Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. máj 2010

Nelik......no je to fajn, že si vieme najst pozitivne stránky popri tých zlých a pochmurnych.....a to nam to pomože prekonat.....
tie iste pocity mavam aj ja, že už nechcem byt tá co to zvlada, a chcem byt aj ja niekedy slaba a zranitelna a uplakana....presne viem o com pises 😔 😔

sincer....no miláčik, mne sa teda toto tvoje tempo vobec nepaci...!!!! ale vobec a este ked si predstavim, že už je pekne a urcite sa maka aj na dome !!!!!! no pekne !!!! fakt mas toho vela..... 😔 😔 ja tiež držim palce aby si to zvladla este tento rok !!!! uvidiš sama ako to pojde....sa ti musi aj ťažko učit ked si unavená ...... tak fakt by asi pomohol nejaky ten oddych aspon na vik....ako ste boli s M. na tej chate na jesen 🙂))))) čoooo?????? 😉

bublinkaa2
5. máj 2010

Dobre ranko prajem... 🙂

Sincer - no mas toho riadne vela nalozene na plecia. Uf, drz sa a vela sil zelam, no a samozrejme uspesne zvladnutie skusok.. 🙂

Neli, Orsul - tak ako sme tu pred casom pisali o teme, ked clovek nieco velmi chce, tak sa mu to splni. Hoc nie akurat vtedy, ked si to najviac zela, ale urcite je to predo dvermi... Uz sa to veru bliiiiiizi... 😵 😵 😵

Ivkaj - vysledky z vysetreni maju byt buduci tyzden, ale zatial len z imunologie. Dnes ideme na kontrolu, tak sa spytam na nas, ci nas nemoze poslat tiez na stery, ci nie sme zdroj.

Inak ako som pisala, ze vcerajsiu noc si krpec riadne pretiahol, tak dnesna bola katastrofa. O 20.00 isla spat, my s muzikom sme isli o 23.15 a vtedy sa s placom zobudila a nespala do 2.00 hod. Skoro ma natiahlo. Nevedela co so sebou. No a teraz ked mame ist doktorke tak spi.. 😖 Radost... Ale vcera poobede mala do vecera iba rezim placu, za vsetko plakala... ☹

Mna zobudil telefon, inak by som este tiez tahala... Majte sa krasne a pekny den... 🙂 pa paaa

orsulka
autor
5. máj 2010

a tito nasi dvaja "marodi"...nejak vyspavaju, nezda sa Vam ????? 😀 😀 😀 ale nie..... Adulik pisala, že Maťo s nou dnes ide na kontrolu..... 😉 😉 😉 ale .....ani dobre rano od Adulik nebolo?????? 😕 😕 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. máj 2010

bubli.....no tak to máte radosť.....ale ani sa mi veriť nechce,že ona máva aj placlive poobedie 🙂))))))) asi si trosku s tou chorobou prehodila biorytmus, tak ťa trosku trapi aj v noci ........ tak som zvedava na tie vysledky, co to može byt za pricinu.....

nelia
5. máj 2010

Bublinka, tak vidím, že sa nenudíte a máte o "zábavu" postarané... určite je malá plačlivá ešte z tej choroby.. takže pevne verím, že zistia príčinu a budete vedieť zabrániť ďaľšej chorobe 😔
Adulik šla asi na tú kontrolu... však sa nám hádam potom ozve 😕 😕 😕

noemarta
5. máj 2010

dobre ranko babule, uz som tuuuuu.
mna to akosi cez vikend chytilo este viac, myslim choroba, vsetko mi to vrazilo na hlasivky, zacal kasel.... no hruza. tak aj v pondelok som sa este kurirovala. ale uz to hadam odchadza, uz je lepsie.
Vcera som bola v poradni, tak ma lekar trochu vystrasil, ze mam nejak vela plodovoj vody, ze mala je mala, ze ma malu hlavicku, tak som ostala uplne ze hotova.... 😒
Ale cely den som si to akosi nechcela pripustat, ani som vam nepisala, lebo vecer som isla este na posledne morfologicke vysetrenie a a a a a tam nam lekar povedal, ze je vsetko v naprostom poriadku, ze mala zodpoveda tyzdnom, ze sa krasne vyvija a mame uz 1450 g. nooooooooooooooo... tak sa teskujem. pridam par foto. A vyzera to, ze sa nic nezmenilo, mame dievcatko, Nelku. No to su infosky o nas.
Nel, Orsul, ako pise Orsul, pride ten spraavny cas a budete aj vy na materskej, verte mi, ciiiitim to uuuplne ze v kostiach !!
Orsul, moc moc na teba myslim, a verim silno silno, ze to vyjde !!!!!
Nel, viem ze byvaju taketo pochmurne nalady, a viem, ze sa ti nechce byt vzdy silnou, ale skus na to nemysliet, a mysli na vas kraaasny rozpraavkovy vikendik, jooooj, hned by som brala.
Sincer, vidim, ze mas toho dost, fuuuha, jak pises, to je uz dost aj na obrovskeeeho slona. drzim ti palce, nech to zvlaaadnes.
Lax, malinkaaa je straasne zlatunkaaa.
Ivkaj, drzim tiez moc moc palceky, nech ste s Orsul dalsie tehulky, tfuj tfuj !!!
Adulik, verim ze uz ste aj vy v poriadkuuuu.
Bubli, som rada ze sa Lucke polepsilo, fakt, nie je nic horsie, nez ked vidis chore dieta....

nelia
5. máj 2010

Noe, takto Ťa vystrašiť 😠 😠 😠 ... ale som veľmi rada, že to nakoniec dopadlo dobre... inak niektorí lekári majú fakt talent na strašenie pacientov 😒 ... moja bývalá gynekologička bola tiež ten prípad...

noemarta
5. máj 2010

babyyy, nejde mi poslat tie fotecky... ☹ ☹ skusim este nieco vyskusat, ale asi to nepojde...
no ved to Nel, a potom je clovek zbytocne vystresovany....

adulik76
5. máj 2010

ahojte, asi je už neskoro na moje tradičné "dobré ránko", ale prajem vám aspoň dobrý dníček

ja som bola dnes na krvi sama, maťo zostal doma, lebo maká na seminárke, aj tak som sa nemala dlhšie zdržať, keby..... keby som nestretla svoju spolužiačku a kecali smeeeeee a kecali smeeeeee. Potom sa pri mne zastavil aj môj bývalý šéf zo Štúrova, tak ešte aj s tým som vykecávala... 😀

a čo bude babule so stretávkou?

nelia
5. máj 2010

Adu, takže celkom príjemne strávený čas u doktora ... hihihi 😉
Čo sa stretávky týka... moja polovička má štátnice 14.-16. júna, takže potom môžme kedykoľvek (okrem 10.7.)... Koncom júna alebo začiatkom júla by sa mohla ešte aj Noe stihnúť dogúľať 😵 😀

adulik76
5. máj 2010

my môžeme kedykoľvek

adulik76
5. máj 2010

nemá dnes náhodou ivka odber????

nelia
5. máj 2010

ale má... ja som zabudlaaaaaaa.. Ivka, tfuj tfuj tfuj pre šťastieeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

adulik76
5. máj 2010

som zvedavá na správičky od ivik

sincerity
5. máj 2010

jeee, aj ja som zabudla! snad nam coskoro napise!

nelia
5. máj 2010

a čo ty Sincer? máš miesto v diári??? 🙂

sincerity
5. máj 2010

ja si ho na vas najdem urcite 😀 len to vychadza az tak na polovicu jula...

ivkaj
5. máj 2010

Čaute, málem bych vám popřála dobré ráno ;o) Ale přijeli jsme domů a já si po obědě schupla 😎

Hlásím, že nakonec jsme se dostala do ruk samotné šéfové (ostatní odběry dělal nějaký nový a docela sympatický Dr.) Odsáli šest vajíček (to mě trošku zklamalo, že jich nebylo víc) ale podle embryoložky máme pět pěkně vypadajících vajíček. Což je nejvíc co jsme kdy měli. Teď už jen aby se všechna pěkně oplodnila a vyvíjela 😕 Jak na tom jsou, se dozvím zítra dopoledne.
Ale je to pěkné, že 5.5. máme 5 vajíček 😀 Jen doufám, že dětikteré z toho budou nebudou nosit ze školy taky samé 5 😎

Sincer, co by se stalo, kdyby sis tu školu prodloužila? Myslím, že lepší je to zvládnou byť za delší dobu než potom litovat 😉

Nelia, nesmutni. Věřím, že každá se dočkáme. Vždyť kde jinde by se měla dítka líp než než u takových rodičů jako jsme my 😵

Noe, teda proč ti doktoři tak straší? To fakt nechápu 😒

Adu, neměl by Maťo odpočívat? A on místo toho pěkně naká doma.

Orsul, kdy vlastně jedeš do Brna? A odpočívej, klidně si užij péči a podporu ostatních. Za to, čím jsme si prošly, na to máme nárok 😉

sincerity
5. máj 2010

ivi... to je super! 5 vajuch je krasne cislo.. a o to budu kvalitnejsie, tomu ver! budeme silno na ne mysliet, nech sa krasne oplodnia a rastu!

no so skolou by sa nestalo nic... ked predlzim skuskove, musim si skusky urobit do konca augusta a na statnice by som isla az o rok...pocas toho roka akurat musim platit skolne 500 evri 😅 ale ziadne skusky opakovat nemusim. bakalarku by som odovzdala v riadnom termine teraz.

ivkaj
5. máj 2010

No díky všem za držení pěstiček ;o)

Sincer, noo, tak peníze to jsou slušné, ale zdraví máme jenom jedno 😕 Však uvidíš jak to půjde dál. Moc ti přeju, ať to v pohodě všechno zvládáš.

Baby, jak to provedeme s tím stretkem?

adulik76
5. máj 2010

ivik, zatiaľ sa potichučky teším a mooc držím palčeky, nech ti prežije čo najviac embryjok, kľudne aj všetky. Maťo je už na tom celkom dobre, zainvestovali sme do kvalitného tlakomera, tak sa meriame obaja každú chvíľu 😀 , ale aj tak si ho strážim ako oko v hlave.

no, čo spravíme s tým stretkom?

nelia
6. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes som prvá 😅 😅 😅
Ivka, super správičky... také sme aj čakali, takže si nás nesklamala 😉 ... držím moc moc palce, aby sa pekne oplodnili.. daj potom info..
Čo sa stretka týka, v prvom rade by sme sa mali dohonúť na tom termíne.

adulik76
6. máj 2010

dobré ránko, som teda druhá, ale mne to neva 🙂

ivik, dnes čakám od teba len samé dobré správičky 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
6. máj 2010

Adulik, že na PN-ke a o pol siedmej buntošíš... ale už som sa prestala čudovať... keď vy ste takí ranostaji... ja by som ešte vylihovala.. hlavne v takomto počasí? Ako? Už ste doupratovali po malovke?

adulik76
6. máj 2010

už hej, teda aspoň spálňa je hotová, som si to aj nafotila, taká som spokojná. Ale všade inde je šte bordel 😝

adulik76
6. máj 2010

jaj, už aj naše malé je hore, lebo kopká o 106 😅

nelia
6. máj 2010

Adu, tak to je len a len dobre... nech len kopká a nech je mamička spokojná 😉 🙂 ... veď sem hoď nejaké fotky tej spálne 😕

labutienka
6. máj 2010

Ahojte dievčatá 🙂
tak sa hlásim po dlhom čase, ale nezabudla som, len som nemala čas, kopu roboty, veď to poznáte 😒
nejaké novosti tuná? 😕
neviem, ako u vás, ale tu v BA len prší a prší a prší... 😖
najlepšie len tak zaľahnúť do postele... 😀

adulik76
6. máj 2010

však hodím, ale to budem musieť zapnúť PC, teraz okupujem maťov NB

laxity
6. máj 2010

dobré ránko kočeny 🙂

ivi...tiež očakávam pozitívne správičky a čakáme na info 🙂

adu...je to úžasný pocit však? cítiť pohyby 🙂 🙂 🙂 , prajem ti to veľmi a veľmi si to vychutnávaj...je to nenahraditeľný pocit...naozaj 🙂 . Ja keď som bola na PN-ke, tak som spávala do 9.00, ale to už som bola vo vyššom stádiu sa mi v noci zle spalo, ale zato nad ránom to šlo 😀

labu...aj tu u nás v Modre leje ako z krhle 😠, asi budem dnes s malou doma....to bude deň

malá mi práve zaspinkáva na hrázdičke...asi je unavená...no zlatá je 🙂...klipkajú jej oči

zajtra idem na Kramáre, tak vás poinformujem o operácii 😒

My máme stretko v téme Februárovky...niekedy v máji, tiež nemáme stanovený presný termín....tak baby je čas dohodnúť sa na termíne aj tu 😉

pekný dník baby

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre