Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
10. máj 2010

neli.... ja uz nezvladam vobec nic... ja len prezivam a modlim, sa aby tie dni ubiehali rychlejsie, nech uz je jul....

orsulka
autor
10. máj 2010

dobre ranko hviezdicky !!!!
ja som v praci........ale pojdem do druhej firmy urobit vyplaty.....zajtra pozajtra chcem urobit tu vo firme....a potom stvrtok, piatok...prip aj pondelok RD.....a oddych.....toť plán.....
dnes mam opat volat do Brna a aj zajtra ako rastu drobci...... vsetkym dakujem za podporu aj za vcerajsie sms od vas.....ja som Vam pisala vsetkym 🙂)))))))) velmi som sa tesila.....a Vy so mnou
😵 😵

IVKA !!!!!!!!!! moooooooooooooooooc držim plačeky....máte dve prekrásne embryjka, a verim, že dnes este zamrazite dalsich surodencov 🙂))))))) je to urcite ine, ako ked si chodila do prace ktej protivnej sefke...teraz si domka v pohode, a v klude s drahym domka, takže myslim, že teraz je to tutofka !!!!!!!!!! 😵 😵

orsulka
autor
10. máj 2010

Adulik....no tak na tuto poradnu som akože fakt velmi zvedava....!!!!!!!!!!!! hlavne, či už konečne uvidime LENOČKU!!!!! 😉 😵 😵

orsulka
autor
10. máj 2010

sincer.......spominala som aj F. že mas toho velmi vela.........aj skola... lebo som mu povedala termin stretka......vraj más zabrať a urobit a neodkladať....tak odkazujem 🙂))))))) milačik moooc ti prajem, aby si to vsetko zvladla !!!!!! ale davaj na seba pozor....... 🙂 😉 najlepsie by bolo, keby si tiež teraz ked už drahy bude mat dobre vysledky z spg....ostala prirodzene tehu, že by si ani nevedela ako .-))))) to sa tiež tak stava, ked najmenej čakaás 😉 😉

nelia
10. máj 2010

Sincer, tak to mi je moc ľúto... a viem si predstaviť, že je to o držku... ja som vám spomínala tú skúšku, čo mám na ňu v júni ísť... no ja sa neviem prinútiť k učeniu... takže Ťa fakt obdivujem, že to takto zvládaš... A neviem, či chceš pokračovať ešte ďaľšie 2 roky, ale ja by som sa na to na Tvojom mieste asi vykašľala... nestojí Ti to za to, aby si si zdravie kvôli tomu ničila... ale ty sa musíš rozhodnúť... Ale uvidíš, ten čas ubehne ako voda a príde termín stretka a spolu s ním aj konečne vytúžený kľud pre Teba 😉 🙂
Inak možno budeme prekvapené a Lenka nám ukáže aj pipíka 😀 😀 😀 ... Adu, hoď potom info a konečne hádam aj tie fotky 😉
Orsul, pekné plány 🙂.. a ako som už písala, uvidíš, že skončia s // 😉 😵 😵 ... cítim to... ja už to začínam cítiť rovnako ako Noe, že tento rok všetky otehotnieme... môj 6.zmysel mi hovorí, že aj nám sa to zase podarí ... dúfam, že ma môj inštinkt nesklame 😝 😀

orsulka
autor
10. máj 2010

nelik.....tak verim, že vas vas siesty zmysel neklame......!!!! 😵 😵 😵

nelia
10. máj 2010

Určite neklame 😉 😀 .... a mimochodom pozitívne myslenie je základ 😎 😎
Inak moja polovička sa dračeku veeeeeeľmi potešila... len nám akosi nevychádza termín... chceli sme až po jeho štátniciach a furt tam máme na víkend nejaký program alebo mrchu, no a s mrchou by som na romantický víkend radšej nechodila 😝 ale tá poukážka platí 10 mesiacov, tak dovtedy sa hádam na nejakom termíne dohodneme 😝

noemarta
10. máj 2010

dobre ranko vsetkym,
orsul, ivkaj, strasne moc sa tesim dobrym spravam a drzim palce aby to vysloooooooooooooo !!!!
Nel, spraaavny postoj, pozitivne myslenie, vidim ze si tento tyzden vykrocila s optimizmom, supeeer, jasne ze ta siesty zmysel nesklame !!!!
Adulik, drzim palce v poradni a a a uz by sme ozaj chceli vidiet lenocku, nooo !!!
Sincer, neboj, za chvilu je tu jul, ver mi, a vsetko bude o.k., len sa dalej modli a vsetko o.k. dopadne !!! drzim palce.

nelia
10. máj 2010

Noe, ahooooooj... ako sa dnes máš? A dokedy budeš vlastne chodiť do roboty? Pre Teba vlastne príchod júla bude znamenať aj príchod nového člena do rodiny 😵 😵 ... booooooože, tak to letí... pamätám si, že si nám len nedávno hlásila, že si tehu a pri mene si mala 10tt ... a o chvíľku už pôjdeš rodiť...

orsulka
autor
10. máj 2010

nelik....takže je to fajn, že drahy sa potešil darčeku...podla mna je nádherny......... 😵 😵 😵 a termín určite nájdete.....v tomto vidím najmenší problem 🙂)))))))

noe ...ahoj... davaj si bacha v tej práci...nech ťa tam moc nezaťažuju !!!!! lebo im pridem dať na zadok....to ma este nepoznáš !!! 😀 😀 😀 😀

noemarta
10. máj 2010

nel, veru veru, ten cas leti, fakt pred chvilou tam svietil 10tt a a a uz pomaly finisujem. 🙂 V robote som do konca maja, od 1.6. nastupujem na MD,juuuuj, sa teskujem.
Musim vydrzat este tento naporovy tyzden, a potom to uz bude kludnejsie, a na buduci tyzden si chcem zobrat dovolenku dva dni, lebo ma ide moja svagrina fotit, ide mi fotit brusenko.... tak potom vam ukaaazem foto, ked mi ich teda stihne do porodu spracovat, lebo ona je doooost zaneprazdnena....
Orsul, verim, verim coho si schopnaaaa, hi hi, ale aj ty sa setri joooo.

orsulka
autor
10. máj 2010

noe...tak sa eru tesim na fotečky.....aj lax mala velmi pekne 😵 😵 ved je to určite velmi pekna pamiatka.....
a na stretku by xincer mohla cokolvek pofotiť a porobit nám albumiky 🙂))))))) 😀 😀 book-y 😀

orsulka
autor
10. máj 2010

oprava...sincer........ 😉

sincerity
10. máj 2010

orsul... nepovedz 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
10. máj 2010

to noe ma inu spickovu fotografku..... 😉

nelia
10. máj 2010

Noe, veď mzdy by už tentokrát mala robiť Tvoja nástupkyňa, nie? Keď tu už na ďaľší mesiac nebudeš......... 😕 ... ty už by si mala v robote len vegetiť a písmenkovať si s nami 😉 😀
Veď hádam Sincer niečo pofotí... Adulke môže fotiť bruško, lebo už vtedy bude mať velikááááááánske 😅 😅 ... a nám pofotí nejaké iné časti tela... hihihi 😎

ivkaj
10. máj 2010

Čaute, na chvilku jsem se dostala k PC a pak půjdu zase vegetit ;o) Hlásím, že jeden pomalý prcek to vzdal, ale kromě dvou v břiše máme i dva mrazáčky 😵

Orsul, doufám, že i u vás je to na dobré cestě 😵 A jestli ti do toho můžu radit, tak si vem volno i na pondělí, protože jak tě tu všechny známe, ty moc odpočívat neumíš, takže máš odemě nařízený několikadenní klid 😉

Mějte se fajn, a moooc díky za podporu, zase mrku. Cmuk

orsulka
autor
10. máj 2010

ivik...musišsama uznaťm že táto szimulka dopadla uplne že výborne !!!!!! aeste aj dvaja mrazáčkovia !!!! skveleeeeeeee 😵 😵 😵 pekne sa opatruj.........držim vsetko co mám !!!! 😵 😵 😵
oki...ten pondelok zvážiť určite na tvoje odporucenie...budem posluchať, ved už nie som male decko !!!! 😀 😀 😀

ADULIK...inak dobre natahujeeee................. ☹ ☹ ☹ ja už chcem fotku vidiet....... 😉

nelia
10. máj 2010

Ivka, to je výbornéééééééééééé 😅 😅 😅 ... ja sa z vás tak nenormálne teším babuľky moje 😵 😵 😵
Orsul, ja čítam, akou detskou rečou si tu začala rozprávať... že musišsama... až na 3x som pochopila, čo to znamená 😝 😀 😀
No pripájam sa k Ivke a nakazujem Ti voľno aj na pondelok... no počkáme, kým príde Adulik... tá Ti to nariadi tak, že určite poslúchneš... armáda je predsa armáda 😉 😀

noemarta
10. máj 2010

Veru veru Sincer, ja mam spickovu fotografku, 😉 😉
Nel, nooooooooo, ono by to malo byt tak ako pises, aleee teta zastupicka akosi este pracuje a pride ku nam az od 1.6., tak chodi tak raz za cas, aleeee, to uz potom nie je moj problem ako to zvladne... aj ked neviem preco si myslim, ze mi na materskej budu v kuse vyzvaaaanat telefony.... 😒

orsulka
autor
10. máj 2010

no tak som volala.......tak neviem........
mame 3 embryjka 4 bunkove.....a 2 embryjka 2 bunkove.......vsetky su vraj velmi pekne povedala teta embryologicka......ale povedala mi, že oni ich aj ixovali...vcera doktor nepovedal , že ich museli ixovat.....som z toho zmetená
v každom pripade zajtra mam volat......
zmrazil sa mi usmev na tvari...pravdu napisem.....

adulik76
10. máj 2010

už som doma z poradne, ale zaspala som..... fotka ešte nebude, musíte, rovnako aj my, počkať na to 3D. Dnes bola poradňa len o tom, ako ma vyšetril, z toho veru fotku nemám. Ešte 6x sa vyspíme a potom teda už budeme vedieť aj vidieť. 😉

adulik76
10. máj 2010

orsul, čo je to ixovať? A neboj, všetko dobre dopadne.

nelia
10. máj 2010

Adu, to je to ICSI... že embryologička vyberá najkvalitnešie spermie a tie napichne priamo do vajíčka...
Orsul, vôbec si tým nenechaj kaziť náladu a pozitívny prístup!!! Veď koľkým babám sa narodí krásne zdravé bábätko aj po ICSI.. určite sa budú vaše detičky ďalej pekne vyvíjať 😉

noemarta
10. máj 2010

orsul, hlavu hore, neboooj, vsetko bude dobreee !! hlavne pozitvne mysli.

adulik76
10. máj 2010

orsul, aj my sme mali icsi a v pohodičke, hlavne sa nestresuj.

orsulka
autor
10. máj 2010

javiem.ved sa aj nadalej snažim.......len sa mi nepači že v jeden den mi lekar povie jedno......a dalsi den su spravy ine......mohol hned v nedelu predsa povedat, že sa vam oplodnilo len par a to cez ICSI...a mohlo to byt bez problemov......som mu pisala mail, ale zatial neodpovedal...ked ja by som zas nerada, aby nedoslo k nejakemu nedorozumeniu.....a druha vec je, že pokial to bolo cez ICSI, tak aj platit budeme o 5000 CZ viac.....a to je dost penazi, ktore by sme len tak nemali navyse pri sebe, takže aj pre toto chcem info, ako to vlastne slo...lebo platit za vsetko budeme pri ET......

iank sa aj nadalej tesakujem, že rastu 🙂))))))

adulik76
10. máj 2010

hlavne, že rastú. A s tou informovanosťou máš pravdu.

livia55
10. máj 2010

orsulka ,nestresuj sa Ty si išla ak si dobre pamätam soft protokolom a pri tychto protokoloch sa robi ICSI aspon to tak robi Martin, hlavne že sa ti oplodnili a delia sa.ak sa môžem spytať na cenik soft protokolu tam kde si ty bola že či to nemaš v tej cene. Icare to tak ma že v tej cene je zahrnuty poplatok aj za ICSI

orsulka
autor
10. máj 2010

livia.....ale mne doktor povedal, že klasika nie je problem a tak sme sa dohodli...... nepovedal že soft musi byt cez ICSI.....
soft tam stoji 10000 CZ bez liekov, 1000 CZ za jedno vajko ICSI...4000 CZ mrazenie embryji

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre