Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

livia55
10. máj 2010

tak to je možne pretože mna bude stať soft 760eur je v tom aj ICSI a je to tiež bez liekov.Ja som ti pisala ohladom liekov centrotide tak potom na mna mysli

adulik76
11. máj 2010

dobré ránko, už zarezávam 😝

nelia
11. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Svieti nám slniečko, čo je perfektnééééééé 😵 😵 😵 ... Orsul, ixi, neixi, dopadne to dobre, uvidíš!!! Ale s tým poskytovaním informácií súhlasím... Tak som zvedavá, čo Ti na ten mail odpíše 😕

nelia
11. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Svieti nám slniečko, čo je perfektnééééééé 😵 😵 😵 ... Orsul, ixi, neixi, dopadne to dobre, uvidíš!!! Ale s tým poskytovaním informácií súhlasím... Tak som zvedavá, čo Ti na ten mail odpíše 😕

nelia
11. máj 2010

Dnes budem mať asi opakovací deň 😝 ......... 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. máj 2010

dobre ranko......🙂)))

vcera som bola v praci do 18-tej, ale zatial odpoved od Dr. neprisla...tak idem pozriet teraz.....

u nas je tiež celkom pekne a celkom po ranu aj teplucko 🙂)))))) a doma už malujeme!!!!! 😀 😀 😀

nelia
11. máj 2010

Orsul, takže už pomaly finišujete s prerábkou? Aj my rozmýšľame, že by sme si v lete vymaľovali bytík.. už tam predsa bývame 5 rokov, tak by už aj bolo na čase... a také veľké upratovanie by tiež bodlo... okná mám už také špinavé... no na 7.poschodí to nikto nevidí, tak sa moc do umývania okien ani nehrniem... aj tak ich väčšinou umýva L., lebo sa bojí, aby som nevypadla 😝

orsulka
autor
11. máj 2010

nelik...presne aj ja i to hovorim o tych oknách...hihih...na 7 poschodi ???????? tie su vždy čiste 😀 😀 a umyvam ich ja, lebo ja sa bojim, aby nevypadol F. 🙂 😉 😀 😀
finišujeme v byte veru...este 3 týždne ostavaju do dodávky dveri a podlahy......tak uvidime kedy to vsetko pride, a kedy to pridu urobit (teda dvere), tu podlahu si položime sami, tak ako aj doteraz 😉

adulik76
11. máj 2010

no, tak my bývame na prízemí, ale aj tak momentálne kašlem na okná. Po prerábke spálne Maťo umýval to jedno okno, čo tam máme a umýval ho 3x a bol z toho na nervy. A ešte som mu tam našla šmuhy, tak to musel preleštiť. Fakt bol rád. 😝

orsulka
autor
11. máj 2010

afadfasdf

orsulka
autor
11. máj 2010

takže posledna verzia a konečne je....doktor mi už odpisal:
že:
z 8 vajok sa naám klasikou olonilo 6...vsetky pekne rastu a dnesny vysledok je 4x8 bunkove, 1x 7 bunkove a 1x 6bunkove.....
dnes ani zajtra nemusim volat, jednoducho vo stvrtok rovno o 12,00 hod na vklad....

doktor si to vsetko preveroval aj u tej tety co som s nou hovorila, a napisal, že to tiež nejak nepochopil, preco mi tarala vcera bludy do telefonu, a ospravedlnil sa za stresy.....
že zlaty..... no nie???
😉

adulik76
11. máj 2010

no vidíš, a ty si stresovala. Všetko ide, tak ako má 🙂

orsulka
autor
11. máj 2010

sa ospravedlnujem, ale fakt ma to dosť prekvapilo vcera......

adulik76
11. máj 2010

v pohode, aj ja som furt stresovala

nelia
11. máj 2010

Orsulka, tie výsledky vyzerajú fakt skvele 🙂 ... ja vám taaaaaaaaaak moc držím palce!!!! 😉
Ja som volala so sestričkou, chcela som dnes skončiť k dokimu, ale idem až zajtra poobede... tak uvidím, čo mi povie... mohol by povedať, že je maternica v poriadku a môžeme sa snažilkovať... ale to asi nepovie 😒

nelia
11. máj 2010

A Orsul, doktor je fakt zlatý, že sa ti aj ospravedlnil 🙂

orsulka
autor
11. máj 2010

nelik.......ved je to na ich škodu, keby boli zbytočne taketo omyly....a medzi ludmi sa predsa reklama najlepsie šíri 😉 😉
a ja verim, že zjatra doky povie, že maternica je v poriadku !!!!!! o tom snaženi uvidime.... 😉 😉
nelik ty si mala hemotologiu urobenu ?????

nelia
11. máj 2010

Práveže nemala.... doki povedal, že mi ešte nemusí robiť žiadne vyšetrenia... lebo že to prvé tehu budeme považovať za nevydarené IVF... a tak som vlastne potratila iba raz... no neviem.. uvidíme zajtra, aké boli výsledky z kyretu... a priamo sa ho na tú hematológiu opýtam. A to sa vyšetruje vlastne čo? A ako?

orsulka
autor
11. máj 2010

Neli....prave toto ma inak nasiera jak hovado !!!!!! lebo oni začnu riešit hematologiu až po dvoch potratoch !!!!!!! a to vobec neberu ohlad na psychiku ženy.. 😠 😠 😠 ....ta moja znama co otehotnela po 10 rokoch co su spolu s mangelom, a po neviem kolkych rokoch snaženia cez IVF...si jednoducho vydupala hemato vysetrenie!!!!!!! aj to len preto, že ich ukecala, že má vysledky svojej sestry, ktorej diagnostikovali nejake poruchy a že ci to nemá aj ona.....tak jej na vysetreni zistili že má to iste....nasadili jej liečbu a do dvoch mesiacov ostala tehotna.....po vysledkoch jej lekar povedal, že jednoducho nikdy nemala sancu na tehu cez IVF s tymi diagnostikovanymi poruchami a že to vsetko absolvovali uplne zbytočne......

asi by som sa snažila nejak ukecat doktora, aby sa to mohlo urobit cim skor......ono to može pomoct...... 😉

orsulka
autor
11. máj 2010

Neli...vysetruje sa to len z krvi

orsulka
autor
12. máj 2010

dobre ranko prajem 🙂

ja mám dnes piatok....... 😉 😉

Adulik......ako to doapdlo s tou tvojou tiež tehu kolegynkou ????? vsetko má ona potvrdene???? a vedenie už rozhodlo co a ako dalej ????

IVIK ????? milacik.,......tebe sa ako dari ??????? dufam, že si stale vo vegetačno-relaxačnom procese 😀 😀 😀 a naberas vela si l na zahrádce, teda pokial neprsi samozrejme ...🙂))))

NELIK...dnes držim palec u toho doktora...... 😵 😵

adulik76
12. máj 2010

dobré ránko aj ja prajem

nuž, orsul, kolegyňa je tehu a situácia ešte nie je vyriešená, lebo môj nadriadený, po odbornej stránke, je momentálne preč, ale o situácii vie a keď sa vráti, potom to porieši. Som zvedavá ako. Pravdepodobne stiahne nejakého vojaka z iného útvaru, pošlú ho na SC k nám. Veď uvidíme.

orsulka
autor
12. máj 2010

Adu....ahojček

tak potom v pohode, aspon je tam snaha to riesit a to je hlavne...... 😉

nelia
12. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Orsul, ďakujem... k doktorovi idem až poobede, tak si ešte dovtedy trocha zamakám v robote, keďže už týždeň zastupujem aj moju tehotnú kolegyňu... a na našom oddelení sa tuším rysuje ďaľšia tehulka... no ako keby som toho nemala dosť 😒 ... ale nebudem sa sťažovať... život je krásny a viem, že aj ja sa raz dočkám 😎

adulik76
12. máj 2010

moja, určite sa dočkáš a dúfam, že čoskoro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

orsulka
autor
12. máj 2010

nelik...dobre ranecko slniečko......!!!!! a to teda si nase SLNIECKO!!!!!!!!! 😵 😵 😵
ber to ako znamenie, ked sa okolo teba risuje tolko tehotných, že jednoducho budeš dalsia v poradí...!!!! 😵 😵 😵 a to možno dokonca bez pomoci nejakeho centra....ved vieš, že to ide !!! 😵 😵 😵

život je krásny a viem, že aj ja sa raz dočkám ...toť veta od teba, ktorá sa mi veeeeeeeelmo luuubi
😵 😵 😵

nelia
12. máj 2010

Ja som momentálne rada, že sa to doma konečne dostalo do normálu a už po sebe neštekáme a nemáme tichú domácnosť... 😎 😎
Dnes som si inak dala sandále a ráno v rádiu hlásili dážď 😠 ... tak dúfam, že sa im predpoveď nenaplní... alebo nech neprší aspoň vtedy, keď pôjdem domov 😝

orsulka
autor
12. máj 2010

nelik...tak to som aj ja rada 🙂)))) 😎 😎

nelia
12. máj 2010

Orsul a postíhala si si všetko porobiť? Keď už máš dnes ten piatoček.... 😉

nelia
12. máj 2010

Adulik a ako ty v robote? Dúfam, že to moc nepreháňaš 😕

orsulka
autor
12. máj 2010

NELIK........este vyplaty tu u nas...už to mam nahodene, len to potrebujem spracovat a at prikazy na uhradu......ked aj ostatne papierovačky urobim bud. tyzden nevadi...hlavne je,aby odisli odvody a vyplaty na ucty 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre