Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
12. máj 2010

ADULIK.....a co tvoj drahy???? citi sa už lepsie a aj on už pracuje ??????

nelia
12. máj 2010

Orsul, tak si šikulka 😉 ... my sme si už výplaty odoslali včera... ja ich síce nerátam, len ich posielam 😵

orsulka
autor
12. máj 2010

nelik...poprosila som vsetkych riaditelov, že nech mám velmi skoro podklady, pretože ak nie, tak vyplaty pojdu až po 17-tom..... takže si to pekne rozmysleli, lebo ludia by ich (možno aj mna) zožrali 😀 😀

adulik76
12. máj 2010

ja som včera robila len rozpočet - podotýkam celý deň a ešte stále ho nemám hotový. Mám z toho nervy, najradšej by som ten počítač rozbila aj s programom.
Maťo ešte PN-kuje, včera bol na krvi, dnes o 10,00 má kontrolu, tak uvidíme.

adulik76
12. máj 2010

už to mám konečne hotové 😝

neli, včera SHMÚ varovalo, že hrozia búrky po celom Slovensku, stupeň 1, tak ak máš dnes tie sandále, aspoň si večer nebudeš musieť umývať nohy 😀

orsulka
autor
12. máj 2010

adulik..... 😀 😀 😀 😀 tak teraz si Neli určite potešila .-)))))))) inak ja som na sandale este nepomyslela, furt mam na nohách lodičky.......ale vcera som sla hned rano do prace len v tricku s krátkym rukávom 😀 😀 😀 Ferko mal na sebe koselu s dlhým rukávom a bundu 😀 😀 😀

nelia
12. máj 2010

Adu, veru si ma potešila... ale aspoň si mi na tom našla aj niečo pozitívne 😀 😀 😀
A mne dnes stále vykukuje pupek.. som si dala také kratšie tričko, tak si ho furt musím sťahovať, lebo nemám rada, keď mi vytŕča brucho 😝

orsulka
autor
12. máj 2010

hihihihihih Neli.....sak ty ani nemáš brucho !!!!!! tak čo ti vytrča ???? 😀 😀 😀

adulik76
12. máj 2010

a ja som bola včera u kaderníčky, tak mám novú hlavu, xi xi xi. Maťovi sa to moc nepáči, ale čo už, je to ostrihané. No, nejakú brutálnu zmenu som neurobila, len sa to trocha podstrihlo, preriedilo a do postupna. Nič moc, ale mám takú "ľahkú" hlavu 😀 😀 😀

nelia
12. máj 2010

Adu, ešte že len hlavu .... 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
12. máj 2010

adulik...ja to uplne chápem a verim ,že sa citiš taka "lahsia" 😀 😀
tak ja som zas vcera zabudla ist na kozmetiku - na obočko.....spomenula som si o hodinu neskor...a som sa aj napalila na seba !!!!!! lebo konecne sme nasli nejaky spolocny termin a..... jáááááááááj 😠 😠 😠

nelia
12. máj 2010

Orsul, tak tomu sa hovorí smola 😒

adulik76
12. máj 2010

pokým nemáš obočie na "brežneva", tak je všetko ešte OK .... 😀

orsulka
autor
12. máj 2010

už sa k tomu bližim.......a ak sa spoji, tak urcite zoskratujem !!!!
😀
😀 jaaaaj...jaj jaj ja.......co už........

adulik76
12. máj 2010

to si potom aj nejaká nabitá energiou, orsul, na zajtra držím palce aj na nohách 🙂

orsulka
autor
12. máj 2010

😉 😉 😉

orsulka
autor
12. máj 2010

inak babule....1x v živote co robime a mame IVF.....tak zajtra bude F. so mnou pri ET...... 😵 😵 😵 teda povedal, že chce.... 😉

adulik76
12. máj 2010

tak super, tentokrát to musí jednoducho vyjsť. Iné si nepripúšťam, ani ty.

orsulka
autor
12. máj 2010

adu.......velmi tomu verim 😵 😵 😵 😵

takže.....vy by ste si dali vložiť tri??????????????? 😕 😕 😕 na mojom mieste????????

adulik76
12. máj 2010

mňa sa pinter moc ani nepýtal, rovno dal dve, ale my sme mali štyri, takže 2 na vloženie a 2 na mrazenie. Moc rozhodovania tam nebolo. V tomto ti asi neporadím, ako by som sa sa rozhodla ja. Ale asi len dve by som dala.

orsulka
autor
12. máj 2010

adu...dik...ved len to som chcela, akože Vas nazor na to....viem, že rozhodnutie bude na nas......aj mys me ždy dve vkladali.....

adulik76
12. máj 2010

no, ale dnes tu nejak moc názorov nepribudne, už aj nelik sa odmlčala a o ostatných ani nehovorím. Po zadku im treba. Vyzerá to tak, že stretko začne riadnou bitkou.... 😀

nelia
12. máj 2010

Ja by som 3 už tiež neriskla... a zober to tak, že keď sú tie embryjká kvalitné a životaschopné, tak prežijú aj mrazenie aj rozmrazenie (ak by ste ich v budúcnosti potrebovali)... takže ja by som si dala max.2, ale ako píše Adulik, rozhodnutie je na vás...
Ja som inak po tej mojej skúsenosti s 1.IVF uvažovala aj nad tým, že by som si pri ďaľšom dala iba 1, lebo že možno jedno chcelo odísť a preto odišlo aj to druhé... ale to je veeeeeeeľmi individuálne...

nelia
12. máj 2010

Adulik, ešte že som rýchlo reagovala... nechcem fasovať aj ja 😉 😀 😀 😀
Vonku sa poriadne zmráka 😠 😠 😠 ... dnes som to teda neodhadla 😒

adulik76
12. máj 2010

tak mne pri prvom ET sa uchytilo z dvoch jedno, to druhé neviem, kde skončilo a potom aj to druhé odišlo. A po ket sa mi opäť uchytilo len jedno (teda aspoň doteraz sa to tak javí) a druhé neviem, kde je. Asi sa vstrebalo.

orsulka
autor
12. máj 2010

adu....hahahahahahahahahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀
takto vyčariť usmev vieš fakt len TY!!!! 😀 😀 😀 ja ich budem prirdžiavať 😀 😀 😀

Nelik...aj tebe dakujem 😉

orsulka
autor
12. máj 2010

adu...ano presne tak sa to hovori, že ak sa nechyti, tak sa vstrebe....... 😉
len mne sa z dvoch nevie chytit ani jedno....tak žeby z troch ???? 😕 😕 😅 😅 Ferkov nazor: "Ja sa celkom bojím tých troch..." 😉 obvodak ked mi meral foliky: "neopovážte sa!!!! aj ked som najlepsi trojičkár na Slovensku...." 😀

orsulka
autor
12. máj 2010

Tak Ivka nasa zrejme oddychuje.....len nech si pekne oddychne 😉

adulik76
12. máj 2010

no, orsul, tak miesto ivky dostane kto??????, 😕 , žeby Palino????? 😀 😀 😀

ono, aj z dvoch embryjok môžu byť tri detičky. 😉

orsulka
autor
12. máj 2010

Adu...neviem presne kto......ale niekto urcite !!!!!!! šak si niekoho vyberieme......a možno to bude "JEDEN ZA VŠETKY!!!!!! " 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre