• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
ADULIK.....a co tvoj drahy???? citi sa už lepsie a aj on už pracuje ??????
12. máj 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, tak si šikulka :wink: ... my sme si už výplaty odoslali včera... ja ich síce nerátam, len ich posielam :dizzy_face:
12. máj 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelik...poprosila som vsetkych riaditelov, že nech mám velmi skoro podklady, pretože ak nie, tak vyplaty pojdu až po 17-tom..... takže si to pekne rozmysleli, lebo ludia by ich (možno aj mna) zožrali :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera robila len rozpočet - podotýkam celý deň a ešte stále ho nemám hotový. Mám z toho nervy, najradšej by som ten počítač rozbila aj s programom.
Maťo ešte PN-kuje, včera bol na krvi, dnes o 10,00 má kontrolu, tak uvidíme.
12. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to mám konečne hotové :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neli, včera SHMÚ varovalo, že hrozia búrky po celom Slovensku, stupeň 1, tak ak máš dnes tie sandále, aspoň si večer nebudeš musieť umývať nohy :grinning:
12. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz si Neli určite potešila .-)))))))) inak ja som na sandale este nepomyslela, furt mam na nohách lodičky.......ale vcera som sla hned rano do prace len v tricku s krátkym rukávom :grinning: :grinning: :grinning: Ferko mal na sebe koselu s dlhým rukávom a bundu :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, veru si ma potešila... ale aspoň si mi na tom našla aj niečo pozitívne :grinning: :grinning: :grinning:
A mne dnes stále vykukuje pupek.. som si dala také kratšie tričko, tak si ho furt musím sťahovať, lebo nemám rada, keď mi vytŕča brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihihihihih Neli.....sak ty ani nemáš brucho !!!!!! tak čo ti vytrča ???? :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som bola včera u kaderníčky, tak mám novú hlavu, xi xi xi. Maťovi sa to moc nepáči, ale čo už, je to ostrihané. No, nejakú brutálnu zmenu som neurobila, len sa to trocha podstrihlo, preriedilo a do postupna. Nič moc, ale mám takú "ľahkú" hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, ešte že len hlavu .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik...ja to uplne chápem a verim ,že sa citiš taka "lahsia" :grinning: :grinning:
tak ja som zas vcera zabudla ist na kozmetiku - na obočko.....spomenula som si o hodinu neskor...a som sa aj napalila na seba !!!!!! lebo konecne sme nasli nejaky spolocny termin a..... jáááááááááj :angry: :angry: :angry:
12. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, tak tomu sa hovorí smola :unamused:
12. máj 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokým nemáš obočie na "brežneva", tak je všetko ešte OK .... :grinning:
12. máj 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už sa k tomu bližim.......a ak sa spoji, tak urcite zoskratujem !!!!
:grinning:
:grinning: jaaaaj...jaj jaj ja.......co už........
12. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si potom aj nejaká nabitá energiou, orsul, na zajtra držím palce aj na nohách :slight_smile:
12. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: :wink: :wink:
12. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak babule....1x v živote co robime a mame IVF.....tak zajtra bude F. so mnou pri ET...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda povedal, že chce.... :wink:
12. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, tentokrát to musí jednoducho vyjsť. Iné si nepripúšťam, ani ty.
12. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu.......velmi tomu verim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

takže.....vy by ste si dali vložiť tri??????????????? :confused: :confused: :confused: na mojom mieste????????
12. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa sa pinter moc ani nepýtal, rovno dal dve, ale my sme mali štyri, takže 2 na vloženie a 2 na mrazenie. Moc rozhodovania tam nebolo. V tomto ti asi neporadím, ako by som sa sa rozhodla ja. Ale asi len dve by som dala.
12. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...dik...ved len to som chcela, akože Vas nazor na to....viem, že rozhodnutie bude na nas......aj mys me ždy dve vkladali.....
12. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale dnes tu nejak moc názorov nepribudne, už aj nelik sa odmlčala a o ostatných ani nehovorím. Po zadku im treba. Vyzerá to tak, že stretko začne riadnou bitkou.... :grinning:
12. máj 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som 3 už tiež neriskla... a zober to tak, že keď sú tie embryjká kvalitné a životaschopné, tak prežijú aj mrazenie aj rozmrazenie (ak by ste ich v budúcnosti potrebovali)... takže ja by som si dala max.2, ale ako píše Adulik, rozhodnutie je na vás...
Ja som inak po tej mojej skúsenosti s 1.IVF uvažovala aj nad tým, že by som si pri ďaľšom dala iba 1, lebo že možno jedno chcelo odísť a preto odišlo aj to druhé... ale to je veeeeeeeľmi individuálne...
12. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik, ešte že som rýchlo reagovala... nechcem fasovať aj ja :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Vonku sa poriadne zmráka :angry: :angry: :angry: ... dnes som to teda neodhadla :unamused:
12. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne pri prvom ET sa uchytilo z dvoch jedno, to druhé neviem, kde skončilo a potom aj to druhé odišlo. A po ket sa mi opäť uchytilo len jedno (teda aspoň doteraz sa to tak javí) a druhé neviem, kde je. Asi sa vstrebalo.
12. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu....hahahahahahahahahahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takto vyčariť usmev vieš fakt len TY!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ja ich budem prirdžiavať :grinning: :grinning: :grinning:

Nelik...aj tebe dakujem :wink:
12. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...ano presne tak sa to hovori, že ak sa nechyti, tak sa vstrebe....... :wink:
len mne sa z dvoch nevie chytit ani jedno....tak žeby z troch ???? :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: Ferkov nazor: "Ja sa celkom bojím tých troch..." :wink: obvodak ked mi meral foliky: "neopovážte sa!!!! aj ked som najlepsi trojičkár na Slovensku...." :grinning:
12. máj 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak Ivka nasa zrejme oddychuje.....len nech si pekne oddychne :wink:
12. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, orsul, tak miesto ivky dostane kto??????, :confused: , žeby Palino????? :grinning: :grinning: :grinning:

ono, aj z dvoch embryjok môžu byť tri detičky. :wink:
12. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adu...neviem presne kto......ale niekto urcite !!!!!!! šak si niekoho vyberieme......a možno to bude "JEDEN ZA VŠETKY!!!!!! " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok