ja len trochu pracujem, hýbať sa musím tak či tak a nič ťažké nenosím, takže si myslím, že je to v pohode.

laxity
4. máj 2010

ránko baby

dúfam, že sa tu máte všetky dobre, všetko je na dobrej ceste 🙂

ivi...myslím na vás 🙂

orsul...taktiež 😉

adu...tak ako? rastiete? nakupujete? čo pôrod...bojíš?

sincer...drž sa dnes a daj vedieť ako si dopadla 😉

nelík...ty ako? čo nové?

my sa máme super, dnes sme spali 9,5 h. 😕 😀 😕 . Rastieme máme 5300g. Dnes ideme na kĺbiky.

adulik76
4. máj 2010

dobré ránko

lax, tak hádam rastieme, lebo sa nejak "zväčšujem" 😀 , nakupujem tiež tak každý mesiac čosi a budúci mesiac by som si chcela už kúpiť kočík, od švagrinej budem mať postieľku, prebaľovací pult a stoličku. A tak..... Čo sa týka pôrodu, maťo sa teší 😀 , ja očakávam pomoc od epidurálu 😀 😀 😀. Hádam to nejak zvládnem, ale ešte mám dosť týždňov času, aby som začala panikáriť...

orsulka
autor
4. máj 2010

dobre ranko...🙂)))

lax.....vybozkávaj piskotku od tety Oršulky 🙂))))))) ale krasne rastiete...🙂)))) tak rýchlo obidte na tých klbikoch a niech je vsetko ako má byt (šak ako inak by bolo, ta ne??? )
a čo ta tvoja operacia ???? ako pokracujes???? si vobec nenapisala.....

bubli...no hned su veselsie pismenka, ked sa vam ulavilo 🙂))) a slniečko sa ti doma zas usmieva 🙂))) radujem sa s Vami 🙂)))

Sincer...ty este zaberas asi v tej skole a furt učenie, tak držim palce, nech to už más uspesne za sebou 🙂))))

IVIK.....presne ako pisu babeny...nevesaj hlavu...inak numericky je cislo 6 asi naj naj naj zo vsetkých...je velmi velmi pozitivne 🙂))))) tak verim, že aj pre teba bude stastne 🙂)))))) ty už zajtra budes mat po odbere !!!! držim fakt vsetky palce, nech su plneee plneee plnééééé !!!!!!!! tfuj-tfuj-tfuj 😉 😉

po kontrole asi tak, že lekár videl rovnako vpravo aj vlavo po tri foliky.....jeden ma 13 mm a tie dva mensie maju po 10 mm, takže uvidime ktoré ako dorastu. už picham len menopur 1 injekciu vo stvrtok kontrola v sobotu odber....

😉

orsulka
autor
4. máj 2010

2099 je preklep...... 😔

adulik76
4. máj 2010

orsul, moooooc držím palčeky, nech to konečne vyjde. Tiež máš pekné výsledky, tak len tak ďalej 🙂

laxity
4. máj 2010

adu...jasné, že to zvládneš...zvládli iné 🙂 . Epidural určite pomôže, tak ako aj mne. Určite by som to zvládla aj bez neho, ale pre istotu a o to bol ten pôrod krajší...som si ho lepšie užila 🙂 . Pre Maťa to bude úžasný zážitok 😉 . Keď budeš po pôrode, tak si kúp také tvrdé koleso pod zadok...to je super vec, pretože tam dolu ťa to bude dosť bolieť a keď som mala to koleso, tak sadanie a tak bolo omnoho príjemnejšie a málo bolestivé 🙂

adulik76
4. máj 2010

ďakujem za každú radu, a to má byť koleso také, čo sa dáva pri preležaninách???

laxity
4. máj 2010

orsul...vybozkávam hneď ako dopapá 😀 . Silno tiež na teba myslím a v sobotu budem najviac...držkajte sa...musí to vyjsť 🙂 . Tiež máte šesť, tak...... 🙂

Moja operácia...no v piatok idem za chirurgom, ktorý ma bude operovať a musím sa s ním dohodnúť kedy to spískame 😀 , ale chcem trvať na tom aby to bolo čo najneskôr...len všetko závisí na tom čo povie on 😒

adulik76
4. máj 2010

lax, aj tvoje zdravie je dôležité, tak si myslím, že čím skôr, tak tým lepšie. Budeš to mať za sebou a už nebudeš musieť odísť od Naty.

laxity
4. máj 2010

adu...to neviem, ale zistím to u holky čo ho mala so mnou na izbe to bolo dobré 🙂 , ja som mala doma obyč. koleso s ktorým sa deti kúpu a to mi stačilo...

orsulka
autor
4. máj 2010

lax...... myslim, že najdete spolocny termin s doktorom.....ale suhlasim s Adu...cim skor t ym lepsie.....🙂))) potom už budes mat pokoj a budes sa venovat len rodinke 😉

adulik76
4. máj 2010

joj, hneď zrána dobré správičky, tak mám aj ja dobrú náladu. Orsul, a po vklade budeš doma?

laxity
4. máj 2010

adu, orsul...ja si tiež myslím, že čím skôr tým lepšie, ale keď už to má 2,3cm tak už to môže mať aj 2,6cm...myslím, že ma to neohrozí...chcela by som v septembri...po lete 😕 😕 😕 , ale to keď mu asi zadrem, tak neviem neviem 😀

orsulka
autor
4. máj 2010

adu....urcite.....aspon 3 dni...preto teraz chcem maknut v praci a ukecat vsetkych riaditelov, aby mi cim skor odovzdali podklady na vyplaty, aby som to spracovala a po ET mohla byt doma......pokial sa bude dat.... 😉

lax....uuuuuuuuuuuuuuha.......až po lete ??????? tak som naozaj zvedava co ti na to povie 😉 😉

adulik76
4. máj 2010

kde máme dnes nelik?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre