Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
9. jún 2009

Dobré ránko 😉
Adulik, čo to tu čítam... 😕 Veľmi Ti držím palce, moja, aby to predsa len bolo v poriadku. Ale zase Ťa plne chápem, že z toho máš také negatívne pocity.. myslím, že ten Tvoj prístup je správny, radšej sa psychicky pripravovať na mrazáčikov a tak Ťa pozitívne správy môžu príjemne prekvapiť a negatívne Ťa až tak nezlomia.. Nech ten týždeň rýchlo prejde a nech už vieš, na čom si 😔 .. každopádne skús ostať kľudná a DRŽ SA!! My sme s Tebou 🙂 🙂
Sincer, ja som práve po mrche (8DC) a keďže vo FC majú v júli dovolenku, stimulku začnem najskôr v auguste.. ak dovtedy dorazí schválená žiadosť 😕... zatiaľ nejdem do poisťovne volať, keďže mi to teraz nesúri, ale keď sa 1-2 týždne neozvú, už tam zavolám.
Ivka, takže si predsa začala stimulku na IVF????? 😕 😕... to je supeeeeeeeeer, držím palce!!!! 🙂 🙂 Už to tu niekomu musí vyjsť, dúfam, že spustíš tehu lavínu 😉 😀

adulik76
9. jún 2009

ja som momentálne zmätená, ale v celku pokojná. Nuž, už s tým aj tak nič neurobím, počkám si ešte tých 6 dní

orsulka
autor
9. jún 2009

adu... 😀 😀 krásne spojenie zmätena ale spokojna...tak to sa mi páči 😀 😀 😀
ale citim z tvojich pismenok klud a pohodu........a velmi sa mi to páči.... 😉

adulik76
9. jún 2009

nebyť vás.....................nebolo by to tak

ivkaj
9. jún 2009

Ahojte, už je to tak, začla jsem se stimulkou. Budu to muset nějak zvládat v práci, protože jsem včera byla 3DC a Dr. říkal, že by bylo dobré píchnout co nejdřív a nečekat až do večera. Takže teď každé odpoledne místo kávy píchnec do břich. No jsem zěvdavá jak mi to půjde. V pátek mažu na kontrolní UTZ, tak doufám, že všechno bude v pohodě.

Adu, přijde mi to číslo vysoké na to aby aby bylo něco špatně. Doufám, že si jen to prtě hraje na schovku 😕

Nelia, taky bych si to přála, ale úspěšnost 1IVF je 30% a to by bylo sakra štěstí. No nechci ti radit, ale já bych di pojišťovny přeci jen zavolala už příští týden. Radějimít papír měsíc doma, než to potom honit na poslední chvíli.

sincerity
9. jún 2009

ahojte dievcence!

adu, to su vcelku pozitivne spravy, este je nadej! a ak to naozaj nevyslo, si silna, a velmi poziítivne je ze mate mrazacikov 😉

ivkaj! tak to drzim palce a prajem vela sil a pohody so stimulkou. pekne nas informuj, nech sa tesime spolu s tebou! Predsa to niekto musi zacat! a mozno na teba padne tych 30 %.... ved to uz by co bolo keby nie!!!

orsul tak to je zvlastne.... to ste obaja uplne zdravi? 😕

nel.... uvidis, aspon sa nebudes nahlit ako my..... vsetko chce pekne cas.... a august je idealny ... to citim 😉

ja som dnes bola na krvi... a ma mi doktor volat tie negativne vysledky... crinonine uz neberiem od vcera.....

nelia
9. jún 2009

Adu, tak to je dobré, že si pokojná... ako píšeš, už aj tak nič nezmeníš, takže len tak ďalej... 6 dní ubehne ako voda a hádam už budeš vedieť na čom si.
Ivka a picháš si same tie injekcie? No ja asi koncom týždňa zavolám do CAR-u, lebo tá schválená žiadosť má prísť vraj tam - ale nezdá sa mi, že by mi nedali vedieť 😕 . 30% je predsa dosť, takže máš veľkú šancu, treba tomu veriť!!!! 🙂
Sincer, aj si hovorila doktorovi, že máš mrchu? Prišla Ti inak akosi skoro, nie?

sincerity
9. jún 2009

nel.... no si predstav, veru bola som 9 den po ET a bola som 25 DC 😠 ... no hormony sa asi zblaznili uplne.... a moje telo s nimi....

adulik76
9. jún 2009

neli, určite ti príde schválená žiadosť domov a nie do FC. Potom im to musíš odfaxovať. Ale na 100% to budeš mať najskôr doma

lilienka13
9. jún 2009

ahojte babulky, to nam dnes krasne svieti slniecko, co? ... to je predzvest toho, ze vsetko nam vyjde tak, ako by sme chceli 😉 ... je sice utorok a nie piatok, ale to nevadi, hlavne, ze svieti slniecko 😵

ivkaj: silno, silno drzim palceky, neboj teraz to urcite vyjde 😉 ... inak super som sa pobavila na tom, co si napisala adulikovi - ze prte se hraje na schovavanu 😀 😀 😀

adulik: dufam, ze sa ta to nedotklo, co som napisala vyssie 😕 ... viem, ze momentalne je to este dost citliva tema, ale ked ja mam strasne bujnu fantaziu a ja si to hned vsetko predstavujem a obcas mam kvoli tomu aj problemy, ked sa zasnem rehotat a ostani nevedia preco 😅

sincer: no o hormonoch mi radsej ani nehovor 😖 ... uz som 7 tyzdnov po potrate a este stale som nedostala mrchu 😨 ... aj ked som na inych temach citala, ze do 8 tyzdnov je to normalne 😲 ... ale inak sa citim uplne v pohode, az mi je to divne 😅

lilienka13
9. jún 2009

neli: drzim palce s tou ziadostou, ale uricte sa kvoli nej neznervoznuj, ako si pisala do augusta casu dost 😉

adulik76
9. jún 2009

lili, je to OK. Sranda musí byť, aj keby chleba nebolo 😀

sincerity
9. jún 2009

adu, vidim, ze to beries s humorom, to je dobre 😉

sincerity
9. jún 2009

tak ja len ze mam vysledky, a ako inak negativne..... 😔

adulik76
9. jún 2009

sincer, aspoň vieš, na čom si. Ja len čakám.....

sincerity
9. jún 2009

no toto by som asi radsej ani nevedela a radsej by som ocakavala mrchu, ktora by nemusela dojst v tychto chvilach.... nejake to mam dovrzane.

to ze este cakas je v tejto situacii myslim pozitivne.... tak neboj, ono to dobre dopadne....

orsulka
autor
9. jún 2009

no mne včera poobede volali tiež vysledky....rano sa chuuuuuda doktor zas tváril velmi nešťastne...a tak poobede vravim jeho sestričke Janke čo mi volala, že: "Negativne????? Janka, prosim Vas, nehovorte to doktorovi, aby nebol zas smutný."......a tak sme sa obidve narehotali....že on o tom už vie 😀 😀 ved to je jasne, že tie vysledky videl, ale aj tak, aspon som i m urobila náladu....
ja tak rozmyslam, že či maju este nejaku taky "vytrvalkynu" ako ja, čo je u nich už 5 rokov a bez babetka

ivkaj......lasenka.......tfuj tfuj tfuj....pre štastie.........nech sa to vydari!!!!!!

lilienka13
9. jún 2009

orsulka: ty si si pomylila povolanie, ty si mala byt komik 😀 😀 😀

lilienka13
9. jún 2009

adulik: verim ti, ze si z toho nervozna - ja tiez neznasam tu neistotu, ked neviem, na com som... 😝 ... aj ked je niekedy tazke zmierit sa z danou situaciou, aspon vies comu mas celit a nejako sa na to pripravit 😅

lilienka13
9. jún 2009

sincer: hlavu hore, vsetko raz preboli ... 😉 😔

orsulka
autor
9. jún 2009

lili....ahojček...zbudla som pozdraviť

adulik76
9. jún 2009

no, práve sme tu mali ministra obrany, bola tu veľká paráda, ale ja som bola len v úlohe diváka, keďže stále som oblečená v civile - ja som taký vojak - inkognito

ivkaj
9. jún 2009

Adu, doufám, že se tě ta moje poznámka nedotkla. Nemyslela jsem to zle 😕 Moc bych ti přála aby to všechno dobře dopadlo.

No před hodinkou jsem do sebe píchla další dávku (zamklá v práci na WC). Mám pero a Puregon, tak to zatím zvládám. Jen mě trošku bolí hlava a jsem unavená,ale nevím co bylo dřív jestli únava nebo je to ze stimulace 😨

nelia
9. jún 2009

Adulik, no čo sa tej žiadosti týka, aj ja som sa čudovala, ale Dr. mi povedal, že Dôvera posiela schválené žiadosti priamo do CAR-u a nie domov 😕 . Ostatné poisťovne to vraj posielajú domov. Čudné, ale čo už..
Sincer, hlavu hore, nabudúce to bude pozitívne!!!! 🙂 🙂
Lili, to je super, že máš dobrú náladičku.. tak to veru treba brať, nemáme na výber..
Orsulka, musím Ti zase napísať, že Teba fakt obdivujem.. síce sa aj ja snažím už 6-ty rok, ale zatiaľ len prirodzene a IUI... neviem, ako by som to brala po toľkých neúspešných IVF, ale asi by som sa tiež snažila ostať pozitívne naladená, veď zlou náladou a smútkom nič nevyriešiš, aj keď je občas veľmi ťažké to prekonať 😔

adulik76
10. jún 2009

ivkaj, to ma vôbec nenahnevalo, veď nemá prečo. A ak je to pravda, že krpec sa hrá schovku, tak keď náááááhodou vylezie o niekoľko mesiacov, tak dostane hneď na prdel - odo mňa 😀

orsulka
autor
10. jún 2009

dobre ranko...ahojte.......

nelia....ja som v dovere a poslali mi to tiež vždy aj domov!!!!! myslim schvalenu žiadosť.....a potom som hned volala do centra, že či už ju maju aj oni....
a ja neviem ako mam brať tie neuspešne pokusy........ ale milujem život, milujem svojho draheho a skoro cely svet.....a mám rada aj seba.......a tak to nejako ide 🙂 🙂 🙂

ivkaj.........aj ja som mala pri poslednej stimulke puregon...s tym perom je to pohoda......akurat som si to vždy pichala večer doma.....asi by som to v praci nezvladla....a mať to est niekde v praci v chladnicke, kam chodi každy , aby sa vypytovali čo to je a podobne......to asi nie....
a unavena a oťapená možeš byt kludne z tych hormonov..... 😉

nelia
10. jún 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, vidím, že zmysel pre humor Ťa neopúšťa 😀 😀 😀 , to sa mi páči 😉
Orsulka a koľko to tej Dôvere zvyklo trvať? Už prešli 4 týždne a nič 😕

ivkaj
10. jún 2009

Dobré ránko;o)
je středa, máme skoro půlku týdne za sebou ;o)

Včera jsme bylis manžou v divadle. Normálně jsem držela oči silou vůle otevřené, tedy jen u scén, které nebyly nic moc (což byla první půl hodina). Ale manža má tehle soubor rád, tak co byhc pr něj neudělala 😀

Tak jsem si domluvila předoperační vyšetření. Jen vysvětlovat, že vlastně úplně přesně nevím kdy jdu na "operaci" bylo trošku složité.Ale vyhrála jsem termín v pondělí.

Adu, kéž by to byla pravda. Osobně bych ti snad i dovezla vařeku😉

adulik76
10. jún 2009

ja si skôr myslím, že hcg v pondelok ukáže, že stagnuje. No, nech je to už čím skôr za mnou, aby som mohla riešiť ten september

sincerity
10. jún 2009

ahojte babule, prajem krasne ranko 😉
adu ved uvidite, ako to cele dopadne, teraz ostava len cakat. Obdivujem ta, ze tak rychlo pomyslas ze to v septembri skusite znova... ak to tentoraz nevyslo...
a samozrejme aj orsulku, ja sa na to necitim velmi
ale budem Vas sledovat to viete 😉

nel no po styroch tyzdnoch uz by som ich tam bombardovala telefonatmi.....

tak este mi vcera povedali v tom ferticente, ze po mrche mam dost na kontrolu, ja ze to treba? 😕 , no tak snad ma tam ten doktor nebude nahovarat na dalsi cyklus... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre