Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
25. máj 2010

Aj ja by som spalaaaaaaaaaa... ale musím nahadzovať platby... a je ich tooooooooľko... 😒 ... ale na druhej strane mi deň utečie tak rýchlo, že sa ani nenazdám 😵

minka051
25. máj 2010

Ahojte
No dnes sme tu nejaké nevyspinkané 🙂 🙂 my sme pre istzotu dne ráno zaspali, ale len trochu. 🙂

orsulka 🙂 silno na teba myslím a neboj bude to pozitívne inak to nevidím 🙂 🙂 Ja ešte musím vydržať do štvrtku a uvidím , kedy si pôjdem pre drobčekov. už aby to bolo.. 🙂

orsulka
autor
25. máj 2010

tak vysledky si mam volat po 13,tej hodine....... 🙂

adulik76
25. máj 2010

joooj, orsul, mooooooooc držím palčeky aj na nohách aj na rukách, všadeeee

minka051
25. máj 2010

orsulka stráááááááááááááááááááááááááášne držím palce 🙂 🙂 Ale je to tam určite 🙂

nelia
25. máj 2010

Orsul, aj ja držím palceeeeeee... do jednej budem ako na ihlách... ale ty buď kľudná... my budeme nervózne aj za Teba 😉 ... teda okrem Adulky, Noe a Ivky, lebo tie sa už tiež nemôžu stresovať 🙂

orsulka
autor
25. máj 2010

baby.....volala mi sestricka od doktora.......HCG 968 .......... stvrtok rano 7,45 kontrola u Hudeca.............
vraj to vyzerá nádejne...... !!!!!!!!!!
ja tu už revem!!!!!!!!! vsetkým Vám obrovská vdaka!!!!!!!!!!!!!!!

sincerity
25. máj 2010

SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!

GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!

GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!

sincerity
25. máj 2010

TESIM MOC MOC MOC!
MOJA!

orsulka
autor
25. máj 2010

milacik....dakujem dakujem dakujem.........
som trosku - ale co budem klamat.....uplne mimo!!!!!!!
ale som štastnáááááááá 😵 😵 😵

sincerity
25. máj 2010

Tak to ti verim moja! hlavne klud 😀 a povinne oddychovat! strasne sa tesim a moc moc moc som ti to priala, ale ved to ty vies 😉

minka051
25. máj 2010

orsulka tak ja som to vedela stršne moc gratulujem teším sa silno s tebou. 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
25. máj 2010

snažim a budem sa snažiť byt čo najkludnejšia...slubujem Sincer 😉 😉
Minka...dakujem........si na rade!!!!! 😵

noemarta
25. máj 2010

jejdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Orsul, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sprava,hm... ja som ani inu necakala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teskujem sa s tebou!!!!
BAby uz verite ze tento rok je plodny,pre vsetky, takze ostatne hor sa na to, sincer, nel, minka... !!!!!
dnes sa mi snivalo o tom, ze som vo sne videla dve kamosky s bruchami, mimochodom, ktore sa tiez snazia o babo, a a tej jednej som teraz volala, a ze oni cakaju babo, tak som mala sooook, ze ozaj sa mi splnil sen!!! 🙂

minka051
25. máj 2010

orsulka jasné že som na rade 🙂 povedala som si ked budeš tehukla ty tak budem aj ja. a mne takéto predpovede vychádzajú tak sa to splní. Inak to nevidím 🙂 🙂 Som šťastná aj za teba lebo som ti to naozaj úprimne priala.
Teraz čítam knihu vola sa Tajomstvo je to úžasné možno poznáš ak nie tak skús zohnať a prečítať vela ti to v živote zmení.

minka051
25. máj 2010

ona sa to čo si človek praje naozaj aj splní len tomu treba naozaj veriť, ale nesmie sa ani jedinou myšlienkou na to chceš zapochybovať.

orsulka
autor
25. máj 2010

noe...dakujem moja......tak veru zatial ti to pekne vychádza.....
ved ja budem mudrejsia a predovsetkym kludnejsia po tej stvrtkovej kontrole u mojho dr. 😉 🙂 🙂

adulik76
25. máj 2010

orsul, suppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. A to budú dvojky, nie???????? 😅

noemarta
25. máj 2010

minka to je svata pravda, ked niecomu veris ozajsky, tak sa to skor ci neskor splni, len treba verit. u nas platilo, ze kto si pocka, ten sa docka!!!! a my sme sa dockali !!!!

orsulka
autor
25. máj 2010

adulik dakujem moj poklad !!!! 🙂 🙂 prave mi to pisali aj baby v druhej teme..... že je vysoke hcg......ale vsetko vo stvrtok......vsetko vo stvrtok......
a to nám pridu domov urobit nove bezp.dvere vchodove .-)))))))

minka051
25. máj 2010

orsul tak terz ťa budú aj dvere chrániť ked už ste 3v1.. To ti ich už nikto nevezme 🙂 🙂 🙂 Musíš sa teraz už len tešíť a žiadna zlá myšlienka ani vo sne to máš zakázané 😵

orsulka
autor
25. máj 2010

minka....... poslucham !!!! tešim sa...... 🙂 🙂 😉 😉

minka051
25. máj 2010

orsulka tak to je dobre a neboj teraz je to už na 1000% isté... 🙂 😉 Prvé čo bolo dnes ráno ked sme zspali si ma napadla ty lebo som sa už nevedela dočkať. 🙂

nelia
25. máj 2010

Orsulkaaaaaaaaaaaaaa, to je náááááááááááááádhera 😵 😵 😵 😵 😵 ... aj ja plačem 😵 😵 😵 😵 😵
Super, super, super.................. tak veľmi sa teším 😉

orsulka
autor
25. máj 2010

dakujem Nelik...........dakujem velmi pekne....
mne určite pomohlo, že vela ludi mi držalo palce a paste a neviem čo vsetko este.....a uprimne si to želalai som mnou....

Adulik.....asi som ti koktala do telefonu, a možno aj blbosti...ospravedlnujem sa....ale slubujem, že pojdem v tvojich a Ivkiných slapajach pekne dalej a dalej a dalej.... 😉 😉 😉

noemarta
25. máj 2010

Orsul, v to vsetky verime, ze nas budes nasledovat !!!!!!
jooooj, konecne same dobre spravy, uz ziadne pochmurne, jasne baby, uz len dobre spravicky. 🙂

zlatanka30
25. máj 2010

co by som ja dala zato,keby sme cakali babo ☹

orsulka
autor
25. máj 2010

zlatanka....... a možno mi neuveríš......ale ja ťa uplne chápem.......
ale su zle dni, potom este horšie.......potom pridu pekne a tie ešte krajsie....... 😉

zlatanka30
25. máj 2010

aspon niekto ma chape.ty si prievidzanka ako ja ze??

orsulka
autor
25. máj 2010

zlatanka......ano........a tusim sme aj u jedneho doktora, ak sa nemylim.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre